Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

daga.p te paluszki rybne to nie jak ryba, nie maja zapachu praktycznie, w samku tez jak ryba nie smakowalo:P ale jak bym sie zachowala gdybym kupila rybkr i ja miala zjesc, nie wiem nie probowalam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzis wczesniej spadam spac:P zmeczona jestem, bo dzien mialam dosyc dlugi, ale mily zarazme. Peikne widoki widzialam:D:D . Byla ktoras z was na Skye w szkocji?? nie iwezdzalam na skye bo bylo juz pozno(a maz byl sluzbowo i mnie zabral:Pdarmowa wycieczka:P:P)ale te widoki przed skyem normalnie bosko. W przyszlym tyg. planujemy tam zwidzac rodzinka:)tylko ze wtedy juz objedziemy calego skye:):) dobranoc dziewczynki:) ide spelnic obowiazek malzenski:):P:Pjak nie zasne:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam dziś się czujecie? Ja narazie super, dobrze mi się spało. Co do usg, no niestety, aby robić kobietom w ciąży trzeba być lekarzem, nie ma innej rady... Agus nigdy nie byłam w szkocji, ale zdjęcia widziałam i wiem,że są tam przepiękne widoki :) Zazdroszczę... Majóweczka chyba wreszcie jest w dobrych rękach :) Oby wszystko było ok... Napewno się odezwie jak tylko będzie miała możliwość. Dziś mam wielkie pakowanie, bo raniutko wyjeżdżamy nad morze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Kochane moje zostawiłam wiadomość na GG mojej Znajomej i jak tylko mi odpisze to zaraz Wam dam znać,także spokojnie pamiętam i już pierwsze kroki w kierunku dowiedzenia się poczyniłam. Witania to zycze pięknej pogody i dużooo odpoczynku Izabell namiary wstawie tutaj także jak możesz to wpadnij jeszcze Ryby ryby ryby a co to jest :D:D:D:D nie przepadam nie gustuje ni uwielbiam,ale Adusi podaje i nieraz jedym ząbkiem zje :P Dziewczyny pomysł z prezentem fajny tylko szkoda,że nie robią takich takich gadzetów w rozmiarze XXXL w inne nie wchodze,ale pomyślimy pomyślimy. Majóweczka jak u Ciebie Kochana ?? Życze miłego weekendu pięknego słońca i odpoczynku,my jutro rano jedziemy do Babci na niby wieś także Adula sobie pobryka z kotkami pokąpie się,a ja odpoczne o ile mi da :D Buziaki dla Wszystkich i odpoczywajcie Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania szkoda,że zlikwidowali stadion w Warszawie tam by się kupiło i dyplom lekarza a tu dupa blada,ale może warto zerknąć na allegro :P:P:P:P:P jak by co wchodze w tej interes z Wami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaW. mylisz się, robią takie gadżety i w większych rozmiarach, musisz dobrze poszukać, zerknij na stonkę jagna.pl zdaje się, że tam coś znajdziesz ;) Też zyczę udanego weekendu na wsi :) Pogoda ma być w całej Polsce piękna :) A co do kupna dyplomu :D Byśmy skończyły ten biznes w "kiciu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie ma mnie pol dnia, a tu beze mnie juz jakies biznesy!!! :P agus-inv- ja bylam na Skye :) mieszkalam w szkocji dosc dlugo i znam ja calkiem calkiem - w inverness tez bylam :) widoki szkockie sa faktycznie nie do zapomnienia! polecam polnocno-zachodnie wybrzeze i hybrydy :) pozdrowienia dla Szkotow i szkockiej :P uwielbiam ten kraj i kocham highlandy!!! Witaniu - super, ze dobrze sie czujesz. szkoda, ze ja nie moge tego o sobie powiedziec! znowu obudzily mnie mdlosci, a juz myslalam, ze jest lepiej! Zazdroszcze Ci morza, też bym z chęcią pojechała, no ale nietety - mąż ma za dużo pracy, koleżanki też nie mogą, a samej jakoś mi się nie widzi. poczekam na mężusia, może jeszcze damy radę tego lata :D Kasiu W. - miłego wypoczynku na wsi - śiweże poweitrze, spokoj, cisza - och kochana, zabierz i mnie!!! :P Trzymam kciuki za mjóweczkę, na pewno jest wszytsko ok! Pozdrowionka dla reszty