Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Hej ja juz po poloznej :D siedzialam prawie godzine ..:P dostalam gruba karte ciazy..ternin 7.02.2010..:> jestem w 9 tygodniu wg @...jutro polozna odwiedzi mi pobrac krew ..powiedzialam o wyjezdie nie przeszkadza mam tylko w Polsce zrobic USG i podrzucic do niej...aa bede rodzic w domu..:) jesli ciaza oczywiscie bedzie przebiegac ok...jak powiedzialam o wszystkich objawach powiiedziala ze pozostaje tylko sie cieszyc bo mam sporo hormonow i to znak ze dzidzia rosnie..serduszka niestety nie bylo jeszcze slychac..pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK; WIEK..........SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa.....małopolska..........02.04.09........07.0 1.10.......? Paulinka..........Irlandia.............02.04.09....... 24.01.10.........? agnesska;32......lubelskie..........13.04.09.........20. 01.10.......? betka.29.........dolny śląsk.........23.04.09.........01.02.10...........? mimi840.........dolny slask..........24.04.09.........02.02.10........? Klaudia0405.....lubelskie...........25.04.09.........0 1.02.10.........? Shee88......małopolskie.............25.04.09.........01. 0 2.10. ........? kama123........UK....................28.04.09.........01 .02.10..........? amelka30........śląskie .............30.04.09 .........07.02.10.........? majoweczka09..UK-kuj-pom.......01.05.09.........07.02.10 ...(2-ga cora) witania...........mazowieckie......01.05.09.........9.02 .10........? Ola.......zachodniopomorskie......03.05.09........12.02. 10......... ..? tilli-tilli............Londyn............04.05.09....... .08.02.10...(chlopak) daga.p.:33........ślaśk..............05.05.09.........12 .02.10. .........? szatynka33.........ślask.............06.o5.09........13 . 02.10.........? Lemurka..........kuj-pom..........06.05.09.........10. 02.10..........? Karolka83......mazowieckie.......06.05.09.........13.02. 10( ?)bliźniaki(?) Kajuśka...........śląskie............07.05.09.........13 .02.10.(chłopak) Monikaza24.....dolny śląsk........07.05.09........ 13.02.10..(chłopak) AniaForever.......Łódź.............07.05.09.........11.0 2.10............? agus_inv..........UK.................07.05.09........12. 02.10 .......... filipinka85..........śląskie..........09.05.09........ 16.02.10........... bede-mama24.....Niemcy..........09.05.09.........04.02.1 0..chlo piec chyba .erica...........Londyn..............11.05.09..........16. 02.10..........? aneks87........mazowieckie.......13.05.09..........22.02 .10 ??? ....... ? megi231........... śląskie...........14.05.09........18.02.10 (dziewczynka) micuszita...zachodniopomorskie...14.05.09.........18.02. 10......syn ice blue 28....mazowieckie .......14.05.09 .........17.02.10............? Fryzella26.......podlaskie..........16.05.09.........20. 02.10....... ....? Qanchita..26........Wlkp...........24.05.09.........28.0 2.10...........? Heya9....zachpom. Stargard.......26.05.09.........01.03.10..........? madzikicia...30...lubelskie.........21.05.09.........27. 02.10...........? lily white......29.....kuj-pom.......18.05.09..........22.02.10.. ........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ No to widze,że zaczyna robić się gorąco na LUTYM 2010,jejku przed nami jakieś 8-9 miesięcy wspolnych radości,pierwszych USG ruchów,smutków,rozczarować i zadowoleń oby wszystko przebiegało spokojnie tego życze Wam i sobie i jeśli to nie problem to poprosze o wpisanie do tabelki. Moje pierwsze zadowolenie i cały mój świat teraz sobie śpi 1 lipca kończy 21 miesięcy także będzie starszą siostrzyczką dla swojego braciszka/siostrzyczki Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieni albo nie ja w kazdym razie nic ci nie bedzie:P ja sie ciesze ze u mnie narazie ok ze jestem juz po poloznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lutóweczki, witam nowe mamusie :) U mnie dziś duchota, 30 stopni, nie do wytrzymania... Wiecie, ja