Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Witaniu ja do 7 miesiaca na utrzymaniu chlopa i alimentach :( potem macierzynski z UK wiec juz bede mogla na wiecej sobie pozwolic.. Wqurwia mnie tylko jak on cos obieca a potem sie wypiera,ze nic takiego nie mowil,albo pali franka...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasola apetyt ci dopisuje tak jak mnie widze, ale to dobrze, jak pracujesz potrzebujesz energii :-) ja tez bym na takie dobre nalesniki sie skusila, az chyba usmaze sobie kilka Witania, no to jednak ja sie nie odwaze na miekko chyba, tutaj nawet nie robia podzialu czy jajka sa od kury chodzonej czy z ferm, wiec kto ich tam wie Santicia zazdroszcze ci tego 4D, tak juz naopowiadalyscie o tym i zdjecia fajne wasze widzialam, normalnie musze koniecznie zapytac moja lekarke, czy tu gdzies takich nie robia i ile by to kosztowalo ja tez na spacery staram sie chodzic w miare regularnie, w koncu ocean mamy 5 min od domu, trzeba korzystac Majoweczka, ja ci mowie ty sie nic nie martw, przyjedzie to pewnie groszem sypnie, tylko teraz tak mowi :-) Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +11 kg Tydzień ciąży: 19tc Płeć: nie wiem i sie pewnie nie dowiem, w Kanadzie nie mowi sie jaka plec Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysia masz ocean kolo siebie? jak ja Ci zazdroszczę...Miałam okazję być kiedyś w Kanadzie - piękny państwo a ile fajnych miejsc do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na samym Pacyfikiem, albo oceanem spokojnym, jak kto woli, malo ludzi, malo samochodow, idealnie na spacery samemu a potem z dzidzia :-) juz sie nie moge doczekac, tylko wozek musimy kupic z duzymi kolami, zeby nam sie w piasku na plazy nie zakopywaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie bylas w Kanadzie? ja mieszkam na zachodnim wybrzezu Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +11 kg Tydzień ciąży: 19tc Płeć: nie wiem i sie pewnie nie dowiem, w Kanadzie nie mowi sie jaka plec Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to śliczną okolicę wybraliście, chyba nie można sobie wymarzyć piękniejszej:) ja mieszkam na zupełnej nizinie więc brakuje mi dużej ilości wody i gór...ale mam za to piękny ogród, a w nim drzewka, warzywka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o jajka na miekko to ja w pierwszej ciazy po 3 na sniadanie i 3 nakolacje jadlam, taka chcec na jajka na miekko mialam. Nie kupowalam zadnych jakos specjalnych, tylko zwykle najtansze i nic mi nie bylo:) alo to pisze co u mnie bylo. co slychac wieczorkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiedziłam bardziej wschodnie wybrzeże, na zachodnie nie dotarłam ale kto wie:) chcemy w przyszłym roku wysłać moich rodziców na objazdówkę po Kanadzie, znalazłam super wycieczkę z świetnym programem tylko cena eż jest boska:) Aguś ja wieczorkiem próbuje zawsze wsłuchać się w swoją fasolkę, może mamę będzie chciała kopnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey santicia ja mam 40 rozmiar buta chociaz ostatnio 39 najgorzej maja te z 36 ja tez sobie buciki kupiłam na polepszenie chumoru ;-) byłam dzis u lekarza wszsytko ok ;-) ale na po czatku sie wystraszyłam bo słuchał serduszka dziecka i nie było slychac brzuchem juz mi trzasł ale na koniec usłyszałam juz chcial mnie na usg posłac za tydzien kolejna wizyta 23 usg moze poznam plec dzis mnie caly dzien brzuch bolał