Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

To koniecznie dziewczyny powiedzcie jak wam te usg 3d/4d powychodzily, mysle, ze ja tez sie skusze, bo na tym badaniu plowkowym to sie bardziej koncentruja na wykonaniu wszystkich pomiarow itd. zreszta na pewno to dobrze, jednak ja bym chciala mojego dzidzia sobie nieco dokladniej poogladac. A tak w ogole, to czy teraz w Polsce jest jakas plaga grypy zoladkowej, czy cos? wczorajszy dzien to byl dla mnie armagedon, doslownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo, moja kolezanka z dawnej pracy ( jeszcze tej w Polsce) niedawno urodzila i WSZYSCY obstawiali, ze bedzie chlopak, no bo ona tak ladnie wygladala itd. I urodzila sie piekna dziewuszka:) Zreszta ja z kolei tez myslalam, ze bedzie dziewczynka, bo tonami jem slodycze, a normalnie nie przepadam, a tu prosze-chlopczyk:) Takze jednak ciezko polegac na tych przeczuciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agatokles, ja tez mam termin na koniec stycznia, ale czuje, ze bedzie luty, ostatnie USG zdaje sie to tez potwierdzac (3 luty) ja mieszkam na Vancouver Island BC, dokladnie na jej koncu w Tofino, mozesz sobie wybrac czy chce polozna czy lekarza, jak masz polozna juz od teraz to na check-upy chodzisz juz do niej (tu oplacane jest to panstwowo, nie wiem czy prowincje sie roznia jesli o to chodzi), ja nie chce tracic opieki w klinice i moich lekarek (mam 2, bo zmieniaja sie co 6 tygodni, tak to bywa w malych dziurach na koncu swiata), bo mam je na miejscu a do poloznej musialabym jezdzic, ostatnio jednak lekarka powiedziala mi, ze moze uda mi sie jednak miec tylko jedna wizyte przed samym porodem u poloznej i wtedy mialabym ja przy porodzie, mi zalezy bardzo, strasznie sie boje cesarki moja rada: zapytaj lekarza Poza tym gratuluje synka :-) Marwo - Clotrimazolum jest najczesciej polecanym lekiem dla ciezarowek, podobno jest swietny, nie martw sie, napewno ci pomoze Santicia gratulacje! Wiedzialam, ze zdasz! Dalej to juz ci z gorki pojdzie :-) Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +10 kg Tydzień ciąży: 20tc Płeć: ?? Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po weekendzie :) feelfine - ohh nie wiezdialam ze ty tez z DE jestes :) my mieszkamy w Bielefeld- bywalismy juz w tatrach i ja sie strasznie zakochalam :D w gorach minusem u nas jest ze maz niestety nie ma prawa jazdy i ja mosialabym ejchac a to za meczace jak dla mnie w pazdzierniku mam tydzien urlopu to mosimy cos pomyslec my nie mamy w BI babywalz ale katalog sobie zamowilam i juz wyslalam zamowienie :) no römer faktycznie dobry - ja mam babyschale od maxi cosi (od brata) ale pozniej to tez pewnie römera kupimy wozki ogadalismy i spodobal nam sie ABC Design Condor 6S- znaczy tez maz bardziej decydowal :) kama- trzymam kciuki za prace i pozytywne mysli :) poczekaj kochana to juz nie bedziesz tak mowila o kopniakach ;) ja wczoraj przed snem 5razy kibelek zaliczylam bo maluszek zawsze mi w pecherz kopie :O a w nocy to kolysalam go do snu bo kopal jeszcze mocniej niz w dzien :) mowie do meza ze to mosi byc chlopiec bo dzeiwczynka by sie tak na mamie nie wyzywala, hehe fasola- nastepna w gory chce jechac :) moncia- jak sie czujesz?? lepiej juz??? zuza-anna- tylko pozazdroscic :D marwo- najwazniejsze ze Cie pani dr uspokoila i z dzidziusiem wszytsko w pozadku :) wiecej optymizmu kochana!!!! falbana- gratuluje decyzji :) powrotu do kraja :) ale jeszcze w UK bedziesz rodzic, tak?? u mnie od samelgo poczatku jest chlopiec i koniec :) juz anwet po imieniu do niego mowimy ale wczoraj mezowi zabronilam mowic do dzidziusia Szymek bo tak sie wydamy przed innymi ze wiemy plec dzidziusia :D grysia- dzieki za wsparcie :) LUTUWKO :D agus-inv- niestety czasami lepiej wzac ten antybiotyk (oczywiscie taki ktory ejst dozwolony, np penicylina) i po kilku dniach wyzdrowiec niz sie meczyc tygodniami z chorobskiem trzymaj sie daga- hehe, widze ze cwaniara z Ciebie :D hihi :) swetry od meza :) dobre, dobre -buzka agatokles- witaj w naszym gronie :) santica- moje gratulacje :) hurra!! buziaki dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Ponieważ w związku z weselem mam trochę nadrabiania:) to powiem Wam tylko, że czuję się świetnie - fasolka się chyba przyzwyczaiła do mamy tańców - i później coś więcej napiszę jak Was nadrobię:) Buziaki dla Wszystkich lutóweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa Malwa
