Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

dziekuje za odp fasola > naprawde sie dzisiaj wystraszylam. dzisiaj wieczorem jade do PL i zaczelam sie zastanawiac jak przetrwam ta podroz. 17 tydzien > gratuluje! za chwile bedzie połmetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza- tez czytalam ze to calkiem normalne tym bardziej w II Trymestrze a ja jutro wskakuje pelna para w 20 tydzien :D :D :D :D :D juppi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feelfine- ja ostatnio jais koszmar z ciuchami przezywam ;) nic mi sie nie podoba sweterki ktore nosilam dotychczas sa krotkie i jakos dziwnie sie w nich dzuje a w tych dlugich to tak jakos nijako moj brzusio ostatnio chyba nawet schudl- ja to jakos dziwnie mam raz jest wiekszy raz mniejszy jak ubire takie dluzsze bluzki albo sweterki to wyglada jakbym tluszczyk miala a nie brzuszek ciazowy.......... nie podobam sie sobie i nie umie jakos sobie nic pozadnego kupic- chyba za wybredna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Wczoraj się napisałam i zezarło!!!! Feelfine- jakupiłam tuniki z krótkimi rekawkami, a później pod nie bedę zakładała golfy. styczniowaMalwa- witaj. nigdzie nie trzeba się zapisywać. Teraz nie ma rejonizacji i wszędzie powinni Was przyjąć do szpitala (oczywiście o ile będą miejsca). Zobaczy tylko czego będziesz potrzebowała do porodu w szpitalu który wybrałaś bo w niektórych np.ubranka dzieciece oni dają, a w innych trzeba mieć swoje. SaniciaKondradek- trzymam kciuki! Majóweczka- miłego weekendu.:d ania25 - najlepiej zrób normalny wymaz i ambiogram do tego u jakiegos lekarza. W Częstochowie można nawet prywatnie w szpitalu na Parkitce robić więc popytaj. Grysia - jakos dasz radę ale o malowaniu paznokci to raczej zapomnij - chyba, że małż Ci chlasnie. :D. Albo kosmetyczka. Falbanaa-gratuluje ruchów. Agus_inv - może słodyczy podjedz albo coli się napij to dzidzius energii dostanie. Janek na poczatku to na jajecznicę ze szczypiorkiem reagował i na nic innego. Bedzie dobrze. może spokojna dzidzia i tyle...A mnie się dzisiaj sniło, że dziecku gardło podcięłam i krew się lała....brrrrry Marwo- niestety po porodzie nie jest lepiej. Dalej człowiek tak panikuje z powodu dziecka. :D...Suszona żurawina w paczce 300g kosztuje ok 15 zł - firma Bakalland - polecam bo w smaku pycha. Kajuska - ja na przemian podsypiam i biegam zalatana. Ola - gratuluje ruchów. co się urodziło?? bede-mamą - a ja do syropu z cebuli dołożyłam syrop z czosnku. To dopiero był smród. ;) Sylwia- lekarze leczą tylko bardzo liczne bakterie albo tuz przed porodem jesli są. Wyniki z krwi wskazują na stan zapalny. Nic się nie martw. W ciąży z juniorem od samego początku aż do porodu miałam bakterie. nic ich niechciało wytępic. Janek dostał profilaktycznie antybiotyk i miał żółtaczkę dość silną ale po 7 dniach nas wypisali do domciu. Także nie jest źle. Fasola- jeśłi ma Cie to uspokoić to zxrób badanie. witania- nie ma szans na odpoczynek niestety! madzialmalamaja - ja bym szła do lekarza na Twoim miejscu. Zresztą jestem panikara i już 2 wizyty na izbie przyjęć zaliczyłam - z czego jedna skończyła się 2 dniową obserwcją. Współczuję wszystkim chorowitkom. U mnie w domu młody chory, małż chory, a teściu ma zmiażdźony czubek lewego palca. normalnie szpital na