zauważyłam, że im więcej mam zajęć, tym słabsze są objawy ciąży :) Poprostu muszę się zająć robotą i zapomnieć o ciąży wtedy czuję się lepiej :) Majóweczko fajnie, że wszystko ok :) Będziesz rodzić w domu??? Ojej, nie chciałabym... A serduszko, to z tego co pamiętam już słyszałaś wtedy w szpitalu co byłaś, tak? Lemurka, ja też jestem ok 8 tyg, niby nie jem dużo, a brzuchor mam wielki jak nigdy i wszystko mnie ciśnie, dlatego zaczynam już kompletować odzież ciążową, luźną, wygodną :) Lily white, nie martw się tymi bólami, na początku ciąży to normalne :) Jajniki inaczej pracują, przesterowują się :) Majóweczka, twoja cysta, to pewnie za niedługo już sama się wchłonie. Karolka 83 można współżyć w ciąży jeśli nie jest zagrożona. Lekarz powinien się wypowiedzieć. Tasiula super,że plamienia ustały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak widzialam serduszko:) porod w domu jest bardzo fajnym wyjsciem badania dowodza ze jest tak samo bezpieczny jak porod w szpitalu..przesle wam linka to poczytacie sobie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poród w domu można zorganizować zgodnie z Twoimi potrzebami, z uwzględnieniem potrzeb rodzącego się dziecka. Sposób rodzenia możesz uzależnić od własnego stylu życia, upodobań i warunków panujących w Twoim mieszkaniu. Podstawą miłej atmosfery porodu w domu jest obecność zaprzyjaźnionej i doświadczonej położnej (ewentualnie lekarza położnika). Podczas całej akcji porodowej możesz swobodnie poruszać się wśród znajomych sprzętów i mebli, w każdej chwili położyć się na własnym łóżku lub wziąć prysznic we własnej łazience. Bardzo ważna jest również obecność znajomych zapachów, odgłosów dochodzących zza okna oraz kolorów charakterystycznych dla własnego mieszkania. Wiele kobiet rodzących w domu widzi związek między harmonijnym postępem porodu, a brakiem konieczności opuszczenia swojego mieszkania. Obecna podczas porodu położna (z którą warto zapoznać się już wcześniej) wpływa na poprawę Twojego nastroju, minimalizuje Twój niepokój, informuje, jak czuje się dziecko, oraz co za chwilę może nastąpić. Dobrze jest, abyś podczas porodu miała świadomość, że najważniejsze w całym wydarzeniu jest Twoje rodzące się dziecko, oraz zaspokojenie Twoich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie komplikacji bedzie pod telefonem dostepny ambulanc ktory w 5 min dowiezie mnie do szpitala...Oczywiscie taka opcja porodu tylko wtedy gdy ciaza bedzie przebiegac prawidlowo a wyniki beda dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole polozna zabronila mi wspolzyc ..ale to nie problem bo nie bede mojego widziec 2 miesiace ..moze i dobrze bo nie kusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, pewnie i tak samo bezpieczny, tym bardziej, że 5 min do szpitala, ale ja bym się nie zdecydowała. Chodzi tu bardziej o towarzystwo. Chcę być wśród innych rodzących i nie chciałabym, żeby mnie sąsiedzi słyszeli ;) Poza tym ubrudzić łóżko krwią i wszystko dookoła. Nie chcę, żeby dom kojarzył mi się później z tym wydarzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz witaniu ja juz raz bylam wsrod innych rodzacych w szpitalu w boksie i dziekuje ...hehe chce moc sie polozyc na podlodze i nie slyszec od poloznej ze mam lezec na boku np gdzie przeszkadza mi ktg..bryyyy..:( dlatego wybralam ta metode mam bardzo zle skojarzenia ze szpitalami a jesli bedzie mnijszy stres urodze szybciej i mniej bolesnie...co do sasiadow to mieszkamy w domku i mam w gdzies:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka fajna sprawa z tą położną. U nas pewnie mało takich możliwości. Chociaż nie wiem czy bym się zdecydowała. Ciekawa jestem tylko dlaczego zabroniła Ci współżyć.. Bo mój powiedział mi tylko żeby żyć normalnie, tylko bardziej uważać na siebie i zdrowo się odżywiać. Sama teraz już nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Na 19% będzie to chłopczyk. Na 81% będzie to dziewczynka. he he..niezły wynik..może będą dziewczynki? fajne te domysły u nas..chłopak dziewczynka czy parka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabronila mi wspolzyc narazie ze wzgledu na torbiel na jajniku...3.5 cm..mnie na 60 % wyszedl chlopak na 40 dziewuszka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