cześć dziewczynki.Któraś napisała,że w 20tyg.lekarka powiedziała,że nie widać na USG jaka to płeć.Ja byłam w 18 tyg.na USG 3d lekarz powiedział,że na 60%chłopiec,napisał że płeć męska.Potem byłam w 22 u innego lekarza,miał gorszej jakości sprzęt,powiedział,że wygląda jak chłopiec.Na tym USG 3 d,badanie trwało około pół godziny,lekarz radiolog obejrzał szczegółowo wszystkie organy dziecka,włącznie z mózgiem,żeby wykluczyć jakiekolwiek nieprawidłowości w rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa Malwa
napiszcie,czy macie już imiona dla swoich bobasków wybrane,u mnie był lekki spór,ale doszliśmy do porozumienia z mężem i córcią,wybraliśmy imię,które podoba się nam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc witam ponownie:) Powiedzmy, że Was nadrobiłam:) Agatokles witamy wsród lutóweczek:) co do energii się nie przejmuj bo jaj jej też raczej nie mam, a zwłaszcza jak przychodzę do domku. Wtedy to już wogule. Na 3d i 4 się wybieram ale jeszcze nie umwilam się bo mój lekarz ma mi 3D załatwić i później stwierdzę czy pójdę też na 4D Marwo gratuluję kolejnego tygodnia:) mi się ostatnio poprzesówało ale stopki nie zmieniam:) Santica gratuluję:) a na czym ty Kochana grasz bo chyba mnie coś ominęło:) a co do obrony to przy tym jest więcej stresów, a jak przyjdzie co do czego to bez problemu dasz sobie radę:) trzymamy kciuki - będzie dobrze:) Grysia dobiłaś mnie tymi wakacjami:) zazdroszczę Ci:) Bede-mama bo mi chyba są potrzebne wakacje:) Tak swoją drogą to moje szefowe chyba bardzo by chciały żebym poszła na zwolnienie. Ostatnio są mało sympatyczne i w związku z tym mozecie sobie wyobrazić jak wygląda moja praca. Nie wiem co zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) A mnie jakies dzisiaj nudnosci mecza - kurcze.. juz myslalam ze na dobre sie ich pozbylam, a tu prosze.. niespodzianka ;P szkoda ze taka "niezbyt mila".. W ogole.. nie dopinam juz sie w swoje spodnie..Trzeba bedzie kupic inne, bo tak sie tylko mecze.. ;P Santicia ! Gratulacje, wiadomo bylo ze zdasz :) Obronisz pewnie doskonale :) Agatokles ja dopiero za miesiac na to usg, ale na pewno opisze wrazenia :) A co do grypy.. to faktycznie ostatnio jakas plaga w kolo wszyscy choruja.. musimy na siebie bardzo uwazac, zeby czegos nie zalapac. No wlasnie co do przesadow to Ci powiem szczerze ze jesli mialabym sie nimi kierowac - to urodzilabym chlopco-dziewczynke, albo dziewczynko-chlopca, w co akurat szczerze watpie ;] Ciotki, babcie itd czaruja ze jak to to bedzie to, a jak tamto to tamto.. a u mnie jest tak ze jem i slodkie i kwasne, straszne nudnosci i wymioty mialam, wygladalam w I trymestrze goprzej, ale za to teraz wszyscy sypia mi komplementy itd.. takze nie opieram sie na "czarach" ;) tylko jakos tak.. ma przeczucie ze jednak dziewczynka ;) Ale co by nie bylo i tak jest juz kochane najbardziej na swiecie :D Grysia, mam nadzieje ze pomoze, bo chcialabym sie w koncu tych bakterii pozbyc, wiadomo - zeby nie doszlo do zadnego zakazenia i co najwazniejsze zeby dzidzi nic nie bylo. Bede-mama no wlasnie :) Trzeba do wszystkiego z optymizmem podchodzic, bo wtedy od razu i lepiej sie czlowiek czuje i dzidzia i w ogole wszystko ku dobremu idzie ;)) Fasola super, ze sie wybawilas na weselu ;) Mala lub Maly bedzie bardzo rozrywkowy hehe :)) I swietnie ze i z sampoczuciem okej :) Skad ja to znam - nie mile szefostwo.. kurcze, dlaczego ludzie sa niewyrozumiali.. zamiast wspierac, to jeszcze pod gorke robia.. Moze warto troszeczke od nich odpoczac ? Styczniowa Malwa my mamy swoje pewne typy, na szczescie i mi i Misiowi podobaja sie te same imiona :) Buziaki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lutóweczki :) Marwo, współczuję mdłości... Oj ja to już dawno w moje jeansy nie wchodzę ;) Fasola jak masz niemiłą atmosferę w pracy, to idź na zwolnienie, co się będziesz męczyć z wrednymi babami.. :/ No i następne wesele zaliczone ;) Styczniowa Malwo witaj :) Imiona ja mam wybrane, a mąż musi zaakceptować ;) Gratuluję chłopaczka :) Bede mama u mnie też nieraz jak się dzidzia uprze na p ęcherz :/ Grysia to wykrakałaś luty ;) Śliczny wózek Santicia GRATULACJE :) Marwo wszystko jest w porządku, jeśli dr nic nie powiedziała, super i nie martw się absolutnie niczym :) Agatokles witaj 🖐️ U mnie wszystko ok. Jakieś tylko chroniczne zmęczenie mnie dopadło i ból kręgosłupa... Zapisałam się na gimnastykę dla ciężarnych, mam nadzieję, że wzmocnię mięśnie. Za tydzień wybieram się na usg 4d :) Nie mogę się doczekać. Moja dzidzia kopie coraz mocniej, a jak wczoraj wieczorem uparła się w jedno miejsce, kopała kilka razy, to aż cały brzuch się ruszał ;) Aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Pewnie sie skusze w takim razie na to 3d, ale raczej zrobie je w Polsce, bo w Kanadzie nie wiem za bardzo nawet jak sie do tego zabrac. Pewnie nie jest to jakies specjalnie trudne, ale chcialabym miec tez opinie lekarza z Polski i moc z nim normalanie pogadac, bo ostatnio jak mnie badali w Kanadzie to byl to jakis Hindus i mial tak silny akcent, ze nie tylko ja go nie rozumialam ale takze moj maz, dla ktorego angielski to jest pierwszy jezyk. Grysia, to niestety mieszkamy na przeciwleglych koncach tego wielkiego kraju, szkoda, mialam cicha nadzieje, ze moze tez jestes gdzies w okolicach Toronto. Ja tez wolalabym uniknac cesarki, bo jednak po cesarce wolniej sie dochodzi do siebie, a ja mam niedlugo po porodzie egzaminy, bo chcialabym zrobic sobie w Kanadzie albo w Stanach nostryfikacje i po cesarce to raczej nie bede w stanie ich napisac. Cos mi jednak mowi, ze moj dzidzius urodzi sie troche wczesniej, bo i w mojej i w meza rodzinie jakos wszystkie dzieci troche spiesza sie na swiat. mam tylko nadzieje, ze nie za wczesnie. Martwie sie tez troche o powrot do Kanady, jednak to kupe godzin lotu, mam jednak nadzieje, ze jakos przezyje:( A tak okropnie tesknie za mezem, ze chyba sie spakuje i polece tam jutro:( Kurcze, fajnie, ze dopiero zaczynacie sie nie dopinac w spodniach, ja to juz od dawna musialam o swoich spodniach zapomniec i nosze ciazowe, ale utylam prawie 10kg, wiec nic dziwnego. Strasznie sie boje jak to bedzie wygladalo dalej, bo nie chcialabym utyc 30kg. Ale apetyt mam ogromny, w zasadzie caly moj dzien koncentruje sie wokol jedzenia... Trzymajcie sie, fajnie z Wami pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolnienie by dużo zmieniło w moim nastroju, ale im dłużej tutaj będę tym korzystniej dla mnie. Moje szefowe krotko po tym jak zaszłam w ciążę to zmieniły mi umowę na korzystniejszą - tzn. mam poprostu wyzsze wynagrodzenie,a jak juz wiemy zasiłek jest obliczany z 12 miesięcy więc teoretycznie im dłużej bylabym w pracy tym lepiej dla mnie pod względem finansowym. Dlatego też one bardzo by się cieszyly jakbym szybciej się zwolniła bo teraz za mnie płacą a później by nie musiały...a ja pomyślałam, że jeszcze pare miesięcy mogłabym się przemęczyc - tak np do listopada, oczywiscie jeśli fasolce będzie to odpowiadać, bo jak nie to idę od razu na zwolnienie...w końcu to teraz najważniejsza osóbka w moim zyciu:) - zresztą nie tylko w moim:) Co do imion to dla dziewczynki już mam, mój mąż mial pomysleć nad imieniem dla chlopca więc czekam:) Marwo spółczuje, ale mam nadzieje że zaraz przejdzie:) Witaniu a ja czekam caly czas na kopniaki i mam nadzieję, że już nie długo je poczuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola- no to sie wytancowalas :D szefostwem sie nie przejmuj- olej ich :D ja tez zamierzam pracowac na ile wstarczy mi sil bo jakby szlo za ochota toby mnie tu juzn dawno nie bylo, hehe dzidzius najwazniejszy teraz i mosimy dbac o nasze najcenniejsze skarby- ja raczej w polowie grudnia pojde juz na zwolnienie- no ale