Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Majóweczka- u mnie też transfer spadł do 16 bo limit padł po 2 tyg... :/ amirka-witaj i dopisuje się do tabelki. :D Ice blue- jak mi posta zhe to ze 2 dni niewchodzę bo takie nerwy mam! Powodzenia na wizycie. Daj znać jak po! Zafirka- miłego odpoczynku. Fajnie, że z dzidzią ok. Sabiness- datę masz na 12? Jeśli tak to jesteś w 13tc tak jak ja...będziemy się ścigać...hehehehehe.... Agus-ostatnio zaliczyłam buszowanie po Allegro. Za ok 100 zł kupiłam 3 nowe bluzki(najdroższa 8zł), nową sukienkę i spodnie - wszystko z metkami oraz używane spodnie 3/4 - niemają śladu chodzenia, bluzeczkę i normalne dżiny. Zpoprzedniej ciąży mam ogrodniczki, dżiny, 2 bluzki i sukienkę - siedziałam na L4 więc poprzednio mało korzystałam z ciuchów. Kama-gratulacje zdrowego dzidziusia....Ja zamierzam kupować wszystko wczesniej. Kuzynka musiała leżeć od 20tc i była masakra. A mój chłop stwierdził, że bałby sie kupować sma bo później bym wyzywała...hehhehehe Jeny dziewczyny jak mi niedobrze!!!!! Smród ryby - masakra....a tak mi smakowała! Chyab pójdę błeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upzejma kolezaqnka pozyczyla neciora :P bo ma 2 bezprzewodowki ....:) Witam nowa kolezanke...Sluchajcie mnie wciaz boli brzuszek...eech tam polze se potem wstawie linka z brzuchem w poprzedniej ciazy:) buziaki moje mamusie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór laski...Ja tylko na chwilkę bo czuję się strasznie...a jutro na badania rano...i mdłości wróciły chyba...:(Masakra..:( Dobrej nocki dla Was wszystkich kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga - brzuszek juz calkiem calkiem okraglutki :) a blizny prawie wcale nie widac ;) itak jest sliczny ice - trzymiemy kciuki :) a ja sie najadlam tego spaghetti z Moim Ukochanym jak szalona ;P cala paczke + caly sosik zjedlismy na dwoch ;D dobrej nocki Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice blue i jak USG??jak dzidzia??moja rada zanim zrobisz wyslij najpierw zaznacz text i skopiuj nie wklejaj nigdzie tylko jakby sie usunelo to spowrotem albo wkej w gg:) to napewno nie ucieknie mnie tez to wkurza dla tego jak duzoo napisze to kopiuje:) Amirka witaj i dopisuje sie do tabelki:) napisz cos o sobie ile masz lat:) czy to pierwsza ciaza?? daga.p brzusi naprawde sporawy:) ale nie martw sie dzidzia ma miejsce gdzie plywac:) ma jak w basenie:) ja tez mam juz duzy brzusio ale chyba jeszce nia az taki:D:D majoweczko czekamy na zdjecie:) lez i odpoczywaj jak brzusio boli mnie dzis nie boli bo prawie nic nei robie:P:P karola_tomm przykro mi z powodu mdlosci, ja tez mam nawroty:(:( powodzenia na badaniach:D:D dobranoc kochana:P nono spagetti napewno bylo pycha. Ja dzis mialam ochote na boczek??oj i smakowal mi nawte:) zjadlam dwa plstry:):P:P ale inne mieso nadal nie wchodzi ewentualnie parowki:Pale nie za duzo a z syniek w ciazy parowy moglam jesc nonstop milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jeste. Długo nie pisałam bo mnie nie było w domku ale poczytałam i nadrobiłam wszystko. Majóweczko zaczynam się martwić tym twoim brzuszkiem bo bardzo źle to znosisz , jeżeli Ci to pomoże to powiem że ja dopiero od jakiś 3 dni czuje się kwitnąco !! Przedtem też brzuch pobolewał. Do teraz kłucia się zdażają - ale to przecież ciąża. Ja za jeden dzionek rozpocznę 16 tydzień !!! - ten czas leci :). Daga naprawde śliczny brzusio :). U mnie chyba już też jakaś zmiana jest ale nie tak widoczna jak u Ciebie :) Ice blu napisz jak tam USG - czekamy :) karola_tomm za Ciebie i maleństo