Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

🖐️ Ja po wizycie lekarz wlaczyl mi Cardafen lek na serce,rozluzniajacy miesnie miedzy innymi macice dzis .byc moze jutro wyjde do domku dzidzi serduszko puka slicznie a moj brzuch wywalilo tez slicznie 😘,Dagus-super ze wszystko wporzadeczku,Agus brzuszek ladniusi 🌼 pozdrawiamy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus mimo iz masz wage na minusie masz taki ładny brzuszek??czyli dzidzius sie ma ok wiec jest dobrze daga trzymaj sie czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoj brzus zaprezentuje jak wroce z szpitala w nocy zabrali kolezanke na porodowke,41 tydzien ciazy miala i jakies bole ale rozwarcia nie bylo..dali jej na rozluznienie zastrzyk(nie wiadomo po co) w nocy wstalam siku a ona biedna chodzi po korytarzu,mowi ze skorcze nie daja spac,kazalam jej biec do poloznej i zglosic,kazali jej sie spakowac i wzieli na "gore" moze juz ma malenstwo przy sobie..Tak wogole to jej 3 porod dwojke poprzednich dzieci stracila,porod przedwczesny...Ale sie nie zalamala i teraz wszystko ok...oby jej sie powiodlo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga caly czas na minusie bo jakeis 0,5 kilo mi od poczatku przybylo. Wczoraj na wage stanelam a tam 0,5 wiecej. moze dla tego ze przez osttanie 3 dni smakuja mi slodycze??wieczorkiem musze zjesc batonik kinder bueno nawet 3 zjadam:P kurcze powtsrzymac sie nie moge, a obiecalam sobie ze nie bede jesc takich rzeczy po nocach... daga.p Witaj kochana spowrotem. Zobacz jaka silna ta Twoja dzidziunka:D:D mjaoweczkow spolczuje zastrzyku i zycze szybkiego poworotu do domku. Ciesz sie ze w pl jestes...bo nie wiem czy w UK przy ciazy zagrozonej dobze sie Toba zajeli. Wiecie co??tak wszyscy mo mowia ze chlopak bedzie, ze hcyba sie juz na to nastawilam, mimo ze nie wiem. Jest dla mnie niemozliwe ze to maglaby byc dziewczynka, a tak bym chciala. Znajomi mowiaze ze dziewczynka bo inaczej wygladam i inna ciaza itd. Maz mowi ze chlopak tylko tym razem wszytsko po nim odziedziczy, bo junior to czysta mama nawet krew ma po mnie tylko jedna rzecz po tacie:P:P im blizej wyjazdu tym bardziej sie stresuje, samego lotu jako lotu sie nie boje, a raczej obawiam sie jakis komlikacji w czasie lotu zlej pogody itd. kiedys tego nie mialam, a teraz to chyba taki instynkt macierzynski, synek zostaje w domu ja na 2 dni lece... trzymajcie za mnie kciukasy bo chyba sama sie zjadam od srodka z tych nerwow...z synkiem na tym etapie ciazy to chyba juz +7 mialam... pozdrawiam wszystkie brzuchatki, maminki:):):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Ja tak tylko na chwilkę, bo w sumie muszę zacząć się szykować. Muszę Wam się pochwalić, że wczoraj jak wróciłam do domku to placki ziemniaczane na mnie czekały:) mój tata specjalnie je zrobił... daga - cieszymy się, że jesteś już z nami :) majóweczko - mam nadzieję, że jak zajrzę tu po weekendzie to już będziesz w domku:) agus - brzuszek masz prześliczny, mój to jest jeszcze bliżej nieokreślony;) dziewczyny życzę Wam miłego i spokojnego weekend. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Dziekuje za wsparcie:) Agus - no pokazny bunio:)Hehe, i ty na minusie z kg? No nie moze byc:) Ale sliczny i taki fajniusi:) Majoweczko - nie lubie kuj kuj i to jeszcze w pupe :P Bleh!! Wracaj do domku,zazdroszcze tego ze sluchasz serca dzieciatka :) Daga - w koncu jestes "w domu" czekalysmy na Ciebie :) Aha, to juz na perwno dzidzia :) CZUJE ja juz wyrazniej,moj partner tez :) Lubi krecic sie najbardziej po mojej lewej stronce brzuszka :) A uderzenie ma swietne,delikatne acz wyczuwalne :) Najbardziej rano i wieczorkiem:) Oki,ide prasowac narzeczonego i za 1,5h do pracy :P Ufff... kolejne wesele do przeprowadzenia:) ps.dzis pierwszy dzien 19 tygodnia - ale ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga -- post godny Ciebie ;) milo ze wrocilas :* tez mam bakterie.. santicia -- wspolczuje przykrego zajscia ze zlodziejem, no ale aby Twoja szafa skorzystala ;) agus -- wooow brzuchol rewelacyjny :D az milo popatrzec witania -- bratsznita to jest po slasku :D nie wiem jak inaczej to wyjasnic niz chlebek z patelni z czosnkiem, ale polecam