Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

falbana a to wcale nie sa internetowe sposoby tylko jest ksazka dr. Wojcika, on wszytsko tam opisuje. Mozna nawet do niego sie zglosic zeby obserwowal dokladnie np. 3 ostatnie Twoje cykle i na tej podstawie wyliczy Ci kiedy dokladnie masz wspolzyc na dana plec. on ma 98-99% pozytywnych wynikow. Uwazam ze to bardzo dobrz bo my mamy nadal 50 % a on jednka jakos to zaplanowac potrafi wg tych zasad. Jak ktos bedzie chcial to wysle na email ebooka dr. wojcika bo mam . wydrukowalam soebie i szkolilam sie. ALe powiem wam ze ja jestem leniwa jesli chodzi o miezenie temperatury codzinnie o tej samej godz. tymbardziej ze to trzeba spac i nie wstawac zloka minimum 4 czy 5 godz. a ja przy synku niestety nie moglam sobie na to pozwolic dla tego kupilam testy owulacyjne. Ktore oczywiscie moga sie mylic wiec lepiej obserwowac organizm przez 3 miesiace a na 4 probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnus no to ciekawe czy sie nam udalo ;) Fajnie ze te metody to sposoby lekarza. Ja tez nie mierzylam temp bo pracuje 3 nocki w tyg z reszta temp co chwile inna mi wychodzila, za to jak zaszlam to od razu do 37.1 C podskoczyla. Alez mialas przygode z tym wypadkiem, dobrze ze obylo sie na siniakach i drapniakach bo moglo byc gorzej, ponoc podobne przezycia wplywaja na skrocenie lub wydluzenie cyklu ale skoro test ci pokazal ze w ciagu 36 g bedzie owu to chyba juz nie moglo sie to bardziej przyspieszyc, pecherzyk musia swoje dojrzec, trzymam kciuki za dziewuszke :) Ja mam tez ciekawa syt, bo owu mialam o 23.00 na weselu przyjaciolki i moj dziecinek powstal gdy jego mamusia byla konkretnie ubzdryngolona szkocka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbana, no to tez fajnie:):P:P u mnie sie skonczylo na siniakach bo bylam w szoku i bylam bezwladna niczym pijak:P:P dla tego tylko obdrapania bez zlaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,no i gówno za przeproszeniem z moich planów wyszło,bo mężuś powiedział że do rodzinki nie pójdzie i nie będzie się pytał dlaczego go nie powiadomili o ślubie siostry.Powiedział że ma ich wszystkich w dupie.Myślę że to taka reakcja obronna,żeby się nie rozkleić,ale pewności nie mam bo zapytał mnie dlaczego mnie to tak boli.Ja nie rozumiem tej rodziny,jakieś chore relacje tam panują. JUż nieraz rodzina go w trąbę zrobiła,a on nic sobie z tego nie robił i dalej im pomagał,mam wrażenie że on się ich boi.W tej sytuacji chyba ja się wtrącać nie powinnam. Może wyślę smsa z życzeniami szwagierce i napiszę że wysyłam smsa bo nie chciałą nas na swoim ślubie,więc nie miałam szansy złożyć życzeń osobiście.Może to chociaż do niej dotrze,że zachowała się nieładnie.Pewnie mój mąż przejdzie nad tym wszystkim do porządku dziennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga, no ja wiem z ta waga juz nic nie mowie, rosnie jak szalona, ale w stopce nic nie zmieniam narazie, a wanienek tu cala masa, masz racje, mysle teraz o "normalnej" tylko wkladke kupimy do niej moze piankowa, opcji jest duzo Agus no wozki tansze moze, ale tez mniej sie tu zarabia, w UK mialam 2 razy tyle wyplaty miesiecznie co tutaj, poprostu inne realia, na poczatku tez myslalam, ze jest taniej poprostu, teraz wiem, ze to jest dostosowane do zarobkow jakos, my na wozek przeznaczamy $200-300, w UK byloby to pewnie za malo, a tu bedzie za to nowy i taki jaki chcemy (i musimy miec 3kolowy, ze wzdgledu na plaze naokolo - takie tez