trzymamy kciuki :) witam nowe mamuśki i aniołeczki :) będzie Wam dobrze u Nas. tilli-tilli - dziękuję za przyjęcie do NK - śliczna córcia - naprawdę :) Co do mnie to ja od początku ciąży schudłam 6 kg i nic jeszcze nie idzie mi w góre mimo że brzuch zaczyna być widoczny. Ale chyba nie mam czym się martwić bo do szczupłych to nigdy nie należałam i dzieciątko ma dużo miejsca w moim brzuszku i czerpie z mojego organizmu :) Przepraszam jak kogoś ominełam ! Pozwolę dodać sobie aktualną naszą listę po uporządkowaniu wg. kolejności porodu - pamiętejcie o tym :) -------------------------------------------------------------------------------------- AKTUALNA - KOLEJNOŚĆ WG PORODU !!! Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09.......01. 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09.......01.0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09........01. 02.10...........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.........02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09........02.02 .10..........? bede-mama24.......Niemcy......09.05.09............04.02 .10..chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09.......04.02.10. .chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09..........08.02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........08.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09........08.02 .10 chłopiec? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009....10.02.10.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09.......10.02 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? sabiness...............śląsk.............05.05.09......12.02.10.......? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.....14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009.....16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 .......17.02.10.........? Kowalik25 ..........małopolska.......15.05.2009.....18.02.10......... .? sigmonka81....G-malopolska...........17-20.05.09..18.02 .10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.........27. 02.10.........? sarenka28;30.....dolny śląsk.......23.05.2009......27.02.10.........? ---------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu znieczulica panuje na tym forum! Caaaaaały długi dzień mnie nie było i ani jedna z tęsknoty nie usycha. No coś podobnego! Teraz strzelę focha i się do Was z 2 tygodnie nie odezwę:P A tak poważnie to dzisiaj w nocy ruszamy nad morze i nie wiem jak będzie z dostępem do internetu. Trzymajcie się dzielnie dziewczynki, nie dajcie się głupim pomarańczowym intrygantkom i oczywiście zatęsknijcie trochę za mną;) Trzymam kciuki za wszystkie zbliżające się usg. Chwalcie się jak było a ja jak wrócę to sobie wszystko przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane! wszystko super! dzidzia podskakiwala, wkladala rączkę do buzi, przekrecala się. na koniec nawet nam pomachala! ustawiala sie pieknie jak do zdjec :) wszytskie pomiary wyszly super! jestesmy w 11 tyg 5 dniu. wymiary jak na 12 tydz 2 dzien. ginekolog wszytskie kostki pomierzyl - jest ksiazkowo :) boze az sie poplakalam :) kochane malenstwo! takie male a juz nam macha :)))) normalnie szok musze ochlonac. odezwe sie jutro buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amirka
