Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość kasienka221487
tak mowicie? spontan..to ja w nastepnym miesiacu tak do tego podejde. bez stresow czy to juz te dni czy jeszcze nie...chociaz za miesiac to ciezko bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
bo bede przejeta przygotowaniami do slubu i wesele i bede zestresowana............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhah tak jest ,ja sie jeszcze nogami pod tym podpisuje hahha TO najlepszy sposob skoro tyle myslimy wszystkie i nic, to trzeba czegos innego sprobowac! Kasienka czemy w tym miesiacu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak to bedzie stres, ale inny;) i skup sie na przygotowaniach do slubu, a od czasu do czasu z mezem sie odprezcie, zapominajac o wszystkim;) zreszta sie bedziesz stresowac slubem, a nie wyliczeniami dniami plodnymi,... o tym nie mysl, zakaz na przyszly miesiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze ołowek pomiedzy pośladki i tez sie podpisuje!!! 2 ostatnie cykle byly staranne i co? i @ przyszla, wiec ten cykl bedzie luz, przytulanko co 2-3 dni i bedzie gites:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka- Mila ma racje skupisz sie na slubie, wiec jak bedzie przytulanko to moze sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buheheheh no fakt :D lol :) nie no nie moge, wyobrazilam sobie jak sie wszystkie podpisujemy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
dobrze by bylo moze to naprawde zadziala i bedzie niespodzianka :) a slub jest 22 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wredniaczku albo sie dzieciatko od razu z olowkiem w reku urodzi;) Tak dziewczynki w tym miesiacu czysta przyjemnosc i obysmy wszystkie przeskoczyly do drugiej tabelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz niedlugo Kasienka slub:) My 20 sierpnia obchodzimy rocznice naszego slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
wiecie ja to nie moge przebolec jednego jak czlowiek nie planuje to ma i te wszystkie dziewczyny co planuja zlapanie chlopaka na dziecko itd i maja a my sie musimy tyle naczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czasem o tym mysle ze wokol mnie niektorzy w ciazy nic nie planowali i hop, nawet nie bardzo chcieli , a my bardzo chcemy i nic! dlatego teraz i my nie planujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak zapodaj linka. kasienka wlasnie od takiego myslenia musimy sie uwolnic! nie interesuja nas inne kobiety,i te co łapią na dziecko,i nie stresujemy sie tym ze komus innemu sie udalo.myslimy pozytywnie,nie przejmujemy sie i cieszymy sie szczesciem innych:) oto nasza tajemnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
brat mojego narzeczonego jesienia zostanie tatusiem tylko on dopiero ma 18 lat a ta jego panna jest taka beznadziejna ze az sie w glowie nie miesci i oczywiscie dzidzia jest dlatego ze ona mu wciskala ze ma dni nieplodne i napewno sie nic ie stanie jak potem z nim gadalam to sie okazalo ze za kazdym razem twierdzila ze to nieplodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom przykre to jest,ale ja jego tez nie usprawiedliwiam,uwierzyl tak na slowo?mogl nalegac na jakies zabezpieczenie.oczywiscie ona bezsprzecznie go wrobila i sie zachowala jak idiotka jakas:( no coz - sa ludzie i taborety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze powinien pomyslec o jakims dodatkowym zabezpieczeniu, a tak to altwo jej przyszlo, cwana bestia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
no to oczywiste ze on glupi tak jak ona to nikt go nie broni. ale on nigdy by nie przypuszczal ze panna ktorej zostalo 2 lata do matury bedzie chciala go w dziecko wrobic. poprostu jak wyczula ze on ma juz jej dosc i ja zostawi to zaczela dzialac i jest nie zbyt ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo naa drugim topiku, na ktorym sie udzielam 2 laseczki mialy 2 kreseczki i sie okazalo, ze jedna poronila samoistnie, a druga ma ciaze martwa bu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
nie nakrecajmy sie takimi rzeczami u nas tak nie bedzie u nas bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że na to nie mamy wpływu.. wbrew pozorom, bo każdy kto mnie zna, myśli, że nic mnie nie zabije.. a ja tak naprawdę słaba jestem, jakby mi się coś takiego przytrafiło - załamałabym sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ale nic takiego sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie zadreczaj sie! skup sie na swoim szczesciu. Ja wiem, ze to przykre i ciezki, bo sama teego dsowiadczylam! Jak pisalam wczensiej rok temu przeszlam poronienie samoistne, a juz sie cieszylam, i mial byc prezent na nasza 3 rocznice slubu, ale sie nie udalo, ale teraz juz sie postawilam do pionu, i musi sie udac tym razem! I bedzie dobrze! I mam teraz Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×