Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość karola_tomm
Ale super..matko jak ja Ci zazdroszczę,każda z nas powinna mieć robione USG co 2 tyg. przecież w ciągu jednego tygodnia tyle się dzieje z naszymi maleństwami!!!Powinnyśmy mieć prawo to sprawdzać a nie zamartwiać się z USG do USG. Ja właśnie czytałam sobie na temat dzidziusia w 10 tyg. jak wygląda i co się z nim dzieje.Chociaż tak mogę czegoś się dowiedzieć :) P.S. 3cm to już kawał ,,chłopa,, :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kawal chlopa :P zawsze mozna isc prywatnie na usg dostalam skierowanie na badanie na tarczyce bo jak weszlam do gabinertu lekarka zapytala to tarczyca ? czy taki urok..? po spojrzniu na moja szyje...:( za wizyte zaplacilam 100 zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko gratulacje!! super że wszystko dobrze :) ja mam wizytę jutro i mam nadzieję że też będzie już sporo widać :) Według OM będzie to 9t1d więc może może :) W ogóle ja jestem głupia bo czasami naczytam się w necie że kobieta mże nosić martwą ciążę kilka tygodni i nic o tym nie wiedziec itd i potem sobie wkręcam. Ale mam nadzieję że jutro będzie wszystko dobrze i że będę tu pisać tak szczęśliwa jak Ty dzisiaj majóweczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Monik ja też zawsze się naczytam ale uszy do góry napewno wszystko będzie ok:) Ja też tzrymam kciuki!!! Pamiętam jak moja ginekolog powiedziała w trakcie USG : ,,ooo jak naszemu maleństwu pięknie bije serduszko!,, a potem jak głośnnno powtarzała wszystko co pisała w opisie ,,pojedynczy żywy zarodek,, coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh dziewczyny, ale ja to jestem taki schizownik, że do jutra do 19 chyba umrę z nerwów i nic mi nie pomaga. Ani książka ani dobry film, ani muzyczka. Wkurzam się na siebie, bo stres dziecku nie służy, no ale co ja mam robić? Mam nadzieję że jeśli wszystko będzie ok, to już będę spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Majóweczka Ty Szczęściaro ale Ci fajnie,że już jesteś po no i GRATULUJE ogonka między nóżkami u Twojego Skarbulka będzię piękna Parka ❤️❤️ Tarczyca to chyba standardowe badanie w ciąży,ja robiłam 3 miesiące temu jak miałam zaburzenia @ ale spowodowane to było powrotem do pracy,stresem,karmieniem ale tarczyca jak w najlepszej formi u Ciebie napewno też tak jest. Dziewczyny nie moge się doczekać kolejnych wizyt i relacji z USG KOCHAM dobre informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje majoweczka! mowilam, ze wsyztsko bedzie dobrze!!! Monika, u Ciebie tez bedzie ok! nie martw sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płace za wizyte 70zł ale sprzęt jest kosmicznie dobry bo nowy tylko ubolewam nad tym,że mojego znachora nie ma w szpitalu ale mam za to położną także nie jest tak źle. A jak śliniotok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec u mnie lekarka zobaczyla powiekszona tarczyce i musze zrobic badania...jesli chodzi o slinotok to mam go z rana a moja gin sie smiala troszke ze mnie bo jej powiedzialam ze niedflugo pieluche na twarz sobie zaloze..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka może wystarczy Córci śliniaczek jakiś ładny :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem po wizycie u gina jest wszystko super.Dzidziuś pomachał mi łapką tak się fajnie rusza.Ma rączki i nóżki nawet policzyliśmy 5 paluszków u rączki po prostu cud!Urósł ma teraz 3,6cm.Dostałam nawet pozwolenie na bzzz ale takie na pół gwizdka.Ważę 56 kg ale powiedział że na apetyt jeszcze przyjdzie czas zwłaszcza po tamtym stresie przez który przeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wg usg 10tc i 3 dni. Majóweczko bardzo się cieszę ze u Ciebie też jest ok ;) Dziewczyny ja chodzę prywatnie i gin robi mi usg co dwa tyg.jestem o wiele spokojniejsza.Na nastęonej wizycie będzie sprawdzał przezierność karkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia SUPER wieści ale miły wieczór,mogłaś pozdrowić Maluszka/e od ciotek z kafeterii :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja w poprzedniej ciąży też miałam USG co wizyte czyli co 3 tyg.też byłam spokojniejsza,później jak czułam już ruchy byłam spokojna podwójnie,ale USG musiało być bo wizyta bez USG to tak jak by wizyty nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babencje. Gratulacje!!! Dzidzie duże i ruchliwe. Bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mnie nawet gin nie bada normalnie tylko usg i po sprawie zdecydowanie tak wolę ;) Pozdrowiłam w myślach maluszka od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK; WIEK..............SKĄD..........OSTAT NIA@.......PTP.... ........PŁEĆ ccczarnaaa..........małopolska.......02.04.09......07.01 .10..............? agnesska;32..........lubelskie.........13.04.09......20. 01.10..............? Paulinka...............Irlandia...........02.04.09..... 