Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

czesc dziewczynki ;) widze ze siu rozkrecilłyscie :D katia jak ty sie czujesz? widzisz czyli wczystko dobrze i niepotrzebnie sie stresowałas. Jezeli przez 2 nastepne miesiace nie bedzie zadnych efektów mnie tez czeka to badanie.... o widze ze i układzik sie pojawiła :D cathlen, anna asia tez :) no i kingap nasza zaciązona :) a ciekawe jak tam maja, nasz druga zaciążona :D i??? ja dzis cały dzien na zajeciach padam...a mieszkanko zapuszczone i jutro czeka mnie sprzatanie pranie itp... co do tematu to, dzis jakos zaczełam czuc brzuch w dole no i stwierdziłam ze chyba powinnam sobie policzyc który to dc, no i 19 wiec troche za wczesnie na jakies bóle, ale nie strsuje sie co ma byc to bedzie ;) a w nastepnym cyklu to sobie juz tempke bede mierzyc, tak zeby miec w razie czego gdyby trzeba było dla lekarza. po za tym mm duzo duzo nauki i mam głowe tym zaprzatnieta, tak wic sie nie nakrecam bo czasu nie mam normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D:D:D jakoś wszystkie chyba się stęskniły za topikiem bo ruch się zrobił hehe:D:D:D:D ja w czwartek odbieram mojego M wyniki to zobaczymy jak tam:D:D narazie odpuściłam sobie bo mam inne sprawy na głowie, które też muszę uporządkować:D:D pozdrawiam:D:D kiniusia to miłej nauki:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;-) wredniak gratuluje obrony, to teraz masz juz luz ;-) Wiecie zastanawialam sie dzis czy jednak mialam ta owulacje czy nie bo nie mialam tak jak zawsze dnia kiedy bylo mi ciagle mokro.. Dziwne.. Naszlo mnie tez czy nie za wczesnie poddalam sie z testami owul. Wtedy przynajmniej wiedzialam ze owulka byla.. No ale jak wyluzowac przy testach.. Kurcze trudne to wszystko.. Ciekawe jak ukladzik, mam nadzieje ze szykuje dla nas dobre wiesci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kinia no ja czuję sie nie najgorzej.lekarze mi mówili,że przez kilka dni będę wymiotować,ale jednak mam inny organizm,bo ani głupi jas nie zadziałał ani nie było wymiotów jak na razie ani nic negatywnego oprócz tego,że mnie ciągle mdli:)może jeszcze wszystko przede mna:) dzisiaj własnie pierwszy dzień po chorobowym byłam w pracy i jak to w markecie cały dzień na nogach to troche moje bóle są intensywniejsze,ale ja chyba się juz przyzwyczaiłam do tego,że mnie stale boli tym bardziej,że dzisiaj tzn wczoraj wieczorem była owulka:)test wczoraj pokazał dwie piekne krechy ok godz.11-ej w południe a po południu drugi test pokazał juz blada drugą kreskę,więc owulka była wieczorem:)zreszta czuję ból do dzisiaj:) ale sie rozpisałam no no.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko mierze tempke i wiem, ze owulki jeszcze nie bylo, pewnie dzisiaj bedzie bo to moj 15dc. i pewnie jutro rano skoczy tempka :) ale luuuz, jakos mi tak dobrze, jak nie szaleje z testami i panicznie nie sprawdzam sluzu, co widze to widze, czego nie widze, to znaczy ze nie ma! :-) i żadnych domysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :) katia to swietnie zxe sie dobrze czujesz, no i czekamy na dobre wiesci bo przeciez ciąża murowana :D :D :D wredniaczku i o to chodzi, pełen luz bez swirowania :) duzo lepiej psychicznie prawda? :) ja w tym cyklu tempki nie mierzyłam ale w nastepnym pewnie zaczne ale tylko tempke nic po za tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co podziwiam was,że maci cierpliwość do tego żeby nie obliczać który to dzień cyklu itp. Ja jakoś tak nie potrafię,ale to pewnie dlatego,że ciągle mam kolejny etap badań a to niestety wiąże się z tym,że trzeba wiedzieć który to dzień,bo trzeba odpowiednie leki wziąść w odpowiednim czasie no a poza tym to jakos tak mi szkoda każdego straconego cyklu i wolę wiedzieć,że test wyszedł pozytywnie,więc ta owulacja była na 100% :P zawsze wtedy mam tą pewność żę trafiłam w odpowiedni moment i czekam....czekam....i ...czekam hehe :D a tu znowu dupa!!!! ale przyzwyczaiłam sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku zapomniałam GRATULACJE !!!!!! :) katia ale tym razm bedzie inaczej przeciez :D skoro owulka na100 %.... to reszta tez bedzie na 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku! ja też zapomniałammmmmmmmmmm!!!!GRATULUJĘ!!!!! Kinia niby tak,tylko widzisz ja to lubię sobie wkręcać,bo przedwczoraj mój m był pod wpływem upojenia alkoholowego no i były igraszki,a potem sobie wkręcałam,że plemniki były pijane hehe i je zmarnowaliśmy a na drugi dzien czyli wczoraj była owulka to sobie wkręciłam że nie zdążyły się zregenerować przez dobę i to po pijaństwie,ale co tam jeszcze dzisiaj poWtórzę:D :D ja ciągle sobie coś wkręcam hehe ale nie dam sie zwariować:D JA TAM MAM WIĘCEJ WYLEWU NIŻ CO WARTE:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