Witam Panie ponowie! Dziekuje za mile przywitanie:) Troszke niegrzecznie sie zachowalam, bo powiedzialam ''dziendobry'' i odraz poszlam nyny... heheh no ale takie uroki ciazy:P Mama 22 lata i mieszkam w UK. Wlasnie zaczelismy 13 tydz. i moja pierwsza dzidzia jest przewidziana na 9 luty 2010 :)) Ogolnie mam standardowe dolegliwosci typu sennosc i mdlosci i jedzenie mi nie wchodzi... musi mi cos zapachniec, albo musze miec ochote, wtedy bez problemu. Najgorsze sa wahania nastrojow- jak hormony szaleja to lepiej trzymac nerwy na wodzy i siedziec cicho hehe Prosze zagraniczne Mamy, zeby wypowiedzialy sie jak znosza prace w UK i warunki prowadzenia ciazy stosowane przez NHS. Jak uwazacie co jest lepsze w PL a co tutaj? Pozdrowienia dla wszystkich w blogoslawionym stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique 10 to ja podobnie do Ciebie tylko ja schudla 7 no i kg chyba nadrobilam,albo moze to przez zatwardzenie?? nie wiem ale wszyscy mowia ze ciaza mi sluzy:P:P Ania forever ale mnie rozsmieszylas:D:D znieczulica i jeszcze sie obrazisz:P przepraszam ze nie plakalam,tzn plakalam za Toba ale w poduszke bo jak na forum mam plakac?? Milych wakacji:D:D ice blue gratuluje udanego USG. Widziasz jaka dzidzia kochana nawet Ci pomachala:D:D Amirka co do pracyw Uk to ja teraz jestem na zwolnieniu bo zle sie czuje:( mdlosci sie nawracaja najgozej rano, a ja ze wzgledu na synka moge pracowac tylko rano, po za tym mam odruch wymiotny na sklep w ktoeym pracuje, jak tylko jade zrobic zakupy zaraz mnie mdli i jest mi duszno:(:( po za tym jaa robie zamowienia internetowe(a tam musze dzwigac ciezkie przedmioty i pchac ciezki wozek, ale to chyba brzuchem??po za tym praca jest na czas i caly czas cie pospieszaja:( wiec zeby sie nie stresowac tym i dodatkowo swinska grypa chce byc na zwolnieniu jak najdluzej, mam nadzieje ze przedluza bo mam do 20 10 2009 wiec pojde do lekarza i poprosze o nastepne, ale czy dadza to nie wiem. Tutaj uwazaja zeciaza to nie choroba i ze to normalne ze sie zle czujemy, ale to nie oznacza ze musimy z siebie flaki wypruwac:( Co chodzi o sluzbe zdrowia to podobalio mi sie jak zajmuja sie przy porodzie,przynajmnie w szpitalu w ktorym rodzilam pierwszy raz i teraz tez bede tam rodzic:) nie podoba mi sie prowadzenie ciazy, u nas jest tylko jedno usg w czasie calej ciazy no chyba ze jest cos nie tak,no i wlasnie to ze ciaza to nie choroba, ze mamy tyrac najlepiej do ostatniego dnia:(. Pio za tym bardzo dobrze sie mna zajmowali w ciazy, na kzdej wizycie slyszalam bicie serduszka mojego synka:D wiec to mnie uspokajalo. Przyzwyczilam sie do ich zasad. Jeszce jedna rzecz ktora mi sie nie podoba to ze na wszytsko daja pracetamol a inne leki a najczesciej tylko antybiotyk daja jak dojdzie do zapalenia np.pluc. Tak byloz moim syniek poszlam do lekarza(do szpitala)bo kaszlal i mial katar,zarazil sie ode mnei bo w polsce zachorowalam(tylko tam choruje:() nie mialam zadnych lekow dla niego z pl a pani doktor powiedziala ze nic nie slyszy(a osluchiwala go jak plakal) ja siena nia wydarlam ze nie bede dziecka paracetamolem leczyc(mial nie caly rok) bo jak bede chciala to nie bede musiala do lekarza przychodzic to jest ogolno dostepne. No i nic mu nie dala, za kilka dni poszlam do innego lekarza i juz mial zapalenie oskrzeli:( i sie meczy biedak dostal antybityk. Teraz mam apteczke polskich lekow zeby oszczedzic dziecko i ochronic przed antybiotykami:)bo to tylko organizm oslabia i wtedy dzieciak lapie wszytsko. Od tamtej pory maly nie chorowal naszcescie:):) dobranoc mamuski:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki... Ależ mam stresa- rano jak sie obudziłam to biustol niebolał więc miałam panikę... A jeszcze mam lekkie podplamiania brązowawe więc schiz całkowity... A lekarz na urlopie...Cały czas mam nadzieję, że to od tych dziadowskich