czas pokaze styczniwa malwa- ja nie bede miala USG 3D poniewaz jets to dla mnie za duzy wydatek niestety- zwykle USG mam co 4tyg takze widzimy dzidziusia dosc czesto :) i nam to wystarcza :) te pieniazki wole wlozyc w cos dla maluszka marwo- mam nadzieje ze Cie zarazilam pozytywnym mysleniem :) witania- moj maluszek tez z dnia na dzien coraz to bardziej kopie :) ale w nocy to jakos jeszcze mocniejsze te kopniaczki sie wydaja , hehe- a brzusio sie rusza to fakt :) tylko mezusiowi ciezko wylapac ten moment :) agatokles- to zostajesaz w PL do USG 3d??? a potem wracasz do Kanady tak??? my mamy imie dla chlopca :) jeszcze w ciazy nie byla i juz mielismy imiona dla naszych dzieci choc musze powiedzeic ze dla dzeiwczynki juz mi sie "przejadlo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dwupaczki!! Agatokles witaj wsrod lutowek:) JA juz dzis ie lepiej czuje.:) chyba obedzie sie bez antybiotyku:) ciesze sie. Synkowi chyba tez juz lepiej, ale troszke sie nameczylismy. Musielismy go oklepywac i sciagac katar z noska, dla niego to nieprzyjemne wiec plakal i patrzyla z takim wyrzutem na nas, ale dzieki temu moze spokojnie spac. Gdybym poszla jeszce wczoraj albo w sobote do lekarza to pewnie antybiotyk bysmy dostali, atak to sie sami wyleczylismy. JEsli chodzi o fasolke to ja naprawde mam leniwe dziecko albo delikatna dziewczynke bo moj synek to mnie bardzo mocno kopla,a to malenstwo grzecznie siedzi w brzuszku i od czasu do czasu zmieni pozycje ale nie kopie tak o tylko czuje jak sie przesowa, delikatnie. Juz czasami sie martwie ale pewnie nie ma powodu... Wiecie moja kolezanka niedawno urodzila corcie i mowi ze nie ma pokarmu i nie karmi piersia, ona palila/ popalala przez cala ciaze i mysle ze to moze dla tego pokarm zanikl. Nie zawsze tak jest ale to moglo sie przyczynic. Wogle ja to sie zastanawiam czy moge zjesc ser plesniowy albo cos innego niezbyt zdrowego a inne babki pala i nie zdaja sobie spprawy z konsekwencji... mam nadzieje ze nikogo nie urazilam tym paleniem(jesli ktoras pali) ale ja tak mysle, jest to dla mnie nie od pomyslenia... Wiecie znalazlam super wozke dla blizniakow lub dzieci z niewielka roznica wieku. Jest super. http://cgi.ebay.co.uk/FIRST-WHEELS-CITY-TWIN-DOUBLE-PUSHCHAIR-1X-CARRYCOT_W0QQitemZ370261231755QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_Twins_RL?hash=item56354a088b&_trksid=p3286.c0.m14 co o nim myslicie?? sa dwie rzeczy z ktorych nie jestem zadowolona:( male kola sprzodu i male koszyki ale bede musiala to przezyc bo nie mozna miec wszystkiego.:O JElsi chodzi o imiona to....ja mam straszny problem, praktycznie o tym nie mysle bo nie mam pomyslu :O:O z trudem znalezlismi imie dla mojego synka, mial byc Maciej, ale naszczescie w ostatneij chwili zmienilismy na Aleksander(chcialam przez x, xhyba zmienie jeszce:P) Aleksander ale z mysla Alex nie lubie jak ktos mowi na niego Olek wiec nawet dziadkowie nauczyli sie mowic Alexiu. Jesli chodzi o dziewczynke to zawsze chcialam Julia(juz nie chce) Natalka, moze Natalii nie wiem naprawe, a dla chlopca to wcale nie mam imienia ladnego. Kuba w rodzinie zajety, KAmil tez. Wypiszcie swoje pomysly a nie si etak ukrywacie:P:P pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz po nudnosciach ;) z rana mnie troszke tylko chwycilo ;] Ale to chyba dlatego ze dzis z "lekkim" opoznieniem jadlam sniadanie.. ;) Witania - dzieki za wspolczucie hehe ;] A ja juz wczesniej z kilku spodni zrezygnowalam bo nosilam takie bardzo dopasowane.. a zeby bylo mi wygodniej przestalam je nosic.. a teraz juz sie nie dopinam w te ktore myslalam ze uda mi sie jakos przetrzymac, ale jak widac to chyba jedynie ciazowe spodnie mozna przenosic do konca ;) co do cwiczen to duzo na ten temat juz przerobilam ale tylko teoretycznie hehe :D bo tez sie tak przymierzam.. zeby chociaz w domu cos pocwiczyc ;) Super ze juz za tydzien 4D masz :D Pochwalisz sie, jak tam dzidzia sie rozwija ;) A ja sobie jeszcze troszke na ruchy dzidzi poczekam.. ale coz... dla takich chwili warto czekac :D Agatokles nie