Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

dziewczynki jestescie??? mam pytanie do tych które testuja testami na owulacje... strasnzie podekstcytowana jestem bo dzis zrobiłam tes i pierwszy raz odkad testuje owulke wyszły mi mocne 2 krechy, prawie identycznego koloru ;) dzis mi tempka spadła do 36,1 kresek czyli wynika z tego ze dzis owulka? tylko dzis jest mój 12 dc... troche wczenie na owulke??? nie uwarzacie??? jak tescik wyjdzie z dwoma kreskami to znaczy ze owulke mam dzis lub jutro???? :) normalnie mam motyle w brzuchu..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze troche przesadzam z tymi emocjami ale to ze wyszły dwie dreski to znaczy ze owulka mnie nie ominie :) :) :) tak jak przz te kilka miesiecy wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny brzuch mnie boli na @ piersi strasznie bola, grrrr masakra zaraz chyba wybuchne! i zylki mi wyskoczyly na piersiach. oby tylko jutro tempka poszla w gore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek ty robisz testy? a co do ciebie to zyłki kasience tez wychodziły na piersiach :) i zobacz brzusio jej rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam w 1 cyklu, ale sie tylko stresowalam nimi. ale zamierzam w nastepnym zakupic kilka sztuk na allegro i robic. jak masz 2 mocne krechy to woulka bedzie za jakies 12h-24h wiec sie pilnuj!! mi tempka spadla wiec chyba lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku spadła ale nadal jest wysoka przeciez... ja na tempce zbyt sie nie znam ale nieska nie jest przeciez 36,7? tak? a tak wogóle dziewczynki macie pozdrowienia od Układzika :) znalazła prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez ją Kiniuś od nas usciskaj! Ja juz sie nei moge doczekac testowania. Chyba w czwartek polece na bete ( to bedzie 8 dni przed terminem miesiaczki ,ale co tam heheh). Niby chce niby nie bo nienajlepszy moment ,ale ... juz sie nie moge doczekac kiedy sie dowiem ,ze tak lub że nie ;-) A tak poza tym to jutro mam mega cięzka rozmowe o prace. Od wczoraj sie przygotowuje bo musze przedstawic pare prezentacji i projektow na niej.Moje kochanie dzielnie mi pomaga i w sumei robi za mnie spooooro rzeczy , zeby nei powiedzieć wiekszość ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki;) Kiniusia pozdrow ukladzik i pogratuluj;) A gdzie znalazla prace? Poznanianka trzymam kciuki za testowanie! No i za rozmowe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki:) mam dobre wieści, dzisiaj zadzwonili do mnie z firmy tam gdzie mialam staz i jednak mnie przyjma, narazie na 3 miesiace i na pół etatu ale dobre i to niz siedzenie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) bettinka to gratuluje :) widze ze na naszym topiku dobry czas na szukanie pracy jest :) ja odpusciłam bo od października ide do szkoły :D ale to smiesznie brzmi :D co do naszego tematu to, pisałam wczoraj ze na tescie owul. pokazały sie dwie wyraźne kreski wiec wczoraj oczywicie działalismy :D no i wczoraj tempka wskazywała 36,1 a dzis wzrosła do 36,5... jezeli jutro znów wzrosnie to bedzie znaczyło ze 12 dc miałam owulk... według mnie to za wczesnie.. ale moze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........19-20.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............6...........3-6.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak.............4.........04.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........6tc..................31.03.2010.......... ....???............... tak sobie patrze na ta tabelke to maja.ch nam znikła i jeszcze ma wpis sierpniowy, ciekawe? moze juz jej brzusio rosnie :D KASIENKA wracaj do nas i wpisuj sie w druga tabelke !!!! :D Wredniaczek jak sie czujesz???? jakies objawy? jak tempka dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! No widze ze wredniaczek w oczekiwaniu trzymam kciuki Kinusia...oby byla owulka!!! U mnie ok w poniedzialek bylam u gina 10tc serduszko bije dzidzius wyglada jak dziszi a nie tylko kropeczka machalo raczkami i tancowalo bioderkami :) Wszystko ok zrobilam juz potrzebne badania krew mocz toksoplazmoza wszystko prawidlowo :) Zaczal sie rok szkolny plan lekcji mam dopasowany zebym mogla odprowadzic Oliwcie do przedszkola i ja odebrac. No wlasnie pierwszy dzien przedszkola za nami Oliwcia zniosla to dzielnie pani nia zachwycona. Ciesze sie ze nie mamy z tym problemu. Dzis tez bardzo chetnie poszla ja mam dopiero na 14 i 2 lekcje wiec luzik. Nie wiem co mam ze soba robic. Tak mi glupio bez dziecka:( Trzymam dziewczyny za owocny cykl i gratuluje ukladzikowi pracy. Przepraszam za brak przecinkow ale cos mi klawiatura szwankuje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........19-20.