Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość kama123
Hej Dziewuszki, Ja tez naleze do krasnalowatych - 160cm. O wadze nie chce wspominac, bo to smutny temat... :-( Justyasyp, witaj i dolaczaj do nas. O krwiaku nic nie wiem, wiec nie doradze... Mi apetyt srednio dopisuje, ale jem cos non stop, bo jak jestem glodna, to mi bardziej niedobrze... Ale ostatnio bardziej martwi mnie brzusio, bo mnie bardziej boli rano i wieczorem... Niby wiem, ze to sie macica rozciaga, no ale i tak sie troche martwie... (jejku, macica to takie niemile slowo... jakos zle brzmi) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy na naszym topiku lutówek :) dopisz się dotabelki. jesli chodzi o krwiaki to ja niestety nic ci nie doradzę na ten temat, ale słyszalam gdzieś że w ciąży one się wchlaniają. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj justasyp prosze dopisac sie bezwzglednie do tabelki...ja jak mialam USG gin tez zobaczyl maly krwiaczek mowil ze to pozstalosci po krwi miesiaczkowej lub cos w tym rodzaju i ze wszystko powinno sie wchlonac lacznie z torbiela na lewym jajniku...pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dopisuj sie do tebelki bezwzglednie :P gratuluje dzidzi..ja mam termin na 7 mego lutego ...co do krwiaczka to lekarz tez zobaczyl na USG cos takiego mowil ze to resztki krwi w macicy i ze nie mam sie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wzielo na mlode ziemniaczki z jajkiem sadzonym i mleczkiem i wlasnie robie nie wiem jaki efekt bedzie na nocce dzis ale coz...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
Hej,witam w upalny dzionek,zaraz pomrę z tej duchoty:( Synek śpi,mąż w pracy a ja odpoczywam po obiadku:) Apetyt mi dopisuje,nie wiem jak będzie dalej,trzeba trochę się hamowac z tym jedzeniem...:\ Jutro jadę na usg na 14.30 do Lublina,zobaczymy..Bardzo się denerwuję,co wyjdzie,czy będzie już żywa ciąża z serduszkiem?...U mnie jest 6 tydz. od OM więc różnie może byc.Mdłości wciąż nie widac,czuję się dobrze,nie wiem czy cieszyc się tym czy martwic.... justasyp,witaj,miło Cię poznac:) majóweczko,głowa do góry!Nie martw się niczym,to normalne,że masz czasem doła,początki ciąży i hormony szaleją:)Nie denerwuj się ,pamiętaj,że masz teraz dla kogo dbac o siebie i się nie denerwowac.Zobaczysz,że takie huśtawki nastrojów miną:) Trzymajcie jutro kciuki o 14.30 żebym miała dla Was dobre wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki mocno !!!! ja ide na USG juz w Polsce w srode u nas W Angli taka duchota ze masakra..:( naprade nie ma czym oddychac..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK; WIEK..............SKĄD..........OSTATNIA@.......PTP............PŁEĆ ccczarnaaa..........małopolska.......02.04.09......07.01.10..............? agnesska;32..........lubelskie.........13.04.09......20. 01.10..............? Paulinka...............Irlandia...........02.04.09..... 24.01.10..............? betka.29.............dolny śląsk........23.04.09......01.02.10..............? Klaudia0405..........lubelskie..........25.04.09.......01.02.10..............? Shee88...............małopolskie........25.04.09......01.02.10..............? kama123.................UK...............28.04.09......01.02.10..............? mimi840..............dolny slask.........24.04.09......02.02.10..............? bede-mama24.........Niemcy...........09.05.09......04.02.10....chłopiec amelka30..............śląskie ...........30.04.09 ......07.02.10..............? majoweczka09.....UK-kuj-pom.........01.05.09.....07.02.10 (2-ga cora) tasiulaaa...............Łódź..............04.05.09......08.02.10..............? tilli-tilli.................Londyn............04.05.09.... .08.02.10...