24.01.10..............? betka.29.............dolny śląsk........23.04.09......01.02.10..............? Klaudia0405..........lubelskie..........25.04.09.......0 1.02.10..............? Shee88...............małopolskie........25.04.09......01 .02.10..............? kama123.................UK...............28.04.09......0 1.02.10..............? mimi840..............dolny slask.........24.04.09......02.02.10..............? bede-mama24.........Niemcy...........09.05.09......04.02 .10....chłopiec amelka30..............śląskie ...........30.04.09 ......07.02.10..............? majoweczka09.....UK-kuj-pom.........01.05.09.....07.02.10(chlopiec?) tasiulaaa...............Łódź..............04.05.09...... 08.02.10..............? tilli-tilli.................Londyn............04.05.09.. .. .08.02.10...(chlopak) justasyp...............Niemcy............1.05.09.......0 8 .02.10.............? witania...........mazowieckie..........01.05.09......9.0 2 .10..............? Lemurka..............kuj-pom............06.05.09.....10. 02.10.............? AniaForever...........Łódź...............07.05.09.....11 .02.10..............? agus_inv.................UK...............07.05.09...... 12. 02.10 ............? Ola............zachodniopomorskie.....03.05.09......12.0 2. 10.............? daga.p.:33.............ślaśk..............05.05.09...... 12 .02.10. ...........? szatynka33............ślask..............06.o5.09......1 3.02.10..............? Karolka83......mazowieckie.........06.05.09......13.02. 10( ?)bliźniaki(?) Kajuśka................śląskie............07.05.09...... .13 .02.10.(chłopak) Monikaza24........dolny śląsk..........07.05.09...... 13.02.10..(chłopak) filipinka85.............śląskie............09.05.09..... . 16.02.10.............? chyba .erica.........Londyn............11.05.09.......16.02.10.... .........? ice blue 28........mazowieckie ........14.05.09 ......17.02.10.............? megi231........... śląskie..............14.05.09....18.02.10(dziewczynka) micuszita.....zachodniopomorskie...14.05.09........18.02 .10.........syn Fryzella26............podlaskie..........16.05.09....... .20.02.10....... ....? aneks87............mazowieckie........13.05.09.......22. 02 .10 ...........? lily white;29...........kuj-pom...........18.05.09.......22.02.10 ............? madzikicia;30.......lubelskie.............21.05.09...... 27. 02.10...........? Qanchita..26............Wlkp.............24.05.09....... 28.02.10...........? Heya9...........zachpom. Stargard.....26.05.09.......01.03.10...........? Karola_tomm.....gdynia.....28.04.09.....10.02.10.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka a który chłop nie jest ciężkim typem?jak nas nie powkurzaja to zyc nie mogą....Dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Wiat Was serdecznie dziewczyny! I jak się dzisiaj czujecie?Moje mdłości jak narazie jeszcze śpią ale apetyt obudził mnie już o 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Majóweczko gratulacje :) :) :) Ale się cieszę :) A pamiętasz jak niedawno jeszcze byłaś w UK i martwiłaś się, że na pierwsze usg nie możesz się załapać i do Ciebie nie dzwonią. A już dzidzia wymachuje nóżkami :) Co do płci, mnie lekarz /pan prof/ powiedział, że do końca 4 miesiąca narządy płciowe zewnętrzne nie są wykształcone i płci nie da się zaobserwować w żaden sposób... Dlatego dziwię się,że Twoja dr tak wcześnie widziała... Widocznie może wszystko jest możliwe :) A Ty byś wolała chłopca, czy dziewuszkę? Ja chyba dziewuszkę, a już sama nie wiem :) Monikaza, nie stresuj się, bo będzie wszystko dobrze, zobaczysz :) Po 19 tej czekamy na dobre nowiny od Ciebie i maluszka :) Mnie wczoraj wieczorem kłucie brzucha dopadło, jakby mi ktoś po bokach szpilki wbijał ajajaj. Czy któraś miała coś podobnego? A ogólnie nawet nieźle się czuję. Miłego dzionka mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Hej. Fajnie, ze samo dobre wiesci od Was :-) Gratulejszyn! Monikaza, ja tez tak mam... Znowu mi sie dzis snila koszmar o utracie fasolki :-( Schiz na maxa! Dzis lece do Pl i jutro z rana pedze do gina. Nie wiem, jak wytrzymam jeszcze te dobe niepewnosci... Acha, chyba nie bede miala dostepu do netu, wiec odezwe sie w przyszlym tyg. Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Witaniu ona tylko sie zastanowila ,bo faktycznie jakby cos tam wisialo miedzy tymi nozkami mowila mi ze sporadycznie miala trafienia co do plci juz w 12 tygodniu ...jesli dzidzia chcilala sie obanazyc publicznie oczywiscie..:D U mnie moze byc chlopiec bo dziewuszka juz jest...no i mam cala wyprawke w czolgi i autka po rodzacej 3 miesiace temu synka siostrze wiec by pasowalo :)u mnie zero jakis wiekszych objawowo oprocz slinotoku :P i apetyciku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy wiecie
co czuje dziecko w czasie badania usg??.... jak chcecie sie dowiedziec, to stańcie na plycie lotniska bez iczego na uszach, w trakcie startu albo ladowania samolotu...... lekarze sie ciesza na takie badania... kaska leci....nic dziwnego ze maleństwa machaja raczkami i nozkami, skoro sa w takim halasie......taki stres co 2-3 tyg, zajebista sprawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×