sa drozsze) jasne, ze poszukam ci w necie, choc ja raczej w necie nie kupie wozka, musze zobaczyc i pomacac zanim kupie tu masz taki double stroller: http://www.jogging-stroller-superstore.com/p/jeep-traveler-tandem-stroller a tu inne opcje: http://www.jogging-stroller-superstore.com/stroller/seating-capacity--two~g--type~s--item-retail--asc mi sie taki podoba: http://www.jogging-stroller-superstore.com/p/schwinn-free-wheeler-swivel-wheel-jogging-stroller-13-sc701-stroller Santicia, jak dla mnie zaawansowana ciaza to 3ci trymestr, ja wczoraj bylam w knajpie ze znajomymi i tez sie martwilam, bo glosno bylo, ale nie sadze, zeby to moglo dziecku sluch uszkodzic, bezpiecznie sobie siedzi w swoich wodach, mysle, ze to nie powinno miec wplywu, szczegolnie, ze ten halas nie trwa dlugo dzieki Marwo, uzywam tonika dalej, ale wiesz jak to jest, takie czasem watpliwosci mnie drecza, dobrze, ze mam was, wiec nie zadreczam sie dlugo ;-) i widzisz jak ci zlecialo! i juz jutro bedziecie znow razem :-) Kama, ja uzywalam laktacyd kiedys, jest swietny polecam, narazie nie uzywam nic czekam, az mi tesciowka przywiezie plyn dla ciezarowek, laski polecaly go tu wczesniej (Plavcin Fem, czy jakos tak), plyn, ktory kupilam tutaj niestety mnie uczulal co do plci to zawsze sobie wyobrazalam, ze wlasnie tak bedziemy sie starac, zeby w plec ucelowac, ale jak przyszlo co do czego, to "jechalismy z koksem" tak poprostu, mi lekarz powiedziala, ze co drugi dzien w okresie plodnym, pokazala mi jak to wyliczyc, no i w necie sa kalkulatory, i udalo sie a na plci chyba nam tez nie zalezy za bardzo, ja chcialam chlopca, moj M dziewczynke, wiec poszlismy na kompromis i zdalismy sie na laskawy los, zobaczymy co wyszlo jak sie urodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowa Malwo jak pisalas o swoim planie pierwsze co pomyslalam to wlasnie to ze Twoj maz wcale nie bedzie chcial tam isc... tak jest z facetami ze niestety maja to gdzies i nic na to nie poradzisz. Faceci nie lubia sie wpraszac ani prosic, a tym bardziej pokazywac ze ich to zabolalo. Trzymam kciuki za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Grysiu za stronke. Nie wiem czy to jedyna stronka u was?? bo ja szukam konkretnie wozka o nazwie first wheel city twin buggy. Nie wiem ale penwie przesylka byla by tak droga ze nie oplacaloby sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki słyszałam, ze nawet dieta przed poczęciem ma wpływ na płeć...Zawsze mi się wydawało, że chłopca trudniej zmajstrować. ;) Malwa- ja bym sie na Twoim miejscu nie mieszała między męża a jego rodzinę bo może się to źle skończyć - niestety dla Ciebie. Dziś się nie lubią i niezapraszają, a jutro może być inaczej.Tym bardziej, że jak sama widzisz On daje się robić im na szaro już od pewnego czasu i sam nie chce sie od nich odcinać. Pamietaj, że to Ty wyjdziesz na tą najgorszą. Znam to z autopsji bo tak wygladało małżeństwo moich rodziców. Ojca robili na jak chcieli i jeszcze wmawiali mu, że powinien sie cieszyć. A on miał jeszcze do matki pretensje. Tak że dobrze się zastanów. ale oczywiscie ja Ci tylko radzę, a co zrobisz to juz sama zadecydujesz. Grysia- to samo przeżywałam z Jankiem w ciąży - dziewczyny miały po 5-6kg na plusie, a ja już 20 więc rozumiem Cię doskonale. Najważniejsze jest dziecko, a na dietę zawsze zdążysz przejść. :D Co do płynu to używam jakiś z korą dębu -testowany przez ginekologów juz od lat. Cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga a ja zawsze myslalam i nadal mysle ze latwiej chlopca bo w owulacje i nie trzrba kominowac kilka dni przed:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dieta podobno tez pomaga i ja chyba nwet staralam sie dostosowac. MAm nadzieje ze dziewuszka bedzie. Ja mam caly karton sukienek dla dziewczynke wszystko takie slodziusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, nie to nie jedyna strona, jest tego tu ze zatrzesienie, podalam ci tak tylko przykladowo, co mozna znalezc, poza tym ta chyba jest amerykanska, choc dla ciebie to bez znaczenia pewnie, ok skoro juz wiem jaki dokladnie to poszukam ci takiego konkretnie modelu, ciekawe jaka firma go robi, bo jak angielska, to tu napewno taniej nie bedzie Malwa, Daga ma racje, nie mieszaj sie za bardzo, jak maz nie chce to nie naciskaj, on teraz sam to przezywa pewnie, ale tez miej swoj rozum i zachowaj dystans, przynajmniej juz wiesz "na czym stoisz", bolesna lekcja, ja tez tak mialam w rodzinie ojca, podburzali go na matke i robili na szaro przy okazji, teraz rodzice sa po rozwodzie i ja sie ciesze, ze z tymi "zbukami" nie utrzymujemy juz kontaktow od dawna Daga, ja z ta waga to juz nie moge, plakac mi sie chce, z dnia na dzien prawie kilo wiecej, jak tak dalej pojdzie to ja chyba do 100 dobije, bo przeciez faza wzrostu dopiero przed nami, wiem, ze dzidzia rosnie, ale co za duzo to tez chyba niezdrowo Co do plynow do higieny intymnej, to w Pl pamietam zawsze byl wybor i tak naprawde nigdy sie nie zawiodlam, odkad mieszkamy za granica ciagle mam z tym problem, do USA mama mi Laktacyd wysylala, w UK byl jeden plyn w Bootsie, no i teraz jeden plyn znalazlam po dlugich poszukiwaniach az w Vancouver (8h jazdy stad, z promem wlacznie) no i teraz sie jeszcze okazalo, ze mnie uczula, ahh A co do plci, to tez mi sie wydawalo, ze dziewczynke latwiej zmajstrowac, moze dlatego, ze u mnie w rodzinie duzo dziewczynek jest, ale u mojego M same chlopaki, wiec sama juz nie wiem, buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Grysiu:) czekam na stronki:) jak zobaczysz ten wozek to bedziesz wiedziala o co mi mniej wiecej chodzi, chcialam zeby synek mogl siedziec przoedem do kierunku jazdy a mlodsze przez jakis czas bylo by do mnie skirowane:) Wlasnie teraz jest drugi trymestr i wtedy sie najwiecej tyje podobno. W trzecim trymestrze juz nie ma byc takiego przyrostu:) Ja w pierwszej ciazy tylam niemilosiernie ale nie na wadze to tak bylo widac jak na mnie bo wygladalam na monstrum a przytylam jakies 15 kg. teraz jak narazie wrocilo mi 2 kg ze schudnietych 7 wiec jeszce 5kg mam w zapasie. Powiem wam ze to dla tego ze mam suplementy dobrane pod moj organizm, jak robilam badanie to mowilam ze bede w ciazy i potrzebuje takie co starcza dla mnie i dzidzki. Wiec teraz jem duzo mniej bo witaminy daja mi to co potzrebuje:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tak jak falbana :) zaczelismy wczesniej, wkoncu slub mozna wziasc jak trzeba ;) no i jest :D dziekuje za gratulacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa, no coz, faceci... Ale moze rzeczywiscie nie ma sie co angazowac. A jak spotkasz kogos z jego rodzinki, to juz masz plan - kulturalnie, ale stanowczo! Bedzie dobrze, tylko Wy sie razem trzymajcie :-) Agus, no to jak zadzialalas na tylu frontach, to powinna byc dziewuszka!!! :-) Slyszalam o tej ksiazce, jesli mozesz, to poprosze o przeslanie na maila: just654@yahoo.co.uk Dzieki 🌻 A co do plynu, to ja ten