ja bym chciała chłopaka napewno:) a z tym współżyciem no to głupio mi pytać tego jednego lekarza mojego bo to starszy Pan i jakoś się krępuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik: Na 39% będzie to chłopczyk. Na 61% będzie to dziewczynka. a moze sie uda dziewczynka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majoweczka ale super porod w domu zawsze taki chcialam niesteyty ze wzgledu na komplikacje w czasie ciazy nic z tego:( ale musze przyznac ze troche bym sie bala ze cos pojdzie bie tak moj wynika jak u agus_inv moze sie uda i bedzie dziewczynka:) chciałam bym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi 840 ja tez pragne dziewczynki...mzoe nam sie uda...ale ja jestem w goracej wodzie kapna i juz bym chciala wiedziec:);) majoweczka zycze Ci porodu w domu w milej atmoswerze:) gdzie pierwzy raz rodzilas?? ja rodzilam w uk i mialam rodzic w wannie ale podobno musialam byc pod ktg zeby sprawdzac dzidzie clay czas on sie wiercil krecil i kopal w czasie porodu a mysleli ze mu serce przestaje bic:P w kazdym razie urodzilam silami natury bardzo szybko i bardzo chwale sobie porod w uk. Mialam wlasna sale meza i polozna ktora wlasciwie nie odchodzila. bardzo dobrze sie mna opiekowali zarowno w tarkcie jak i po porodzie. Dzidzi wcale nie zabierali a odrazu po porodzie dali go mi na raczki dopiro po godzinie zwazyli. Tak jak mowilam jestem w goracej wodzie kapana i moim pierwszym pytaniem bylo czy moge isc dzis do domu mam to nagrae na kamerze:P i teraz sie z tego smieje tak jak oni sie smiali i powiedzieli ze jak nie bedzie problemu z karmieniem to nie ma przeszkod. urodzila 15 lipca a wyszlam 16:) z karmieniem sama sobei poradzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,że jesteście już zgraną paczką i trudno wejść w Wasze łaski,(albo moje wpisy to widmo których nikt nie widzi) także nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Was powodzenia i zdrowych Dzieciaczków,no i się pożegnać-uciekam paaaaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kasi W oczywiscie ze nie odchodz czasem to my nawet tu sobie ni dajemy rady odpisac :) nas tu duzo :)dzieciatko rodzilam w Polsce...tutaj jest naprawde inaczej jakos tak wzbudzila we mnie zaufanie ta polozna..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmma mia
14 luty 2010. PO DZIESIĘCIU LATACH STARAŃ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec majoweczka nie boj sie porodu nawet w szpitalu maja super opike. KAzdy ma swoj pokoj przy porodzie i w kazdym pokoju sa przygotowane sprzety dla noworodka wrazie gdyby bylo cos nie tak czy nawet do porodu jak sa komlikacje. Ja napewno bede rodzic w szpitalu, troche bym sie bala w domu. Bo w czasie ciazy zadnych komplikacji nie mialam ale jednak ktg stwierdzilo ze dzidzi coraz wolniej serce bije i gdybym ni urodzila szybko to byla by cesarka, kolerzanka miala identycznie jak ja tylko ona cesarka skonczyla. Po za tym u niktorych kobiet porod trwa bardzo szybko a u niektorych wolno. Moj byl dosc szybki podobno drugi jeszce szybszy wiec nie wiem czy byl by czas na dojazd od szpitala w czasie komplikacji. No i oczywiscie nie wyobrazam rodzic np. w salonie i zostawic na dywanie krew bo gdzie bym miala rodzic w lazince lub w kuchni tylko tam nie ma dywanu. Jeszce an to wszystko mialby patzrec moj synek?nie troche mnie to odrzuca zostane przy szpitalu. Kolezanki znajoma- polozna urodzila w polsce sama w wanie w czasie kapieli nic ja nie bolalo tylko zauwazyla ze rozwarcie ma i urodzila ale potem miala problem z zarejestrowaniem dziecka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×