Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi z doswiadczenia

JAK ZATRZYMAC PRZY SOBIE FACETA???

Polecane posty

Gość gość
Mam kurs jak odzyskac faceta.chetnie wymienię sie na inny.Prosze pisac na maila monika24140@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkaa1984
Mówię Wam jedną z niewielu osób która zna się na magii jest wróżka Sigita. Opowiedziała mi jak zrobić skuteczny rytuał miłosny i co ważne zadziałało!! Chłopak w końcu mnie zauważył i teraz ciągle adoruje. Kontakt to tej Pani jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś dobrze napisał. Przyciąga się uroda a zatrzymuje osobowością i seksem i oczywiście kobieta musi mieć swoją kasę na swoje wydatki bo facet bankomat z czasem może mieć dość choć są tacy co nic nie mówią bo dzieci małe są ale jak dzieci dorosną może mieć dość i będzie rozglądał się za innymi. Może nie koniecznie zostawi i będzie siedział z litości ale na boku ktoś będzie. opinia faceta który siedzi z litości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość gość
Spiertalalcie z tą miłością . Rzygać mi sie chce od waszej miłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smycz starczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba go w sobie rozkochac do szalenstwa i przywiazac emocjonalnie,dawac siebie kawalek po kawalku,sprawic zeby wariowal z tesknoty .;) ja tak robie z moim obecnym i to dziala;)prawie je mi z reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co? Sam powinien chcieć zostać a jak nie chce, to po co kogoś takiego zatrzymywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zatrzymać? Nie zatrzymywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłem smycz styknie :-D A z ręki już je jak pies :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda jest konieczna żeby facet się zainteresował i zauroczył. Rozkochać do szaleństwa można go tylko fajnym charakterem, namiętnym seksem i pewnością siebie. Byłam w czterech związkach i w każdym facet po ok roku byl juz szalenczo zakochany. Ja muszę przyznać że też ich kochalam do szalenstwa. Jednak po 2-3 latach wszystko z mojej strony gasło i musiałam odejsc. Na szczęscie znalazł w końcu tego, który mnie nigdy nie nudzi, seks jest tak samo namietny jak na początku, a żaden inny nie dorasta mu do pięt. Jesteśmy razem juz 8 lat i kocham go jeszcze bardziej niż kiedyś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milimay
Hej, dziewczyny. Czy któraś z was ma może pdf ksiazki "Jak zatrzymać faceta" i bylaby chetna przeslac? Byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam wszytkie kursy Anny Szlęzak i jestem chętna się z nimi podzielić, więcej informacji pod mailem katasia.91@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić rachunki i uregulować długi, jeśli tak, email: sureways_financialaid@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma możliwość wysłać e-book smsowa gra to naprawdę będę wdzięczna. Wiem że są kobiety które bezinteresownie pomogą drogiej robicie. Jak coś moj email kryglaura@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec jak zatrzymac przy sobie faceta, jakie on ma słabe punkty, na co jest czuły, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zaraz poleje się fala hejtu ale muszę polecić spirytualistkę ze strony wrozkadiana.pl gdyż naprawdę mi pomogła, powiedziała jak samemu odprawić rytuał miłosny, który przyniesie efekty i tak się stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstra komórki mózgowe
Faceta się nie zatrzymuje tylko przyciąga, wy baby dalej nie kumacie o co tu chodzi. Żaden makijaż, sztuczne cycki czy inne cuda NIE przyciągają tylko powodują że facec***atrzą na te bidulki z politowaniem. A uczucia nie wyprodukujecie, po prostu jest naturalne przyciąganie lub go nie ma. Jak jest to super a jak nie ma to nie ma i NIC nie możecie zrobić aby sztucznie stworzyć. Czas się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×