Lutoweczek! Lece do sklepu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ice blue :) Biznes otwarty, możesz dołączyć ;) Jeszcze jest cały sierpień i wrzesień powinien być ładny, to może uda Wam się wyskoczyć gdzieś. Współczuję mdłości, oby jak najszybciej dały Ci spokój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejoł. witam się II-gosemestralnie. :D Agus_inv-niestety u mnie wszelka smażenina odpada bo za tłusta (ale ser żółty mogę wsówać bez problemu;) )...I pizzę - mniam! Ice Blue- współczuje mdłości. Dziewczynki-wymiotowaczki pociesccie się, że przynajmnie nietyjecie tak jak ja - 6kg+ 😭 KasiaW, Witania- a może na drukareczce stworzycie jaiś dyplomik uczelni z np Ameryki Pd? Jakiegoś ginekologa+hoemopaty+bioenergoterapeuty. Takie rzeczy są w modzie więc pacjentek będziecie mieć od groma. A możecie mówić, że zioła i ich zastosowanie poznałyscie mieszkając kilka lat w dżunglii nad Amazonką z plemieniem jakichś Indian którzy wczesniej niewidzieli białego człowieka, mają po 15 dzieci i dożywają 100. ;)...Interes będzie się krecił, że hoho! Majóweczka- mam nadzieję, że jakiś konował zajął się Wami. Santicia- mam spacerówkę 3-kołową. Jest lżejsza od 4-kołowca ale wjazd na "podjazd" przy schodach jest masakrą bo cały przód wózka musisz mieć do góry. Jak ją kupowałam to niestety niepomyslałam o tym. amirka- niestety nawet tu (jak sama widzisz po majóweczce) są lekarze którzy wszystko mają w d*** i twierdzą, że ciąża to Twój problem. Pozdrawiam resztę czytaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopinkusia
;( ;O ;z 8D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myslalam ze moze oplacalo by mi sie polecie do londynu na to usg, ale chcialam wtedy zrobic tak, ze nie bede brala synka i wroce w ten sam dizen, ale tak sie nie da z mojego miatsa moglabym z aberdeen ale do aberdeen mam ponad 100 km:( wiec chyba jednak do polski polece. To ze lece do polski jest ok, tylko ze ja bede juz jakos w 22 tyg ciazy bede miala synka torbe wozek trobe podreczna i torebke. pamietam jak sie ostatnio meczylam a on jeszce nie chodzi a teraz dopiero bedzie jazda:( bo bedzzie chcial chodzic, biegac. Juzwidze jak bede gonic moje dziecko z torbo wozkiem i reszta bagazy:(Bo jak juz do pl mam jechac to musze pozalatwiac wiecej spraw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Helol! Jak cudownie, ze dzis piatek :-D Amirka, Jakbys sie wybrala do tego CAB, to wez swoj kontrakt - niech oni sie wczytaja i Ci cos doradza. Kasia w. Dzieki za dobre checi :-) Dla mnie do stolycy jest troche daleko, a samolotem na 1 dzien to troche meczace... juz to przerabialam ;-) No nic, po tym wrzesniowym usg juz pewnie bede tylko czekac na porod, zeby zobaczyc fasolke. Agus, Na mnie tez Skye zrobilo wrazenie - moze dlatego ze tam po raz pierwszy widzialam klify :-) Spedzilismy tam kiedys 3 dni i zaliczylismy wejscie na jeden gorski szczyt. Bylo pieknie... Nawet ladniej niz na Hebrydach Zewn. - choc tu plaze sa powalajace!!! Szkoda tylko, ze Atlantyk za zimny, zeby sie w nim kapac ;-) Sliczne tez jest na zachodznim wybrzezu miedzy Thurso i Ullapool - polecam goraco! Widoki cudne i plaze niesamowite! A moj M wlasnie teraz jest w Glen Coe i zdobywa ktorys szczyt (ja - z oczywistych przyczyn - odpadlam w te wakacje z wycieczek :-( ) Zazdroszcze mu troszke, bo teraz wrzosy cudnie kwitna... Ach, rozmarzylam sie ;-) Coz poza tym... Samopoczucie ok, ale ta spiaczka mnie nie chce opuscic. Brzuszek powoli zaczyna sie odznaczac pod bluzka, a ja sie stalam fanka ciuchow ciazowych z e-buy'a ;-) Trzymajcie sie dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane ja już po usg i dobre wieści dzieciątko 81,8 mm, co daje 14,2 tydzień ciąży - termin z OM 12,5 wiec nie wiem kiedy moglo dojsc do zaplodnienia narządy ok ale najważniejsze: nie widać już krwiaka a kosmówka bez cech odklejenia mam się jeszcze bardzo oszczędząć, ale nie muszę bezwględnie leżeć! cudownie, idę spać, bo pół nocy się tłukłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia30 FANTASTYCZNIE :D :D :D Wpaniałe wieści :D :D :D Bardzo się cieszę, teraz to już tylko dzidzia będzie spokojnie rosnąć :) Super :) Kama123 musisz się zaczernić, bo jesteś pomarańczowa. Fajnie, że dobrze się czujesz :) Agus może synuś będzie grzeczniutki w czasie podróży, będzie dobrze.. Witam dagę w II trymestrze :) Oj mnie też pizza smakuje :) +6 to wcale nie tak dużo, niekoniecznie będziesz tyła, a zresztą, schudniemy po ciąży! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądałam dzisiaj wasz topik, dotarłam do wpisów sprzed tygodnia i dalej mam już dość czytania napiszę wam parę rzeczy od siebie – poroniłam 24 czerwca, większość z was pisała wtedy, jak bardzo mnie wspiera, współczuje itede., mimo to zniknęłam stąd bo to nie forum dla tych, które straciły ciążę, bo nie wolno dołować , bo po co mam tu zostawać, nikt mi nie kazał, sama tak postanowiłam. Chodzi mi o to, że parę tygodni później znalazłam swoje imię w źle wklejonej tabelce, poprosiłam was o wykreślenie, bo samo patrzenie na ten wpis sprawiło mi okropny ból. Zostałam wykreślona. parę tygodni później znów porządkujecie tabelkę i jestem wywoływana kilkakrotnie, żeby uaktualnić, czy nadal z wami jestem. żadna z was mnie nie wykreśliła, tylko czekałyście, aż się odezwę? Mniej więcej w tym samym czasie Kajuśka napisała, że uciekła od was po moim poronieniu. Tak trudno było mnie wykreślić, skoro ktoś napisał, że przecież poroniłam??? ? W końcu któraś z was na to wpadła, dziękuję, mam nadzieję, że już więcej nikt mnie tu nie wklei pomyłkowo. tak trudno jest zapamiętać, że miesiąc wcześniej odeszłam bo straciłam dziecko??? Wyjść poza czubek własnego nosa? Gratuluję egocentryzmu. siedzę na innym topiku, gdzie otrzymam zainteresowanie i wsparcie i gdzie jestem naprawdę częścią grupy. życzę wam dziewczyny, oby wasz topik nie był tylko powierzchowną wymianą informacji, gdzie jest super, dopóki jest dobrze, ale gdzie wystarczy zniknąć na moment, by zostać zapomnianym. Możecie na mnie teraz nawrzeszczeć, że próbuję zdenerwować ciężarne, ale nie o to mi chodzi. przeczytajcie uważnie mojego posta i wtedy zrozumiecie, jak się poczułam, gdy moje wspierające mnie forum luty 2010 zapomniało o mnie w miesiąc po poronieniu i wyświetlało mi datę porodu jeszcze ponad miesiąc po tym, jak mój aniołek patrzył na mnie z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ta bielizna :D:D:D a ja dzisiaj w ruchu :) teraz sie wybieram na spowiedz przedslubna a potem uderzam na sklepy w M1 i Plejadzie za spodniami ciazowymi :) mam nadzieje ze wkoncu cos ciekawego i fajnego znajde ;) heh ale sie pojadlam kluskami ze serem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betak. Jestem pewna ze zadna z nas o tobi nie zapomniala, moze ktora z nowych dziewczyn niechcacy wkleila stara tabelke i sie dopisala??nie iwem. Ja juz kiedys pisalam, ze pamietam o wszytskich dziewczynach(a bardziej o sytuacjach i zeby byc pewna, ktora to dziewczyna musialabym sie cofnac do poprzednich stro, a neistety nie mam na to czasu) tak samo i w tym momenie pameitam odziewczynach, ktore stracily malenstwa, ale nie jestm wstanie zapamietac wszytskich nickow:( bardzo mi przykro, ze to Cie urazilo, ale niektore z nas nie moga siedziec przy forum. Ja odpisuje imiennie a raczej nickowo ylko dlatego ze moge na dole przeczytac kto to napisal.Inaczej odpowiadalbym napewno sytuacyjnie:( pozdrawiam