przejmuj sie waga, dzidzia teraz duzo szybciej rosnie i potrzebuje tego wszystkiego co jesz :) Nie przejmuj sie ! Od marca wszystkie zaczniemy "odchudzanie po ciazy" jak to ktoras z dziewczyn juz kiedys gdzies ujela - razem zawsze razniej hehe ;)) Takze jedz na zdrowie :) Fasola dzieki za wspolczucie ;) Wiec nie p[rzejmuj sie tymi kobietami ;) Rob co robisz i nie daj im za wygrana :) Jesli sie dobrze czujesz i chcesz pracowac to pracuj, ale staraj sie jak najmocniej nie stresowac innymi chociaz to moze byc trudne.. Ale dasz rade na pewno, pokaz im ze jestes silna :) Bede- mama oczywiscie ze zarazilas pozytywnym mysleniem :) i dziekuje bardzo za to ;) Agus ! No to super wiesci :D swietnie ze udalo Wam sie to chorobsko zwalczyc bez pomocy antybiotyku :) Zawsze to lepiej ;) Oby nic Was juz nie dopadlo ;] A dzidzia pewnie jeszcze sie rozkreci z kopniakami ;) Mozliwe bardzo ze to taka delikatna dziewczynka ;) O paleniu mysle to samo - moj Mis tez pali.. ale odkad sie dowiedzial ze zostanie Tata robi wszystko by to palenie rzucic - taki prezencik dla dziecka ;) Narazie jeszcze pali, oczywiscie nie przy Nas wychodzi z domu na dwor.. ale wierze ze w koncu mu sie uda:) Wozeczek genialny - jak malo ktory dla blizniakow :) No wlasnie...jak bedziemy kupowac wozek.. to tez na pewno nie taki co ma male kola z przodu.. tez mi sie to jakos niezbyt podoba... A co do imion to my typujemy Kacper i Wiktoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bede mama juz czuje sie dobrze na szczescie coca cola pomogła ;-) poczytałam tylko po lebkach w sobote naweselu byłam wiec nie pisałam wczoraj na poprawinach rano na badanich wiec dopiero teraz mam chwile Agatokles witaj wsrod nas grysia ja byłam dziś na krzywej cukrowej inaczej na glukozie jak kto woli wypiłam przezyłam ani mnie nie zemdliło ani nie wymiotowałam wypiłam 50g glukozy tzn babka rozpusciła mi kubeczku plastikowym z woda dodoam ze woda swoja kubeczek tez w przychodni nic nie daja no i wcisnełam sobie cytrynke troche tylko i w sumie mogłam wiecej wziełam sobie pol w woreczku no i po wypciu mialam godz odczekac do nasstepnego pobrania krwi mialam zakaz jedzenia i picia mowiła zeby tylko łyk wody robic jak by mi sie juz chciało pic wiec jednym słowem da sie przezyc z poprzedniej ciazy pamietałam ze to gorzej smakowało a dzis sie pozytywnie rozczarowałąm w srode ide do lekarza i bede miała wynik tej glukozy i moczu i w srode ide na USG nareszcie agus wozek super daga.p. , Kama , Fasola , zuza-anna , Marwo , Feelfine , falbanaaa , Majoweczko 😘 😍 reszczte doczytam pozniej buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus my dla dziewczynki to Amelka a dla chłopczyka to Marcel albo Aleks zobaczymy jeszcze a moja dzidzia tez leniwa czasem ja poczuje przy synku juz dawno czułam wyrazne ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatokles zrób sobie stopkę taką jak wszystkie mamy. Pewnie, że 3/4d lepiej zrób w pl, bo tam nie wiadomo czy nie będziesz musiała płacić. Lotem się nie martw będzie dobrze. Ja w spodnie sprzed ciąży też już dawno nie wchodzę. A apetyt też mam ;) Fasolciu, w sumie do listopada szybko zleci. Ja chcę pracować do końca grudnia pomimo, że po pracy mam cholerne bóle w krzyżu ( niewygodna pozycja w pracy). Jakoś tak czas szybciej leci i z ludź mi mam kontakt, a tak bym już całkiem się rozleniwiła. Więc jeśli dobrze się czujesz i opłaca Ci się zostać w pracy to jak najbardziej zostań. Będziemy się wspierać. Oj lada dzień poczujesz kopniaki, kochana nic bardziej nie poprawia humoru :) Nigdy nie myślałam, że jeden kopniak może dać poczucie tak wielkiego szczęścia :) To czekamy na ruchy Twojej dzidzi :) Bede-mama mój mąż to obrażony jest jak przeoczy ruch brzucha ;) To fakt, że 3d jest kosztowne, ale i nie obowiązkowe, więc niczym się nie martw :) Agus fajnie, że Ci przechodzi :) Biedny synio... Twoja dzidzia grzeczniutka, ale może jeszcze się rozbrykać ;) Kobieta w ciąży jak pali to świadomie truje swoje dziecko, nie rozumiem takiego zachowania. Zupełne egoistki... Ah... szkoda