Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

daga dzięki za info co do gazety, przynajmniej wiemy co nie kupować:) Aguś i Ania wracajcie szybko do zdrówka, mam nadzieję że to nic poważnego... oki kobietki ja ide sprzatac, bo takiego bałaganu juz dawno nie miała. Rozleniwiłam się troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania no brawo! masz swoje kopniaczki, bardzo sie ciesze i jasne, zapraszam do siebie na wakacje z dzieciaczkami :) Kajuska, gratuluje chlopaka, rodzice szczesliwi, szczescie podwojne :-) Moncia, kalendarzy ciazy w sieci duzo, same za ciebie wylicza, sprawdz tez baby ticker http://babystrology.com/tickers/ tu tez program ci wylicza, tylko termin ostatniego okresu musisz wpisac Santicia mi sie Gabriela bardzo podoba, chcialam tak nazwac dziewczynke, a 2 l mialo by sens, zeby sie z niej Rysia nie zrobila ;) ty sie lepiej nie stresuj, zdasz egzamin bez problemu, przeciez wszystkie bedziemy tu trzymac kciuki !! zakupkowy temat widze na tapecie, juz sie nie moge doczekac, w poniedzialek USG i musimy jechac do wiekszgo miasta, u nas USG nie robia, wiec koniecznie musze po sklepach polazic, juz sie nie moge doczekac Ola powodzenia na USG, mam nadzieje, ze sie dowiesz jaka plec, wazne ze z uchem lepiej :-) tutaj testy krwi robili mi juz dwa razy, ostatnio tez na chorobska rozne i m.in. syndrom Downa, mysle, ze latwiej im to bylo zaaranzowac, oby mi tylko 2go USG nie dawac, ahh Agus ospoczywaj, moze krew sie pojawila wlasnie dlatego, ze oslabiona jestes, dbaj o siebie i jak cos to od razu lec do lekarza narazie uciekam, mnostwo pracy mam dzisiaj, a potem spotkanko z moja grupa wsparcia, gmina organizuje tutaj spotkanie z dietetykiem i polozna, mozna zadawac pytania, dostaje sie darmowe witaminki ciazowe i kupony na zakupy, chyb sie wybiore Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +11 kg Tydzień ciąży: 19tc Płeć: nie wiem i sie pewnie nie dowiem, w Kanadzie nie mowi sie jaka plec Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Sylwia skóra w ciąży może być zaczerwieniona, bo generalnie śluzówki są bardziej ukrwione. Swędzi? Kup sobie dobry krem, bo grozi rozstępami. Polecam elancyl dla ciężarnych, po nim mnie całkiem skóra przestała swędzieć.Leż odpoczywaj. Ola dobrze, że lepiej, a jaki antybiotyk bierzesz? Santicia powodzenia na egzaminie!!!!!! Agus z tym sladem krwi, to nie przejmuj się, naczynko jakieś pękło. Majóweczko, więcej żelaza... Daga to wrózka nie pomyliła się tak bardzo, tylko kolejność... Mnie kiedyś powiedziała, że będę miała 2kę i pierwszego chłopaka :) Ania trzymaj się!!! Może weź jakiś apap. Kurcze migrena chyba... Sabiness też słyszałam o pępku, że po 20 tyg macica rośnie i jest coraz wyżej. Jak osiągnie wysokość pępka, wypchnie go na zewnątrz. Grysia może kiedyś się spotkamy :) Pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania sukieneczka boska:) właśnie się zastanawiam na jaką imprezę mogłabym sobie taka sprezentować tzn namówić męża:) parę innych też jest fajnych:) Swoją drogą widziałam dzisiaj kobietkę w ciązy i jak nic miała bliźniaki:) takiego brzucha jeszcze nie widziałam. Aż głupio mi było bo tak od czasu do czasu zerkałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolciu fajnie, że i tobie się podoba. Bardzo zgrabnie się w niej wygląda, bo przymierzałam prawie wszystkie jakie były ;) Niektóre poszerzały ramiona, inne biodra