Lactacyd widzialam w Bodyshop (swoja droga duzo tanszy niz Boots, Superdrug czy Savers), takze mozesz popatrzyc. I byly jeszcze dwa inne plyny, ale narazie zadnego nie kupilam, bo nic zlego sie nie dzieje - odpukac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, no widzialam ten twoj wozek, juz rozumiem o co chodzi, ze jedno masz do przodu, a drugie do tylu, on poprostu szeroki jest, niestety same angielskie strony mi wyskakuja, jak wrzucam w wyszuiwarke, bede lukac tutaj tez, ale szczerze ci powiem, ze nic podobnego tu nie widzialam, moze tez dlatego, ze nie szukalam wozka "dla 2ki Kama, ja mysle ze taki plyn warto miec zawsze, nie tylko jak ma sie problem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ❤️ Dziekuje za odpowiedzi na moje pytania :) Jestem teraz spokojniejsza :) A i widze ze temat "planowanka" sie przewija, moja siostra w ten sposob chce miec coreczke, jest juz w upragnionej drugiej ciazy, ale czy bedzie corcia??? Kto wie :) Pamietacie temat seksu? My z misiem... kochalismy sie dzisiaj na pomoscie nad jakims jeziorkiem :P Hehe, ale by bylo jakby nas kto przylapal, ale wrazenia suuuper, zachodzace slonko,my na molo, wokol las, i ta adrenalina :D Doszlam w sekunde :P Moj pierwszy raz w swietle dziennym na dworze :D Ok mozecie powiedziec ze zwariowalismy, ale po prostu dalismy sie poniesc :P Pozdrawiam :* 🌼 Aha,Marwo (bodajze) na przyszly rok nie mamy juz wolnych terminow :( Wiec najblizszy wolny w 2011 dopiero... :( A szkoda bym Was poznala :) Pozdrawiamy z fasolka ktora jakos zamilkla od wieczorka :) Dobranocka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbana, kurcze ciekawe co to bedzie u mnie ;) z tej metody moge liczyc na chlopca, wiec byloby po mojej i Misia mysli :) ale z dziewczynki bylibysmy rownie szczesliwi :D Takze w sumie malo istotne ;) chociaz nie powiem.. ciekawosc ogromna mimo wszstko.. bo jednak wole sie odzywac do dzidziusia stosownie do jeglo plci ;) Twoj tak jak i moj - po "weselu" (bo u mnie to taka bardziej obiado-kolacja ;)), gdzie mamuski sobie troszke popily hehe ;) Agus, wspolczuje wypadku, musialo baaardzo bolec :( Ale dobrze ze wszystko sie zakonczylo szczesliwie ;) I ja rowniez poprosze na email ;) marw0@o2.pl ;)Dziekuje z gory bardzo ;) Kurcze, ja do takiego planowania to bym sie nie nadawala ;) Wole raczej wszystko na "spontanie" robic ;) Styczniowa Malwo mi sie wydaje ze mu jest bardzo bardzo bardzo przykro ze tak postapili ludzie ktorych ma za "rodzine".. i dlatego wolal przemilczec sprawe, by oni zobaczyli ze sie na nich zawiodl.. i tak tez powinniscie zrobic... olac caly ten temat nic do nikogo sie nie odzywac.. poczekac az ktos pierwszy sie odezwie i wtedy zapytac dlaczego tak sie stalo.. Jesli twoj maz nie chce z nimi rozmawiac, tym bardziej Ty nie powinnas go ani zmuszac do tego.. ani robic cos wbrew niemu.. bo na pewno On sam to bardzo przezywa (moze tego nie pokazuje, ale faceci tacy sa.. oni przezywaja takie rozne sytuacje wewnatrz siebie tak by nikt nie zauwazyl) a Ty badz dla Niego podpora, wspieraj go w tym momencie i najlepiej nie rozmawiajcie o tym, starajcie sie zyc tylko i wylacznie swoim zyciem i cieszcie sie soba jak tylko mozecie :) Grysia no wlasnie dzieki wszystkim Naszym kochanym dziewczynka mozna bardzo sie uspokoic jesli cos Nas trapi :) I oczywiscie przetrwac tez trudne jakies dla Nas momenty :) fajnie ze wszystkie sie potrafimy dogadac :) Daga no prosze, o diecie to jeszcze nie slyszalam ;) ale