i zycze owocnych staran:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia gartuluje pomyslnych wynikow.:) widzisz jaka duza masz juz swoja dzidzke??slicznie,slicznie i oby tak dlaej. majoweczko trzymam kciuki i czekam na dobre wisci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś zrobiłyście akcję aktualizowania tabelki i wywoływałyście nicki które dawno nie pisały, w tym mój. nieważne która go wkleiła, każda przecież czyta i mogła temat naprostować, prawda? tyle jeśli chodzi o mój komentarz, wszystko wystarczająco jasno napisałam w poście wyżej. nie było tu aż tak wiele tych poronień, prawda? mogłam tu nie wchodzić, ale chciałam sprawdzić, jak idzie moim wcześniejszym forumowym koleżankom, a zastałam taką niespodziankę. to mnie nie uraziło, urazić to może uwaga że mam brzydką sukienkę. widok mojej daty porodu sprawił mi ból i sprawił, że będę wam kibicować na odległość, bo może za pare miesięcy znowu ktoś się pomyli.. nie chcę was atakować, po prostu jest mi bardzo przykro i uciekam. życzę wam spokojnych ciąż dziewczyny i szczęśliwych porodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka 12 przepraszam w imienu wszystkich dziewczyn, ale jak sama napisalas wczesniej ktoras Cie usunela. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Betka było wiele strat było...ale też o tym nie wiesz bo nie zaglądałaś tutaj poprostu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj betka12. Uwierz kochana, że nie zapomniałyśmy o Tobie i o Twoim aniołku. Muszę się przyznać, że wklejonej tabelki nie analizuję za każdym razem tylko pomijam. To na 100% musiał być błąd jakiejś nowej koleżanki, która Cię nie znała :( Jesteś super dziewczyną z poczuciem humoru, pogodą ducha, brakuje tu Ciebie :( Los Cię doświadczył, ale ja jestem pewna, że to wszystko Ci wynagrodzi, ten ból... Mam nadzieję, że niebawem zajrzysz choć na chwilkę pochwalić się fasolką. Życzę Ci tego z CAŁEGO SERCA! Wiem, że mogła Cię ta sytuacja urazić, rozumiem. Też się czuję współwinna, bo nie zauważyłam, jak już wcześniej pisałam, nie analizuję za każdym razem tabelki. Z mojej strony przepraszam i pozdrawiam gorąco. Niech Ci się szczęści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest ostatnia lista - czy ktoś widzi tu BETKĘ 12 ? --------------------------------------------------------------------------------------- AKTUALNA - KOLEJNOŚĆ WG PORODU !!! Santicia..............Lubuskie.........18.04.09.......20 .01.10......... Monique10...........śląske............24.04.09.......30. 01.10.........? Klaudia0405..........lubelskie.........25.04.09.......01 . 02.10...........? Shee88.............małopolskie........25.04.09.......01. 0 2.10...........? kama123...............UK..............28.04.09........01 . 02.10...........? mimi840..........dolny slask.........24.04.09.........02.02.10............? Karola_tomm........gdynia...........28.04.09........02.0 2 .10..........? bede-mama24.......Niemcy......09.05.09............04.02 .10..chłopiec majoweczka09.....UK-kuj-pom......01.05.09.......04.02.10 . .chlopiec? justasyp............Niemcy...........1.05.09..........08 .02.10...........? ania25lat.........opolskie.............01.05.09........0 8.02.10.........? witania...........mazowieckie.......01.05.09........08.0 2 .10 chłopiec? mama Jakubka1.....Kraków..........04.05.2009....10.02.10.....? Lemurka.............kuj-pom..........06.05.09.......10.0 2 .10.........? Agus_inv..............UK...............07.05.09.......10 .02.10..........? AniaForever.........Łódź.............07.05.09.......11.0 2.10..........? daga.p.:33......górny ślaśk..........05.05.09...... 12.02.10..........? sabiness...............