przepisał mi lekarz nospe mam brac do 3 tabletek na dobe jutro planuje sprzatanko bo mam dzien nawet luzny na obiad mam bigos i grzybowa wziełam od mamy wiec nie musze sie z obiadem meczyc wolno jech grzyby w ciazy??ja dzis u mamy zjadlam chyba ze 4 talerze grysia zazdrosze ci naprawde morze ciepło super zyc nie umierac a tam u was jest zima wogole??czy swiet na goraco spedzasz ?? majoweczkko odlegloc robi swoje w zwiazku jak sie zobaczycie to bedzie inaczej moj mi dzis przywioz do domu mja zachcianke czyli ptasie mleczko z milki ale powiedział ze mam juz nie miec zachcianek :d:d:d buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i powiedzial ze mam 19 tydzien a ja mamniby teraz 18 i 2 dni ale jak rodziłam mojego malego to u niego byl tydzien 40 a w szpitalu 39 tak wiec juz sama nie wiem jak oni to licza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia to dobrze, że z Twoją fasolką wszystko dobrze. To pewnie już się nie możesz doczekać 23:) Piszesz o sprzątaniu, a ja właśnie chciałam napisać, że mój plan na jutro po pracy to sprzątanie:)\ oki kobietki ja ide spać, bo jutro znowu mnie czeka poranek z chrześniakiem więc muszę się naładować energią:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam roymiar 36 ii nie naryekamŁp chzba goryej maja te y 35 i 34 chociay ja nie ray sobie butz 35 kupowalam:P:P ja grzyby jadam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 🖐️ Wieczor minol mi na przegladaniu stron Allegro z ciuszkami ciazowymi Oczywiscie sukienki na slub nie znalazlam,najwiecej jest tunik i spodni ciazowych...:/ a sukienki takie jekies smutne...Co do jajek to jestem fanatyczka w kazdej postaci ale najbardziej lubie mocno scieta i bez dodatkow na masle :) zaraz ide spac bo po 7 wstaje mala do przedszkola :) Dobrej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oppjbvv v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dzis troce padnieta jestem, tak szybko energie trace:( troche posprzatalam a juz podladowac sie musze:P:P wiec zaraz do mojego wygodniutkiego lozeczka sie poloze i po 2 minutach kimono. Wiecie co moj maz mi powiedzial ze wczoraj jak ja zasnelam on trzymal rek na mpim brzuchu i poczul takie bardzo delikatne ruchy dzidzi. Mowi tak: co to mi sie tam rusza i po chwili uswiadomil sobie ze to dzidzia. Dziewne ze ja tego nie poczulam:P:P chociaz ja jak zasne mocno to walec moze przejechac i sie nie obudze:P:P juz tak mam. Wogle zauwazylam ze wiekrzosc z was wstaje wczesnie... ja w pierwszej ciazy nie moglam opanowac sennosci i mimo ze wiercili mi przed domem itd to ja potrafilam spac od 21-22 do 14 w poludnie, ale to jak nie pracowalam. Pozniej pracowalam na rano i po powrocie z pracy jadlam, potem kladlam sie spac nawet na 3, 4 godziny zjadlam i dalej szlam spac:P:P pewnie dla tego ta waga mi tak rosla, bo teraz jest calkiem inaczej ale tez nie moge sobie pozwolic na takie spanie:P synus wataje miedzy 6 rano a 9 nigdy nie wiem kiedy, asie wkurzam jak budzi mnie po 6 bo co bedziemy robic o tej porze?? jesli chodzi o odchudzanie po ciazy to ja mam nadzieje ze teraz syzbciej pojdzie niz z moim synkiem(nawte nie zdazylam schudnac po ciazy-dopiero teraz w ciazy mi zezlo kilka kg) synek jak sie urodzil spal po 7 godzin nawet i ja mialam czas zeby ugotowac, posprztac, pomalowac sie, wyjsc na spacer no i przede wszytskim jesc:P:P wiec waga najpierw spadla a potem gwaltownie rosla, a