uwydatniały, a ta jest rewelka. Nawet na niedzielkę do kościoła i obiad u teściów, do pracy super,okazja się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko😘 Ja po spotkanku z kolezanka "lutowka" Jest w 19 tygodniu ale brzuszka prawie wcale nie ma :) wysoka,szczupla ...U mnie juz brzuszek widac i wszyscy widza ciaze,z dnia na dzien mocniej :) Sabines no cos jest z tym pempkiem faktycznie,Witaniu ilez ja mam jesc tego zelaza? Moze teraz zaczne jakies gwozdzie :) Jak tabletki nie daja rady:PTak pozatym najadlam sie sorowek w bukiecie..Jonek potrafi szalec caly dzien ..:) Buziole dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe zważyłam się! Trauma!!! w 2 tyg 2,5kg!!! Jezu mam napady głodu w nocy. Normalnie budze się i mogłabym odkurzać lodówę!!! znowu bedę jak prosie wygladała...😭 Sabiness- bo przy pierwszym dziecku to człowiek optymistą jest. Grysa- z moim tempem przyrostu wagowego niedługo Cie prześcignę. Fasola - ta kobieta z ogromniastym becem to ja za kilka miesięcy. :D Witania - sukienka bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko :D może te gwoździe by pomogły. A jaką wartość masz HBM bardzo niską? Daga w drugim trymestrze waga ponoć musi rosnąć. Nie martw się. Jutro ja się zważę... brzuchol mi rośnie z dnia na dzień. Oj to nasz brzuchatkowy los :) Ale i tak cudownie być w ciąży i mieć dzidziusia w brzusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczko nie wiem czy Cię to uspokoi ale moja siora całą ciążę prawie brała żelazo bo wiecznie miała za niskie, więc nie przejmuj się oki:) witania tyle mi powodów wymyśliłaś, że czekam na powrót męża:) daga jak będziesz miała tak brzuchol to poproszę zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaniu ja mam teraz 10 HGB...wiec tak sobie witaminy lykam bardzo dobre i odpowiednio dobrane,zelazo,magnez ale taki moj urok widac po wadze :) Sluchajcie ja nie wiem ale ja ciagle jem tak jak wy i nie tyje czy to bedzie oznaczlo duze dziecko? Jak ja urodze przy takich bioderkach😠Bo chyba maly tyle ze mnie sciaga I don't know...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITANIA-SUKIENKA ŚLICZNA akurat na jesnien super bardzo mi sie podoba rano chyba pojade oddac krew a jak nie to w poniedziałek zobacze o ktorej z łozka sie zwloke zgaga mnie meczy zjadłam migdały i nawet przeszło zgage mam po bigosie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, no kurcze Witania sukienka super, sama bym sobie taka kupila, a tu tylko dresy i sukienki balony, musze sie lepiej rozejrzec smiesznie, bo co ja mam jakies watpliwosci, to wy tez zaraz temat poruszacie, haha o ten pepek znow chodzi, u mnie dziurka juz sie gleboka robi, jak mi go na wierzch ma wywalic to dopiero bedzie wesolo Daga powodzenia z tym przeganianiem mnie, ja tylko dlatego wagi w stopce nie zmieniam, bo nie mam odwagi sie zwazyc, ale tak jak Witania mowi i tak fajnie jest byc w ciazy, za duzo nam nie dolega, trzeba sie cieszyc Moncia bigos to ja sobie tez chyba zrobie, nawet jak grozi zgaga, podobno jak jest zgaga to sie powinno jedzenie bardziej porcjowac i nie klasc sie zaraz po jedzeniu, ja pije duzo wody, pomaga :-) Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +11 kg Tydzień ciąży: 19tc Płeć: nie wiem i sie pewnie nie dowiem, w Kanadzie nie mowi sie jaka plec Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Jestem juz od 6 na nogach. Zawsze jak ide do lekarza, to