Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coffee_with_sugar

20sto latki SIE ODCHUDZAJA ! cel - boskie cialo na wakacje ! dolacz i TY... !

Polecane posty

ja postanowilam ze nie bede jadla wieczorem. Od godz 17 zero jedzenia. Wlasciwie to nie chce duzo schudnac. Tylko zawsze kolo 19.30 jestem glodna jak wilk. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.dieta.pl jak sie zaloguje to mozna robic sobie dziennik co sie dzisiaj zjadlo i ile to kcal i tez dziennik spalania kalori i powiem wam ze podoba mi sie to bo jestem pod kontrola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulla_bye witaj ;) zlosnica fajnie ze chcesz zostac na tym topiku :) ciasteczko20M - zle robisz,ze chcesz o 17 jesc ostatni posilek ! spowolnisz sobie przemiane materii..jedz cos o 16:30 i potem o 19:30.Nie utyjesz od tego a raczej szybciej schudniesz.Dieta nie polega na niejedzeniu,pamietaj ! ;) wiecie co dziewczyny,ja doszlam do wniosku ze najlepiej jest jesc mniej ale zdrowo i nie katowac swojego organizmu.Wczesniej stosowalam tylko rygorystyczne diety i co z tego ze szybko chudlam jak zaraz odrabialam wszystko...zrozumialam ze dieta to nie kara,to zmiana stylu zycia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Tak myslisz? Moze masz racje. Pewnie przez to wiecej tylam jak chudlam. Wiec postaram sie byc na diecie. Tylko ze zadnej nie znam. W zyciu zadnej nie stosowalam. Zawsze tylko wieczoremi niE jadlam. Ot i cala moja dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczko ja Ci powiem jak najlepiej schudnac .Mam duza wiedze na ten temat ale problem polega na tym zeby te zasady wdrazyc w zycie ;) 1.codziennie jesc sniadanie-najlepiej gdy jest to owsianka z owocami/razowy chleb z jajkiem/serkiej i warzywami 2.jesc duzo warzyw i 2-3 sztuk owocow 3.pic duzo wody 4.do kazdego posilku starac sie jesc cos bialkowego 5.kolacje zjadac najpozniej o 20- niech to bedzie cos bialkowego , np. 2jajka,serek wiejski,moze byc z 1 kromka ciemnego chleba 6.zadnych slodyczy,fastfoodow ,alkoholu 7.jako przekaske jescsurowe warzywa ew. jablko 8.nie przejadac sie tak naprawde wystarczy stosowac sie kilku zasad a waga zacznie spadac :) Ja postaram sie codzinnie robic bilans tego co zjadlam,bedzie to cos wrodzaju dzienniczka S: 2kromki razowca z jajkiem i serkiem figura(300) II S :jablko,cieniutki plaster ciasta na sprobowanie (150) O:nozka zkurczaka pieczona z salata i ogorkiem(300) plus pol lampki wina P:100gserka wiejskiego z lyzeczka domowego dzemu i 2 male chlebki ryzowe (150) K:cienki razowiec z jajkiem,pomidorem i szczypiorem + kawa(200) =ok 1000kcal ;) wiec idealnie a co u was? jak weekend mija? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tragicznie - ucze się do egzaminu, a raczej robie wszystko żeby się nie uczyć czyli jem, dziś wchłonełam już ok 1500 kcal a najgorsze jest to że to jeszcze nie koniec dnia :/ nadprogramowo był bigos, sterta jabłek, sałata, pomidor, rzodkiewka... musze się jakoś opanować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. . . Postaram sie stosowac do tych zasad. Kurcze, wiecie co? Ja mam strasznie slaba wole. Postanawiam sobie cos i nie moge dotrzymac slowa. Podobnie bedzie z ta dieta... Jutro sie postaram z calych sil. Oby tylk kilka dni i czlowiekowi wejdzie to w nawyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) rany jak ja sie nie wyspalam dzisiaj :o nawet kawa mnie nie uratuje :P sa efekty !!! widze i czuje,ze chudne :) super uczucie... i co najwazniejsze nie glodze sie !!! Od wczoraj spadlo mi 0,6 kg ! jestem w szoku :) Moim pierwszym celem jest58 kg, jak uda mi sie to osiagnac to juz potem bedzie z gorki do tych 56. Zjadlam juz sniadanie-1,5 kromki chleba z ziarnami+jajko+plaster sera zoltego light+plaster