peryferiach. Pozdrawiam i ściskam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama ja ostatnio też mam wrażenie, że mój brzuszek jest mniejszy, ale jak wczoraj pojechałam do przyjaciólki to się zachwycała jaki jest duży:) więc pewnie wymyślamy:) swoją droga ta moje przyjaciółka ma córek i ona koniecznie chciała wiedzieć ile mierzy i waży fasolka więc pokazywałyśmy jej na za pomocą jogurtów:) fajna zabawa. Moja przyjaciółka mówiła, że jak ona była w ciązy to zawsze po badaniu usg, jak już wiedziała ile Marysia wazy to kupowała tyle owoców i zanosila swojemu mężowi żeby mógł zobaczyć jaką ciężką ma księżniczę:) chyba zacznę to stosować:) miłe wspomnienia później są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tylko brzuszek do przodu rosnie wiec cokolwiek nie zaloze to od razu widac ze dzidzius rosnie :) zastanawiam sie w czym ja bede chodzic zima.. w co ja sie zmieszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga podoba mi sie ten pomysl z golfami. Ja tez mam pare luznych tunik ciazowych i chyba zaraz pojde do sklepu rozgladnac sie za jakimis luzniejszymi golfikami. W polowie pazdziernika chcemy sie wybrac z mezem do Karpacza i w okolice i ja juz sie martwie o ubrania. Bo mimo wszystko to gory i pewnie nie bedzie za cieplo. Juz przymierzalam mezowe kurtki ale wygladam w nich przekomicznie z takimi dlugimi rekawami. No coz ale mam nadzieje, ze uda nam sie jakos przezimowac z brzuszkami. Niby te upaly i koniec ciazy to nic dobrego, ale z drugiej strony jak pomysle ile ubran potrzeba na zime to juz sama nie wiem czy takie lato nie byloby lepsze. Pozdrowienia dla wszystkich i lece na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga- hehe no ja sie na czosnek nie dalam bo bym chyba padla od tego smrodu :D ale pomoglo :) to najwazniejsze dzis mnie jakis dziwny katar meczy ale tego tezs ie pozbede- wieczorkiem zrobie sobie inhalacje to mosi przejsc, no i dla cery dobre :) fasola- mi nawet maz mowi ze cos mniejszy brzuszek mam :O hmmm ale dzidzus aktywny takze powinno byc wszytsko w pozadku- nie zamartwiam sie fasola- super z tym owocami nie :) my dluuugo mielismy "winogronko" a "truskaweczke" :D teraz ejst Szymek i koniec :D daga- swietny pomysl mi podsunelas z tymi golfami i tunikami bo juz sie martwilam ze nie bede mogla ich nosic bo za krotkie beda a jak tunike na tio to super bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feelfine > ja mieszkam w okolicach Karpacza :) Jesienią i wiosną występuje tam bardzo często zjawisko inwersji czyli im wyżej tym cieplej :D np. w Jeleniej Górze ( czyli na dole w kotlinie) jest zdecydowanie zimniej niż w Karpaczu i na Śnieżce. Ale to nie jest reguła. Jak to zwykle w górach trzeba być gotowym na wszystko :) Zresztą góry jesienią są śliczne i polecam każdemu. Jak masz jakieś pytania dotyczące tych terenów to chętnie pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tez chetnie pojechala sobie w gory, pochodzila - uwielbiam gory ale neistety daleko do PL mamy i nie dam sie na taka trase samochodem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia -> napisalam do Ciebie wiadomosc na maila :) Fajnie ze sie odezwalas. Poki co przymierzamy sie jeszcze ogolnie. Szczegolowsze pytanie na pewno jeszcze nadejda. Bede-mama - a z jakiej czesci Niemiec jestes ? My mieszkamy w Hamburgu i zazwyczaj w gory jezdzilismy do Allgäu lub w okolice ale to jednak mimo wszystko jeszcze dalej. Chcemy skorzystac z tego ze teraz wlasciwie prawie do samego Wroclawia da sie dojechac autostradami. W jedna strone zatrzymamy sie we Wroclawiu, w druga strone w Dreznie. Przerwy na kazdej stacji posiadajacej toalete (to cytat z mego meza) sa wkalkulowane w czas jazdy :) Maz prowadzi, a ja zaopatrzylam sie w specjalne pasy ciazowe, ktore nie naciskaja na brzuch. Straszna mam ochote na ten ostatni urlop we dwoje. Pozniej z maluchem na pewno tez bedzie wspaniale, ale na pewno zupelnie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolko28, Dzieki za pamiec 🌻 Z praca narazie lipa - jestem do zwolnienia i koniec. To znaczy jestesm w procesie selekcji, czyli albo ja zostane, albo tamta laska, ktora mnie tak wkopala. Dowiemy sie w pon. Oceniaja teraz nasza prace, kwalifikacje, produktywnosc itp itd. Dzis mnie w miare przestal brzuch bolec z tego powodu - chyba nabieram dystansu i juz w myslach sobie ukladam zycie na nowo, to znaczy po zwolnieniu. Obmyslamy z mezem rozne opcje - glowne pytanie, to czy zostac w uk, czy wracac juz do domu... Bo moze to znak, zeby wracac? Zuzo, Mnie codziennie leci krew z nosa, teraz wlasnie tez siedze z chusteczka. I tak po kilka razy dziennie. I dziasla tez krwawia i zeby bola, jak gryze cos twardszego. Podobno to normalne... Coz poza tym... Synek sie rusza coraz bardziej, zwlaszcza wieczorem zanim zasne. Narazie to mile uczucie ;-) Ech, w sumie nie mam co pisac, bo i tak wciaz mysle o pracy :-( Odezwe sie w pon. Milego weekendu wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama mam nadzieję, że mimo wszystko to Ty zostaniesz a tą laskę wywalą. Wiem że to łatwo powiedzieć, ale postaraj się może odstresować w ten weekend - może jakieś kino lub wizyta w fajnej kawiarni z przepyszną goraca czekoladą:) takie rzeczy zawsze sprawiają, że czlowiek zapomina o codzienności a Tobie jest to potrzebne. A maleństwo niech się rusza jak najwiecej, pewnie też sprawia że myslisz o czyms innym:) a co do gór to też bym się chętnie tam wybrała jeszcze w tym roku...musze pokombinować może się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane ja tylko na chwile dzis czuje sie fatalnie mam grype jelitowa cała noc mnie brzuch bolał i było mi nie dobrze od rana cały czas prawie na kibelku nawet nie mam siły zrobic obiadu dopiero o 13 30 zjadłam pierwszy posilek bo na sama mysl o jedzeniu robilo mi sie niedobrze wziełam wegiel bo chyba nic nie wolno brac w ciazy wiec musze sie meczyc jutro na wesele jak dalej bede sie zle czuc to wysle mojego samego ja nie bede sie meczyc buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;) Dzisiaj nastal i moj dzien hehe ;) W koncu doczekana wizyta, mam nadzieje ze pani dr przekaze mi same dobre wiadomosci.. Wczoraj jakis mnie strach wieczorem oblecial, ale zaraz szybko mi przeszlo bo stwierdzilam ze nie warto sie zamartwiac za wczasu :) Dam znac jak nie dzis to jutro jak tam u lekarza ;) Co do bicia serduszka to mojemu Malenstwu bije jak pociag ale taki expres hehe ;) Chociaz szczerze mowiac...przeczucie mi mowi ze to bedzie dziewczynka ;) Fasola ja jutro zaczynam 17 tydzien ;) Zycze Ci udanej zabwy na weselu ;) Zuza-anna mialam przez kilka