ja nie potrafilam sobie odmowic ciastek i nie rozumialam czemu tyje:P:P w kazdym razie mysle ze teraz moj synus nei da mi tyle wolnego co kiedys, przeciez nie bedzie spal juz 7 godzin, nawte jesli tamto bedzie spalo to nim bede musiala sie zajac, z czego sie oczywiscie ciesze i mam nadzieje o szybsze schudniecie wlasnie z powodu braku czasu na jedzenie no i duzo zajec. Jak ja maluch urodze to babcia wraca do polski i juz zadnej pomocy nie bedzie wiec tak z dnia na dzien bede miala duzo pracy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popracowalam troszke i znow tu zagladam, nowe posciki, super :-) Fasola, no ta Kanada to taki przypadek zupelnie, moj mezus-spryciarz dostal tu oferte pracy zgodna w kwalifikacjami, az ze zawsze mu sie marzyla Ameryka, to sie dlugo nie zastanawialismy, ja pewnie sama tak daleko nie wymyslilabym pojechac, czasem zaluje, ze kontakt troche mi sie urywa z psiapsiolami i mama, ale ogolnie zadowoleni jestesmy, okolica piekna, no i szczegolnie szczesliwi, ze w koncu stac nas na dzidziusia, ja juz chcialam bardzo Fasola, jedzcie z rodzicami, moze nas odwiedzicie, ale by bylo wesolo :-) czasem lepiej samemu jechac niz z wycieczka, tylko jezyk trzeba wtedy znac Agus ja jaja to moglabym na sniadanie, obiad i kolacje jesc :-) podobno maja duzo kwasu foliowego, a nasze madre cialka wiedza teraz czego im trzeba, ja za to spac nie moge, klade sie pozno, zeby zasnac i wstaje o 8mej, czasem siku o 4:30 i juz nie spie do rana, dziwne, a wlasnie kazdy mi mowil, ze spac sie chce, moze jeszcze mi sie zachce w 3cim trymestrze Moncia ciesze sie, ze serduszka udalo sie jednak posluchac, nie wiem jak u ciebie, moja lekarka ma taki dlugopis jakby z glosnikiem, wiec ja tez moge posluchac, to sie chyba nazywa aparat Doplera, jak dla mnie genialne grzybowa brzmi smacznie (mi wszystko chyba brzmi smacznie zreszta) i nie sadze, zeby ci miala zaszkodzic, najwazniejsze, ze grzbki sa gotowane, mniam ocean jest zimny raczej i rzadko sie ktos tu kapie, ale w miescie jest duzo surferow, lubie czasem podgladac jak szusuja na swoich deskach, oni maja takie czarne kombinezony, zeby nie wymarznac, klimat troche jak w Anglii, kto byl to wie, deszczowo najczesciej i zimy niemrozne, mi sie marza swieta na Hawajach, ale moj maz sie cieszy, ze u nas chlodno raczej, on nie z tych co na sloncu lubia siedziec kurcze ptasie mleczko tez mi sie marzy, musze czekac jeszcze miesiac (!!), az tesciowie przywioza Majoweczka, szukaj w "normalnych" sklepach z sukienkami slubnymi, czasem maja wersje ciazowe, a czesto sa w stanie przerobic, kwestia czy maja dobra krawcowa niektore sukienki, najczesciej te sciagane pod biustem moga byc dobre i bez przerabiania, fajnie masz, pamietam jak swojej sukni szukalam, milion stron internetowych i salonow, mile wspomnienia :-) Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +11 kg Tydzień ciąży: 19tc Płeć: nie wiem i sie pewnie nie dowiem, w Kanadzie nie mowi sie jaka plec Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie i brzusie :) Ja już po śniadanku :) Dziś przed pracą wybiorę się obejrzeć ciuchy w nowo otwartym sklepie dla ciążówek "happy mum" :) Santicia ja mam 28 września 4d, to będziemy dzielić się wrażeniami :D pogodziłaś się z mężem? ;) Fasola trzymam kciuki, aby robota szybko się skończyła ;) Ja też wieczorem się wsłuchuję, coś tam czuję, ale nie wiem czy to to ... Majóweczko, współczuję, że