Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Witam wieczorkiem:) Grysia co do imienia Melody to jak byłam we Francji to zakochałam się w tym imieniu. Niestety tak jak mówisz nie we wszystkich krajach tak pozytywnie reagują. Ja zrezygnowałam z tego ze względu na reakcję innych chociaż będę miała sentyment do tego imienia. Z kolei zdecydowałam się na Amelkę tak jak moncia:) Za to jeśli chodzi o faceta to czekam na pomysły męża bo mi najbardziej podoba się Tomek,a tak ma na imię mój ukochany:) kiedyś myśleliśmy nad Marcinem ale znam paru i ciężko im znaleźć sobie kobietkę:) a nie chcę żeby mój synuś był nieszczęśliwy:) dziękuję za wsparcie co do pracy, bardzo się ucieszyłam że znalazłam to forum bo wiedziałam że będzie łatwiej. Aguś wózek śliczny:) a co do kobiet w ciąży i palenia to tez jestem przeciwna, nie wierzę w coś takiego jak nałóg którego nie można rzucić.... Agatokles wejdź w preferencje i tam sobie wrzuć to co skopiujesz.. daga to gratuluje potwierdzenia:) to ile ma już ta Twoja księżniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia a tak swoją drogą to jak Twoja fasolka znosi wesela, bo moja się chyba przyzwyczaiła a z tego co pamiętam to Ty też miałaś sporo takich imprez:) ciekawe jak tam sabiness po weselichu:) suknia pewnie pięknie leżała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przyjechalam do Pl i jutro mam usg 4d a pojutrze spotykam sie ze swoim ginem. bardzo sie ciesze na jutrzejszy dzien ale tez okropnie martwie .... mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Przyjechalam a tu wszyscy sie dziwia ze mam taki malutki brzuszek a przeciez to juz 20tg.... sama niewiem co o tym myslec... mam nadzieje ze z dzidziusiem wszystko jest ok i rosnie dobrze! trzymajcie sie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza to trzymamy kciuki:) nich się maleństwo dobrze ułoży no i żeby lekarz ci przekazał same dobre wiadomości:)zresztą na pewno będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za douczenie mnie w kwestii dodania tej stopki,ciekawa jestem czy rzeczywiscie mi sie to udalo:) Ciezki jest ze mnie egzemplarz, jesli chodzi o komputery, dzieki bogu, ze nie musze pracowac przy kompie, bo by mnie z kazdej firmy wywalili po pierwszym dniu:) Macie racje dziewczyny, bycie w ciazy i zostawienie swojego kochanego zza oceanem to jest masakra, tak okropnie za nim tesknie, ze ledwo zyje, budze sie po sto razy w nocy i sprawdzam czy aby nie lezy obok mnie itd..Eh...Bilet powrotny mam juz zarezerwowany na 15 pazdziernika i choc zal bedzie opuszczac Polske, to jednak mysle, ze teraz tam jest moje miejsce. Kurcze, troche mnie pocieszylyscie z tym jedzeniem bez opamietania, Daga, ja jeszcze w nocy nie wstaje, ale mysle, ze dojrzeje i do tego:) Tym, co tak niewiele przybraly na wadze naprawde gratuluje i zazdroszcze. Nie wiem jak wy to robicie. Do tych, co w marcu beda walczyc ze zbednymi kilogramami chetnie sie przylacze, w grupie zawsze razniej:) Grysia, w Kanadzie mam ubezpieczenie z pracy meza, dobre raczej, ale mysle, ze oni 3d/4d to traktuja pewnie jak fanaberie i pewnie nie pokrywa ono tego usg i tak i tak. Co do podrozy to rzeczywiscie postaram sie nie odwodnic, bo w ta strone to byl koszmar, uschlam jak jaszczurka na sloncu. Pozdrawiam wszystkie i zycze spokojnej nocy (i milego popoludnia w Kanadzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, mam prace!!! To znaczy nie zwolnia mnie w tym rzucie :-D Ale sie ciesze!!! Ale i tak w pracy jest dretwa sytuacja, bo zwalniaja te dziewczyne, co mnie tak wkopala... Takze tak do konca to fajnie nie jest... Zal mi jej. Sorki, ze tak wparowalam ni stad, ni zowad, ale dopiero dzis popoludniu sie dowiedzialam i jestem jakas taka podekscytowana, ze nie moge sie skupic. Ten tydzien stresu byl masakryczny, nikomu nie zycze... Chodzilam jak zadzumiona i brzuch mnie bolal. Ale nic, juz po strachu. Jutro napisze cos do rzeczy ;-) Buziaki dla wszystkich i DZIEKI za mile slowa!