Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi z doswiadczenia

JAK ZATRZYMAC PRZY SOBIE FACETA???

Polecane posty

Gość gość
hejka:) mam pytanie: macie książkę "jak zatrzymać faceta" Anny Szlęzak w pdf.? jeśli tak to prześlecie mi na maila, z góry dziekuję :) mój mail: kosia9@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_ad
Bardzo proszę o udostępnienie mi książek A.Szlezak na mail: estrella2@vp.pl Pozdrawiam Was dziewuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć bardzo fajny charakter....itd uroda też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buAHAHAka - ja się nie dziwię, że wszyscy od Ciebie odeszli. I na pewno zwiewali. Sama bym uciekła jak najszybciej od bryły lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 82 - ależ Ty jesteś naiwna. Ma doskonałe życie w małżeństwie i sypia z żoną, tylko mydli Tobie oczy, by mieć Was obie naraz. I może jeszcze jakąś trzecią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak zatrzymać nigdy się nie zajmuje takimi rzeczami ,żyję z pasją i to oni się o to martwili ale niepotrzebnie bo miłość rozkwita tylko w wolności nigdy w niewoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcilar
Byłabym wdzięczna o podesłanie ma maila książki A. Szlęzak. Z góry serdecznie dziękuję :)) alicjaruzik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i ja mogłabym prosić o przesłanie pdf poradnika "jak zatrzymać faceta"? lonette@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również bym prosiła o przesłanie książki Anny Ślęzak "Jak Zatrzymać Faceta". Będę bardzo wdzięczna. Mój mail: otylka@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklonowana40
:D:D poradniki na zatrzymanie a potem na pozbycie się :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w000
mój jest dla mnie całym światem ,ale ja jestem całym wszechświatem :-) jak On,jest takie piękno które nigdy się nie nudzi ,najważniejsza rzecz w miłości doskonałej : kochasz życie nawet w samotności? jeśli nie i gdy go spotykasz zmieniasz się w bluszcze oplatające to udusisz, najczęstszy błąd kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlapac, ogluszyc, zwiazac, zakneblowac i schowac w piwnicy muahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uświadomić sobie raz na zawsze, że faceta sie nie da zatrzymać!!!! Żadnego bez wyjątku. Tylko te kobiety "zatrzymały" faceta, które go rzuciły. Taki facet jeśli kochał to już do końca życia będzie pamiętał, wielbił i tęsknił do tej niespełnionej miłości. Smutne to ale prawdziwe, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane kobietki będę wdzięczna za udostępnienie mi książki "Jak zatrzymać faceta". Mój mail: limoncia@o2.pl Z góry bardzo dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czakalaka123
Kto jest chetny zakupic na spolke kurs klucz do jego serca prosze podawac swoje maile, im wiecej osob tym mniej kasy na glowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:32 to nie prawda, kochałem i poważnie do tego podchodziłem. Powiedziała, że nie chce ze mną być. Przyjąłem do wiadomości, odchorowałem, i nie chcę mieć z nią nic wspólnego. Jeśli takie gierki ma urządzać to nic z tego nie będzie. Miłość to nie manipulacja. Zrobiła miejsce dla kogoś innego, więc niech będzie szczęśliwa to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexa20
Ja również bym prosiła o przesłanie książek Anny Ślęzak: "Jak Poznać i Poderwać Faceta" "Jak Zatrzymać Faceta". Będę bardzo wdzięczna. Mój mail: alexa20@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od wszystkiego
Podobno w przygotowaniu jest już trzecia część, "Jak utrzymać faceta, którego się zatrzymało"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
może ja bym napisała poradnik "jak znaleźć czas na czytanie książek o facetach?" a następnie sequel "jak implementować wiedzę z książek o tytule zaczynającym się od słowa jak?" Czy się wbiłabym się tymi propozycjami w jakąś niszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od wszystkiego
Pytanie! Cała kafeteria przebiera stopkami w oczekiwaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trzymać faceta? Myślałam o tym i bazowało mi się wiele myśli. Poradniki moze są dobre na jakiś czas, albo dla tych co nie kumaja nic. jak poznałam właściwego faceta, który sam w sobie sprawiał ze go chciałam, poprostu chciałam być dobra ale w sposób autentyczny. Taki nieudawany. Poprostu tak mnie uspokajał, rozczulal. Chyba właśnie się zagalopowalam potem, przez zauroczenie czułam się jak szurnueta z miłości, ale to był fajny stan. Potem in miał problemy, zerwalismy kontakt choć on pisał ze chce mnie, spotykać się i nie chce zrywać kontaktów, to jednak to zrobił. Wiec nie słuchając żadnych porad poprostu też nie zabuegalam. Czasem napisałam co słychać , on odpisywal. Czasem są pisał co parę tygodni ze chce się spotkać i myśli o mnie, ale nadal był zajęty. Nie nalegalam. Teraz mówi ze znów chce się spotkać wiec jak chce niech sam się stara, bo uważam ze kto zerwał kontakt niech się stara. Oczywiście potrzebował zapewnienia ze ja jeszcze tesknie, ale stawiam na lekka szczerość, niech się samo dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduskaaa
czakalaka123 jestem chetna na skladke;) moj mail aduchaa17@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.01 Jak trzymać faceta? Myślałam o tym i bazowało mi się wiele myśli. Poradniki moze są dobre na jakiś czas, albo dla tych co nie kumaja nic. jak poznałam właściwego faceta, który sam w sobie sprawiał ze go chciałam, poprostu chciałam być dobra ale w sposób autentyczny. Taki nieudawany. Poprostu tak mnie uspokajał, rozczulal. Chyba właśnie się zagalopowalam potem, przez zauroczenie czułam się jak szurnueta z miłości, ale to był fajny stan. Potem in miał problemy, zerwalismy kontakt choć on pisał ze chce mnie, spotykać się i nie chce zrywać kontaktów, to jednak to zrobił. Wiec nie słuchając żadnych porad poprostu też nie zabuegalam. Czasem napisałam co słychać , on odpisywal. Czasem są pisał co parę tygodni ze chce się spotkać i myśli o mnie, ale nadal był zajęty. Nie nalegalam. Teraz mówi ze znów chce się spotkać wiec jak chce niech sam się stara, bo uważam ze kto zerwał kontakt niech się stara. Oczywiście potrzebował zapewnienia ze ja jeszcze tesknie, ale stawiam na lekka szczerość, niech się samo dzieje. xxxxxx A długo jesteście osobno?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pospaliście się czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak go zatrzymać? ja widząc że traci mną zainteresowanie zamówiłam urok miłosny na stronie http://magicznerytualy.pl - pomogło:) teraz on znow się stara, nawet bardziej niz na poczatku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
"magiczne rytuały" aha dziękuję i do widzenia, ostatni niech zgasi światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Jeśli chodzi o wcześniejsze posty, że najlepsze nic nie robienie to muszę spróbować. Też przestane się starać i nic nie będę robił, jak jej zależy to zależy i nic tego nie zmieni. Czemu tylko jedna strona ma działać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym dla faceta zrobila wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×