musisz być na utrzymaniu chłopa, ale nie martw się. Prawie każdy jest skąpy i wypomina :/ A sukieneczkę to Ty sobie kup w normalnym sklepie, nie ciążowym. Teraz jest mnóstwo takich odcinanych pod biustem, znajdziesz napewno, nie masz jeszcze dużego brzuszka :) Grysia ale Ci zazdroszę oceanu !!! Nigdy nie byłam w Kanadzie, może kiedyś i zatrzymam się w Twoim pensjonacie :) Agus ja też zajadam się jajkami na miękko, co prawda salmonella jest na zewnątrz jajka, więc te 5 min we wrzatku ją zabjie... Moncia super, że dzidzia zdrowa. Nie wiem jak jest z grzybami, ale ja nie mogę jeść. Za każdym razem po grzybach chodzę 2 dni struta, dlatego nie jem. Ja chyba nie trawię grzybów... Moncia jak skończyłaś 18 tydzień to zaczęłaś 19. 18+2 dni to jak najbardziej 19 tydzień... Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny maly mnie juz obudzil, a tak bym sobie pospala:(:( wogle chyba chora bede bo mam katar i glowa mnie boli:( wezme takie krople dla niemowlat mam nadzieje ze pomoga, nafaszeruje sie witaminami i mam nadzieje ze przejdzie:O buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaglądałam dawno, bo co zerknę to mi się serce kraje, bo się okazuje, że nowe nieszczęścia :( cieszę się, że tym razem wszystko dobrze! oby to był constans :) tylko majóweczki facet mi ciśnienie podniósł :) życzę wam kochane wszystkiego dobrego, ślicznych dorodnych brzuszków, częstych kopniaków i cudnego samopoczucia :) buźka p.s. od 3 dni wiem, że mamy synka - na 200% - tak twierdzi lekarz :) cieszę się nieziemsko :) mój mąż mało nie pęknie z dumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede plakac tyle napisałąm i zniklo ;-(;-(;-(;-( kajusia gratuluje synka ;-) witaniu ja juz nie wiem jak to mam liczyc tabelki mi nie pomagaja dzis dzien sptrzatania bede prasowac odkurzac i generalnie sprzatac ale z odpoczynkami zeby nie pasc wczoraj caly wieczor siedzialama na allego juz sobie upatrzałąm fajne buteleczki z tommee tippee z smoczkiem jak sutek matki wiec dziecko nie odzwyczaja sie od piersi i fajny termoment do ucha pomiar w 3 sekundy za 150 zl duzo ale moze ktos dla dla bobasa jakas kaske wiec wtedy kupie zaluje ze w 1 ciaazy nie kupiłam bo to fajna rzecz no i kolyske ogladałam zeby mi w salonie stała koszt około 200 zl ale nie wiem czy moj sie zgodzi bo łozeczko mam pietro wyzej a nie bede nosic dziecka tam i spowrotem a moj tesc nauczył mojego malego nowego słowa cytuje ANDZIA ;-) moj tesc tak gada do mojej tesciowej i go nauszył wiec to było po krótce szkoda ze tamten wpis zniknał buziaki dla was wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :)) Jesli chodzi o temat mezczyzn i kasy - to u mnie to z tym nie ma chyba problemu. Pracowac, pracuje wiec i swoje pieniadze mam, a moj luby to chyba z Nieba spadl, bo zamiast wypominac, czy zalowac mi na cos swoich pieniedzy to marudzi ze nigdy nic od niego nie chce i to dopiero go wkurza :) On to by chyba wlasnie wolal zebym siedziala cale 9 miesiecy i jeszcze dluzej, zeby mogl pokazac jaki to On meski i ze jest wstanie utrzymac rodzine. Eh.. meskie ego ;P Majoweczko, co do wrozek to szczerze powiedziawszy nie mialam nigdy kontaktu. Zawsze tylko idac przez park strasznie zaczepialy mnie cyganki, ktorej jak sie piataka nie dalo to "urok" zly rzucala ;P Niby przesadna nie jestem, ale odkad jestem w ciazy omijam miejsca gdzie sa cyganki.. a noz sie przyczepi jakas