Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Betka mnie tez bliźniaki przepowiadają- a podstawy są bo mam braci rodzonych bliźniaków i mój brat cioteczny dwie córy, bliźniaczki też ma... Trochę mnie ta wizja przeraza ale się jutro okaże... A ja dziś jadę na wodzie i jogurtach bo nic przełknąć nie mogę... Za to wczoraj sukces- dostałam 5 ze współczesnej:) Jeszcze w poniedziałek ostatnie wyniki i do widzenia szkoło- tzn jak się wyrobie z napisaniem 3 rozdziałów na poniedziałek....a coś to ciężko idzie...ale no cóż...siła wyższa- napiszę i będzie z głowy- dzidzia musi się przemęczyć trochę bez snu...w końcu później sobie to oboje odbijemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że tu strasznie dużo miłośniczek piesków :) betka, mam takie "zatrucie", że odwołałam dzisiejsze spotkanie ze znajomymi. Za tydzień zaczynam ósmy tydzień, więc myślę, że będę mogła im już powiedzieć :) z tym wygadaniem to cię rozumiem, bo też nie raz miałam już na końcu języka. Koleżanka wczoraj mi mówi: kurde, jak fajnie, ja rodzę we wrześniu, a ty kiedy? taką miałam ochotę powiedzieć, że w lutym :P na pewno fajną minę by miała :) Karolka, biedne te twoje plecki :( Monika, no to ekstra, że wszystko dobrze :) witania, piękne wyniki bety :) śliczne! betka, przyjaciółka niech otworzy praktykę wróżbiarską :) ja dziś mam apetyt straszny :) w ogóle dzisiaj dobrze się czuję, tylko od czasu do czasu coś mnie w podbrzuszu zakłuje.... miłego dzionka, ja zmykam do dalszej pracy! jeszcze tylko godzina i weekend :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Mnie wciaz niedobrze..... Mamoooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( Migdaly nie pomagaja, herbata imbirowa tez, ani skorki chleba rano, ani nic... Nawet cola juz nie dziala!!!! Polepszylo mi sie chwilowo po slonych chipsach, ale teraz znowu masakra... :-( Wiem, wiem, nie wymiotuje, wiec nie ma tragedi... Ojej, juz bym chciala isc do domku :-( No, to sie wyzalilam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, Witaj w klubie:-) Ja tez juz nie wiem co z tymi mdlosciami robic... Mi tez solone chipsy pomagaja... mimo ze za nimi nie przepadam. Po migdalach mi jeszcze gorzej. A po Coli lepiej ale za to mam zgage. Mi pomagaja koreczki sledziowe w occie!!! I arbuz!!!!!!!!!!!!!!!!!! Arbuz dziala rewelacyjnie!!!! Nie wiem czemu... A i ogórki konserwowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
hejka, słuchajcie oczywiście zle przeczytałam wynik beta ze 3tysiace,a wtedy mialam 5tys..i od razu nerwy ze to już po ciąży..słuchajcie szłam jak w amoku..nawet nieuważnie przeszłam przez ulice..i głupia baba w przychodni powiedziała "wszystko jest napisane na kartce"..jeny i tak ide załamana i tak nagle sobie pomyślałam ze moze ilośc cyfer mi się pokiełbasiła..stanełam na chodniku i palcem liczyłam ile cyfr ma ta magiczna liczba-bo kurna taka mala czcionka ze nie widziałam a więc tak: 09.czerwca miałam 5030,00 17.czerwca mam 33790,0 czyli jest dobrze?nic z tych tabelek na wynikach nie rozumiem i nie wiem który to tydzień.. czy to 5-6 tydz czy moze 6-7?jestem za głupia na to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie weekend... szybciej, szybciej... czemu ta wskazówka tak pełznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
