Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi z doswiadczenia

JAK ZATRZYMAC PRZY SOBIE FACETA???

Polecane posty

Gość gość
Wiecie co? Wielkie g.. prawda. Mnie zostawił facet dla innej,chociaż miałam swoje życie, nigdy o niego specjalnie nie zabiegałam. To o czym piszecie owszem - ułatwia rozstanie, bo nadal masz swoje życie i przyjaciół, ale przed nim nie chroni bo do tanga trzeba dwojga, a mąż czy chłopak to cały czas odrębna osoba, której z tej czy innej przyczyny może przestać się chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że tonący brzytwy się chwyta, ale ja zamówiłam rytuały miłosne by mój facet do mnie wrócił.Najpierw przez wrózby online lecz nie poskutkowało, to wzięłam u malabory.Mój były zaczyna odpisywać na moje sms-y i myślę że będzie dobrze.Nie traćmy nadzieji! zostawiam tutaj namiar dla zdesperowanych takich jak ja :) malabora77@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika9809
slyszalam dobre opinie na temat ksiazki zatrzymac faceta, moze mi ktos podeslac? moj mail: aniiika8709@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też prosiłabym o wysłanie pdf książki "jak zatrzymać faceta: deftones@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktos chetny do zakupu kursy Anny Szlezak 'Jak odzyskac faceta?'. Jesli tak to proszę o maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aco nie masz komu prasowac koszulek? gdybys go naprawde chciala to by nie odszedl:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamjudit
ja też bym prosiła tą książkę "Jak zatrzymać faceta" Anny Szlęzak. kochamjudit@wp.pl Może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupujcie tego kursu Anny Szlezak, jak zatrzymać faceta to najgorsze G jakie widziałam. Szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co zle to sie rozleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to wyglądało tak, że ja się zmieniłam dla niego, w sumie ja byłam na poczatku bardziej z dystansem, on pragnął ode mnei ciepła, ciągłej bliskości, spedzania razem każdej wolnej chwili.... a teraz - ja pragne od niego tego same. Niestety on juz zmienil zdanie. Rzucił mnie. Zamowilam urok miłosny na http://urokmilosny24.pl żeby go odzyskać. I nagle dziś pojawił się u mnie z kwiatami. Dam mu szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz by mężczyźnie zależało to pokaż, że Tobie też zależy. W związku powinni starać się oboje a nie tylko mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy również mogłabym otrzymać na email insomia17@interia.pl ta książkę.Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie podzielę się tajemnicą życiową jak zatrzymać przy sobie faceta ale nie za darmo. Stówka i wiesz wszystko. Jesteśmy razem już 27 lat i rozwodzić się nie zamierzamy, bo w dalszym ciągu bardzo się kochamy. zatrzymac.faceta@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatrzymac.faceta@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz istnieje opinia w męskim świecie, że każda dziewczyna jest głupia, wszystko jej się należy, nic nie robi i tylko ma za zadanie w***wiać faceta. Pokaż facetowi, że jesteś zwykłą, ciepłą dziewczyną, która ma normalnie w głowie poukładane i już się nie będzie mógł od niego odczepic;) Takie wnioski wysuwam z własnego doświadczenia, oraz z rozmów kolegów z pracy ( pracuję z samymi facetami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, bo mało to ciepłych żon i dziewczyn zostało porzucone przez mężów/facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Perełka
Ja nic nie robię,on za mna wciąż szaleje,nawet czasem go olewam,umowie się z kolega na rower to on dostaje szału i niech dostaje nie przejmuje sie tym,dbam o siebie i wzbudzam zainter.innych facetow i on jest tego świadomy.Nie stoje przy garach kiedy nie chce tylko w upale jedziemy do restauracji,nie podaje wszystkiego pod nos bo kazdy ma ręce,nie sprzątam bo kazdy sprząta po sobie przewaznie,pranie robi a przewaznie to pralka pierze wiec to nie jest duży wysiłek wrzucic rzeczy do bębna,prasuje sama bo nikt lepiej tego nie zrobi.Ogólnie mówiąc nie nadskakuj***ardzo.W sypialni to co innego ,wszystko na co mamy ochotę w danej chwili.:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henrietta89
polecam ten kurs Pani Slezak dot "odzyskania faceta". pierwszy modul takie sobie, natomiast uzylam tych gotowych wzorow smsow opisanych dalej i moj ex odpisal mi po 5 minutach 0_0 (on ze mna zerwal i urwal kontakt) na chwile obecna piszemy ze soba codziennie po kilka godzin i wszystko idzie w dobrym kierunku ( ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Henrietta89 mozesz mi dac jakos dostep??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na tematy zawodowe jak i prywatne radzę sie zawsze wrozki i jak na razie dobrze na tym wychodze bo kobieta trafia bez pudła. Jesli ktos jest zainteresowany podaje do niej email : tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceta można zatrzymać tylko dobrym seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henrietta89
gość chetnie dala bym ci dostep ale to konto z kursem dostaje sie przypisane do mejla z imieniem i nazwiskiem ktorego wolalabym nie udostepniac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja używam feromonów do przyciągnięcia mężczyzn ( ze sklepu http://pherowin.pl) i chwalę sobie ich skuteczność. Widzę że naprawdę mierzą mnie wzrokiem i podobam się im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaX23
ja tez mam ten kurs "jak odzyskać faceta" i tez podzialaly mi te smsy ktore tam są podane. bardzo fajne te porady, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti1
Dziewczyny, czy mogłabym zwrócić się do Was ze złamanym sercem po przesłanie mi tego podarnika? Baaardzo proszę, jeśli ktoś otrzymał go od kogoś, niech w dobrej wierze przekaże go dalej pliiiis :* mjakmarti@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy mogłabym zwrócić się do Was o przesłanie mi tego poradnika? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również proszę o przesłanie książki szywkaaa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy mogłabym zwrócić się do Was z prośbą o przesłanie chociaż jednego sms, którego wysłaliście aby on odezwał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz związek trwał 8 lat do momentu kiedy on powiedział, że już nie chce ze mną być. Płakałam i cierpiałam niesamowicie… on zostawił mnie dla innej. To był dla mnie najczarniejszy okres w zyciu. Ale postanowiłam spróbować ostatniej deski ratunku – rytuału miłosnego z polecanej w Internecie strony http://urok-milosny.pl – to był strzał w dziesiątkę. On do mnie wrócił przywracając mi sens w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosce
mam do sprzedania tanio kurs Seksualna obsesja! efcia1993@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×