gadać. Moje pomysły na imiona to Patryk albo Weronika :) Marwo, mam nadzieję, że twoje mdłości odeszły raz na zawsze. Fajnie, że już lepiej :) A to ja też teorię ćwiczeń mam przerobioną ;) Ale postanowiłam przystąpić do czynów i za tydzień zaczynam ;) Warto poczekać na ruchy, ale mogą się pojawić w każdej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi Agatokles, że będziesz słono płacić tam za usg 3d... Moncia ładne imiona Amelka i Aleks, bo Marcel to mi się nie podoba, ale ile osób tyle gustów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Bede-mama: tak mysle, ze pobede jeszcze w Polsce i tu zrobie sobie to usg, a potem wracam do Kanady, przy okazji wrocilam jeszcze sobie na miesiac do pracy bo bardzo sie stesknilam za zawodem i dlatego tez jestem jeszcze w Polsce Marwo-Obawiam sie, ze tych kilogramow to mi przybywa za duzo i dzidzia wszystkiego nie potrzebuje, nawet pewna jestem bo mi tylek urosl jak nigdy w zyciu:( Co do imion to my mamy z mezem problem, bo musimy znalezc cos co bedzie brzmialo dobrze i po polsku i po angielsku i dla chlopca znalezlismy imie Marcus, a w Polsce bedzie Markiem po prostu. Dla dziewczynki wymyslilismy jeszcze jak nie wiedzielismy co bedziemy miec i miala byc Natasza i oczywiscie mamy w planie na przyszlosc jeszcze jakas Nataszke wlasnie:) Choc za ta Natasze to i moja i jego rodzina naskoczyla nam na glowe, ze dziecku chcemy dac imie rosyjskie. A mnie to jest zupelnie obojetne czy ono jest rosyjskie czy nie, w koncu mozemy sobie nazywac nasze dzieci jak nam sie tylko podoba. Powiem wam jeszcze, ze ja przed ciaza OKROPNIE duzo palilam i w dodatku pilam wiadrami kawe, no i jeszcze prawie nic nie jadlam a jak bylam jeszcze w Polsce to zdarzalo mi sie pracowac po 14 godzin dziennie plus wszystkie soboty. Nie sadzilam, ze moj wycienczony organizm bedzie w stanie zajsc w ciaze, ale odstawilam tabletki po 12 latach ich brania i zaszlam w pierwszym cyklu! Nie moglam w to uwierzyc. Ciaza, choc nieplanowana, jest teraz dla mnie najwazniejsza na swiecie i po moim niezdrowym trybie zycia slad nawet nie pozostal. Dlatego wydaje mi sie, ze mozna dla dziecka zmienic wszystko, jak sie tylko ma taka wole, bo mnie to przyszlo calkiem latwo, a przeciez nie myslalam nawet o tym , zeby byc matka! Pozdrawiam serdecznie Wiek 29 lat Termin porodu: 29.o1.2010 Waga: +9 kg Tydzień ciąży: 22tc Płeć: chlopczyk Miejsce zamieszkania:Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania, kurcze w Polsce tez to kosztuje kupe kasy bo 250 zl:( w tej klinice, do ktorej chodzilam dawniej:( Ale jesli tam ubezpieczenie tego nie pokrywa, to racja, wydam pewnie duuuuzo wiecej... Nie umiem sobie zrobic takiej stopki jak wy macie:( W poprzednim poscie po prostu skopiowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski:) Grysia, jestem w niemalym szoku po twoim wpisie o praktykach azjatow, przeciez w kanadzie moga miec tyle dzieci ile dusza zapragnie, to nie chiny, obrzydliwi sa :/ A jak jeszcze pomysle ze plec mozna poznac dopiero po 18 tyg ciazy gdy ma sie juz brzyszek i czuje ruchy brzdaca a oni takie niewinne dziewczynki zabijaja...co za wyrodne matki i chora kultura >:( Bede mama, w 32 tygodniu wracam do polski bo potem moze byc ciezko z poruszaniem sie ;) Chce byc we wlasnym kraju, moze ze zrabana polityka i syt ekonomiczna ale ojczyzny sie nie wybiera, mam tu rodzinke, wspanialych przyjaciol i to jest dla mnie najwazniejsze. Wyjechalismy do anglii z planem ze na max 2 lata, zrobilo sie juz 2.5 i gdyby nie smyk to siedzielibysmy dluzej. To co chcielismy osiagnac osiagnelismy czyli zycie bez kredytu na mieszkanie, pewnie ze mozna by miec wiecej ale zycie ucieka a w dla mnie zycie bez rodziny i przyjaciol to wegetacja ;)Oboje z mezem tak czujemy. No a po drugie nie ufam lekarzom angielskim i ich paracetamolowi ;) Wiecie ze nadal nie mam brzucha? Za to chyba mi w boczki ciaza idzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatokles, u gory na stronie kliknij na "moje konto" wpisz haslo i w najnizszej tabelce (chyba tam