a do mnie właśnie kierowniczka dzwoniła z zapytaniem jak się czuje i czy będę w pracy w przyszłym tyg. powiedziała mi ze lepiej się wyleczyć teraz niz później chodzić na zwolnienia..mialam na końcu języka"że z mojej choroby to tak nieprędko wyjdę-na wszczęcie".. hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Dziewuszki. no ja znów dzisiaj masakrycznie sie czuje, malo pisze na forum bo przy kompie czuje sie jeszcze gorzej, bardziej mnie mdli. wczoraj wymiotowałam 3 razy, dzisiaj ciut lepiej. wysłałam męza po frytki tylko po tym mnie nie mdli. ładnie Wam ta beta przyrasta dziewczyny. dobrego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki :) nie wiem czy mnie pamietacie ,ale byłam nawet zapisana do tabelki na początku :( wyobraźcie sobie ,że dopiero idę do lekarza we wtorek ,bo wczesniej nie było szans. Ale teraz ide prywatnie ,do naprawdę dobrego ginekologa ,zrobi mi badnia ,usg i wszytsko mi powie co tam się dzieje i dlaczego tak się podziało. Wsumie to ja cały czas tak dziwnie się czuję, cały czas śpiąca ,jajnik mnie kłuje co jakis czas cały czas lewy, cycki itp. może jakiegos torbiela mam albo co ..... ogólnie psychicznie nie mogę się zabardzo wytaraskać z tego wszytskiego ,ciągle o tym myśle :( ale łudzę ,że się ,że po wizycie u lekarza jak on mi może przetłumaczy do głowy cos mądrego to mi przejdzie :) Trzymajcie się mocno ,zdrowo i niech Wam rosną wielkie ,ogromne brzucholki :) :*:*:*:**:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Można się dołączyć? W takim razie dołączam się ;) Jestem w ciąży, testy (3) wyszły pozytywnie u lekarza byłam jakieś 2 tygodnie temu, ale jeszcze było za wcześnie, więc wizytę mam na 25.06 myślę, że już lekarz będzie mógł potwierdzić :) To byłby mój drugi szkrab. Mam synka: roczek i 2 miesiące, więc jeszcze z pieluch nie wyszłam. Na początku byłam w szoku, później przerażona, a teraz przyzwyczajona do myśli, że będę miała drugiego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiula22- czasem traci się dziecko i nie da ustalić się przyczyny. Swoje pierwsze straciłam 17.12.2006r więc wiem co przeżywasz. Nie trać Słońce nadzieji. Odczekaj 3-6 mcy i zacznijcie znowu się starać. Będzie dobrze!!! Pruderia w trampkach - witamy. Mój misiek ma rok i 3 miechy i też drugie total szoking. Planowalismy dopiero w przyszłym roku zacząć starania. Junior do przedszkola, w domu małe...wyszło inaczej ale się cieszymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy praktycznie taką samą sytuację. Teraz też się cieszę, chociaż właściwie to nie tyle szczęście, co przyzwyczajenie się do myśli, że będzie się miało dwa szkraby małe, ale myślę, że z czasem zacznę się szaleńczo cieszyć jak przy moim pierworodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
majoweczka09 robiłam test podczas krwawienia - wynik pozytywny. Na szczęście. Już tylko sobota niedziela no i w poniedziałek do ginekologa. Jakoś przetrwam te dni. Nie było aż tak źle na tym badaniu krwi co nie znaczy,że już się nie boje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
dziewczyny mam głupie pytanie można jeść grzyby takie ze słoiczka w occie? błagam o odpowiedz bo naszła mnie taka ochota..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Karolka83 Nie jestem pewna, ale myśle, że można :P Nigdzie nie czytałam żeby grzyby były zakazane w ciąży ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pruderia- myśmy juz sie owoili z mysla. Testowałam 1.06 i prezencik na dzień dziecka był. :D Maleństwo - odpoczywaj i niedenerwuj się Karolka-wcinaj na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, co tam słychać? :) tyle nasmarowałyście, że nie nadążam czytać! Witam pruderię!!! pysilua - wiem co czujesz, bo i ja straciłam maleństwo we wrześniu! nie nastawiaj się, że wyjaśni Ci co się stało. Bardzo często po prostu nie wiadomo, nawet kiedy wyniki wychodzą dobre... podobno 1 na 5 ciąż ginie... te statystyki