teraz jak sobie pomysle... to w sumie nie pamietam co jadalam przed ;) AAA ! im wiecej sie tu naczytam od Was o plci tym bardziej mnie ciekawi kim jest moje Malenstwo hehe ;D :)) Kama, ja tez zachecam do kupna tego plynu ;) Lepiej zapobiegac, niz leczyc kochana :)) Santicia szkoda ze nie macie terminow juz :( Ale tak to wlasnie jest najlepsi juz zarezerwowani ;) Masakra :D Pozazdroscic odwagi i pomyslowosci i... romantyzmu ! :) A tu juz wieczooor pozny dosc ;) Jeszcze jedna samotna nocka pozostala na szczescie ;) Mam nadzieje ze przespie ja w miare spokojnie ;) Dobrej nocki kochane mamusie i dzidziusie :* :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, Dzieki Wielkie :-D:-D:-D Teraz juz za pozno na czytanie, ale jak sie zabierzemy za kolejnego potomka, to napewno przerobie lekture i bede celowac tak, jak Ty :-) W ogole to ostatnio mi sie cos w glowie poprzestawialo... Nigdy nie lubilam dzieci i jestem z tego znana w rodzinie, a teraz jak czekam na mojego synka, to mi sie marzy, zeby miec kiedys troje dzieci - jesli warunki finansowe pozwola... Ciekawe, czy mi sie nie odmieni, jak mi maly da w kosc, hehe. Troche sie boje, ze mam swoje lata, takze jakby co, to bedziemy musieli dzialac szybko ;-) A dwojka to dla mnie minimum, zeby kiedys nie zostali sami na swiecie, tylko mieli chociaz siebie. A, dzieki dziewczynki za wypowiedzi. To moze kupie jakis plyn - na w razie czego :-) Pozdrawiam i milej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia jestes szalona, pozytywnie rzecz ujmujac oczywiscie, popieram spontan!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutówka w potrzebie -
Witam was wszystkie mam pewien problem...jestem w 22 tyg.ciąży termin mam na 7.02.juz zaczęłam wyczuwac kopniaczki..lecz od soboty cisza sama nie wiem czy cos sie dzieje ....tak bardzo sie boję poniewaz juz jestem po stracie dzidzi...czy to normalne czy dzidzia śpi? a rusza sie jak i ja jestem w ruchu i dlatego nie wyczuwam???pproszę pomóżcie., ,Podczytuje was regularnie wiele mi juz wątpliwości rozwiałyście.....sieszę sie ze jesteście takie zgrane .Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutowko, jesli odczuwalas ruchy od niedawna to baaardzo normalne ze dzidzia nie rusza sie jeszcze z dnia na dzien coraz bardziej:) Wiem,bo sama o to spytalam ginekologa, moja dzidzia tez zrobila sobie wolne na dwa dni i potem "obudzila sie" z impetem godnym chlopaka :) Nie martw sie lutoweczko :) Po prostu dzidzia nie ma ochoty dzisiaj by mame polaskotac, odezwie sie, spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki kochane,ja już na nogach,młodą musiałam do szkoły wyprawić Czytam o przepisach na planowanie płci i mam dla Was niespodziankę: OTÓŻ JA WŁAŚNIE JESTEM ŻYWYM PRZYKŁADEM NA TO ŻE TE WSZYSTKIE SPOSOBY DZIAŁAJĄ.ZASTOSOWAŁAM WSZYSTKO CO PRZECZYTAŁAM W INTERNECIE,JAK ZROBIĆ CHŁOPCA NO I....SPODZIEWAM SIĘ CHŁOPCA.Tak przepisowo podeszliśmy do tematu 4 razy i za czwartym się udało.Pierwsza córcia nie była planowana,chciałam mieć parkę i przeczytałam na temat co się dało. Dziewczynki,które martwicie się kilogramami,spróbujcie nie jeść słodyczy,ale moim zdaniem wszystkiemu winne są hormony,woda się w skórze zatrzymuje,to nie musi być nawet tłuszcz.POwiem Wam,co ja robię:czasem się gimnastykuję(moim zdaniem za rzadko),a najprzyjemniejszy i najskuteczniejszy jest taniec-puszczam sobie muzyczkę i tańczę po mieszkaniu,humor też się od tego poprawia. KOchane dziewczynki,podpowiem Wam jeszcze jak