polipów... Ech... Ice-super, że dzidziuś ksiązkowy! Gratuluję. Pozdrawiam baaaardzo pesymistycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Pozwole sobiewpisac i siebie w tabelke, moge dziewczyny? Pozdrawiam, ah i jesli ktoras moze... Te klocia w brzuszku to normalne? Jestem obecnie w 16 tyg. i wczoraj tak mnie klolo dobre 2 godzinki, i jakby wedrowalo z jednej strony brzzusia do drugiej... :( Zmartwilam sie, misio tez... Odpowiedzcie jak dacie rade, dziekuje :* AKTUALNA - KOLEJNOŚĆ WG PORODU !!! Santicia..............Lubuskie.........18.04.09.......20.01.10......... Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09.......01 . 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09.......01. 0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09........01 . 02.10...........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.........02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09........02.0 2 .10..........? bede-mama24.......Niemcy......09.05.09............04.02 .10..chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09.......04.02.10 . .chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09..........08 .02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09........08.0 2 .10 chłopiec? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009....10.02.10.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09.......10.0 2 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? sabiness...............śląsk.............05.05.09......1 2.02.10.......? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.....14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009.....16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 .......17.02.10.........? Kowalik25 ..........małopolska.......15.05.2009.....18.02.10......... .? sigmonka81....G-malopolska...........17-20.05.09..18.02 .10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.........27 . 02.10.........? sarenka28;30.....dolny śląsk.......23.05.2009......27.02.10.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice - super :):):):):) daga - a masz skurcze? nie chce Cie straszyc ale ja w pierwszej ciazy jednego wieczoru mialam plamenia i skurcze, a juz kolejnego dnia rano bylam w szpitalu z poronieniem... Jak poczujesz skurcze to wez nospe i polez troche (nospa dziala rozkurczowo) :* pozdrawiam wszystkie Mamusie z ranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Witam Lutowinki :-) Dzieki za mile slowa. Przeziernoscia sie nie bede przejmowac, bo jak tu jakas dobra dusza pisala - co ma byc, to bedzie :-) Nie bede sie martwic na zapas, skoro na badanie i tak za pozno. Ciesze sie, ze inne zafasolkowane kobietki tez maja pozytywne info po usg :-D Gratulejszyn! Agus, fajnie, ze masz okazje kupowac takie tanie ciuszki! I jasne - korzystaj! Ja narazie szaleje po e-bayu i wlasnie czekam na pierwsze przesylki. Musze byc przygotowana, jak brzusio zacznie rosnac :-) Santicia, mnie tez kluje brzuch… nie non stop, ale tak jakby falami. Dzis rano ciezko mi bylo wstac przez to… Pocieszam sie, ze to normalne, ze sie miednica rozciaga, ale tak w glebi duszy to tez sie troche boje... Amirka, Jesli chodzi o prace w UK, to ja mam super odczucia! Ale to dlatego, ze mam prace biurowa w duzej firmie inz., zespol ludzi jest swietny - z szefem na szele, takze mimo roznych moich obaw na poczatku, teraz czuje sie tu rewelacyjnie! Procedury sa takie, ze musza dbac o mnie jak o jajko i wlasnie tak robia ;-) Odkad powiedzialam o ciazy, to juz nie jezdze w teren (choc wczesniej tez sie to rzadko zdarzalo), a jedynie