dni tak jak Ty, ale samo przeszlo, moja dr powiedziala ze nie ma powodow do obaw ;) Daga, a wiesz ze nawet nie wiedzialam ze i suszona zurawine sprzedaja ;) bede musiala sprobowac :) Dzieki za rade ;) Kama a mi sie wydaje, ze jednak to nie Ty jestes do zwolnienia i obym miala racje :) Fajnie ze Maly daje o sobie znac ;) Widac ze Cie bardzo wspiera teraz ;) Trzymam kciuki ! :) Moncia i reszta naszych chorowitek - szybkiego powrotu do zdrowka ! :* Tymczasem, ja tez zycze wszystkim milego weekendu :) Buziaki dla mamulek i dzidziusiow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, uwierz tu nam ze kobiety w ciazy w cywilizowanej europie sa pod ochrona i nawet jesli cie zwolnia to i tak bede ci placic jakbys pracowala a potem macierzynskie. Nie stresuj dzieciaczka, a powrot do polski to moze nie taki glupi pomysl, ja wlasnie dzieki mojemy smykowi wracam bo wczsniej to ciagle przekladalam :) Wlasnie skonczylam odsluchiwac serduszko i slyszalam pociaz oraz galop koni, tak wiec wiem ze nic nie wiem :) Pociag tez byl express hehe a zeby uslyszec konie musialam bardziej docisnoc dopler do brzucha pod katem. Umieram z ciekawosci co to za plec, musze czekac do 5.10 jesli dzidzia bedzie wspolpracowac ale normalnie mam manie. Raz mysle ze dziewczynka potem ze chlopak, raz mowie do dziecka "mala" a raz "maly" no zwariowac mozna :/ Tez tak macie? Chyba dostaje na glowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuchatki, Aniu25, ja nie wiem, czy chce prosic swojego meza o obcinanie i paznokci u stop, to chyba bylaby porazka, biedna ta twoja kotka, ale przeciez w koncu sie wyleczy i zdejmiecie jej kolnierzyk :-) Clotrimazolum podobno jest najlepsze na infekcje, mam nadzieje, ze ci pomoze Aniu Majoweczko chyba masz racje, wykupie sobie chyba abonament do konca ciazy na pedicure, haha :-) Feelfine ja tez mam juz troche ciuchow, glownie dresy i wygodne duze bluzy, ale tez znalazlam fajna sukienke i golfik do kolan, wszystko rozciagliwe i bez gumek, to smieszne, ale jak dla mnie bardziej mi sie oplacilo poszukac w "normalnych" sklepach, bo w tych dla ciazowek to wszystko tylko czarne i szare i okrutnie drogie Witaj styczniowaMalwo, ja ci raczej nie pomoge bo mieszkam w Kanadzie, ale wydaje mi sie ze poprostu zglaszasz sie do szpitala, jak juz cos tam sie zaczyna, najlepiej zapytac swojego lekarza, jak wiesz gdzie chcesz rodzic mozesz tez tam pojsc i zapytac dokladnie jak to wyglada z rejestracja, ja wlasnie tak zrobilam i juz jestem zapisana :-) choc wiem, ze tu tez lekarz prowadzacy daje ci tez skierowanie do wybranego szpitala Zuza-anna krew z nosa jest normalnym zjawiskiem nie martw sie, a na nastepnej wizycie powiedz lekarzowi hej Fasola, gonisz nas gonisz ;) bede mama - ja tak mialam kilka tygodni temu, nic mi nie pasowalo, moje ciuchy juz za ciasne a te ciazowe jeszcze za duze, nic nie pasuje, przeczekaj kilka tygodni brzuszek sie uwydatni, latwiej ci bedzie cos znalezc :-) Daga - jej, ja tez mialam glupi sen dzisiaj, az sie przestraszylam, bo we snie zaczelam krwawic jakbym miala okres, koszmar Kama nie zalamuj sie, przeciez jeszcze nie jest przesadzone, sciskam cie mocno :-)) Tak mowicie o wycieczkach, ze juz sie swojego urlopu nie moge doczekac, juz za miesiac USA, Wielki Kanion i Las Vegas, ahh Moncia - biedaku ty, slyszalam ze rozwolnienia w ciazy moga byc grozne, moze idz do lekarza Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +10 kg Tydzień ciąży: 20tc Płeć: ?? Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!! u mnie chyba sie nic nie zmienia...calyczas chora, synek tez:( dzisiaj juz zajadam sie czosnkiem i ppije syrop z cebuli blee:(:( jeszcze cebule zjem bo ostatnio nawet na kanapkach cchetnie jem ale czosnku nie znosze... jak nie przejdzie do poniedzialku to ide do lekarza, ale tu nic nie daja oprocz antybiotykow... wiec nei zabardzo chce tam isc...no ale jak bedzie trezba...jak narazie malego tez lcze domowymi sposobami, duzo rosolku zjadamy i witaminki. Dziewczyny trzymajcie kciuki zeby sie obylo bez antybiotykow...kurcze ja tak zadko choruje i akurat teraz musialo mnie zlapac...pewnie dla tego ze wszystko co zjadam idzie dla dzidzi a nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, ja jeszcze raz tak na krotko po dzisiejszej wizycie u lekarza, a wiec oficjalnie jestem LUTOWKA :-) (chcialoby sie rzec a nie mowilam, haha), USG potwierdzilo, ze dzidzia jest mlodsza o te kilka dni niz zakladali, teoretycznie mam teraz termin na luty3, ale oficjalnie nie zmieniono mi daty, bo te kilka dni lekarka mowi, ze nie robia wielkiej roznicy - no coz dla mnie robia ;) test potrojny z krwi mam dobry, ryzyko malutkie, USG nie wykazalo nieprawidlowosci, tyle byla w stanie mi powiedziec i tylko potwierdzila, ze plci nie udalo sie ustalic, ok - chce wierzyc ze miala dobre checi powiedzcie, czy wam tez lekarz mierzy brzuszek? mi mierzono dzis i nie bylo to najmilsze uczucie musze stwierdzic, tak mocno mi tam jedna kosc naciskali (lekarka byla ze studentem - uwielbiam to! /lol/) ze mialam zaraz ochote na nich nasikac (pecherz znalezli napewno, wrr) ach no i mam tez skierowanie na krzywa cukrowa miedzy 24-28 tygodniem do zrobienia, slyszalam ze nie najprzyjemniejsze jest, mozecie cos wiecej mnie oswiecic, co to bedzie? zaraz sobie tez poszukam w moich madrych ksiazkach no i moze mi sie jednak uda miec polozna zamiast lekarza przy porodzie, byloby super, tutaj polozne to zwarta grupa madrych babeczek po studiach medycznych, ktore zrobia wszystko, zebys nie wyladowala na stole do cesarki, byloby super :-) sciskam na dobranoc mamusie i brzusie xx Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +10 kg Tydzień ciąży: 20tc Płeć: ?? Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Agnus_inv ja tez bylam pare dni podziebiona ale wylezalam sie w lozku i mi przeszlo. Do lekarza strasznie boje sie isc, bo teraz sie zaczyna sezon grypowy i dodatkowo ludzie z urlopow rozne chorubska naprzywozili wiec obawiam sie, ze zamiast wyleczyc sie , zlapie tylko nowa chorobe. A lekarstw to mi i tak nie poda. Z tego co wiem to najbardziej niebezpieczne dla malenstwa jest jesli ma sie wysoka goraczke i ona sie pare dni utrzymuje. Wtedy na pewno poszlabym do lekarza. Ale poki co mi sie upieklo. Marwa odezwij sie jak tam wyniki :) Grysia gratuluje dobrych wynikow. Mi nie mierzono jeszcze brzucha, to znaczy moja lekarka cos tam przy kazdej wizycie naciska (wewnatrz i zewnatrz) ale to raczej mierzy jak sie macica uklada. Ja bede miala mierzony cukier 8 pazdziernika. Czytalam, ze dziewczyny w Polsce wkrapiaja sobie cytryne do tej glukozy. U