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze slow pare na temat Chinczykow- nie wszyscy sa swirnieci, mam taka jedna znajoma Chinke w Kanadzie, bardzo fajna z niej dziewczyna i nawet nie je podobno psow i kotow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!! mi tez sie skasowalo wlasnie co napisalam, aaa, ale jestem zla teraz wiec pokrotce jeszcze raz: Moncia, ja czulam dzidziusia dosc wczesnie, bo bardzo mi na tym zalezalo, a ze znam sie dobrze wsluchiwalam sie w swoje cialo kazdgo wieczoru i nauczylam sie mniej wiecej rozrozniac jego odglosy, niektore to poprostu musialo byc to! :-) Santicia gratuluje! Witania, Fasola, dzieki - jestescie pierwsze, ktorym sie to imie podoba, ja tylko nie chce zeby nam sie Mel z tego zrobila, mezus mowi mi do brzuszka Meloduszka, mysle ze to bardzo slodkie Zuza-anna, ty sie nie przejmuj, ze nie masz brzucha, jeszcze cie wybrzuszy, moja wlasna mama mi mowila, ze jak na 4ty miesiac mam za duzy brzuch (to bylo jakis czas temu), a to przeciez kazda kobietka jest inna, wiec nie mozna oceniac, a potem sie martwimy niepotrzebnie, mam kolezanke, ktora nie miala brzucha az do 6go miesiaca, teraz jest w 8mym i brzusio jak sie patrzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem Agatokles jak to jest u ciebie, ale ja mieszkam na takim koncu swiata, ze u mnie nawet o takich rzeczach nie slyszeli pewnie, staram sie prywatnie poszukac, czasem ubezpieczenie rozszrzone moze pokryc nawet jak robisz takie badanie bo masz taka fanaberie, choc jak masz miec tylko jedno USG przez cala ciaze to latwo sie usprawiedliwic, ze potrzebne ci bylo kolejne badanie chinczycy nie musza byc swirnieci, to mysle kwestia kultury, ze sa glosni i duzo i tlusto gotuja i glosno sie zachowuja i smierdza i chrzakaja - taki maja sposob bycia, choc zazwyczaj sa mili, ja tez znam kilka szczegolnie mlodszych osob, zupelnie "normalnych" Kama widzisz, a mowilysmy ci, ze to napewno sie wyjasni, tylko podzegacza musieli sie pozbyc, wracaj tu do nas koniecznie i juz nic sie nie martw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysia, ale mnie juz dwa usg zrobili, a to polowa ciazy dopiero przeciez a wiem, ze na koncu tez robia. Nie wiem dokladnie co meza ubezpieczenie pokrywa, ale wydaje mi sie, ze usg4d to raczej nie:( A co do chrzakania Chinczykow- racja:), przypomnialas mi, rzeczywscie zachowuja sie koszmarnie, pamietam jak czekalam kiedys na egzamin i obok mnie stal jakis Chinczyk i caly czas ni to chrzakal, ni to bekal i w ogole nie wydawalo mu sie to dziwne:) Chociaz co do smierdzenia to ja zdecydowanie bardziej nie trawie Hindusow, pewnie przez to ich zarcie okropnie naprzyprawiane. Ja w Kanadzie nie mieszkam na koncu swiata, bo tuz pod Toronto, chociaz osobiscie to caly ten ich krajobraz troche jak koniec swiata wyglada-taki wielki kraj, a tak malo ludzi. Ech, nie ma to jak Europa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-bay seller
Acha Fasola, uwielbiam oba imiona - i Marcin i Tomek. Tomek to byl moj byly facet, bardzo fajny chlopak, nadal mamy dobry kontakt, a Marcin to moj maz ukochany i tez super; choc z tym znalezieniem dziewczyny to rzeczywiscie mial problem, bo poznal mnie jak mial 14 lat, potem nie widzielismy sie kolejne 14 i on w tym czasie jakos nie mogl znalezc tej swojej drugiej polowki, az wreszcie znowu sie spotkalismy i od razu wiedzielismy, ze to jest walsnie to:) Takze final nader szczesliwy, mimo, ze czekalismy na niego tyle lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatokles, rozbawil mnie twoj fragment wypowiedzi: "nawet nie je podobno psow i kotow" :D Dzieki za poprawe humoru ;) I w sporze kto jest bardziej oblesny obstawiam Hindusow ;) Smierdza curry, kapia sie co kilka dni i nie myja rak po wyjsciu z toalety :P To tak z moich obserwacji hehehe. Grysia, piekne imie! Szkoda ze nie ma odpowiednika polskiego, czyli dobrze zgaduje ze wy nie chcecie wracac? Podziwiam ale skoro jestescie tam szczescliwi to o to chodzi :) Kama-a nie mowilysmy??? :P Swoja droga to ty chyba z ta laska kolezanami nigdy nie bylyscie