dziewczynki, czytam Was prawie regularnie i podziwiam za te wszystkie regularne pomiary, testowanie, liczenie...wierzę, ze bedą w koncu rezultaty! ja ciężko przechodzę początek tej ciąży, już 4 razy robil mi usg i jutro kolejne, bo niestety pojawiły się plamienia, lekkie krwawienia i to cale paskudztwo rozstraja mnie psychicznie i doprowadza do czarnej rozpaczy...wierzę caly czas mocno, że tym razem się uda , jutro rano się przekonamy co z maleństwem..Zawsze myślałam, że jak sie juz zajdzie w tą ciążę to z górki i pewnie wiekszość tak ma, ale niestety ta mniejszość, ktora ma wciaż pod górkę musi swoje wycierpieć i przeżyć ten każdy dzień lęku czy na pewno nie nadchodzi poronienie...ach, tak sentymentalnie się tu wypisałam, ale przynajmniej mi ulżyło bo mój A. to już gorzej ode mnie to znosi pozdrowionka i milej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maja kochanie :) ja szczegolnie trzymam kciuki za ciebie bo rozumiem co czujesz, ale wierze ze tym razxem sie uda napewno, bo przeciez jestes pod opieka lekarza i kontrolujesz wszystko. Odpoczywaj i nie stresuje sie, pisz jak najczesciej i daj znac jak po dzisiejszym badaniu :) czekamy na wiadomosci :) a u mnie śnieg normalnie..... sniezyca jak ie patrzy ... i 2 stopnie :) całe szczescie ze dzis mam wolne od szkoły bo naswet nosa sie nie chce wystawic za drzwi.... brrrrrrr........ :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja właśnie wróciłam z przcy i normalnie mnie zaraz szlak trafi!!!! wczoraj zacugowałam [ czy jak to się tam pisze ] na oba uszy i do tego zrobił mi się jakis guz w buzi obok dziąsła i nie wiadomo od czego,boli mnie ze wszystkich stron a i jeszcze w pracy mnie zostawili samą gdzie pełno klientów miałam i do tego zmarzłam masakrycznie!!!!!!że już nie wspomnę bólu po Usg który mi jeszcze dokucza!!!!!!!! Oj tylko jedno by mnie uszczęśliwiło.......:) ach....wiecie co no nie???.........hmmmm........się rozmarzyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia to afta ci sie zrobiła? na policzku obok dziąsła? moge ci polecic Dentosept A, znieczula i goi, kosztuje nie duzo... sprawdzone pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he,dzięki kinia,no własnie mi sie jakieś cos zrobiło i spuchło ale to nie jest od zęba:) a co tam przejdzie:) co mnie nie zabije to mnie wzmocni!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia ale to długo cie bedzie trzymac, jak ja miałam cos takiego to mnie przez tydzien bolało. Ja wiem ze to NIE od zeba sie takie swinstwo robi, ale ten preparat jest naprawde bardzo dobry,kosztuje 8-9 zł, czyli grosze, a tylko smarujesz sobie i naprawde znieczula... po co masz sie meczyc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam w nastepnym cyklu isc na badania.. wkoncu moze jest cos ze mna nie tak.. wiec lepiej wczesniej zaczac z tym dzialac prawda? w ogole to mam zapalenie oskrzeli, biore natybiotyk, i mam ponad tydzien zwolnienia.. buuu a za oknem snieg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
Dzięki Kinia za miłe słowa...może u Ciebie tez będzie do 3 razy sztuka?na pewno!!! całe szczęście już jestem w domu, te szpitalne mury mnie przytłaczają;( ale najważniejsze, że maluszek ma się dobrze, wszystko z nim w porządku a niektóre kobiety po prostu krwawią czasem w ciąży..tak mi powiedział lekarz po badaniu. dziś juz tylko odpoczywam i zaglądam co u Was słychać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja strasznie sie ciesze ze wszystko w porzadku :D odpoczywaj sobie spokojnie nic sie nie martw maleństwo bedzie rosło zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku a gdzies ty to zapalenie bidulko złapała???kuruj sie kuruj... a jakie badania chcesz zrobic? lekarz cos ci poradziła czy sama bedziesz działac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia juz bylam chora, bralam antybiotyki, skonczylam w czwartek, a w weekend poszalałam z pzyjacilkami i sie doigralam :) sama chce na wlasna reke do lekarza potuptac, pogadac z nim i dowedzuec sie co mi proponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki kinia kupię tą maść. wredniaczek masz racje trzeba zrobic badania,przynajmniej jakikolwiek krok do przodu!!!Szkoda marnowa czas na czekanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dzisiaj moj 17dzien cyklu a ja jeszcze nie zaobserowalam owulacji.. a przewaznie mialam 12,14,najpozniej 16.... czyzby bezowulacyjny??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku ale przy chorobie i antybiotyku wszystko sie mogło pozmieniac i przesunąc... tak wiec czekaj cierpliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×