czasem na jakies spotkanie. Ogolnie czuje sie ok, choc szef mi powiedzial, ze jakby co, to mam sie nie zastanawiac i albo isc odpoczac, albo do domu. Czasu spedzonego na spotkaniach z polozna tez mam nie wykazywac, bo sie wlicza do czasu pracy. Takze ja jestem zachwycona i watpie, zebym takie warunki miala w Polsce, nawet w tak duzej firmie :-) Acha, pracowac zamierzam do polowy stycznia - czyli skonczyc 2 tyg. przed terminem. A macierzynski moge zaczac 11 tyg. przed data porodu… jednak mam nadzieje, ze dam rade popracowc tak dlugo, jak planuje :-) A co do sluzby zdrowia (NHS)… hmmm. Tez sie nasluchalam, ze wszystko lecza paracetamolem i strach tu chorowac :-( Ale moje jedyne doswiadczenie chorobowe w ciagu tych 4 lat to bylo jakis zapalenie gardla czy jak to sie nazywa (spuchlo mi, ze ledwo oddychalam) i od razu dostalam antybiotyk, takze poki co, to nie narzekam. Wzywaja mnie tu na rozne badania profilaktyczne i szczepienia. Ale to moja pierwsza ciaza, wiec nie wiem jeszcze, jak to bedzie. Mialam to pierwsze spotkanie z polozna (przekochana babeczka) i usg - pierwsze i ostatnie tutaj (chyba w Szkocji to standard?...) Pobrala mi tez duzo krwi do badan (m.in. na zoltaczke B, HIV - bo tu one sa standardowe). Wczesniej bylam w Polsce, to juz mialam potwierdzona ciaze, a we wrzesniu znow lece, to pojde na usg 3d genetyczne czy jakos tak sie to zowie. I to bedzie pewnie moje ostatnie, bo potem juz sie nie wybieram do Pl… Z opowiesci wniskuje, ze prowadzenie ciazy nie jest tu najlepsze, bo dopiero jak sie dzieje cos zlego, to sie Toba zajmie lekarz… No ale trudo. Polozne wydaja sie bardzo kompetentne. Za to o porodach slyszalam, ze sa przyjemniejsze i bardziej ludzkie niz w Pl. Zobaczymy - wszystko przed nami! :-) Oki, znowy Wam machnelam wypracowanie ;-) Pozdrawiam i trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey u mnie nie wesolo ...Jade do mojej ginekolog ...:( kazala jak najszybciej przyjechac bo powiedzialam ze bol mnie ten brzuszek a rano wstalam dzis to do teraz mam czarno przed oczami i silny krwotok z nosa :( wiec jakby szpital to napisze :/ laski modcie sie o mnie ok ..dziekuje w imieniu Jonatanka :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki! przepraszam, ze wczoraj tylko tak wpadlam z wiadomosciami i wypadlam zaraz :) musialam ochlonac po takich fantastycznych przezyciach :D dzisiaj za to o wiele lepiej mi sie wstawalo - mdlosci jakos przetrzymalam, przegryzlam kanpka i obylo sie bez wymiotow. dostalam normalnie skrzydel po wczorajszej wizycie. mam tyle planow! boze chyba dopiero do mnie dotralo, ze w ciazy jestem!!!! :D matko, tyle rzeczy do zrobienia!!! dziękuję Wam dziewczynki za trzymanie kciukow :D pomoglo!!! :D daga-- jaki masz juz sliczny brzuszek! ja nie mam narazie co wstawiwsc, bo malutki jest :D ale jak urośnie na pewno się pochwalę :) a biutem sie nie martw -zreszta zaloze sie, ze juz znowu boli!! Proszę się uśmiechnąć, głowa do góry i myśleć pozytywnie!!!! A co do plamien - poloz sie kochana- na penwo zaraz bedzie lepiej, jesli nie to migiem na konsultacje! przy okazji - bierzesz magnez? karola_tomm okropne sa te mdlosci, jakos przezyjemy! musimy! :D mjoweczko - staraj sie oszczedzac. wiem, ze latwo sie tak mowi - ale powinnas troche odpoczac... na pewno wszytsko jest dobrze i te klucia szyblko mina!!! 