co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatokles, a wiec nie tyle co kraj to obyczaj, ale i miedzy prowincjami bywa roznie, fajnie ze masz wiecej USG, ja koniecznie pojde jeszcze prywatnie. Falbanaa ja ci powiem, ze w UK to tez mnie ciapusy (hindusi) wkurzali, bylo ich tam chyba poprostu wiecej, ale tutaj zdecydowanie wygrywaja chinczyki-smierdziuchy, no i chyba mam do nich zal, ze nie moge sie dowiedziec plci mojego dziecka, co za dyskryminacja! I masz racje chcemy tu juz zostac, dobrze nam tu i mamy w koncu wrazenie wlasnego miesca na ziemi, mile uczucie, no i tak nam tu dobrze, ze zdecydowalismy sie na dzidziusia, wiec szczescie podwojne :-) sciskam brzusie na dobranoc i uciekam na wieczorny spacerek po plazy, poki sloneczko jeszcze swieci xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale macie przygody z tymi chinczykami i innymi :) santica- piszecie o tych weselach i super zen fajnie sie bawicie troche mi mija ciaza na pamiec siadla :D ale jedna z was/nas miala wlasnie jakos 19 chyba slub brac a niepamietam kto to :O teraz czytam ze to Sabines :) ciekawe jak sie czuje daga- gratuluje coreczki :) supcio!!!! bedziecie mieli parke :D a w stopce chlopiec ;) nooom, takie male te nasze skarby a jakie juz madralinskie :) hihi zuza- anna- trzymam kciuki za udane USG i pozytywne wiesci nie martw sie, ejszcze Ci zdazy brzuszek urosnac agatokles- podziwiam naprawde za czas rozleki- ja bym chyba tak nie mogla- nie potrafie bez meza :D :D jeste taka przylepa, tyle potrzebuje milosci, uczuc ze by mi chyba serce stanelo z tesknoty za nim :) za to on zostawil dla mnie wszytskich w PL i przyjechal do mnie 3lata temu ja mam cala rodzine w PL, oprucz rodzicow i rodzenstwa bo juz 13lat tu mieszkamy i czasami tesknie za PL, rodzina, znajomymi ale nie tak jak np maz kama- gratuluje :) pracy!!! no neistety ktoras mosiala odejsc, albo Ty albo ona smutne to ale ciesz sie ze ja masz- ze Ceibie wybrali :) co do imion to mielismy na oku Zuzie i Szymona ale Zuzia mi sie juz przejadla :) za to podoba mi sie teraz Lena :) ale co ja pisze o dziewczecych imionach- przeciez to chlopiec bedzie :) czuje to - i gin ma podejrzenia na chlopca 02.10 dowiemy sie wiecej na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Wlasnie zrobilam śniadanko misiowi i pognal do roboty :) Witanio, strona WWW.zespolfever.pl niestety od wczoraj z Trojanem walczy nasz administrator i jakos niestety nic jeszcze nie znajdziesz tam z muzyki, ale mam nadzieje, ze szybko mu to pójdzie :) Zuza-Anno – nie martw się o to ze masz mniejszy brzuszek, po prostu taka uroda i ulozenie dzidziusia:) Ja mam już bunio calkiem okazaly :P Mojej koleżance dopiero w 7dmym wylazła taka pileczka slodka .A jak pomysle ze do stycznia jeszcze daleko to…. Huhu :) Zobaczysz jak ci wyskoczy :) I po USG dzisiaj od razu pisz co tam, ile i wrzuc zdjęcia ;) Kama123 – no widzisz, wiedzieli ze tak dobrego pracownika to ze swieczka :) Agatokles – jak mowi ten jeden z serialu komediowego „przyjaciol” good for Her (dla tej Chinki ;) ) A swoja droga to naprawde dobrze ze ich nie je :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow- santica :9 slodki masz brzuszek- moj to nie ejst teszcze taki okraglutki :) a szlafroczek napewno przemily smaczenego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza-anna trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę :) Będzie dobrze, nie martw się. No i daj znać jak po tym 4d :D A brzuszek nie będziesz wiedziała nawet kiedy, tak szybko się powiększy. Agatokles to miło, że tak tęsknisz :) Już niedługo będziesz z ukochanym... Kama gratulacje!!!!! :D Widzisz? Nie potrzebnie tak się stresowałaś. Ta dziewczyna, co cię wkopała zasłużyła sobie, a ty się trzymaj! Grysiu, Meloduszka bardzo słodko :) A mnie to i nawet Mel się podoba ;) Zgadzam się co do brzucha, każdej rośnie inaczej, aby tylko dzieciaczki były zdrowe :) Bede-mama mnie się też podoba Lenka :) Ładny brzunio :) Stopki najsłodsze na świecie :) Santicia też ładny brzuszek :) Pozdrawiam, zasiadam do parówki i bułeczki z pomidorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witania :) te stopki to juz teraz bym najchetniej wycalowala z calych sil :) trza cos prezgryzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama ja też bym stopki dzidzi wycałowała i rączki :) A jak będą nasze dzidziusie na świecie już to będziemy całować takie malutkie paluszki :) i noseczek i brzuszek :) Oszalejemy ze szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Nie mogę nadążyć z czytaniem wszystkich postów. Prześliczne macie te brzuszki:) Jeśli chodzi o imiona, to bardzo podoba mi się: Liwia, Blanka i Oliwer oraz Konrad. Najprawdopodobniej będzie Oliwerek:) Idę cosik przegryżć Naraaaazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :D A ja dzis wstalam w znakomitym humorze... snil mi sie moj porod hehe ;) Ost mojemu Misiowi tez sie snil.. i co najlepsze.. ze obojgu Nam sie snilo ze to byla dziewczynka i miala ciemne wloski (po mnie) i niebieskie oczka (po tatusiu) ;)) Bardzo ciekawe jak to sie bedzie mialo do rzeczywistosci ;) Ale nie ma to jak snic o swoim Skarbku malym - od razu duuuzo lepszy humor :D Grysia - oby bylo tak jak mowisz... bo strasznie nie lubie sie faszerowac roznymi specyfikami.. ale dla dzidzi wszystko, wiec musze zwalczyc te paskudne bakterie i mam nadzieje ze ten Clotrimazolum mi w koncu pomoze na dobre :) Fajnie ze to juz 21 tydzien - blizej niz dalej do przyjscia na swiat Twojego Malenstwa :)) Daga gratuluje bardzo corci :D :* Zuza glowa do gory :) Na pewno z malenstwem wsyztsko dobrze, daj znac po wizycie jak tam sie macie ;) Kama :D No i widzisz - wszyskie wiedzialysmy ze jednak zostaniesz TY :) Super wiadomosc :) Agatokles jaka piekna historia Waszej milosci :)) czekanie sie oplaca ;) U mnie to z kolei bylo tak.. oboje przez kilka lat nie mielismy nikogo...nie znalismy sie.. kiedys sie gdzies przypadkowo zobaczylismy i tak od usmiechu do rozmowy ;)Od razu oboje wiedzielismy ze to jest wlasnie "TA" osoba ;) A po kilku latkach - szczesliwa rodzinka ;)) Falbanaaa co do chinczykow - to co ja mam powiedziec, mieszkam w miescie gdzie aktualnie jest ich mnostwo ;P i byc u mnie i nie zobaczyc chinczyka to jak byc nad morzem i morza nie widziec hehe ;] Wchodzisz do tesco a tam 50%klientow to chinczyki :D Ogolnie nic do nich nie mam.. nawet mili sa niektorzy i przepuszczaja w kolejce jak widza ze ma sie np 10 produktow a oni cale kosze ;) bede-mama, Santicia przesliczne brzuszki, dzidzia i szlafroczek hehe :D buziaki dla wszystkich mamulek i dzidziusiow :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;-) bede mama brzuszek śliczny saticia brzuszek kofany wiesz juz na 100% ze chłopczyk ja bym po twoim brzuszku powiedziała ze dziewczynka bo taki stozek jest ;-) mam nadzieje ze sie nie obrazisz fasola to juz bylo 4 wesele i na szczescie ostatnie fasolka zniosła wszystkie idealnie ;-) ja juz nie moge doczekac sie jutra moze tez juz bede wiedziec co tam we mnie rosnie dzis jade do tesciowej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny, mam straszną ochotę kupić jakieś ciuszki słodkie dla dzidzi. Ledwo się powstrzymuję jak przechodzę obok sklepów z dziecięcą odzieżą. Ale jeszcze za wcześnie... Marwo świetny sen :) Całkiem możliwe, że dzidzia po tobie będzie miała włoski a po mężu oczka :) Moja dzidzia napewno będzie miała blond włoski i niebieskie oczy, bo obydwoje z mężem takie mamy. Ale jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądać :) Muszę na szybko zrobić jakiś obiadek i jak zwykle nie mam pomysłu i chęci... Może leczo... Kupiłam sobie płaszczyk taki jesienno-zimowy. Bardzo zgrabny z systemem guzików na rosnący brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marwo- jaki piekn sen :) no no no :) odrazu humorek lepszy na caly dzien :D moncia- a co bys chciala od gina uslyszec?? dziewczynka?? witania- ja juz pomalu kupuje ale drobnostki takie :) body pokupowalam, pieluszki zamowilam a dlaczego za wczesnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×