Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

bede mama ja tez nie przepadam za imprezami, ale raz na jakis czas taka odskocznia sie przydaje:) w zyciu na imprezie bylam moze 5 razy. Wiec barzo malo:) lae mnei nei ciagnei. Alkoholu pic tez nie lubie po 2 drinkach nic nie pamietam. JAk na sylwestra za wypilam nie wiem ile ale napewno nie duzo to jak poslzismy na molo fajerwerki ogladac to ja tylko 2 widzialam a podobno cale niebo bylo. To bylo jeszce zanim mialam rodzinke, ale do tej pory sie z tego smieje. A i przypomnialo mi sie jak na polowinkach szkolnych sie upilam, tzn zmieszalam wodke piwo i antybiotyk. Zasnelam na taki wysokim krzesle w ciagu sekundy i spadlam z niego, obudzilam sie momentalnie...wiem ze pic nie powinnam ale tez nie lubie wiec jest ok. Wczortaj bylam ochroniarzem:P:P ide sie przespac od malego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie popoludnie, dzis sie zwazylam, tez kilo do przodu, a zawsze mysle ze bedzie wiecej ;) Co to dziur w mozgu to zapomnialam (a jakze by inaczej skoro dziury mam ;) ) wam napisac ze ostatnio o 22 wracalam z marketu z zakupow autem i zapomnialam wlanczyc swiatel! Dopiero jak juz podjezdzalam pod dom ktos mi mrugnal i zauwazylam co jest grane, maz w szoku, nie mogl wyjsc z samochodu lapiac sie za glowe jak ja moglam jechac w nocy bez swiatel, no ale Londyn to oswietlony jest wiec jakos nie zwrocilam uwagi :D Ja tez poprosze ebooka o planowaniu plci na maila! :) Bede mama-gratuluje zdrowego synka :* Agus, niezle balety, sie nie dziwie ze was tak podrywali, ty chyba w szkocji jestes a wiadomo jakie sa szkotki ;) Wogole Polki to sama docenilam bedac w anglii, polska uroda gora! ;) A co do ulozenia mojego bobasa to w dzien jest nisko a w nocy wysoko, tez tak macie? Wystarczy ze wstane z lozka to momentalnie dzidzia leci na dol. Moncia tez mam taka kolezanke, znali sie 7 lat ona musi zyc pod jego dyktando, nawet dziecka nie moze miec bo on chce jeszcze poczekac a ona mu placze o tym od jakiegos czasu:/ Chciala zerwac ale ze miala juz 27 lat bardzo sie bala no i jednak go kocha, kloca sie strasznie, odzywaja masakrycznie, ja bym tak nie mogla... Dzis znow mi sie snila woda, tym razem zalalo mi mieszkanie, po kolana, kapalo z sufitu jak deszcz, musze sprawdzic w senniku co ta woda oznacza ;) Co do serialowcow, ktoras moze oglada angielskie Hollyoaks? No przezywam bo Sara zginela, spadochoron jej sie nie otworzyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoJakubka, to udanego weekendu i ladnej pogody na spacery :-) bede-mama, ja laktator traktuje jaki zlo koniecznie, ktos mi powiedzial, ze trzeba miec szczegolnie na poczatku , bo dzidzia nie sciagnie calego mleka i zeby sie jakies zatory nie porobily w piersiach, bo to prowadzi do stanu zapalnego, wierz mi nie czekam na te chwile z laktatorem, brr Moj M tez sie ze mna miejscami w lozku zamienil, zebym nie musiala go przeskakiwac w nocy jak wstaje na siusiu, musial sie chyba budzic wtedy. Myslalam, ze napiszesz posta jak wrocisz od lekarza, czasem piszesz rano, juz sie nie wypieraj :P A tak poza tym gratuluje syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Dzis bylam na badaniach. Mniej wecej wszytsko OK, tylko dziecko wazy za malo. Koncze wlasnie 22 tydzien a dzidzia wazy 430 g. Troszke mnie to zmartwilo, bo jednak jem duzo, sama w sobie troszke przytylam ale moze malo wartosciowe produkty>?Lekarz kazal mi przytyc 1, 5 kilograma do konca tego miesiaca;) Zycze Wam udanego wieczoru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus- ale sie usmialam z twoich przygod z alkoholem, buhaha :D ale tak to ejst jak komus alkohol nie sluzy :D ja sie raz w zyciu "zatrulam" tydzien przed wlasnym weselem :) (mielismy nieplanowany, wspolny panienski i kawalerski :)) wypilam nie duzo ale zapalilam papierosa- a nigdy nie palilam moze z trzy razy sie zaciagnelam a rzygalam jak kot :) bleee, od tego dnia mam straszny wstret do fajek i wodki :D pije tylko owocowe drinkusie z jakimis kolorowymi alkoholami :) teraz oczywiscie nie- zeby tu zadna