🌼 Monique - wow 16 tydzien!!! ja zaczynam 13 :D tez schudlam, ale nie az tyle co Ty kochana :) podobno na poczatku to calkiem normalne - potem przytyjemy :P AniaForever - gdzie tam znieczulica - ja nie wiedzialam nawet co sie wczoraj dzialo - proszę o usprawiedliwienie!! :D oczywiwscie tęskniłyśmy!! :D odpoczywaj nad morzem!!! ładnej pogody życzę!!! Amirka - witamy wśród lutówek! co do spania - całkiem normalne - potrafie zaczac pisac posta i zasnac w polowie :D Agus_inv - cwana bestia : ) sam się w polskiego lekarza bawisz ;) a powazniej - dobry pomysl z ta apteczka, przynajmniej masz jakas kontrole nad sytuacja a nie tylko paracetamol... Santicia - mysle, ze to mozliwe - macica sie rozciaga na pewno! magnez jest dobry na to - wtedy ponoc mniej kluje! sabiness- pozdrowionka w prawie poludnie!!! :D kama123 - i tak trzymac - skoro i tak jest z apozno, to szkoda sobie tym glowki zaprzatac! :D pozdrowionka dla reszty też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerzarło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Qrde! Jeszcze raz. Majóweczka- mam nadzieję, że będzie ok. Niewiem czy życzyć Ci zostania w szpitalu(bo byłabyś spokojniejsza, że lekarza masz pod ręką) czy powrotu do domci( bo zawsze raźniej). Mam nadzieję, że będzie ok. Sabiness- nie mam bóli. Jestem na Luteinie, a wczesniej na Duphastonie -miałam poronienie zagrażające. stresuję się bo jeśli coś ma pójść nie tak to w tym tygodniu. Icy blue, Moniqe10- teraz z brzuszka się nawet cieszę ale przez to, że mi tak wczesnie wychodzi to potem pod koniec non stop słyszę: "To Pani jeszcze w ciąży???" Agnes- a ja do lekarza z młodym praktycznie juz niechodze bo jak znowu dostaje antybiotyk to mnie szlag trafia. Leczę go sama paracetamolem bo działa przeciwzapalnie i jakimś syropkiem. Junior ma takie biegunki po antybitykach, że szok. Santicia- mój gin karze się martwić bólami "środkowymi"... A może jelitka Cię bolały??? Pozdrawiam Wszystkie niewymienione w poście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga.p nie martw sie kochana mnie wogle niust nie boli a przynajmniej bardzozadko(w pierwszej ciazy bolal okrotnie, wiec po za tyz ze zrobilamtest ciazowy to do 12 tyg ciazy nie wiezylamw to ze to prawda) skoro caly czas plamisz to napewno od polipow. Gdyby bylo cos nie tak to dostalabys krwotoku i skurczy. Wiec nie martw sie na zapas albo idz do innego lekarza skoro Twoj na urlopie i niehc inny cie uspokoi. ALbo pojedz na pogotowie i spanikuj im troche musza Cie przyjac:P:P Santicia i Majoweczka nie martwcie sie tym kluciem to jest normalne. Moja kolezanka ma bardzo waskie biodra i jak zaszla w ciaze zaczelo sie to roziagac i moila ze tak bolalo ze chodzic nie mogla,ja natomiast mam troche szersze od niej wiec przez te 9 miesiecy mialo czas zeby sie rozciagnac tak zeby dzidzia sie zmiescila, a jej biodra ze wzgeldu na wielkosc mialy mniej czasu dla tego tak szybko sie to rozciagalo i tak mocno bolalo, mam nadzieje ze nie naknocilam i ze mnie rozumiecie:P kama123 masz racje nie przejmuj sie tak jak pisalam co ma byc to bedzie i nic nie zmienisz:) powiem Ci cos madrego co kiedys uslyszalam od pewnego madrego mezczyzny:) "nastaw sie na najgorsze, spodziewaj sie najleprzego" ja to stosuje do wszystkiego i lepiej mi sie zyje:P:P Fajnei ze chcesz pracowac tak dlugo:)tutaj tak jest ze jak sie zle czujesz to idz odpocznij albo do domu i placa 100 % jesli chodzi o leczenie w uk to nie do konca zadowolona jestem ale za to porod byl super. Polozna Cie nie opuszcza, znieczulenia masz za darmo:) mozesz wybrac sobie pozycje do porodu, mi sie podobalo. Nastawilamsie na bardzo ciezki porod a okazal sie latwiejszy niz myslalam. majoweczko moze i dobrze jak bedziesz pdo okiem jakiegos lekarz, Twoj organizm oslabiony jest:( napisz co i jak:)bedize dobrze:):) ice