znow i uroki zacznie rzucac.. A co do obietnic facetow - to wlasnie jest u mnie tak, ze tez najpierw cos powie a pozniej sie wypiera tez tego strasznie nienawidze ;/ Ale dobrze, czasami sobie poprawic jakos humor :) I tak jak mowila Fasola - na pewno wszystko sie ulozy z Twoim partnerem :)) tego Ci zycze :) Witania co do wesel, to mnie juz 2 ominely... poczatki mialam straszne ciazy.. no wszystkie mozliwe objawy meczace przez 2 miesiace dzien w dzien.. dobrze ze to juz za mna ;) Ale skoro dobrze, sie czujesz to czemu mialabys sobie odmowic troche zabawy ? ;> idz, pobaw sie :) Najwyzej troszke wczesniej wrocisz jak bedziesz zmeczona :) Kama gratuluje chlopca ! :D Santicia, bo widzisz tak to jest z facetami oni Nas chyba nigdy nie zrozumieja ;) A co do buta tez mam 39, i 177cm wzrostu i aktualnie 61 kg wagi, co moim zdaniem i tak wyglada na znacznie wiecej patrzac w lustrze, ale jakos sie narazie tym nie przejmuje - wszystko dla dzidziusia ;] Grysia ale Ci zazdroszcze takiego krajobrazu ;D Ja to w tym roku tylko nad polskim morzem, ale niestety nie najlepiej wspominam pobyt, bo z dniem przyjazdu zaczely sie dolegliwosci a jak dolegliwosci to i humory moje - i dzien w dzien sie klocilam ze swoim bo on nie potrafil zrozumiec ze zle sie czuje i nie mam ochoty na zabawe na miescie.. a tydzien pozniej juz wiedzielismy czyja to byla sprawka hehe :D Chcial zeby rodzice w koncu sie o nim/ o niej dowiedzieli heh ;]] Moncia, dobrze ze to tylko chwilowe takie zaniepokojenie i wsyztsko jest dobrze :) I ja tez juz sie nie moge polapac w tych tygodniach ;) Lekarz zawsze mi jakies inne podaje niz ja sobie wylicze ;P Agus, to maz pewnie szczesliwy teraz chodzi, ze w koncu doczekal sie i On poczuc malenstwo ;) Kajuska, gratuluje facecika ;) Moncia, widze ze nie tylko ja lubie sobie poogladac takie rozne rzeczy dla dzidzi ;) No wlasnie... tak sie zastanawiam.. narzie nie mam NIC dla dzidzi, bo stwierdzilam ze przyjdzie jeszcze na to czas i nie trzeba sie z tym spieszyc.. narazie tylko remontujemy mieszkanko.. Zastanawialyscie sie od kiedy tak mniej wiecej zaczac kompletowac cala wyprawke ;> Ja natomiast mialam caly dzien zabiegany trzebabylo latac po zusach nie zusach.. i innych instytucjach.. dobrze ze to juz za mna ;) pozniej popoludnie w samotnosci, bo mi faceta gdzies wywialo ;P wiec mialam chwile dla siebie ;) A pozneij przyszedl i caly spokoj zaburzony bo trzebabylo wysluchac kilka godz marudzenia ;) Dobrze ze to juz nastepny dzien ;)) Pozdrawiam Was wszystkie kochane mamuski ;) i dzidziusie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poczułam!!!!!!!!!!! :D :D :D Poczułam ruchy :D Dwa kopniaki :) Takie delikatne, ale nie do pomylenia z niczym innym :D Ale SUPER UCZUCIE :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) A widze ze dzis cuuudne wiadomosci z ranka :) Moncia,jak ja ci zazdroszcze ze już słyszałaś serduszka,pewnie wiele z was słyszało… Ja niestety jeszcze nie bo zawsze układa się nie tak jak powinien :( No ale coz i tak go kocham i wiem ze bije mu slicznie :) No i oby z dzidzia nadal było tak super :) Ja jak już chyba kazda wie a najbardziej ania i fasola dopiero 14 wpadam na USG :) Nie mogę się doczekac :) Monci uco do tygodni to zawsze jak masz chociazby jeden dzien po 18 tyg(przykladowo) to już zaczal się 19, choc ja zmieniam stopke dokladnie w dniu jak wybija nowy tydzień i w sumie już za dwa dni wpadnie 