Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Heloł. Widzę, że korzystacie z uroków pogody... Bylismy z młodym na targach żywności. Wcioł mojego szaszłyka i ogórasa, popił colą i zadowolony...a w domciu mięsko ne... Niestety po Duphastonie znowu zaczynają się ciążowe dolegliwości... Karolka - majeczka ma rację. W ciąży bliźniaczej hormony dają bardziej popalić...Najlepiej skonsultuj odstawienie luteiny z lekazrem. Klaudia-mój Gin satnowczo mi zakazał wszystkiego z rutyną brać więc nie wiem czy faktycznie rutinoscorbin mozna... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello...:P a ja mam wszystkie objawy ciazy lacznie z zachciankami teraz ida mi do Pl sklepu po zupke chinska :D najbardziej mam smak na konkretne potrawy obiadowe oraz kwasne..caly dzien jestem strasznie zmulona nawet z pidzamy nie wyskoczylam jeszcze i juz tego nie zrobie raczej..ach te hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mam do was pytanie, ponieważ już trzeci raz tak mi się zdarzyło że trochę gwałtowniej wstałam i poczułam dosyc intensywny bol prawego jajnika. Na codzien mnie nie boli ale juz trzeci raz zabolal bardzo intensywnie i krotko ale tak że musiałam się zgiąć... :( o czym to moze świadczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze... :( jaki to ma wplyw na ciąże?? co się z tym robi? ja ide dopiero za parę dni do lekarza dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Lilly White..ja tak miałam nawet jak nie byłam w ciązy..a podobno jajniki mam zdrowe..teraz w ciązy też tak czuję..nie odbieram tego jak niepokojący objaw. Daga ja z tą luteiną to poczekam..bo mi o niej lekarz powiedział w ten piątek...poczekam na opinię drugiego u którego chce założyć kartę ciązy..mam nadzieje że przez ten czas nic się nie stanie.. ps.miałam długi spacer..doszłam do mojej babci a tam od razu spać mi się zachciało..jak wróciłam do domu..od razu usnełam(to znaczy po zjedzeniu miski lodów). ps.jak u Was z tymi sprawami?mój mąz dzisiaj mnie podpytał..a ja nic nie wiem..osobiście to czuje strach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3,5 cm na lewym jajniku i w ciazy to sie wchlania wiec nawet jesli masz cyste na jajniku to nie grozne nic sie z tym nie robi to bardzo czeste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny 🌼 chcialabym być już po badaniu, mieć potwierdzoną ciążę i informację że jest OK :) nie dociera do mnie jakoś że jestem w ciąży... ale chodzę z takim uśmieszkiem na twarzy że mam wrażenie że to widać :D i wiecie co? wszystkie dotychczasowe problemy stały się dla mnie nagle takimi małymi problemikami. od paru dni wiem że jestem w ciąży a już sobie wszystko przewartościowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Majóweczka u nas to samo..duszno...podobno od poniedziałku tez ma być taka pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka, nie dołuj mnie. Nie znoszę lata, a jak będzie upał to nie będę miała wyjścia i na Syberię się przeprowadzę, chociaż tam o tej porze nie jest dużo lepiej niż u nas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
ach..wiem wiem:) chcieliśmy w trakcie urlopu pojechać na morze,ale pewnie nie pojedziemy bo jak będe się tak czuć to żadna przyjemność z wakacji.. a Wy gdzieś wyjeżdżacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie- chyba was nie doczytam po tym weekendzie ja juz w pracy - jakos ciezko bylo sie zmobilozowac ale udalo sie :) rzucil mi sie w oczy post lily white :) hehe mialam doslownie identycznie- calkiem inaczej patrzy sie na swiat, na problemy ktore dotychczas nas wyprowadzaly z rownowagi - teraz to wszytsko staje sie niewazne :) :) najwazniejsza dzidzia w brzuszku i tak ma byc :)!!!! u mnie ok, weekend szybko minol - no i znow do pracy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Tasiula ten suwaczek ma większość dziewczyn na kafeterii. miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga mój gin jak miałam plamienie to kazał mi brać rutinoscorbin a jak ustało to kazał przestać.Na własną rękę najlepiej nic nie brać.Wiem że no-spe można na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ..Ja jutro ostatnie 3 nocki zaczynam i w sobote lece do Domku.:)..dzis mam 1 spotkanie z polozna ..planowalam pojechac z corcia do Wladyslawowa ale faktycznie samopoczucie mierne u mnie..wczoraj caly dzin przelezalam w lozku ..senna mrowienie konczyn..eech...