pisze"o sobie") wklej to co zwykle wklejalas w swoim poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana :-) styczniowaMalwo - ja mialam imiona wybrane juz na studiach ;-) o dziwo moj maz nagle sie uaktywnil w tej materii, koniecznie liczy na dziewczynke i z mojej Karolinki zrobila sie Melody, nie oponuje, choc imie jest popularne chyba tylko w Kanadzie nie jest polskie i nie podoba sie znajomym i rodzicom, no coz w koncu to ma byc nasza dzidzia (a na drugie i tak bedzie Karolina), chlopiec za to bez problemow, ma byc Krzys :-) haha Fasola, powiem ci tylko, ze juz rok czekam na te wakacje i ciesze sie na nie jak dziecko :-) Marwo, Clotrimazolum jest bezpieczny dla dzidzi, mi mama przyslala tubke z Polski kremu, bo tez mialam jakas infekcje i to na samym poczatku ciazy, lekarka nawet tu rozpoznala ten lek i mowi, ze jest swietny i ze mam stosowac, poza tym mam poradnik zdrowia w ciazy, tam autorka, doktor poloznik z wieloletnim stazem wymienia go czesto jako zalecany :-) moje dzinsy juz od miesiecy leza ukryte gleboko w szafie, teraz mam takie ciazowe z pasem na brzuszku, swietny patent Witania, ja ze bedzie luty to juz wiedzialam od poczatku, tylko nikt mi nie wierzyl, smiesznie bedzie jak jednak dzidzia szybciej sie bedzie chciala pojawic ;-) Kurcze, teraz zazdroszcze wam kopniakow, u mnie bylo juz wesolo i nagle dzidzius juz tak nie chce ze mna gadac, maz sie smieje, ze to po ostatnim badaniu, obrazil sie maluszek, jak mi lekarka brzuszek ugniatala (jesli to prawda to to musi byc dziewczynka ;-) ) Agatokles kiedy wracasz do Kanady? Rozumiem, ze tesknisz, ja juz sobie nie wyobrazam rozstania, szczegolnie teraz Powiedz, ze jestes w ciazy w samolocie (choc i tak pewnie juz widac), dostaniesz miejsce z brzegu i nikt nie bedzie dziwnie patrzyl jak bedziesz miala ochote pospacerowac w czasie lotu, a moze i mila hostessa ci sie przytrafi, to bedziesz miala cos do picia zawsze na zawolanie (mi mowiono ze w podrozy mam duzo pic). Dasz rade :-) Masz racje z tym 3d, zrob w Polsce, tutaj jest tylko jedno USG i wierz mi 3d, 4d to dla nich nic nie znaczy, beda sie tylko patrzec na ciebie jak cieleta jak zapytasz. A co do kosztu, to zalezy jakie masz ubezp, ogolne nie pokryje, musialabys miec dodatkowe z pracy, ja licze na dodatkowe meza, duzo pokrywa dodatkowych rzeczy. Haha to jednak co musi byc w tym kanadyjskim jedzeniu moze, mnie tez jest juz ponad 10kg wiecej ;-) Ja stopke tez kopiuje za kazdym razem, kopiuj juz swoja poprostu. Agus - no wreszcie przechodzi ci chorobsko :-) co do palenia, to ja nigdy nie palilam, ale podzielam twoje zdanie, uwazam ze zdecydowanie nie powinno sie palic w ciazy, szkoda, ze nie kazda kobieta sie tym tak przejmuje Moncia, dzieki za wsparcie z tym badaniem na krzywa cukrowa, to ja tez sobie ta cytryne wezme, moze mi pozwola :-) mowisz tylko 50gr, ale do wypicia to mialas caly kubek pewnie, ciekawe jednak ze juz teraz robilas, mi kaza isc dopiero miedzy 24-28 tygodniem Dziewczyny u mnie wlasnie 21 tydzien sie zaczal :-) zmieniam stopke Wiek 29 lat Termin porodu: 31.01.2010 Waga: +10 kg Tydzień ciąży: 21tc Płeć: ?? Miejsce zamieszkania: Kanada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam, nie tam gdzie pisze" kilka slow o sobie" tylko tam gdzie pisze "sygnatura/stopka". Jak kto woli - jest napisane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanaa ja ci powiem, ze po chinczykach sie wszystkiego mozna spodziewac, to kwestia kultury (a moze jej braku), ja prowadze cos w rodzaju pensjonatu i zawsze jak mamy miec gosci azjatow, to az drze co tym razem wymysla, kiedys sami szukali malzy, potem je gotowali w pokojach, sa okropni i smierdzacy, blee o masz racje, juz tez uaktualnilam stopke w podpisie, dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grysiu sama sie dziwiłam ze tak wczesnie wiesz ja mam porownanie do poprzedniej ciazy i wtedy mialam w 28 tc teraz w 20 ale z tego co wiem to wlasnie od 20 mozna robic ze to nie ma znaczenia a powiem ci najgorzej tak porownywac jak ja to robie bo przeciez