nie pomyslala ze moze pije alk. w ciazy :) moncia- 27lat to jeszcze nie wiek :) mozna sobie jeszcze ulozyc zycie- trzeba tylko znalezc ta odpowiednia osobe falbana- kg do przodu to nic, ja wczoraj u gina na wadze myslalam ze zawalu dostane!! dobrze ze w domu sie waze i wedlug mojej wagi jestem 5-6kg do przodu a u gina 10 hehe!!!!!!!! szok!!!! jakas chora ta waga, bo doslownie trzeba jak kopnac zeby "zaskoczyla"- powiedzialam o tym ginkowi, zeby sobie nowa wage sprawil, hehe :D trzymam sie mojej domowej i nie dam dobie wmowic ze przybylo mi 10kg- to niemozliwe- nawet gin mowil ze to malo prawdopodobne zebym az tyle przytyla a ty tez numer odwalilas, hehe bez swiatel :D super sie czyta takie "wpadki" :D :D banan mi z gebusi nie schodzi :D moj synek dzis spokojny :O grysia- kochana pisze rano z pracy a w soboty nie pracuje :D odpoczywam :D dlatego mosialam sie najpierw wyspac zamin napisalam co u mnie a wczoraj nie pisalam bo mnie jakis dolek zlapal przez ta wage :( byla chwila zalamania i mosialam sobie pobeczec , niestety :( milego wieczorku brzuchaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu- tym sie nie przejmoj- moja dzidzka jest do przodu wagowo o tydzien ale gin mnie uspokoil i mowil ze dzidziusie maja takie fazy ze mniej lub wiecej przybieraja na wadze takze glowka do gory!! nie ma co sie zamartwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede-mama, dziekuje za otuche:) Troche mam wyrzuty sumienia, ze moze przeze mnie maluszek nie rosnie jak trzeba. Mam nadzieje, ze nadrobi w najblizszych tgodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie martw sie wszystko bedzie oki ;0 U mnie klopotow z zoladkiem i zgaga CDN...Niestety refluks nabyty przed ciaza udziela sie nie milosiernie zoladek za chwile po zjedzeniu wyczowa ze cos nie hallo doslownie momentalnie nie moge sobie raczej pozwolic na hamburgera czy chipsa(moze i dobrze) a jesli juz musze ssac Reni ..Boze dziewczyny jak u nas wieje normalnie huragan jakis zaczyna sie lovely English weather...:((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama, no cos ty waga to nie powod do placzu, tzn wiem, ze teraz plakac mozemy absolutnie z byle powodu, ale naprawde nie przejmuj sie, ja w pon zaktualizuje stopke z nowym tygodniem i waga, moze cie to pocieszy, dodam tylko, ze nigdy nie mialam problemow z waga i nigdy nie bylam gruba, a teraz.... szkoda gadac Aniu, nie martw sie, dzidzia jeszcze wyrowna wage, a powiedzial ci lekarz co powinnas jesc? moze sie stresujesz czyms za bardzo, wiem, ze dzidzie nie rosna czasem jak mamusia sie czyms martwi za bardzo, moze zrob sobie kapiel relaksujaca i staraj sie odpoczywac duzo, buziole dla ciebie xx Majoweczka, a moze na diete jakas przejdz, moze twoj organizm nie przyjmuje czegos konkretnego, moze przez jakis czas przejdz tylko na gotowane jedzonko, wiesz takie jak dla diabetykow, nic smazonego, nic z grilla, nic ciezkiego i pij duzo wody, mi zazwyczaj woda pomaga i staram sie nie klasc po jedzeniu zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysiu no wlasnie ja juz bardzo mocno uwazam..:( co jem...nie moge przyprawionych i tlustych oraz ostrzejszych potraw...wody wypijam codzien 2 litry ja mysle ze na ten moj biedny zoladek mam ucisk bo naprawde jest wysoko brzus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz nie wiem kochana, mi sie robi ostatnio slabo rano, myslalam, ze po mleku, nie pije mleka znow i dalej mi sie niedobrze robi, tez juz nie wiem co robic, dbaj o siebie, buziol xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć,dziewczyny,u mnie normalnie zima się zrobiła,tylko śniegu brak.Cały dzień dzs siedzę na necie i szukam płaszcza ciepłego,bo tak dziś zmarzłam,że maskra,a byłam tylko z mężusiem w aptece po kalię.Wiecie,co?Od wczoraj podmywam się tylko ciepłą wodą,bez mydła,bez płynów do intymnej i przestało mnie swędzieć.Mój gin mi mówił ostatnio,że samą wodą mam się podmywać,a w poradniku też to było napisane.W ciąży zmienia się ph pochwy i wszystko podrażnia.I ważne bardzo-należy się podcierać papierowym ręcznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to mam dziś takie kłucia nad lewą pachwiną,jakby mnie ktoś dźgał nożem. Mi też waga idzie do góry,ale tego nie widać,figurę mam fajną,wszystko chyba idzie w brzuch i w cycki,a pupa zrobiła się twarda i okrągła jak jabłuszko .W poprzedniej ciąży nie wygladałam tak fajnie.Ale też nie gimnastykowałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Spowolniłyście troszkę z postami i dobrze bo dziś zmęczona jestem:P:P nie odespałam do końca jeszcze:) Zamówiłam bilet do PL jadę z synkiem. Więc dziadzio wnusia zobaczy:) w Polsce będę 10.11.2009 czyli we wtorek a środę będę zaczynać 28 tydz. Wtedy też będę miała USG 4D już nie mogę się doczekać!!! Jedzie ze mną tez moja koleżanka, znaczy ona swoja rodzinkę oczywiście odwiedzi i znajomych ale wracamy tez razem:):)Troszkę mi pomoże z Tobołami Będziemy od 10-12.11.09 2 dni... Trzymajcie teraz kciuki żeby moje maleństwo się nie obróciło znowu kręgosłupem. Mam nadzieje też, że pokaże co albo nie ma między nóżkami:P:P Wracając zabiorę ze sobą mnóstwo polskiego mięska i oczywiście wózek:):) już nie mogę się doczekać. Mam pytanie do mamuś które kiedyś podróżowały autokarami z dziećmi poniżej drugiego roku życia. Czy jadąc Mega busem w UK muszę mieć ze sobą fotelik samochodowy?? raczej to nie możliwe. Po za tym nie wiem czy jemu mam zamówić bilet jak dla dorosłej osoby? bo nie ma nic że jest dla dzieci osobny. W tamtą stronę zawiezie nas mój mąż ale z powrotem musimy wracać autobusem bo on będzie musiał pracować... Miłych snów kochane ja jeszcze sobie chwilę posiedzę i też spadam spać. Dziś wieczorem byłam tak głodna, że musiałam zjeść aż 4 tosty(co prawda to cienkie jak papier)ale sam fakt:P:P, a to wszystko dla tego, że zapomniałam dziś wziąć witamin...jutro się poprawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam uplawy na przemian raz sa wodniste i bezbarwne a raz geste i biale...meczy mnie to bo mam zaraz schize czy to nie wody plodowe sie saczą,ale ja tak juz mam..jak sie czegos naczytam to zaraz to mam :P u nas dzis strasznie wialo caly dzien,naszczescie wiatr sie na noc uspokoil i jest ok i znow kolejna nocka( u mnie to najgorsze) bo nie moge spac i strasznie mi sie dluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styczniowa Malwo dobrze, że swędzenie przechodzi:) ja czytałam kiedyś, że nie powinno się np. myć 2-3 razy dziennie tylko raz wystarczy, bo myjąc się zbyt często zmywamy naturalne bakterie które nas chronią. A jak właśnie myć się częściej to lepiej samą wodą, tylko nie pamiętam czy przygotowaną czy nie? Chodzi mi tylko o miejsca intymne:) jak znajdziesz jakieś fajne płaszcze to wrzuć mi kilka linków:) ja byłam dziś znowu w H%M i tam nadal dla ciężarnych kolekcja wiosenna wiec zostało mi marznąć. jeśli chodzi o wagę to ja jak narazie 2 kg przybrałam i naprawdę super się czuje, mam ładny brzuszek taką piłeczkę. Wszyscy mówią, że na 6-ty miesiąc nie wyglądam( zaczynam w środę) tylko na 4 hehe. oprócz brzuszka to mi w piersi poszło i nigdzie więcej. A w pierwszej to naprawdę wszędzie rosłam... Mi już brzuszek zaczyna przeszkadzać,a co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus ale sie posmialam czytajac twojego posta z tym alkoholem hahahahah ja tez nie lubie pic przewaznie na impery autkiem jade bo jest to dla mnie wygodne i zawsze szybko jestem w domu ostatnio na imprezce bylam jakies 3 lata temu fajnie sie wspomina te czasy ;-) falbanaaa widze ze podobna sytuacja jak u mojej siostry jak oni maja do mnie przyjesc razem to jestem nieszczesliwa bo oni normalnie ze soba nie gadaja ona jest wogole strasznie zazdrosna on juz cos mowi ze gdzies tam kiedys byl jak jeszcze razem nie byli a ona juz po co z kim i ta jej mina jakby jej nie wiem co zrobil no malwo na pomorzu to chyba zimno a nas na poludniu wzglednie ale moglo by byc cieplej agus to na swieto niepodleglosci zawitasz w polsce 11.11 nie ma jak w ojczyznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz dziennie trzeba się myć ciepłą wodą,ja moczę się w wannie,do piero