Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi z doswiadczenia

JAK ZATRZYMAC PRZY SOBIE FACETA???

Polecane posty

Gość gość
Witam. Takze bym prosiła o audiobooka czy inne źródło do przesłania na mejla kamilapachul@tlen.pl Była bym bardzo wdzięczna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Esz
Sms z kursu Jak odzyskać faceta u mnie rowniez podzialal. wyslalam do mojego bylego smsa "jak sie nazywala ta wloska knajpa do ktorej razem lubilismy chodzic" i odpisal mi po 5 minutach :))) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,ja też mam obawy co do nowej miłości, choć mówi ze kocha to coś czuje ze pękło to coś.Jeśli ktoś by mógł mi przesłać na mail ksiązke Jak zatrzymać faceta-dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczeq92
Julcia981 Tak to ta sama :) genialna laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz wiedziec jak zatrzymac przy sobie faceta, jakie on ma slabe punkty, co mu sie podoba w kobiecie, napisz do mojej wrózki Sofii. Jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym przeczytala ta ksiazke ,,jak zatrzymac faceta,,w pdf ktos ma to prosze na maila kasia.makijaz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 33a
Ja też bardzo bym prosiła o ebooka listek15@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia a nie z książki: nie trzymać ani nie zatrzymywać, jasno i klarownie na początku zaznaczyć (i tego się trzymać!), że szans na powroty nie będzie a świat jest pełen przystojniejszych od niego facetów i... o wiele mniej atrakcyjnych kobiet od nas :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje drogie ja robiłam wszystko dla swojego ex akceptowałam wszystko co on chciał robić i odszedł stwierdził że wypalił się uczuciowo i potrzebuje kobiety przeżyłam bardzo prosiłam żeby wrócił aż zdałam sobie sprawę dam na wstrzymanie jednak jeśli chciał by wrócić powiem że nie byłby to dobry pomysł musiał by bardzo zawalczyć bo gdy kobieta pozwala od razu wrócić czy on ma szacunek puźniej czy bedzie się nią bawił co????Szanujmy się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam do wymiany
Witam, posiadam kurs Pułapka na faceta autorki Anny Szlęzak. Jeżeli ktoś jest chętny wymianą na inny kurs tej autorki zapraszam na maila: karola.08.24@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zatrzymywać! Ze strachu przed rogami nigdzie się nie wy/puści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoA
Mam kurs pułapka na faceta i seksualna obsesja. Jeśli, któraś w Was jest chętna mogę sie podzielić z Wami za drobna oplata gdyż kurs dość dużo mnie kosztował, więcej info na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kurs pułapka na faceta i seksualna obsesja. Jeśli, któraś w Was jest chętna mogę sie podzielić z Wami za drobna oplata gdyż kurs dość dużo mnie kosztował, więcej info pod adresem email: alutka06@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katasia91
Witam, poszukuję kursu Klucz do jego serca Anny Szlęzak. Ja ze swojej strony mogę zaoferować kursy: -Pułapka na faceta -Sekrety Udanego Związku -Seksualna obsesja -Jak odzyskać faceta? Poradniki: -Jak zatrzymać faceta? -Jak poznać i poderwać faceta? -100 pytań i odpowiedzi: Problemy z facetami Jeżeli ktoś jest zainteresowany wymianą mój mail: katasia.91@wp.pl Posiadam też książki innych autorów i autorek o relacjach damsko-męskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem przede wszystkim lubić siebie i nie trząść się ze strachu, że facet odejdzie. Faceci wyczuwają bezbłędnie ten kobiecy lęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, jeśli ktoś może mi wysłać kurs Ani Ślęza za połowę ceny to bardzo proszę,... ina_6@o2.pl, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zatrzymywać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram poprzednią odpowiedź! Na chooooj Ci facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być sobą najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba kilka razy na tydzień wyprowadzać go na orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej!jezeli ktos ma mozliwosc przeslania ksiazki: jak zatrzynac faceta na e- maila ankrasa02@wp.pl. z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś tą książkę? Jak coś to bardzo proszę o wysłanie na maila: wiki820@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie z tymi książkami. Facet jest prostszy w obsłudze niż wam się wydaje i niewiele mu trzeba. Prędzej Cię zostawi gdy zobaczy jakie pierdoły czytasz. Facet-zwiazek 17l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba d**y dawać a nie po galeriach latać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV
Przyciąga się urodą, utrzymuje osobowością i seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma kurs "jak odzyskać faceta"? Mogę się wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba dać mu dobry seks i wolną rękę :) Nie starać się o niego, nie zabiegać, nie suszyć głowy o d**erele, mieć swoje sprawy, pasje etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet kocha to sprawa prosta ale należy mu się dobry seks kiedy potrzebuje i należy mieć swoją kasę bo dojarek nieznosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×