Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

katia ja teraz dupaston biore i tez zaraz 3 dni po skonczeniu miałam @ a teraz skonczyłam juz tydzien temu i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo nikogo nie ma??? u mnie bez zmian... brak @, objawy : piersi troche bola ale przy ucisku, czasem dół brzuch delikatnie, temperatura 36,7 - czyli chyba ok :) 33 dc... testu nie robiłam.... boje sie rozczarowania..... i jak tu sie nie nakrecac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku no własnie :( chyba poczekam.... no chyba ze mnie cos skusi... test kupiłam... ale wiesz... pierwszy raz mnie jakos nie kusi zeby robic, zawsze to po 2 testy robiłam czasem i prze terminem @ a teraz jakos mnie ciagnie, test kupiłam ale lezy sobie w szufladzie... bede sledzis temperature, jezeli spadnie to wszystko bedzie jasne. Na urlopie nie mierzyłam dopiero od wczoraj znów zaczełam i jak narazie utrzymuje sie 36,7 Wredniaczku a jakim ty termometrem mierzysz tempke? specjalnym ? czy zwykłym? bo rak patrze to masz bardziej dokładne pomiary do drygiiej cyferki po przecinku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moj z dwiema, ale i tak wolalabym zeby byl z jednym hehe tak to tutaj takie pagoreczki mi sie robia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) no kinia to musi być to!!!!!!!nie mogę się doczekać tej wieści:) byłoby super!!!!! założycielka tematu....-musi sie udać!!!!!!ja bym nie wytrzymała bez testu:)ogłoś nam tą wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szwagierka też brała luteine i zawsze po 3 dniach był @ a pewnego razu jeden dzień nic,drugi dzień też nic i w trzecim zrobiła test no i wynik był piękny!!!!dwie czerwone krechy!!!!!! z tego szoku zadzwoniła do mnie o 5 rano że nie wie o co chodzi:)nie mogła dowierzyć a tu proszę już 3 m-ąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia no ja juz skonczyłam duphaston tydzien temu w sumie.... kurcze mam takiego stracha przed tym testem... a jak bedzie jedna krecha to załamka.... no ja tez miałam po luteinie i po duphastonie 3 dni i @ albo chociaz to brazowe plamienie, a teraz nic - brzuch mnie pobolewał troche od tygodnia juz a teraz przestał i wogóle sie nie czuje jak przed @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) kiniusia twarda jestes ;) jak weszlam do domu to odrazu siadlam przed komputerkiem zeby zobaczyc co u Ciebie - bylam pewna ze sie zlamiesz i zrobisz tescik ;) nie martw sie to napewno dzidzius ;))) mocno wierze ze Ci sie udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test - negatywny :( temperatura nadal podwyzszona 36,7 od 3 dni.... @ brak... objawów brak, piersi przestaja bolec.... boje sie ze cos jest znów nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniu przykro mi :( ja tez za tydzien bede miala załamke.. kurde nie chce o tym myslec. co ja mam dalej robic? moglabym pojs na badania, ale boje sie, ze jak juz sie zaczne badac to totalnie zwariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia bardzo mi przykro z powodu testu. Ale to dosc dziwne, bo skoro dokładnie wiesz kiedy była owulacja, i skoro ponoć @ jest zawsze do 16 dni po owul. to o co chodzi.. podobno przedłużyć sie moze tylko pierwsza faza... może poczekaj jeszcze kilka dni i jak @ nie przyjdzie to lec do ginekologa, może to błedny test.. nie chce cie nakrecac ale to dość dziwne.. u mnie tez lipa, @ ma byc w przyszla srode i juz czuje ze bedzie. W sumie juz od kilku dni bola mnie piersi. Nie jakoś mocno ale jednak wiec sie zbliza.. wnerwiajace to, bo mialam duzo nadzieje na ten cykl po wizycie u ginekolog.. pozdrawiam i trzymaj sie kinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kinia mi również jest przykro,sle dopuki nie przyjdzie @ to zostaje nadzieja:)wpadłam tylko na chwilkę,żeby wam powiedzieć,że nie będzie mnie przez 5 dni,ponieważ jutro rano wyjeżdżam z mężem do Niemiec odwiedzić moją mamusię,bo ona tam ma męża itd.....:D mam nadzieję,że jak wrócę to przybędzie wiele wspaniałych nowinek:)Całuję was,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........ok 14-15.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................5..........30.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............7...........30.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4?..........29.09.2009.......,23.... ...Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........10tc..................31.03.2010......... . ....???............ uaktualniam tabelke. mojego dzidziusia nie ma juz z nami.wczoraj wyszlam ze szpitala.znikam z forum kiedys moze sie pojawie.milo bylo was poznac dziewczynki zycze szczescia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie smutno tu zrobiło :( kasienko zajrzyj do nas za jakis czas!!!! mnie dzis cały dzien brzuch boli i jak narazie tylko plamienie bezowe mam.... @ nie widac.... mam doła jak djabli.... wczoraj zastanawialismy sie z M. czy nie odpuscic sobie na 2-3 miesiace lekarzy, tabletek, testowania, liczenia, mierzenia temperatury itp... bo ja juz psychicznie wysiadam, popłakałam sobie wczoraj jak bóbr, dobrrze ze moje kochanie jest ze mna i pociesza rozmawia.... musimy cos postanowic.... tak dłuzej nie damy rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jest tu kto? ja dostałam znów brązowego plamienia zamiast @... nie rozumiem tego bo przeciez miałam owulke, temperatura to potwierdziła, testy owulacyjne pozytywne,... podejrzewam ze ja reaguje tak na ten duphaston i to przez niego... zdecydowalismy sie z M. ze odpuszczamy na 2 miesiace pelny luz... ja aaczyanm nowy kierunek wiec troche sie zajmie tym... wszystko isie wyrówna mam nadzieje, a potem wybieramy sie do kliniki niepłodnosci moze tam nam pomoga... dziewczynki co o tym myslicie? ja mam taki metlik w głowie... nie wiem czy to dobry pomysł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........ok 14-15.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................5..........30.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............7...........30.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4?..........29.09.2009.......,23.... ...Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........13tc..................31.03.2010......... . ....???............ Na sam poczatek...to mnie zamurowalo. Kasienko tak mi przykro... U mnie ok rzadko sie odzywam bo nie mam za grosz czasu, jak jestem wolna ok 17 to padam na twarz. Mam mnostwo obowiazkow od kiedy zaczal sie rok szkolny, szkola, przedszkole i pies. Czekam z niecierpliwosia na 20 listopada, moj maz wtedy wraca z 6-miesiecznego szkolenia. Z kruszynka ok, ma juz 8 cm, kolejna wizyta 12 pazdziernika, wtedy moze cos podgladniemy:) Dziewczyny trzymam kciuki za kazda z WAS!!! Chcilabym wreszcie przeczytac radosna wiadomosc!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słonka. Przepraszam was ale nie zmieniam danych w tabelce z terminem @ bo w tym miesiącu odpuściłam i nawet tego nie obliczam. Tempki też nie mierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×