(chlopak) justasyp...............Niemcy............1.05.09.......08 .02.10.............? witania...........mazowieckie..........01.05.09......9.02 .10..............? Lemurka..............kuj-pom............06.05.09.....10. 02.10.............? AniaForever...........Łódź...............07.05.09.....11.02.10..............? agus_inv.................UK...............07.05.09......12. 02.10 ............? Ola............zachodniopomorskie.....03.05.09......12.02. 10.............? daga.p.:33.............ślaśk..............05.05.09......12 .02.10. ...........? szatynka33............ślask..............06.o5.09......13.02.10..............? Karolka83......mazowieckie.........06.05.09......13.02. 10( ?)bliźniaki(?) Kajuśka................śląskie............07.05.09.......13 .02.10.(chłopak) Monikaza24........dolny śląsk..........07.05.09...... 13.02.10..(chłopak) filipinka85.............śląskie............09.05.09...... 16.02.10.............? chyba .erica.........Londyn............11.05.09.......16.02.10.............? ice blue 28........mazowieckie ........14.05.09 ......17.02.10.............? megi231........... śląskie..............14.05.09....18.02.10(dziewczynka) micuszita.....zachodniopomorskie...14.05.09........18.02.10.........syn Fryzella26............podlaskie..........16.05.09........20.02.10....... ....? aneks87............mazowieckie........13.05.09.......22.02 .10 ...........? lily white;29...........kuj-pom...........18.05.09.......22.02.10............? madzikicia;30.......lubelskie.............21.05.09......27. 02.10...........? Qanchita..26............Wlkp.............24.05.09.......28.02.10...........? Heya9...........zachpom. Stargard.....26.05.09.......01.03.10...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę nas poprzestawiałam według terminu porodu:) Zauważyłam, że pomimo wpisania się zniknęłam więc powieliłam wpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania___no ja się dobrze czuję przy takiej figurze jaką mam chociaż kilo,dwa więcej mi by nie zaszkodziły...Nawet gin się śmiał że mam wymiary jak modelka jak mi zakładał kartę ciąży.Przed pierwszą ciążą byłam cięższa bo ważyłam 61 kg a po porodzie trochę wziełam się za siebie i tak mi spadło na 57.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice blue nie martw się na zapas i uspokój swój mózg pomyśl że co ma być to będzie ale niby dlaczego ma być żle?będzie ok zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja przed chwilką zjadłam dwa wielgachne kawały ciasta i mi niedobrze teraz... przesłodziłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez a ja dzis i jutro na nocke ostatnie trzymajcie kciuki mam na hali 30 stopni ciepla bez klimy ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie polozna mi kazala przywiezc wyniku USG z Polski czy to znaczy ze oznaczenia ,skroty sa takie same na nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuśki ja dzis czuje sie super wszystko mineło mdłosci zero,mam nadzieje że to niejest zły znak justasyp....moja przyjaciołka tez miałak krwiaka ale donosiła ciaze ma synka 7 miesiecznego krwiak sie wchłonał takze obyło sie bez zadnych zabigow:) napewno jest to ciaza zagrozona jest ryzyko poronienia takze lez i odpoczywaj ,a bedzie dobrze majoweczka.......... z tymi ziemniaczkami to mi apetytu narobiłas dzieki za pomysl;) zaraz pojde jesc widze że nie tylko u mnie taka duchota ,normalnie niema czym oddychac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zjadlam pyszna zupke serowa:) i zmusilam sie do miesa...bleeeee wiecej go nie tkne:( sie obzarla ruszac sie nie moge teraz:( u nas tez upal i duchota ja juz nei wytrzymuje nie wiem co mam ze soba zrobi...naszcescie mam teraz urlop ale tylko do niedzieli:( a ja sie czujecie??ja beznadziejnie:( znowu mnie mdli:( w piatek ide do poloznej zobaczymy czego sie dowiem. USG pierwsze bede miala dopiero w 13 tyg ciazy jaos wiec jeszce sobie poczekam:( moze sie doczekam w koncu:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka 30-