bo jest pyyyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ ja chyba jutro wychodze 😘 mam dosc jedzenie szpitalne moze byc,ale malo strasznie i wciaz biegam do bufetu na amku...Dzis po tym zastrzyku caly dzien przespalam...a teraz boli glowka...:/ POZRDAWIAM 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mam do sprzedania fajny nowy kombinezonik dla chlopczyka 0-3 m-cy http://szafka.pl/c14574-granatowy-kombinezon-dla-chopczyka-0-do-3-mcy.html i sztruksowa kremowa ocieplana grubym polarkiem kurteczke Cherokee 0-3 m-ce stan idelany http://szafka.pl/c14579-ocieplana-sztruksowa-kurteczka-cherokee-0-do-3-mcy.html napewno sie przyda na jesienne i zimowe dni zainteresowanych prosze o kontakt na szafka.pl albo maila taka_jakas_see@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki co tam?/ dzis bylismy na zakupach i kupiłam sobie cały zapasik kaszki manny moj poszedl na kawalerskie wiec sama w domu jestem mały juz spi a dzis wogole jakos zle sie czuje jak stoje to mi niedobrze głowa mnie boli miesnie mi sie szybko mecza jakis taki pofyrtany ten dzien jeszcze ta pogoda ok trzymajcie sie wejde rano buziaki a kurde cos mnie zeby zaczynaja bolec to zly znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja znowu duble dawka w pupe 😠 ponoc te zastrzyki chronia mnie przed poronieniem wiec ok jesli trzeba...mam nadzieje na jutrzejsze wyjscie Jonek szaleje w brzuszku ❤️...dzien faktycznie porypany dzis...:( ide spatkac kolorowych snow zyczymy 🌼 wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI ale cisza tu dzisiaj... majoweczka --zycze szybciutkiego powrotu do domku , juz nie moge sie doczekac kiedy moj skarbek zacznie mnie kopac mam nadzieje ze niedlugo cos mam lenia dzisiaj siedze sama w domku bo moj chlopak w pracy, ale popoludniu bede miala gosci to juz nie bedzie tak nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my wszytskie gadatliwe dzisiaj:P:P ja bylam na car boot sale i kupilam sobie kilka bluzek, synkowi buciki Adidas za calego 1 funta, i jeszce kaloszki i buziki zimowe tez po funcie. Kupilam mu przesliczna kurteczke i spodenki dzinsowe:) wszystko po funcie:) hehhe tam mozna bardzo tanio kupic czesto nowe rzeczy. Kupilismy szafke bez dzwiczek na kosmetyki do lazienki i w koncu mam na to miejsce. wiec dzien fajnie sie zaczal dizs. Juz zjedlismy jajecznieczke z piewczarkiami zrobiana przez mojego M:):) pycha byla:P:P Milego dzionka wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko to juz niedlugo:D:D Mi sie od kilku dni dluzy bo zamowilam sobie bilet do pl, jade tylko na dwa dni wiec jeszce przed przyjazdem Twojego ja zdaze wyjechac i wrocic do uk...hehe Poglaszcz synka ode mnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka fajnie ze juz jestes w domku ! bo w szpitalu z nudow mozna oglupiec no ale jak bylo trzeba. Tylko teraz duzo odpoczywaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza jak makiem zasial :) a makiem to my raczej zasiane nie jestesmy :P wlasnie zjadlam caly polmisek salatki z feta ..:P PAsteryzowana oczywiscie...brzuszek w szpitalu jakos podrosl...Dziwne zawsze jest wiekszy..Co tu wiecej pisac...nudne niedzielne popoludnie....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo babeczki. Normalnie nie mam na nic czasu. Młody jak mnie zobaczył tak z oka nie spuszcza. Niestety zero leżenia...Qrcze dali mi takie dawki hormonów, że wczoraj myślałam, ze zejdę - cały czas w głowie mi się kręciło, nawet jak leżałam. Odstawiłam Luteinę i biorę tylko Duphaston i już jest lepiej. Moncia- fajno, że kumpelka jednak ciężarówka!...Wiesz, ja z Janem w ciąży cały czas o dziewczynce myślałam i też byłam lekko rozczarowana. Jakoś tak człowiek się nastawia na płeć dzidziusia. Majóweczka- też dostałam Cardafen ciąży Janowej od 26 tc do 33. Miałam lekkie skórcze i lekko podwyższone ciśnienie. Tak mi je powstrzymało, że dopiero 10 dni po terminie urodziłam. ;)... Super, że już Cię "z więźnia" wypuścili. Agus- będzie super! Lot jak marzenie!...A u nas młody - skóra zdarta z ojca. Ale podobno charakterny po mnie :D SanticiaKondradek- gratuluje 19 tc. Sabiness- mam nadzieję, że nie rozczarowałam Cię. ;) 9 luty termin, Fasola- cmokasy