21 :P Hej Witaniu, no pogodzilam się ale wczoraj bylam twarda :P Jak te jajka o których dziewczyny Pisza :P Ale dopiero rano dostal buziaka, a wczoraj jak wrócił już przyjelam jego rodzicow z okazji jego imienin,a ten się lasil jak kot obok mnie bym tylko wybaczyla :P No i zostalo wysłuchane,ale dopieo rano, jak ladnie prosil o buziaka, hehe „a dasz mi chociaż w policzek” :P Troche się chyba nad nim poznęcałam,ale niech wie czym jest dla mnie dane slowo – a samochodu,mimo spoznienia i tak nie kupil :P NO I GRATULUJE PIERWSZYCH RUCHOW, mówiłyśmy ci ze spokojnie,a zobaczysz :) Grysiu – tylko pozazdrościć :) Sama zawsze marzylam by nad Oceanem mieszkac… Ta bryza i swieze powietrze..Mmmm… Ale poki cio to ja oceanu jeszcze nie widziałam, zima może wybierzemy się w gory,tak pooddychac :) Agus_inv – kuruj się kuruj bo grypa panuje :( A nawet zwykle przeziębienie jest w tym okresie grozne :) Kajuska – congrats!!! Super ze masz synka, no pewnie ze dla mezusia to nowina nie byle jaka ;) W koncu rod przedłuży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajuśka witaj 🖐️ Gratuluję synka :D Świetnie :D Domyślam się, że u Ciebie i synka wszystko wspaniale idzie do przodu, gratuluję i trzymaj tak dalej. Zapraszamy częściej i dziękujemy za życzenia :) Moncia, jak liczyć? Patrz na kalendarz, jak stuknął ci 18 tydzień, zaczyna się nowy 19, więc jak masz 18 t+2 dni to już rozpoczęty 19 kt,óry skończy się za 5 dni. Marwo wspaniały ten Twój mąż :) Dzięki za radę, chyba pójdę na to wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia, dobrze, że byłaś twarda :) A jak ładnie się starał mąż :D Od czasu do czasu trzeba ich przetrzymać, niech się starają ;D Dzidziulowi Twojemu pieknie bije serducho na 100%. tO NA USG nie słyszałaś? Lekarze nie zawsze włączają tak,żeby było słychać, ale jak się poprosi, to dudni na cały gabinet :) A może Twój lekarz ma usg bez funkcji z głośnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaniu to cudownie:) gratuluję...kurcze zazdroszczę ci bo z tym moim to był fałszywy alarm chyba, ale czekam:) ale się cieszę... Tak wogóle to witam Was wszystkich i muszę Wam powiedzieć, że w końcu to wszystko ogarnęłam - jeszce tylko parę rzeczy i będę się obijać ale najpierw kawa...dzisiaj do pracy przemyciłam chrusciki. Co do liczenia tych tygodni to też się nie łapie - teoretycznie wychodzi mi, że w każdy poniedziałek mam dany tydzień + 5 dni czyli powinnam sobie zawyrzać? Musze się spytać ginekologa, bo on nie zawyrza:) Kajuśka gratuluję łobuza:) W sumie to dzisiaj od rana o was wszystkich pomyślałam a to za sprawą jednej gazety:)od razu mówię, że jeszcze nie czytałam ale artykuły są typowo pod nas:) a więc jest togazeta M jak mama:) a wniej artykuły typu "gdy łożysko sprawia kłopoty", "musisz to wiedzieć toksoplazmoza" skusiłam się i kupiłam, ale to tylko 3,99:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ma to do pomiaru ale mowila ost 14 sierpnia jak bylam ze nie uslyszymy bo siedzi za nisko na pecherzu.. No ale mam nadzieje ze w ponidzialek uslyszymy, sie poplacze na pewno jak uslysze mojego brzdaca :) A wlasnie sie dowiedzialam ze moj stary sasiad, ma 19 lat, zostal wczoraj tatusiem :) Hehe, ladnego chlopaczka ma, a na imie dal mu Gabriel, ja to imie w razie "w" rezerwuje dla dziewczynki, ale zeby bylo oryginalnie GabrieLLa, przez dwa "l" a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×