szynki+pomidorek i szczypior :) zlosnica89 , anka0000,ciasteczko20M,lulla_bye meldujcie sie laski i udanej niedzieli wam zycze 🌼 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też ciężko z silną wolą - miałam dziś wstać wcześniej i d**a nic z tego nie wyszło :/ miałam sobie poćwiczyć rano, zeby później skupić się na nauce... zła jestem strasznie juz po śniadaniu : pełnoziarnisty+sałata+rzodkiewka+pietruszka+koper i kawa na obiad ryba pieczona+sałata a co na kolacje to się jeszcze okaże trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj mialam horror jedzeniowy, ale juz porzadnie zabieram sie za siebie Jestem juz po sniadaniu: 2 parowki plus pol bulki i zielona herbata do tego wiec kolo 300kcal bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jaki jest sekret odchudzania? POZYTYWNE NASTAWIENIE :) Dziewczyny,musicie wierzyc w to ze wam sie uda...przeciez tak naprawde to nie jest nie do wynkoniania.Kazdy moze schudnac trzeba tylko chciec ! zajrze tu jeszcze pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastczko20M
hej. Dzisiaj zrobilam zakupy. W lodowce byly same rzeczy po ktorych raczej nie schudne... Teraz wszystko jest zdrowe!! :) Kupilam 2 jogurty naturalne. Mleko. Platki. Szczypior i marchewke. W kazdym razie to juz nie olej do frytek albo laysy. Od dzis stawiam na zdrowe jedzenie!!!!!!! Oby tylko sie to nie skonczylo jak zawsze. 3 kg w dol a 4 w gore. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastczko20M
Ja jescze nic nie jadlam ale to normalne. Zawsze pierwszy posilek robie kolo 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczko pierwszy posilek czyli tzw. sniadanie powinno sie jesc do 2h po przebudzeniu. Nie wiem czy dobrze robisz jedzac dopiero tak pozno bo im pozniej zaczniesz tym pozniej skonczysz...jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastczko20M
ok wiec jeszcze jedna moja zasada. Jesc po przebudzeniu. Ciezko bedzie bo juz weszlo mi w nawyk pozne jedzenie,ale jekos dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a co myslicie o herbatach wspomagajacych odchudzanie? Ja pije czerwodza. Dzisiaj w sklepie patrzylam i jest tego bardzo duzy wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije czerwona i zielona bo mi smakuja. Kochana powiedzcie mi co moge zjesc dzisiaj na kolacje bo nie mam zadnego pomyslu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kolacje jem activie :) można zjeśc mleko z płatkami, owsianke albo jakąs pyszną sałatke zrobić :D u mnie dziś dzień mija wg planu, niestety poza a6w nic nie udało mi się zrobić i raczej nic już się nie uda- od jutra sesja :( mimo wszystko się nie poddaje - od jutra dieta oparta na kaszach :D co do śniadania to się zgadzam, im wcześniej zjedzone tym lepiej trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do herbat to ja pijam zieloną - wszystkie smaki(obecnie malinowa) i koniecznie spróbujcie białą! jest świetna! czerwonej nie lubie bo pachnie mi rybą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie juz gotuje jajko na twardo i zjem z chlebkiem WASA a pozniej czeka mnie godzinny spacer i brzuszki wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku tez tak mialam, ale teraz juz uwielbiam. Trzeba sie do nich przekonac i wedlug mnie najlepszy jest firmy danone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelamie sie i go zjem. Moze uda nam sie zrzucic te zbedne kg:) Jak nam sie uda to umowimy sie na pizze;) Zartuje. Nom moze na jakas zdrowa salatke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jak ci sam nie smakuje to moze dosyc sobie jakis platkow, tylko nie kupuj od razu z platkami bo wtedy one sa takie dziwnie rozmiekle. Juz lepiej samemu cos dodac, to co lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×