wygladać szczuplej z brzuszkiem: noście tuniki odcinane pod biustem pasem,lub szarfą.Najlepsze są przylegające na brzusiu i koniecznie biust musi być odcięty,bo jeśli tego nie ma,wszystko zlewa się w całość i tułów wygląda o wiele grubiej niż w rzeczywistości.Polecam też spodnie z dłuższymi nogawkami najlepiej w kolorze czarnym.Ja stosuję takie wybiegi i mój mąż się zachwyca że tak seksownie i elegancko wyglądam a nawet nie wie,że skoczyło mi już osiem kilo do góry,,,,,,chachacha,poważnie,sama się dziwię że tego nie widać,mimo że mam 160 cm wzrostu.POdeślę Wam zdjęcie takiej tuniki,moim zdaniem dodatkowo biust wygląda ponętnie w tej bluzce. http://www.allegro.pl/item753218308_aukcja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzis musze nadrobic zaleglosci w czytaniu Was dziewczyny. Chcialam zasiegnac Waszej rady, czy odczuwacie podobne dolegliwosci Od kilku dni nie moge sie wyspac, budze sie ciagle, niewygodnie mi na wysokiej poduszce, na niskiej . Wstaje niewyspana i z bolacym kregosłupem a do tego snia mi sie jakies glupoty Poza tym swedza mnie piersi , przeczytalam ze moze to byc cholestaza?? Dziwne troszke, bo biust mi nie urosl wiec skora sie tez nie rozciagnela. W sobote ide do lekarza i powiem co mnie boli;) Mam nadzieje , ze Wszystkie czujecie sie dobrze. Korzystajcie z ostatniego , cieplego dnia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowa Malwo - sliczne te tuniki, a najbardziej ta zlota :) Ja tam wczoraj ubralam takie getry w panterke i czarna tunike z bolerkiem w panterke (nie wiem co mnie na to zwierze wzielo :P ) A moj misio ganial za mna i nazywal mnie ocelotkiem :P Swoja droga tez nosze teraz tylko tuniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Ale dzisiaj jakos strasznie chlodno z rana.. U mnie kolejna nocka bardzo dobrze przespana :) Melisa ciagle sie spisuje ;) Tylko troszke kregoslup boli..Ale da sie wytrzymac ;) Agus bardzo dziekuje :D sobie poobliczam co i jak i moze uda mi sie przewidziec w jaka plec nieswiadomie trafilismy ;) Santicia, gdzie tam ja ranny ptaszek i od 6:30 juz nie spie ;)) lutowka jestem tego samego zdania co Santicia :) Dzidzia moze tez byc bardziej aktywna kiedy Ty spisz w nocy ;) Takze glowka do gory, bo na pewno wszystko jest dobrze :)) Buziaki mamulki i dzidziusie :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,ja mam to samo-jak leżę boli mnie nerka i kręgosłup.mogę zapomnieć o leżeniu na plecach,a sny to mam normalnie jakbym film widziała.Do tego prorocze.Przedwczoraj ,przed tą całą akcją śniła mi się szwagierka,że trzyma w rękach dwie złote obrączki no i potem się okazało,że miała ślub,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, jeszcze podziele sie z Wami historia mojej kolezanki, ktora urodzila miesiac temu coreczke. Tydzien temu nakarmila ja i polozyla do lozeczka. Okazalo sie, ze malutkiej sie nie odbilo i zaczela sie dusic. Moja znajoma , nie wiem czy z niewiedzy czy strachu, w ogole nie umiala jej pomoc.Mowila mi, ze jak brala mała na rece, to ta robila sie sina .Wiec kladla ja do lozeczka i wyciagala palcem flegme z buzi... W kazdym razie, na szczescie ktos przyszedl do pomocy, wzial mala na rece i pomogl jej odkrztusic to co ja dusilo. Niestety zabrali malutka do szpitala, nabawila sie zapalenia pluc, gardla i uszu. Moja kolezanka jest załamana .Sama nie wiem co zrobilabym w takiej sytuacji, czy matka traci głowe w takich momentach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×