kazda ciaza moze byc inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Hej :P Fasola jedyna rzecz na jakiej mogę grac to nerwy, a chodzi o to ze w weekendy mam taka dodatkowa prace i spiewam – jestem wokalistka, a co do obrony – obronilam :) I jestem już wyedukowana – to dla ciebie dzidzio moja :) Jak dalej chce ci Się pracowac to pracuj, mogfa sobie krzywo patrzec, ale jak ty czujesz się na silach to śmiało nie przejmuj się tymi babami ;) Marwo,Witaniu, dziekuje, dziekuje z a 3manko kciukaskow :) Jak napisałam, warto było, ach te wasze kciuki ;) Agatokles – nie martw się, daleka podroz jest niczym skoro nagroda jest ukochany ;) Nie ma jak to po czasie wtulic Się w jego ramiona i usłyszeć kocham i poczuc jego oddech tuz przy uszku…ehh… Agus_inv – dobrze ze z samopoczuciem i zdrowkiem lepiej :) Oby tak już do konca ;) Nie martw się dzidzia wie ze mama już tam jedno odchowala wiec stara się być oryginalna ;) Wozeczek fajny, mile kolorki :) Styczniowa Marwo co do imion to dla dziewczynki Gabriela a chłopca Kondrad.. choc ja chciałam Olivier lub Kornel… U mnie wszystko ok, dzidzia po weselu mniej aktywna ale sadze ze rozbudzi sie juz wkrotce,jak odpoczne :) Stresy mijaja, po egzaminach,wiec juz spokojnie moge zaczynac kolejne studia :) CHoc chyba podyplomowke zrobie :) Brzusio mi rosnie,fajnie wyglada :P Bebenek,o wlasnie dzidzi kopnela ;) Za tydzien 4D,pozdrawiam i ciesze sie ze wszytsko ok i dalej tak bedzie :) Pozdrawiam kochane, i raz jeszcze dziekuje za 3manie kciukow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. A my po wizycie- córa na 100% będzie. Luteinę do ok 25tc będę musiała brać.Podobno z nami wsio oka. :D SanticiaKondradek - gratuluję !!!! Agus_inv - cieszę się, że z Tobą już lepiej. Wózeczek bardzo fajny. Grysia - to już się "pałka przegła" - jak to mój chłop mówi i blizej do porodu niż dalej. ;) Falbanaaa- czekaj, czekaj- jeszcze będziesz płakała, że stóp nie widzisz. ;) Agatokles- witaj. A kg się nie przejmuj. Jak widzisz mam już 11 na + i i tak się cieszę bo z młodym w ciąży juz miałam koło 18. W sumie wtedy nabrałam 27,5 i do porodu szłam z wagą 92,5kg. Zrzuciłam wszystko w pół roku bez diety i odchudzania się...A na pocieszenie powiem ci kofana, że budzę się w nocy z napadami wilczego głodu.:p Witania - też planuję pracować przynajmniej do grudnia. A najlepiej by było do połowy stycznia. Ale czy się uda??? Moncia, - my już wiemy, że będzie Urszula Halina (po babce) Marwo - qrde dobrze Ci było. Ja już w ciążówkach od końca lipca łażę bo baniaczek mi wyszedł od razu. Mąż się ze mnie śmieje, że ledwo w ciążę zdażę zajść, jeszcze test nic nie pokazuje, a ja juz bęcol mam. :D bede-mama- tez nie robię 3D/4D. Tu kosztuje ok 500 zł i niestety nie stac nas na to...niestety u nas młoda się zaraz uspokaja jak tatus rękę przykłada. Jakie dziecko wytrenowane juz nie??? ;)...Mam szczęści bo małżon wyższy tylko o 8cm więc swetry akurat zakrywały ten pas elastyczny w spodniach. Ale niestety kurtki nie pasowały. co prawda było mi tak goraco, że chodziłam w swoich rozpietych aż do porodu. Fasola - jesli czujesz się na siłach to pracuj kochana jak najdłużej. Styczniowa Malwa- gratuluje synka. Mnie powiedział już 3 tyg temu, że na 60% dziewczynka i dzis potwierdził. Ale jak byłam w ciąży z młodym to junior nie chciał sie zaprezentować i w 19tc był na 60% chłopak, w 22 niewiadomo i dopiero w 26 młody zaświecił nam jajkami po oczach. ;) Cmokasy 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysia to przerażające co piszesz o azjatach, co kraj to obyczaj, dobrze, że nie mam z nimi nic wspólnego :p Melody baaardzo ładnie :) I Karolinka też :) Falbana ja sobie nie wyobrażam 2 lata z dala od rodziny, znajomych. Podziwiam, że wytrzymaliście :) Wiesz, u mnie też w boczki poszło, ale ja dużo więcej od Ciebie mam kg na plusie ;) Santicia, a gdzie śpiewasz, może jakiś link, abyśmy mogły posłuchać? :) Daga gratuluję dziewczyneczki :D Super :D Jaś będzie miał siostrzyczkę :) Wspaniale, parka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×