Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nad

On ma mnie dość i flirtuje z inną, jak go przekonać, żeby dał mi szansę???

Polecane posty

Gość Nad

Odkryłam, że chłopak, którego kocham sms`uje od tygodnia z inną, nowo poznaną laską. Piszą do siebie "słoneczko" chociaż ona pisze do niego więcej, on odpisuje itd. Jednak okazuje się, że to tylko skutek, a nie przyczyna problemów. Zrobiłam awanturę, zachowałam się jak nawiedzona histeryczka i on z wściekłości powiedział, że chyba psychiczna jestem, że sama jestem sobie winna bo on jest jest po prostu zmęczony i ma dość ciągłych pretensji, kłótni i tego, że cokolwiek zrobi i powie jest źle i się dąsam. Stwierdził, że zamiast się wściekać i dawać focha to powinnam zabrać mu telefon i się przytulić. Stwierdził, że coraz częściej brakuje mu sił, że wkurza go, iż przekręcam wszystkie jego słowa i intencje tak żeby wyszło, że wszystko jest przeciwko mnie. Na początku byłam wściekła i rozżalona ale potem jakby mną coś zatrzęsło i po prostu zrozumiałam, że początki tej zdrady to konsekwencja moich poczynań. Wiem, że On postępuje nie fair wobec mnie ale sądzę, że gdybym ja była tak w związku zmęczona to pewnie bym zrobiła tak samo. Pewnie to cały czas się rozwija, pewnie piszą i dzwonią a ja nie wiem, co robić. Nie wiem, czy uda mi się pokazać mu, że się zmieniłam, że coś we mnie się obudziło, czy w ogóle da mi szansę jeszcze. Żyję dzień i noc w strachu, że nagle on powie, że to koniec wszystko, że się zakochał. Jak mu udowodnić, że warto dac mi szansę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×