mnie nie mozna. Musze tylko drugie sniadanie ze soba zabrac, zeby cos zjesc po pobraniu krwi i nie zemdlec. Wlasnie wrocilam z miasta po wyprawie do BabyWaltz. Moj maz ocenial wozki :) Czy wy juz sie do tego przymierzacie. Nas czeka pewnie pare miesiecy goracych dyskusji. Moj maz chce koniecznie wozek z szeroko wanienka z dokladana spacerowka. Ja sie sklaniam ku wersji spacerowej z wkladana wanienka. Wtedy wanienki tez sa troche mniejsze. Co do firmy to zastanawiamy sie na ta: http://www.emmaljunga.se/start.asp?lang=PL&country=PL I poki co Edge Duo Combi nalezy do naszych faworytow. Czy moze ktoras z was miala wozek z Emmaljunga ? To szwedzka firma, poki co czytalam same pozytywy. Ale ze to nasze pierwsze dziecko ja zupelnie sie nie znam. Co do fotelika samochodowego to niestety nie mam co dyskutowac. Moj maz wybral Römer bo to dla niego najlepsza firma i najlepiej wypada w testach wypadkowych. Czy wasi faceci sa tez tacy stanowczy ? Moj mi powiedzial, ze do ubranek nie bedzie sie wtracal ale wozek i fotelik to bezpieczenstwo i musimy miec to co wedlug niego najlepsze :( Ma takiego kolege w pracy ktorego dziewczyna ma termin 3 tygodnie po mnie i wspolnie gadaja caly czas o wozkach , fotelikach i innych jak to oni mowia meskich bajerach :) Okropne. Pozdrawiam i zycze wam milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysia, super ze z dzidzia wszytsko ok :) Ciekawa jestem czy faktycznie nie mogla rozpoznac plci ;) A mozesz isc prywatnie na usg? Moze u "prywaciarzy" nie robia problemow, to naprawde dziwne czemu w Kanadzie nie chce mowic plci, co boja sie ze matki zaraz usuna jak wyjdzie nie ta plec co chca? Nie rozumiem po co taka tajemnice z tego robic... Agnus, zycze szybkiego powrotu do zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanaa, no nie mowia, bo tu duzo azjatow mieszka i chinczycy usuwali dziewczynki, tutaj aborcja jest legalna, wiec zeby zakonczyc masowa rzez niewiniatek, nie mowia teraz wcale, jasne, ze sprobuje prywatnie, chce tylko poczekac do 30go tygodnia, moj maz ma dobre ubezpieczenie z pracy, jak dobrze pojdzie to nam pokryje koszt badania, wiec tym bardziej chce sprobowac Agus ja tez troche chorowita sie czulam i nawet sie cieszylam, ze akurat mam wizyte w nadziei, ze cos dostane na przeziebienie, ale cos ty, uslyszalam ze domowe sposoby najlepsze i nic nie dostalam, tylko jak bede miec goraczke dluzej jak 40h z rzedu to mam sie zglosic, tyle, gotuj dalej rosolek i postaraj sie nie wychodzic z domku Feelfine z czekaniem na lekarza masz racje, czekalam na wizyte godzine i tyle zarazkow co tam sie przewinelo to serio strach zeby czegos nie zlapac a tak jak juz wyzej mowilam i tak nic nie dostalam, phi Ja czytalam o tej krzywej cukrowej ze 2h musisz siedziec w szpitalu i w tym czasie 3 razy krew ci pobieraja, o matko juz sie boje jak to zniose, cytryna pewnie i dobry pomysl, ale tu nie mam roztworu do domu, tylko daja mi gotowy do wypicia w szpitalu (az 300ml!!), wiec pewnie nie ma szans cos tam jeszcze wkropic Co do wozkow to mi sie e 3kolowe podobaja, mamy tu duzo plaz do spacerowania, wiec musimy znalezc taki z duzymi kolami, czasem siedzonko do samochodu juz jest w komplecie, zakladasz je na gore wozka i masz jako wersje dla niemowlecia, jak zdejmujesz wychodzi spacerowka, wydaje mi