potem na kolanach klękam i myję ciało żelem,żeby nic się nie dostało do miejsc intymnych i spłukuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciąży dostałam taką grzybicę,że masakra.Gin od razu zapytał czym się myję.Powiedział że to od płynów do intymnej.Lekarz mi kiedyś powiedział,że najbezpieczniejsze jest mydło glicerynowe ale nie perfumowane.Takie mydło jest drogie,ale ponoć dobre.Teraz przemywam się jeszcze tą kalią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest prawda,że częste podmywanie wywołuje odwrotny skutek:raz dziennie powinno sie podmywać,w miesiączkę 2 razy.Moja znajoma podmywała się kilka razy dziennie i miała ciągle upławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania- nie martw sie, napewno wszytsko jest w pozadku majoweczka- nie mam pojecia co ci podpowiedziec na zgage- moze migdaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania- nie martw sie, napewno wszytsko jest w pozadku majoweczka- nie mam pojecia co ci podpowiedziec na zgage- moze migdaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️niedzielne GRATULUJE Chłopczyków i Dziewczynek,teraz wielkie odliczanie brzuszki śliczniutkie i humorki dopisują to najważniejsze. Ściskam Was mocno i przesyłam gorace buziaki. My po drugich urodzinkach Adusi,ale ten czas leci. 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Miłej niedzielki życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie - niewyspana :( Kasiu- buziaki dla Adulki !!! a co u Ciebie?? milej niedzieli dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Wczoraj byłam w galerii i przeżyłam załamkę jakie wszystko jest drogie... Wózka Peg-Pergo (chyba tak sie pisze) nie polecam bo ma bardzi płytką gondolę. bede-mama-gartuluje chłopaszka. KasiaW- Ogólnie mam doła... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnich pare stron...
SanticiaPerełka...........................................23.01.10 corka marakuja...................................................27.01.10 ? Agatokles .................................................29.01.10 syn Monique10.................................................29. 01.10 corka Grysia......................................................31.01.10 ?ciekawska_mama_ciez .................................01.02.10 corka kama123...................................................01.02.10 syn majoweczka09............................................04.02.10 corka ania25lat...................................................0 8.02.10 syn witania.....................................................08.0 2 .10 corka Agus_inv...................................................10 .02.10 ? mama Jakubka1...........................................10.02.10 syn moncia198712 ............................................11.02.10 ? daga.p......................................................12.02.10 corka sabiness....................................................12.02.10 corka zuza-anna.................................................14.02.10 corka bede-mama24.............................................14.02 .10 syn tilli-tilli......................................................14.02.10 syn styczniowa malwa................................................... syn falbanaaa ..................................................22.02.10 ? fasola 28.02 ...............................................28.02.10 ? marwo.......................................................28.02.10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,Daga,nie dołuj się tak,jak ja przeszłam się u mnie po sklepach,to mi mowę odjęło.Jedyny płaszcz,jak znalazłam idealny na ciążę,kosztuje 350 zł,a zbyt gruby nie jest .Zaznaczam że nie są to sklepy firmowe,takie ciuchy sprzedają na targowisku.ZAmówiłam więc sobie używany na allegro,bardzo ładny i do tego tanio.Wiecie,jak dalej będzie tak zimno jak wczoraj,to mnie jeszcze czeka w tym miesiącu zakup kozaczków.Myślę że lepiej chyba kupić krótkie,takie za kostki,bo pod koniec ciąży strasznie nogi puchną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×