są straszne! ale trzeba myśleć pozytywnie! nie zapominaj, że niedługo będziesz się mogła cieszyć kolejną ciążą! kilka miesięcy i można zacząc starania! trzymam mocno za Ciebie kciuki! Karolka - ja też bym zamarła ze strachu, dobrze, że wyniki super!!!!! Paulikna--- ja właśnie wpierdzieliłam paczkę Laysów solonych i wcale mi nie jest po nich lepiej :) Kajuśka--- już óśmy tydzień??? WOW. u mnie dopeiro 37 dzień od ostatniego okresu! a już mam mdłości, zawroty itp :) matko, ja ja bym chciała już być na początku 8! Mam wtedy wizytę u ginekologa! Chciałabym już zobaczyć zarodek i bijące serduszko - wtedy mogłabym się naprawdę cieszyć ciążą tak jak Wy! Strasznie schizuję dziewczyny!!!! Byle ból brzucha a ja już panikuję i lecę do łazienki. Non stop sprawdzma temperaturę! Obsesja jakaś..... betka--- ale by by byłoo, gdyby to okazał się proroczy sen :D lemurka22- gratulacje wynikow z egzaminu, ja teraz też siedzę i zakuwam. jak pomyślę, że to dopeiro początke sesji, to aż mnie bardziej mdli!!!! maleństwo -- oczywiście, że przetrwasz i z dzidzią będzie wszytsko OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lutóweczki :) Ja mam termin na 4 lutego :) Widzę, że temat rozrasta się błyskawicznie :) Super... Całuski dla Was kochane Mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice blue a jaką masz temperaturę? tak ok.37 ? No nic ja się szykuję powoli z małżem na impreze bo jak narazie to mogę jeszcze imprezować do woli :) Wiesz my się tak nie nastawialismy na dziecko teraz ,ale jak już myśleliśmy ,że jest to sie cieszyłam strasznie ,taka oszłomiona troche ......... A teraz to juz mamy takie większe parcie powoli , zobaczymy jak to się poukłada wszytsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
No to dzisiaj pochłonę te grzybki:) Maleństwo ciesze się ze już Ci lepiej,a nie mówiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Ice Blue wiesz ja to tak jak ty cokolwiek mnie zaboli brzusio,coś poczuje od razu biegam do toalety..sprawdzam czy coś sie złego nie stało.. temperaturę też wcześniej sprawdzałam,ale już nie bo przez ostatnie dwa dni mam w normie 36,6..na początku ciąży miałam w okolicach 37. kurna jak dzisiaj okropna pogoda,a u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
a mi już się poprawił humorek..po pierogach z serem,ze śmietaną i maggi:)mieszanka wybuchowa.. słucham sobie disco polo,wtedy mam najlepszy humor. http://www.youtube.com/watch?v=EDrOriKrV3g to tak dla przykłady czego słucha wasza polewkowa koleżanka:) tylko pliiss nie wykreślcie mnie z listy po przyznaniu się do tej prawdy:) buziaki,crazy girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Karolka83 Jak byś posłuchała tego czego ja słucham to zapewne byłabym pierwsza wykreślona z tej listy hyhyh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Maleństwo to prześlij jakiegoś linka,tego czego słuchasz:) wkręciłam się,ale przynajmniej nie myślę o złych rzeczach,może te moje bejbi w środku będzie szczęśliwe że mamusi odwala troszeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Zaraz poszukam linków na youtube :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
maleństwo to czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Maleństwo,przestań:) trochę mocniejsze brzmienia:)klimaty za moich licealnych czasów..po na studiach to już łagodniej..a to disco polo słucham sobie jak mam dobry humor-bo mnie rozśmiesza:)no i jaszcze przypominam sobie chwile z mojego weselicha-6wrzesnia będzie już roczek.. to właśnie przesłuchałam do końca korna i spoko..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×