nie moge spac .. Agus- mam nadzieje, ze czujesz sie juz lepiej.Moze dopadl nas jakis kryzys zdrowotny na półmetku ciązy ?? Mnie meczą chyba migreny,pierwszy raz w zyciu ! Majoweczka - ja dzis tez odbieram wyniki i nawet chcialabym, zeby wyszła jakas zaraza, bo tak nie wiem co mi dolega i czy to powazne.Podobno anemie czesto zdazaja sie w ciazy. Podobnie jak TY zaczełam juz 20 tydzien :) Daga - ja kupuje tylko "M jak mama"- bardzo lubie styl tej gazetki. Od kolezanek dostalam cala biblioteke na temat ciazy. Mam chyba z 50 gazet z tego i zeszłego roku i mnostwo małych poradnikow. Im wiecej czytam, tym bardziej mi sie wydaje, ze sobie nie poradze :)Dagus a z ciekawosci zapytam, gdzie Ty mieszkasz ? W stopce masz slaskie a piszesz, ze tesciowa została za górami za lasami :) Grysiu - według kalendarza ze stronki , ktora wkleiłas, termin porodu wyszedł mi na 4 lutego. A inne kalendarze podaja, ze urodze 8 .Chociaz ja i tak nastawiam sie na styczen. Wczoraj moj maz uswiadomil sobie, ze czasem rodza sie wczesniaki i moge urodzic nawet w grudniu.Zrobil oczy jak piec złotych i pyta sie, co my wtedy zrobimy :D Witaniu - bardzo ładna sukienka :) Podobna jest w Bon Prixie - przegladalam ostatnio ich katalog i tez myslalam, czy nie kupic jej na wesele .TYlko boje sie, ze wysyłkowo przysła mi jakis worek .. Moncia - ostatnio mialam bigos na obiad i strasznie mi nie smakował . Wszytskie potrawy wydaja mi sie ostatnio za słodkie . Na zgage pomaga podobno niezdrowa Cola :) Fasolka - ja takze mysle nas genetycznym USG. Chyba razem chodzimy do panstwowych przychodni a tam nie robia wszelkich badan. Na przezierność karkowa nie miałam . Mamo Jakubka - czyli bez badan genetycznych, nie mozna zrobic testow PAPA ? Kurcze , martwi mnie ze na fundusz zdrowia nie mozna tak liczyc i pol badan nie jest wykonywanych. Juz kiedys nawet pisalam, ze ani razu nie slyszalam bicia serdszuka mojego dziecka :/Moze dzis :) Stanica - trzymam kciuki za egzamin :) Opowiem Wam o mojej znajomej , ktora rodziła w niedziele nad ranem. Coreczka urodziła sie o 5 rano a znajmoa zaczela telefonowac do wszytskich przed 7 . Strasznie mnie wystraszyla. Mysle sobie, chyba jest w jakims szoku poporodowycm, kto by dzwonil zaraz po takim wysiłku. I jeszcze mowi mi, ze porod to był pikuś i poleca mi rodzenie siłami natury ( wczesniej strasznie chciała miec cesarke ).. Wczoraj miałam okazje z nia porozmawiac i przyznała sie, ze nie pamieta co mi mowila przez telefon :) i ze teraz poród wspomina strasznie :) Ale jak mowi, nie chce mnie straszyc :D Rozpisałam sie . Lece zbierac sie do lekarza i prosze trzymac kciuki za dobre wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie :) Lece oddać krew do badania tak jak Moncia... Majóweczko HGB nie taka niska, nie ma co się przejmować... Ania25 uśmiałam się z tej twojej koleżanki ;) Trzymam kciuki za dobre wyniki xxxxx Grysia z tym pępkiem niektórzy się śmieją, że trzeci sutek wyrasta ;) Fasolcia i jak namówiłaś męża? ;) Pozdrowionka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ania miłej wizyty u lekarza! ja też dziś ide na 12.30. Można zrobic test PAPA bez usg, nie ma problemu, ale można wystraszyc sie niepotrzebnie nie mogac poprzec wynikami usg gen. Dużo się o tym naczytałam na forac h poświęconycy temu tematowi, jak byłam takiej sytuacji i wielu dzikewczyna testy PAPA wychodziły tragicznie a okazywało się że