Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi z doswiadczenia

JAK ZATRZYMAC PRZY SOBIE FACETA???

Polecane posty

Gość gość
proszę o przesłanie książki jak zatrzymać faceta na kroliczek1587@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może znacie jakieś inne książki, poza tą wspomnianą, o tej tematyce? Czyli konkrety, jak zdobyć faceta. Jakieś metody NLP, czy coś w tym stylu? Nie żadne tam "Zołzy", bo to jest kilka zdań wałkowanych w różny sposób na kilkudziesięciu stronach. Konkretne metody. Interesuję się tematem, więc szukam propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być jego przyjaciółką, akceptować takim jaki jest i dać mu do zrozumienia, że zależy ci na nim. A nie na tym na czym możesz skorzystać będąc z nim. W tedy to będzie się rozwijać. Ale to musi być prawdziwe, odegrać na dłuższą metę, nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod warunkiem że nie trafi się na głuchego ślepca ,,,,, że nie widzi,nie słyszy,że kobiecie na nim zależy,że to on jest dla niej wartością a nie to czy osiagnie sukces finansnowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Ale są tacy, którzy widzą. I doceniają to co prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogłabym prosić o wysłanie na maila wspomnianych książek? pieceofchocolate@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja też bym bardzo prosiła o przesłnie dwóch wyżej wymienionych ksiązek A. Szlęzak na adres ange.lina@interia.eu Bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czakalaka123
czy któraś zakupiła kurs klucz do jego serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z Was kupiła może kurs Klucz do jego serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są Wasze opinie na temat tego kursu? Czy jest tam coś ciekawego? Czy można to kupic na spółkę ? Kto jest autorką ? Ta Szlęzak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście żałosne, żal mi was :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłby mi ktoś przesłać książkę, o której tutaj jest między innymi mowa. Będę bardzo wdzięczna ;) k.zyczkowska91@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli znalazłby się ktoś miły kto zechciałby mi przesłać ww książki to byłoby super miss.daisy@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również proszę o przesłonie książki iwona5678@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także proszę o podesłanie książki ona122@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupoty piszecie. Jaka ksiazka, jaki poradnik, smiech na sali. Nie zmieni sie czlowieka w 5 min. Albo sie trafi na tego swojego albo nie, glupie porady i gierki w tym nie pomoga. Badzcie 100 % soba. Ja mialam za soba od groma 9rzelotnych milostek. I nagle bach, ten jedyny z ktorym chcialam sie zestarzec, ktory smial sie wtedy kiedy ja. Wysoki, przystojny, niesamowite poczucie humoru, ciagle usmiechniety, dobrze zarabia. Przez glowe mi nie przeszlo by go na sile do siebie przywiazac, cieszylam sie calym soba ze jest. I jest juz 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma wisiec nie utonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet musi sam czuć,i wiedzieć,ze chce być z tą kobietą ,nie inną na siłę,czy też wrabianie w dziecko to żałosne sztuczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100krotka11
Ja kupilam kurs 'klucz do jego serca' z linka ponizej i jestem bardzo zadowolona:) sam kurs trwa ponad 6 godzin i dodatkowo dostaje sie ebooki o randkowaniu i flirtowaniu przez internet oraz moduly dotyczace odzyskania faceta (to akurat mnie nie interesowalo) fajne jest to ze pani prowadzaca mowi same konkretne wskazowki a nie jakies lanie wody jak w zolzach czy innych popularnych ksiazkach. ogolnie polecam aha i na kurs podobno sa 2 miesiace gwarancji i mozna go oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego1
...a czy 100krotka11 mogłaby mi przesłać eboka czy cokolwiek z klucz do odzyskania faceta to byłabym wdzięczna.... matri7@interia.eu no i książkę Anny Ślężak poproszę jakby ktoś miał ;-) Z góry dziękuję i pamiętajcie, że w życiu każda kobieta powinna być egoistką, myśleć o sobie i kochać siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czakalaka123
100krotka11 moglabys udostępnić kurs i wysłać na maila amedrala91@gmail.com? mam do zaoferowania w zamian 2 książki Szlezak: Jak poderwać faceta oraz Jak zatrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też prosiłabym dagi9@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłby mi ktoś wysłać książkę A.Szlezak: Jak podrerwać faceta ? Mój mail: otylka@onet.eu Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 82
do piatku bylo ok, caly czas powtarza ze chce byc ze mna, a od soboty cisza, tylko w poniedzialek napisal ze musimy narazie odpuscic i zaczekac ale w dalszym ciagu chce byc ze mna.(jest zonaty ale ma nie ciekawe zycie w malzenstwie, jest tylko dla maloletnich dzieci), napisal ze kontakt sms zostaje, ale nie pisze od 2 dni. Ja mysle ze ma taki dramat w domu to narazie dam spokoj ale naprawde jest mi ciezko. Staram sie zajac swoimi sprawami , praca, obowiazki ale myslami jestem gdzie indziej. Powiedzcie i czy jak dam spokoj i przestane pisac , narzucac sie, to On wroci jak mu sie sytuacja w domu polepszy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mogę poprosić książkę na mail aniarajskawyspaa@gmail.com ? dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawka aniarajskawyspaa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaplątana w życiu
Hej. Proszę prześlijcie mi książkę Pani Anny Szlęzak "Jak Zatrzymać Faceta" oraz "Jak Poznać i Poderwać Faceta".... Będę bardzo bardzo wdzięczna! dagogo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moglby mi ktos przeslac "Jak zatrzymac faceta" bardzo prosze na mail aneess88.88@wp.pl z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×