dla reszty czytaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ciężaróweczki. Ja już wstałam, kawkę piję i chciałam poczytać co tu nagryzmoliłyście, a tu widzę że cisza wczoraj była. Ale i mnie wczoraj w domu nie było, bo w sobotę wieczorem nie mogliśmy z rodzinką pogrilować, bo padał deszcz, więc sobie posiedzieliśmy w niedzielę. Ja niestety nie pojadłam kiełbaski ani karkóweczki, bo w ogóle mnie ostatnio odrzuca od wszelkiego mięsa i kiełbas. Ale za to mężuś mi ognicho rozpalił i sobie ziemniaczki własnoręcznie zebrane pojadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane a ja dzis w 17 tydzien weszłam :p:p:p:p chociaz według gin był juz dawno faktycznie jakos tu cicho od 2 dni wczoraj bylam u tej mojej kumpeli w szpitalu i widzialam duzo babek w ciazy tzn juz na koncowce samej i wiecie ciut sie przeraziłam ze znow bede taka wielka ze bedzie mi tak ciezko i wogole staram sie o tym nie myslec ale nia da sie dzis musze znow prasowac a tak tego nie lubie no i posciel zmienie wiec i wypiore pranie bo co brudna posciel bedzie lezec?? buziaki milego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane a ja dzis w 17 tydzien weszłam :p:p:p:p chociaz według gin był juz dawno faktycznie jakos tu cicho od 2 dni wczoraj bylam u tej mojej kumpeli w szpitalu i widzialam duzo babek w ciazy tzn juz na koncowce samej i wiecie ciut sie przeraziłam ze znow bede taka wielka ze bedzie mi tak ciezko i wogole staram sie o tym nie myslec ale nia da sie dzis musze znow prasowac a tak tego nie lubie no i posciel zmienie wiec i wypiore pranie bo co brudna posciel bedzie lezec?? buziaki milego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was burzchaczki!!! nie doczytalam wsztskiego bo zaraz musze leciec na spotkanie :( majoweczka- trzymam kciuki´- dzidzia silna, skacze, fika- bedzie dobrze!! tylko sie nie stresuj witania- ciesze sie ze u Was wszytko ok , ze dzidzius ma si edobrze. ja w piatek nareszcie ide do ginekologa :) juuz nie moge sie doczekac-´ten ostatni tydzien jest najgorszy, jakos mocno sie przejmuje czy bay napewno wszytko jest ok :o moncia- jak wszytko ok to tylko sie cieszyc :) tobie cieplo a ja marzne od wczoraj i kicham :( agus- ja tez jakos nie moge uwierzyc w to ze na podstawie tentna mozna rozpoznac plec :o ale ty masz wielki brzucholek :) dziewczyny, czemu moj ejst taki malenki??? :o :O :O santica- bardzo mi przykro :( co za dupek, ehhhh 9luty- oszczedzaj sie !!!! mama jakuba- jak maja dobre opinie w Rudzie to nawet chetniej tam sie jedzie :) lzej Ci pewnie na serduszku- tym bardziej ze tak milo Cie przyjeli daga- prosze mi bez takich numerow wiecej, ok?? :) teraz duzo odpoczywaj i sie oszczedzaj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Jak ja nie lubię poniedziałków...:) czasami to chętnie poszłabym na zwolnienie bo po tym weselu to do teraz niewyspana jestem - ale jaka zadowolona:) majoweczka-cieszę się, że już jesteś w domku:) applepie - też wczoraj jadlam takie pyszne ziemniaczki z ogniska, pycha;) moncia - gratuluję 17 tygodnia, ja w środę będę miała dopiero 15, chyba w tej kwestii moja fasola jest przy Waszych najmlodsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Jak ja nie lubię poniedziałków...:) czasami to chętnie poszłabym na zwolnienie bo po tym weselu to do teraz niewyspana jestem - ale jaka zadowolona:) majoweczka-cieszę się, że już jesteś w domku:) applepie - też wczoraj jadlam takie pyszne ziemniaczki z ogniska, pycha;) moncia - gratuluję 17 tygodnia, ja w środę będę miała dopiero 15, chyba w tej kwestii moja fasola jest przy Waszych najmlodsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U mnie noc minela dobrze,ale jak sie obudzilam to pierwszy raz zassalo mnie na slodkie..:P Teraz mama robi mi slodki twarozek heh..Ciesze sie laski ze u was dobrze oby do przodu kochane🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede mama - a co do rozpoznania plci przez tetno to tylko doswiadczone polozne z wieloletnim stazem to potrafia,ponoc u chlopcow przeplyw krwi jest wolnijszy,ztad ta ilosc uderzen ponizej 140 ...ale jest to teoria ktora np niby u mnie sie sprawdzila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×