witam wszystkie kobietki nie pisze duzo ale czytam regularnie....jakos brak czasu praca dom i tak w kółko ...mam do was pytanko......za tydzień bede musiała wyjechac za granice na parę dni .samochodem nie bede sama kierowac ale mimo wszystko....boję si ze tak podróż może zaszkodzic .....własnie zaczynam 10 tydzień kochane co myslicie o takiej podróży??? pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Hej Dziewczyny ! :) Pamiętacie mnie jeszcze ? Wleciałam żeby się zapytać co u Was słychać? Jak się czujecie? Tyle napisałyście,że chyba nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać ;) Chociaż nie jestem już w ciąży :( postanowiłam,że od czasu do czasu będe Was odwiedzała :) U mnie już psychicznie troche lepiej. W piątek przestałam krwawić. W niedziele byłam załatwić sale na wesele, które się odbędzie 29 maja 2010 :) Zaplanowałam z chłopakiem, że zaraz po ślubie rozpoczynamy starania o dzidzie. Oby tym razem było wszystko ok! Pozdrawiam Was serdecznie ! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka 30-
witaj maleństwo209 napewno bedzie wszystko ok trzeba tylko wierzyc! widzisz ja w grudniu miałam zabieg...był to 10 tydz.ciąży..wielki szok żal płacz!!!minęło pół roku i teraz cieszę sie bijącym serduszkiem......wam tez napewno sie uda Zycze duzo sił i powodzenia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Maleństwo kochana dobrze że o nas pamiętasz,i miło mi ze dobrze się trzymasz.wszystko się ułoży. ps.dziewczyny wcześniej o tym nie pisałam bo myślałam że to naturalne,ale teraz zaczynam się niepokoić..jak wymiotuje od razu leci dosłownie..nie potrafię nad tym zapanować leci ze mnie mocz..czy tak moze być,czy to normalne?za każdym razem jak wymiotuję..proszę doradźcie.. a moje drugie pytanie-to tutaj będziecie się śmiać bo mi całkowicie odbiło.teraz wynajmujemy mieszkanie..i wiecie co tak jestem przeczulona na zapachy ze mi w tym mieszkaniu Śmierdzi-wszyscy mówią ze to nieprawda. Tylko ja tak czuje..i mam wrażenia ze te moje wymioty są spotęgowane zapachem mieszkania..doszło do tego..ze teraz będac na zwolnieniu nie przebywam w tym mieszkaniu tylko siedzę u rodziców..tam się lepiej czuje..dzisiaj planuję już spać u rodziców bo to mieszkanie mnie dobija..śmierdzi mi w nim non stop..teraz wpadłam do niego bo mąż wrócił z pracy ale już nie wytrzymuje..czy to jest głupie psychiczne skrzywienie?czy będąc w ciąży aż tak wyczulony jest zmysł węchu..błagam o pomoc..co mam zrobić..planowaliśmy powrót do rodziców po wakacjach ale ja tu nie wytrzymam tych dwóch miesięcy..nadmieniam że mąż uważa iż przesadzam.. ps.Witam wszystkie nowe uczestniczki na naszym forum. buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
Dobry wieczór kochane,właśnie uśpiłam synka i mogę odsapnąc:\ Mam zajebistego cykora przed tym usg,boję się bardzo....Głupie myśli mnie ogarniają,że coś wyjdzie nie tak,że ciąża się nie rozwinęła i że nie będzie widac serduszka....;(Chyba jeszcze wszystkie tragiczne wydarzenia sprzed 3 lat siedzą mi głowie,kiedy to straciliśmy syna po porodzie............Nie potrafię myślec pozytywnie,choc wiem,że powinnam:(Boję się....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziakicia, odpędzamy od sibie zle myśli. a kysz!!!! :D w którym jesteś tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikicia
od OM będzie teraz 6 tydz. jeśli dobrze liczę.OM miałam 21 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziakicia nie stresuje sie. Ja coprawda nnie wiem co to znaczy stracic dzidzie po porodzie ale uwazam ze to gorsze niz poronic na poczatku ciazy( kiedy juz czujesz ruchy dziecka itd naprawde tragedia i wspolczuje,kolezanka tez stracila przy/po porodzie corcie i bardzo to przezyla teraz 26 czerwca urodzila druga coreczke zdrowiutka) wiem, o pierwszym dziecku nie mozna zapomniec, nie da sie i napewno nikt nie chce ale trzeba nauczyc ise z tym zyc.) Trzymaj sie, jestem z Toba i wiezrze, ze jest wszystko wporzadku. Krwawisz albo masz jakies oznaki niepokojace?? pozdrawiam justasyp witaj na formum:) i milej ciazy na wstepie zycze:) a ja jestem przecietnego wzrostu bo 163 cm ale za to zostalo mi po cizy troszke kilogramow wiec teraz modle sie zeby nie przytyc za duzo max 5 kilo bym chciala bo teraz waze 70 chociaz i tak juz troche schudlam przed ciaza i nadal chudne jaies 200 gram dziennie wiec nie jest zle.Dzidzia ma z czago sicagac(chyba synek sie podzielil z rodzenstwem) a wogle to moj synek juz chodzi ale zawsze wstawal przy czyms lub lapal sie kogos a dzis nauczyl sie wstawac ma nie caly ro a mamusia dumna:)chodzi od 10 miesiaca i jest kochaniutki. majoweczka ah te mlode ziemniaczki:D:D nie wiem jak u Ciebie ale ja tu nei trafilam jescze na tak dobre jak w polsce:) jaja sadzone tez pyszne ale nei mam takiejj ciagnoty jak przy synku(musialam zjesc minimum 3 jajka na miekko dziennie) teraz nie koniecznie. Za to dzis zjadlam pyszna zupke serowa, jadlyscie kiedys??pyychotka jak chcecie dam przepis*(delikatna w smaku i wysmienita):) trzymam za was wszystkie kciuki dziewczyny z tymi wizytami ja jeszce trochepoczekam:) jestem juz tak nawiedzona ze nawet patzrallam w ktorym tyg bede w moje urodziny itd w te wazniejsze wydazenia:) hehe chyba wszystkie dziewczyny sie martwimy czy z dzidzka wszystko ok tymbardziej ze pragniemy dzidzi i szybk sie dowiedzialysmy ze wciazy jetsemy a teraz tylko czekac:P bedzie dobrze lili white nie ladnei sie tak obzerac hehe ale tez bym sobie zjadla cos slodkeigo ale nie chce przytyc w ciazy tak jak w pierwszej zeby nie miec takiego problemu jak mam teraz;/wiec zjem an urodzinki synka za 2 tyg torta wlasnej roboty i serniczka i rozne:):) majoweczka wspolczuje Ci tej temperatury nie mozesz wcziac sicka czy cos? bo to nie warunki dla ciezarnej;/tym barzdiej jak masz mdlosci;/ ja nei wiem... malenstwo oooo milo ze sie pokazalas i ze jest ci lepiej za jakis czas jak juz bedziesz miec swoja dzidzke na raczkach bedziesz najszczesliwsza mamusia na swiecie(chyba kazda jest najszczesliwsza)heh. jestes silna kobieta!!!trzymaj sie no i gratulacje z okazji slubu!! karolka83 nie wiem jak to jest z wymitami a popuszczaniem ale chyba to nic zlego poprostu tak dzial twoj organizm wszytskie miesnie sie rozluzniaja...albo poprostu tak organizm odreagowuje. a to ze Ci smeirdzi to mi tez smierdzi nawet woda;/ wiec jest ok pozdrawiam ciezaroweczki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziwczyny ale jak ja sie rozpisze to rozpisze i wszytsko pisze;/ juz taka jestem ale chyba mnie nei wywalicie za to co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
Nie aguś,nie wywalimy Cię;) Nie mam żadnych niepokojących objawów,właśnie wszystko jest ok,nie krwawię,nie plamię,czuję się ok,tylko czasem brzuch zaboli ale to normalka:)Tylko jakieś to wszystko za piękne dla mnie...Schizuję,wiem....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×