sie ze to dobry pomysl, bo dzieciaki tak rosna, ze nie warto wozka zmieniac po kilku miesiacach, a siedzonko to juz nie taki wydatek, no i dluzej w nim dzidzia pojezdzi pewnie Tutaj jest duzo fajnych propozycji, najlepsze sa z firmy GRACO, niestety nie podpowiem ci jaka firma jest dobra w Europie, ja patrze czy maja atesty bezp dobre no i po trochu tez zostawiam to mezowi, widze, ze podoba mu sie decydowanie w tych sprawach, ja tylko czuwam, zeby kolor byl ladny :-)) buziaki dla wszystkich i udanego weekendu :-) Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +10 kg Tydzień ciąży: 20tc Płeć: ?? Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Młody własnie dosypia - masakra1 Będzie teraz szalał do 1-2 w nocy... Grysia tu tez jest dużo Graco i nawet widziałam, że dużo mam go kupuje. Niestety same burasy kolorystyczne.A co do ściskania brzusia to sprawdzają czy macica rosnie prawidłowo....cieszę się, że dzidziu zdrowy. :D Dziewczyny wfoteliki dla malucha najbezpieczniejsze są Maxi Cosi - ale cena masakryczna ok 700 zł. Feelfine - tez słyszałam, że emmaljungi są bardzo dobre. Agus_inv, Moncia - współczuję z całego serca. Marwo - jak po wizycie??? zuza-anna- miłego pobytu. Fasola- min godzina przy naszym temacie mi schodzi. ;) A i tak nie zawsze jestem w stanie każdemu odpisać - szczególnie ostatnio. Kama - dzidzia najwazniejsza! A Ciebie nie zwolnią. Cyba mają tam jakieś przepisy nie??? Bede-mama- całą ciążę poprzednią przechodziłam w ogrodnickach, jeansach i 3 tunikach z krótkimi rękawami. Golf mozna założyć byle jaki, a swetry pożyczałam od małża. :D Pozdrawiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Daga, mi zazwyczaj tez godzinka mija, zanim was dogonie z postami, tylko widze w weekendy zwalniacie troszke, to schodzi mi mniej GRACO jest chyba ameryk. mi sie podobaja wzory i to wlasnie ze wozki sa najczesciej z opcjami z fotelikami albo z torbami dla mamus na dzidziusowe rzeczy brzuch to mi mierzyli wczoraj, tak mi na kosc miednicowa naciskali, ze mam teraz siniaka Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +10 kg Tydzień ciąży: 20tc Płeć: ?? Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! czy moge sie do was dolaczyc? Ja wprawdzie termin mam na 29 stycznia, ale jak wiemy, roznie to bywa:) Grysia, a gdzie mieszkasz w Kanadzie? Bo ja mieszkam w Mississauga, choc aktualnie jestem w Polsce, bo przyjechalam tu na wakacje. I jak to sie robi, zeby miec polozna przy porodzie, bo tez bardzo by mi zalezalo na tym? Jak sie dziewczyny czujecie poza tym? bo ja nie mam w ogole energii, zreszta pare dni temu brzuch mi sie zrobil twardy jakis, wzielam sobie no-spe i na szczescie przeszlo. Robilyscie sobie moze usg 3D? Czy rzeczywiscie warto? Fajnie widac dzidziusia? Mnie zrobili badanie polowkowe, 2 D tylko, ale przynajmniej od razu powiedzieli jaka bedzie plec(chlopaczek) Sama zreszta tez widzialam, nie pozostawialo to raczej watpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! :) Tak jak mowilam w piatek mialam wizyte.. Powiedzialam pani dr o wsyztskich swoich obawach. Oczywiscie szybko mi wszystko wytlumaczyla, tak ze juz teraz jest jasne :) pokazalam moje wyniki.. roche miala zaniepokojona mine (bynajmniej takie wrazenie dawala mi odczuc) po czym pow ze mam sladowe ilosci bialka.. no i te