wszystko ok. rzeczywiście to okropneże za wszystkie ważne badania musimy płacic. ja za pierwsze usg gen płaciłam 250zł. Teraz to 2 mam za darmo w tej klinice gdzie robiłam amniopunkcje, więc super. Musze je zrob ic, bo wady gen amniopunkcja wykluczyła, ale ze wzg na tą nie domykalonośc zastawki serca trzeba sprawdzic cz jest to wada serduszka, czy też się domknie. Majóweczko anemia sie nie martw, ja cała tamta ciąże miałm straszna , jadłam tony zelaza i nic, kierowali mnie do specjlistów-i nic. po porodzie anemia znikła -i miałam super wyniki. Lekarz pow, że widocznie taka moja uroda i w ciąży n ie przyswajam żelaza. nie szkodzi to dzidziusiowi, jedynie możesz byc osłabiona troszku. Miłego dzionka:).Ja zaraz po lekarzu jade sobie na weekend w góry, bo mam wolny, trzymajcie kciuki za ładna pogode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu, nie wierz do konca tym kalendarzom, wazne co wyjdzie na badaniu, dzidzia to nie wzor matematyczny, przyjdzie kiedy zechce i tak :-) normalnie dzidzia rodzi sie miedzy 38 a 42 tygodniem ciazy, niezly rozstrzal co? az sie dziwie, ze u mnie tak wyznaczono termin i jest, normalnie wiem, ze po badaniach termin moze sie zmieniac, mam w poniedzialek w koncu USG to sie moze wiecej dowiem, choc znajoma mowi, ze w na badaniu trzeba byc cicho zeby sonografa (czy jak tam sie to tu nazywa, tzn zawod, bo badania nie robi lekarza) nie rozpraszac, podobno maz moze wejsc dopiero na koniec badania a ja mam lezec tylem do monitora, jak tak to bedzie wygladac, to ide prywatnie za kilak tygodni znowu, co to ma znaczyc, ze mi dziecka nie pokaza, co za kraj!! trzymam kciuki za twoje badania, choc wiem, ze bedzie dobrze, nie martw sie migrenami, to tez podobno "normalne" ojej, Witania nie strasz, ja juz nie chce sutkow, mam dwa wielkie balony, a sutki... moze wam oszczedze jednak mamo Jakubka, udanej pogody, wracaj do nas szybko :-) Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +11 kg Tydzień ciąży: 19tc Płeć: nie wiem i sie pewnie nie dowiem, w Kanadzie nie mowi sie jaka plec Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana czekam az moj maly wstanie i jade oddac krew aniu mowisz cola hmm musze sprobowac w ciazy bardzo mi cola smakuje ale jej unikam bo mam pozniej gazy :-) ja tez po porodzie zaraz dzwoniłam do wszystkich zaraz jak mnie poszlili to dali mi malego wiec nie było mowy o odpoczynku a z tych emocji nie da sie spac fajne uczucie jak sie ma bobaska juz przy sobie mam nadzieje ze do 9 mały wstanie bo laboratorum do 10 tylko no i ja bez sniadania wiec kiepsko wpadne pozniej buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tez od rana na nogach....Trafilam 3 w totka hehe,zaszaleje normlnie:D Dzis mam fryzjera i pazury wiec grafik napiety,jutro bedzie moj i zobaczymy co dalej...Co zycie przyniesie..pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) majóweczko będzie dobrze, jeszcze po tym fryzjerze i pazurkach to zwarjuje jak cię zobaczy:) no i z przepięknym brzucholkiem:) Witaniu męża jeszcze nie namówiłam bo dopiero dzisiaj wraca:) ale będę działać;) ania25 mnie lekarz sam zapytał czy chcę sobie zrobić te testy. oczywiści bezpłatne to one nie były, ale chyba sobie na to genetyczne pójdę tak na wszelki wypadek. zreszta zobaczę co mi w poniedziałek powie. a co do mojego chrześniaka to jest lepiej, boje sie tylko ze w poniedziałek bedzie nawrót nienawisci do