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak sie dzis czujecie?? ja wiaz ociazala i spiaca nic mi sie nie chce robic:( ktora z was wie kiedy najlepiej zrobic usg zeby dowiedziec sie czy chlopiec czy dziewczynka?? tak jak pisalm mam juz chlopca i pragne dzieczynki, oczywiscie co bedzie to bedzie byle by zdrowiutkie bylo:):D ale chcialabym wiedziec. O tym,z e bede miec chlopca dowiedzialam sie bardzo szybko w 12 tyg ciazy. Wiem, ze na dziewczynke tak szybko nie mowia bo to mneij pewnosci niz na chlopca, mialam potwierdzone u 2 lekarzy w odtepie miesiaca w polsce ze to chlopak i faktycznie:) ale clay czas mysle o tym i nie wiem na kiedy mam zamowic bilet do Polski bo w uk nie mowia jaka plec:( po za tym chce nagrac filmik 3D jak u juniora:) Z tego co czytalam to w polowie ciazy najlepiej ale jak dzidzkaa sie zle uzlozy to nic lekarz nie zobaczy a jak maluch jest jeszce taki maly to moze sie pokazac ale moze nie byc widoczne...co ja mam zrobic?ktos wie ktos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz dziala:) wg tego jestemw 7 tyg i 5 dniu a wg poloznej w 8 tyg. 3 dniu teraz moj brzuch se zaczal rozciagac powiekrzac wieczorem to mam tak wielki ze oho a ja schudlam na poczatku a wygladam na grupsza;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Hej Dziewczynki :-) Nie wiem, kiedy mozna poznac plec, ale ze to moja pierwsza fasolka, to w sumie mi obojetne. Chociaz tak jak byc bardzo szczera, to ja wole corke, a moj M syna - ktos napewno bedzie bardziej zadowolony po porodzie ;-) Do gina pojde w 11. tyg., ale watpie, zebym sie tego dowiedziala... Najwazniejsze to zeby mi potwierdzil, czy jest serduszko i w ogole czy wszystko ok, bo nie mam zielonego pojecia, wiec sie troche martwie na zapas... :-( Tak jak pisalam - objawy sa coraz slabsze, ale sa, czyli wciaz mi niedobrze i moge caly czas spac... Jem co mi sie pod reke nawinie, a co chwile mam ochote na cos innego. Lily i bede-mama, tez tak mam, ze przestalam sie przejmowac problemami doczesnymi... Dziwne to. Ale dobrze, bo jak sie stresuje, to mnie brzuch boli, a tak to teraz mam spokoj ;-) Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W uk mowia plec w 20 tym tyg ciazy na scanie...moja kolezanka poznala plec moze zalezy od lekarza...ja za niedlugo wychodze do poloznej...u mnie objawy wciaz silne i nerwowa jestem strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka ja mieszkam walym miasteczku gdzie nie mowia plci dziecka bo juz mieli kilka procesow:( tu jest tylko jeden szpital i usg robia tylko raz no chyba ze jest cos nie tak i to usg jest w 12 tyg ciazy w pierwszej ciazy wyblagalam o drugie usg teraz moze tez mi sie uda :P przed chwila dzwonilam do polski za pytac kiedy najlepiej dowiedziec sie o plec i powiedziano mi ze miedzy 20 a 23 tc ja za pierwszym razem dowiedzialam sie w 12,zobzczymy. ale do pl napewno polece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. U mnie dziś chyba jak u wszystkich, parno, duszo i gorąco. Od rana byłam na tych badaniach do pracy. Pobrali mi krew i w zasadzie to jutro wszystko będzie wiadomo. Czy mnie przyjmą, czy wykryją, czy szefostwo się o tym dowie.. Mam nadzieje, że będzie tak, jak pisałyście. A co do urlopu. To ja mieszkam nad morzem- Kołobrzeg. I powszechnie wiadomo, że kobietom w ciąży nie wolno się opalać. Dla mnie to będzie katorga, ale poświęcę się dla dzidziusia. Słyszałyście jakieś historie na ten temat? lily white- mam identycznie, ostatnio zapytałam się lekarza, czy jest się czym niepokoić i powiedział, że absolutnie nie. Kobieta w ciąży powinna powoli wstawać, najpierw spuszczać nogi z łóżka, potem się podnieść. Coś w tym jest bo odtąd tak robię skurczów nie mam. Nie masz się czym przejmować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże nie idzie wszystkiego doczytać - tyle natworzyłyście;) A ja mam już pracę przyjęta i oficjalnie 10 lipca obrona;) Już się nie mogę doczekać poczucia tej wolności hihi;) A tak w ogóle to do moich objawów mdłości sobie poranne i wieczorne doszły i straszny apetyt na słodycze...teściowa tort w sobotę zrobiła- i był boski:) I w ogóle przytyłam bardzo albo tak mi się wydaje...niby się jeszcze w spodnie mieszczę ale jest mi ciasno...i brzuszek mi wysadził do przodu....babcia mojego M stwierdziła, ze ja to dłużej w ciąży być muszę tylko ze się baliśmy powiedzieć wcześniej...a niestety to nie tak... jestem teraz dopiero coś koło 8 tyg...i według mnie nie powinno być nic znać... chyba ze się mylę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×