bakterie.. przepisala mi CLOTRIMAZOLUM (jaka dziwna nazwa ;P) i mowila ze powinno pomoc. Mam taka wieeeelka nadzieje ze sie uda to zwalczyc. Zrobila mi rutynowe badania - widzialam Malenstwo :) Jakie juz duuze :D tylko nie zmierzyla ile ma cm, bo ten sprzecik co ma w gabinecie to tylko do oceny serduszka, a z serduszkiem wporzadku :) Tylko sie troszke przejelam jak do domu wrocilam bo w "innych objawach" mam wpisane "twarda 2/0/0" i mnie o tym nie poinformowala..takze nie wiem co myslec.. nie wiem czy dlatego ze zgadalam ja czy moze nie chciala mnie niepokoic bo zobaczyla ze sie martwie wszystkim.. :( USG mam na 19 pazdziernika.. wizyta na 30, ale z wynikami mam wczesniej sie pojawic jak skoncze opakowanie tego leku i zrobie badanie... Dzisiaj jakbym troszke miala twardy brzuszek.. ale nie wiem czy to mzoe spowodowane tym co zjadlam czy co.. :( Agatokles witaj wsrod Nas ;) Gratuluje facecika ;) My 3D robimy na przyszlym usg, bratowa miala robione i dzidzius wygladal juz slicznie w 23 tygodniu :) Super widac, tzn zalezy na pewno wiele od polozenia malenstwa, ale mysle ze warto. U mnie to chyba raczej bedzie dziewczynka ;) Tak wiekszosc osob obstawia, i ja mysle ze tak bedzie ;) Chociaz i dla mnie i dla Misia to wszystko jest bez znaczenia :) A ja zmieniam stopke - 17 tydzien i 1 dzien ;) I kolejne 1,5 kg do przodu..ale poki co tylko w brzuszek idzie ;) I jakos tak.. ekspresowo ostatnio ;) Nie da sie juz Go przeoczyc :) Buziaki Mamulki i Dzidziulki ;* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) W koncu po pracy :P Ale mam wiesci, dziekuje dziewczyny za trzymanie kciukaskow :) Zdalam, jutro mam obrone :) Co niepowiem jest wyzwaniem bo w przerwach od grania uczylam sie zaiste bardzo rozleglej lektury jaka mnie obowiazuje na owej obronie :P Baaaardzo wam dziekuje dziewczyny :) Jutro 11;45 zaczynam sie bronic i wyjezdzam reano jeszcze bez prawka do miasta policji :P Wiec trzeba byc niezle odwaznym by to czynic lub byc totalna wariatka :) Widze,ze nasze gronko sie powieksza, witaj panno na 3 luty :) Cieszymy sie z kolejnej forumowiczki :) Ja mam 4d za tydzien we wtorek wiec zdam ci relacje, na pewno nie zapomne :) Swoja droga,dzidzia mi spala podczas koncertow,albo po prostu napieta przepona i brzuszek nie pozwalaly jej na jakiekolwiek charce :( Dlatego musze sprawdzic jak sie prezentuja te miesnie w odniesieniu do mojego brzdaca w srodku :) Ja wczoraj zaczelam 22 tydzien, ponoc jest to juz 6ty miesiac wiec... kurczaczki jak z bicza trzasnal :) Leci czas... Hehe wykorzystam Was moje drogie i 3majcie te kciukaski do jutrzejszego wieczorka,oki?? :P Niech sie obronie bedzie miala dzidzia wyksztalcona mamuske ;) Pozdrawiam Was, aha dzieki ze tak nie gonilyscie w weekend to nadrobilam czytanke;) Ale od jutra ruszamy pelna para, i jak to moj eks mowil : lovciam i pozdrawiam :) Dobranoc, a tobie Grysiu - dzemdobry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowe gotowanie po arabsku
Sklep rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com zacheca do gotowania w ceramicznych naczyniach do gotowania na ogniu tajin. W naszym sklepie w kategorii sztuka na stole/tagine znajdziecie Panstwo wiele oryginalnych modeli arabskich garnków. Zdrowo i egzotycznie !!! www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×