przedszkola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witania-- sliczna :) jejku tez taka chceee ;) daga-- a z ta waga to dopiero poczatek... btw ja nigdy nie bylam optymistka :P majoweczko-- dziecko moze byc duze bez wzgledu czy duzo jesz czy malo ;) jeeeszcze utyjesz Kochana, spokojna Twoja rozczochrana :D moncia-- mnie tez meczy zgaga i dziewczyny na zgage polecily rennie, mozna go brac :) mama Jakubka-- uwazajcie na siebie i bawcie sie dobrze :) wracajcie szczesliwie :) tak swoja droga to czytam sobie bardzo fajny topik o porodach i smiesznych wpadkach :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3241856&start=0 dojechalam do 18 strony i juz nie umiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness boski ten topik:) dobrze ze nie siedze w tym samym pokoju co moje szefowe, bo by mnie wywaliły:) cały czas się smieje...lewatywa była dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness ja muszę przestać bo mnie wywalą, później wrócę poczytać:P laski warto poczytac, ja się przed chwilą poplakałam ze śmiechu...rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola-- tak tak :) mnie caly brzuch boli od smiechu juz :D ciekawe jak beda wygladac nasze porody hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaniu, Pierwsze delikatne ruchy poczułam w 19tyg. Pierwszy mały kopniak w 20. Ale na początku ruchów było malutko. Czasami tylko raz lub dwa razy dziennie.Teraz powoli powoli jest coraz więcej ale nadal nie są mocne. Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) majoweczko jesli chodzi o witaminy to moge ci dac namiar do znajomego, ktory jest posrednikiem witamin Nutralite. Sa to witaminy, ktore duzo latwiej sie wchlaniaja, ale ja nie chce nic pisac, bo nie potrafie tego wytlumaczyc tak jak on. W kazdym razie ja uzywam tylko te witaminy i nie mam zadnych problemow jesli chodzi o braki, a mialam bardzo duze problemy i przed pierwsza ciaza i jak zaszlam to na dopuki nie bralam tych witamin to tez wyniki nie byly ciekawe. Teraz jest wszytsko oki:) jesli chodzi o ruchy dzidzi to moje jest jakies leniwe bo pierwsze delikatne laskotanie poczulam miesiac temu od tamtej pory czuje ruchy sporadycznie czasami mocniejsze czasami lzejsze. A pamietam ze jak moj synek mnie zaczal kopac to na poczatku delikatnie a z dnia na dzien coraz mocniej...moze teraz bede miala spokojniejsze dzieciatko bo junior jest rozbrykany, wszedzie go pelno... ide zjesc graipfruta:P:P dzis na obiad: pizza gotowa... nie chce mi sie robic obiadu:P:P a wogle to moj kochany maz jak dzis wychodzil do pracy to przyszedl do pokoju sie ze mna pozegnac i zlozyl mi kochany zyczenia urodzinowe i mowi a imrezka bedzie jutro:P:P a sama o urodzinkach zapomnialam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Spełnienia marzeń no i dziewczynki ;) Paulinka, to pewnie będą coraz mocniejsze :) Sabiness też czytam o tych porodach dobre :) Fasolcia, to powodzenia w namawianiu męża, kobiecie w ciąży się nie odmawia!!! ;) MMM... Majóweczka robi się na bóstwo :) Jej facet na kolana padnie jak ją ujrzy :) I będą żyć długo i szczęśliwie :) Uciekam do pracy :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny. Maz jak skaldal zyczenia to tez zyczyl dziewczynki:P i tesciowie tez:P:P no i teraz wy:) moze sie spelni:D:D chociaz teraz to juz to co jest to bedzie byle zdrowe bylo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×