śląsk.............05.05.09......1 2.02.10.......? szatynka33.........ślask..............06.o5.09.......13. 02.10..........? Monikaza24........dolny śląsk........07.05.09......13.02.10..(chłopak) tilli-tilli..............Londyn............04.05.09..... .14.02.10.........? nikunia1983........Warszawa.......07.05.2009....14.02.2 010......? zafirrka............małopolska.......07.05.2009.....14 .02.2010.....? olusia30.............Warszawa.......10.05.2009.....16.0 2.2010......? ice blue28.......mazowieckie .......14.05.09 .......17.02.10.........? Kowalik25 ..........małopolska.......15.05.2009.....18.02.10......... .? sigmonka81....G-malopolska...........17-20.05.09..18.02 .10.........? madzikicia;30.......lubelskie........21.05.09.........27 . 02.10.........? sarenka28;30.....dolny śląsk.......23.05.2009......27.02.10.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, wierzę w to, że każda, która przeżyła stratę będzie miała wynagrodzony ten ból. Jestem tego pewna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka widzisz tylko czubek nos
a swojego co się do nich czepiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie gratuluję zdrowych fasolek i im mamusią:) Widzę, że w tym temacie wrze co jakiś czas... ja też straciłam dziecko, ale nie wymagajcie inne aniołkowe mamy, że ktoś się aż nadto tym przejmie. Nie można oczekiwać od kogoś poznanego przez forum z kim wymieniliśmy kilka postów wielkiej rozpaczy bo jak same na pewno wiecie nawet nasze rodziny nie wiedzą jak się zachować w takich sytuacjach i milczą.. Tutaj spotykają się kobiety, które doświadczyły cudu jakim jest poczęcie dziecka, to normalne, że rozmawiają o ciążowych ciuszkach dolegliwościach i wynikach badań. Według mnie każda z nas która pisała, że straciła dziecko została zauważana, ja na pewno otrzymałam kilka ciepłych postów pod moim adresem. Zresztą gdyby nie to, że straciłam dziecko nie wiedziałabym jak się zachować. Mojego męża brata żona straciła w 24tyg kilka miesięcy przede mną i też nie wiedziałam co powiedzieć co zrobić.. powiedziałam tylko, że mi przykro i nie wróciłam więcej do tego tematu. To ciężka sprawa... na pewno większe wsparcie dostaniecie od dziewczyn z forum o poronieniach:) Ja tymczasem tak jak pisałam przemeblowuje sobie życie- oboje zmieniamy pracę, będziemy otwierać firmę, a za 1,5 miesiąca możemy rozpocząć starania:)))))))))))))))) Majóweczko- pisz kochana co się dzieję.. strasznie się martwię... pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Betka, Przykro mi, ze Ci przykro. Ale to naprawde nie bylo celowe… Ja tez sie nie wczytuje w tabelke za kazdym razem jak jest uaktualniana… A to napewno bylo skopiowane ze zlej strony i wkjeone przez jakas nowa tu dziewuszke. Przyznam, ze tez nie pamietam nickow wszystkich dziewczyn, ktore stracily fasolki… Najbardziej zapamietalam DorkeL z pierwszych stron forum, bo to mna najbardziej wstrzasnelo wlasnie na poczatku… To mi uswiadomilo, ze moze byc roznie, dlatego sama stalam sie duzo bardziej ostrozna… o przestraszona :-( Mam nadzieje, ze szybko bedziesz sie cieszyc nowa fasoleczka!!! Bardzo Ci tego zycze. Tasiulka, Tobie rowniez :-) Bedzie dobrze! Witania, Wiem, ze jestem pomaranczowa, ale nie chce sie zaczerniac… Bo musialabym podac maila, tak??? Narazie nikt sie pode mnie nie podszyl, a jak ktos to zrobi, to Wam sie poskarze :P I wtedy zaczernie :-) Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama123 nie musisz podawać maila. Jak będziesz pisała odpowiedź wejdź w preferencje i zabezpiecz pseudonim hasłem. Danych nie musisz podawać. Tasiulka super, że Ci się powodzi. A za 1,5 miesiąca musisz się nam pochwalić, bo będziesz w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×