blue ale zeby nei bylo podaje tylko to co dostepne w aptece bez rezepty:) albo homeopatyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Witaj Amirka :) Daga duży już brzusio, ładny :) Nie zamartwiaj się plamieniami, będzie dobrze, zobaczysz. Dzidzia już jest duża, nie da sobie krzywdy zrobić ;) Karola mnie też mdłości wróciły. Masakra, przez 2 tygodnie nie miałam wcale, a teraz znów!!! :( Sabiness, może ja dziś spagetti zrobię, narobiłaś mi ochoty ;) W którym tyg ostatnio poroniłaś? Monique, czyli ty z wagą jesteś na minus :) Zazdroszczę :) AniaForever miłego wypoczynku :) Doł,aczę do Ciebie pod koniec tygodnia ;) Ice blue SUPER WIEŚCI!!!! Bardzo się cieszę, że wszystko ok :) 🌼 Agus to Ty laseczka w ciąży jesteś :) Kama, musisz myśleć pozytywnie, na pewno jest wszystko ok :) Majóweczko :( Trzymaj się :( Oby było wszystko ok 🌼 Santica kłucia są normalne. To rozciągające się więzdła... A ja mam mdłości a mimo to cały czas jem... Muszę się opanować i pilnować wagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane szpital od dzis mega podtrzymanie ciazy:/ w moim przypadku klucia i bol nie byly normalne :( mam skierowanie na szef na szyjke macicy ciaza lezana mi grozi jestem zalamana,mam we wrzesniu leciec do uk z miom zalatwiac macierzynski :((((((( nie wiem jak to bedzie...Cholera jasna...Szyjka krotka ze ledwo jest do tego krwawi....trzymajcie kciuki bede tesknila :(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko :( :( :( Bardzo mi przykro :( A dlaczego ta szyjka taka skrócona? :( Mam nadzieję, że założą szew i będziesz mogła wyjść do domku. Bedziemy bardzo tęsknić. Trzymaj się kochana i jak dasz radę napisz jak najprędzej. Będzie dobrze, wszystko dla dzidzi ... Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Pamiętacie mnie jeszcze ?? Jejka ale gwarno się u Was ( u nas :P) zrobiło,gratuluje szczęśliwych pomarów i już takich dużych Dzieciaczków. Miło czytać dobre wieści aż się serce raduje i uśmiech na usta ciśnie no i jakie ładniutkie brzuszki już widać super zdjęcia. Może też bym mogła wskoczyć do Was na NK :D:D:D Majóweczka leż bo naprawde się opłaca zresztą wiesz sama o tym bo masz już Dzidziulka będe trzymała kciukasy by wszystko było dobrze. Buziaki dla Wszystkich i miłego dnia ściskam i pozdrawiam gorąco 👄👄👄 No i pamiętajcie,że macie we mnie największego kibica !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaniu u mnie bylo juz postrzymanie w 1 ciazy ciezki porod skrocil szyjke jeszcze bardziej :( potem jeszcze zabieg na nadzerke...:( trzymajcie kciuki zeby jonek byl zdrowy ja sobie poradze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, będę się za Was modlić, za Jonatanka. Będzie dobrze, zobaczysz. Trzymaj się cieplutko, a Jonek urodzi się silny i zdrowy! Trzymam bardzo mocno kciuki! Jak tylko będziesz miała możliwość napisz :* Jakoś mi tak smutno :( Kasia W witaj. Dzięki za miłe słowa 👄 My mamy w Tobie kibica, a TY w nas! Super, że zajrzałaś. A co U ciebie i Adulki? Pozdrawiamy... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko trzymaj sie kochana na pewno wszystko bedzie dobrze ja dziewuszki ostatnio się nie udzielam, bo u mnie nudy ale czytam regularnie buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Agus, Witania - dzieki dziewuszki! :-):-):-) Majoweczko, trzymaj sie!!!!! Bedzie dobrze, napewno. Mojej znajomej tez zalozyli szew, jakos w 5-6 m-cu, a na porod zdjeli. Wszystko bylo ok, dzidzia zdrowa, mama tez :-) Nie wiem, jak sie to ma do Twojej sytuacji, ale wierze, ze bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×