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............6...........3-6.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak.............4.........04.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........10tc..................31.03.2010.......... ....???...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap witaj kaochana :) super ze maleństwo sie rozwija i rosnie :) a brzusio jak tam? chodzisz juz pewnie w ciazówkach? albo w spodniach na gumce :D jak to bez dziecka? drugie masz pod serduszkiem :) odpoczywaj relaksuj sie, jakas dobra ksiazke poczytaj... to masz dobra pani dyrektor ze tak ci wszystko ustalila z planem, fajnie to naprwde duzy plus :) a jak oliwcia areagowała na to ze bedzie siostrzyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........19-20.09.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......7.......... 08.09.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12........08.09.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......3.........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................4..........01.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............6...........3-6.09.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4.??......30.09.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........14........10.09.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........10tc..................31.03.2010......... . ....???............... nie udało sie. bu. ale wciaz wierze. teraz sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, odebralam dzis wyniki prolaktyny i wynik mam 16 ng/ml. czytalam taki topik i tam jest, ze 15-20 ng/ml wynik dobry (leczenie tylko w wąsko wybranych przyoadkach) takze licze na to ze bedzie wszystko dobrze:) ale zobaczymy jescze co mi gin powie, cos nie moge sie dodzwonic zeby sie zarejestrowac :/ a chcialabym na piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, pamietacie mnie ;) ? Podczytywałam Was ostatnio ale nie pisałam bo nic sie u mnie nie działo. Nic sie dalej nie zmieniło, czekam na ta paskudna @, nie wiem dokładnie kiedy bedzie, 28 dc jest w piatek ale spodziewam sie ze moze sie przeciagnac bo ostatnio mialam tylko 24 dni.. oj wszystko mi sie pomieszalo w tych cyklach.. Bettinka87 taki wynik to napewno super. mi wyszlo 22.5 . Wg norm do 25 jest ok ale w nastepnym cyklu ide ze wszystkimi wynikami do lekarza. teraz czekam na @ i dalej staranka... ale wiecie mam dosc, czuje ze przyjdzie, juz mnie wszyskto boli a dzis to juz sobie poryczalam nawet, bo dowiedzialam sie ze kuzynka jest w ciazy z 3 dzieckiem. Ciesze sie jej szczesciem - ale ja tak chce malucha ( jak my wszystkie ) i nie moge miec tero jednego a ktos tak 3 z wpadki w dodatku.. nawet sie nie starali... czyje sie troche podle ze tak zareagowalam na jej ciaze ale wy mnie zrozumiecie najlepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj anna, pewnie ze cie pamietamy :) hm... mysle ze kazda z nas tu taj miała taka sytuacje ze taka nutka zadrosci i pytanie dlaczego ja mam taki problem... ale widzisz tak jest swiat jest zbudowany... niesprawiedliwe... ale ja wierze ze nam tez sie uda i trzeba wierzyc, wczesniej czy póxniej bedziemy miec nasze maluszki :) bettinka prolaktyna w sam raz :) sprawdzałam bo jak ja robiłam to mi własnie napisali przy moim wyniki minimalna i maksymalna ;) a kiedy ty masz miec @? bo masz pytajniki w tabelce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Kiniusia nie wiem kiedy, bo bralam ten duphaston wczesniej na wywołanie okresu i teraz mam wszystko poprzestawiane :/ oj sama bym chciala wiedziec kiedy mam dostac, a najlepiej to jakby jej juz nie bylo przez 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka no pozbyc sie @ na 9 miesiecy to by było cudownie :) no a który to twój dc? kiedy miałas ostanio @? a mierzysz temperature? albo testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) dzis mnie jajniki kłują... przy wstawaniu mocniej... myslałam ze tempka zaczne wzrastac ale zatrzymała sie na tym samym stopniu czyli wczoraj i dzis 36.5... ale mysle ze nie jest zle... owulka chyba była... dziewczynki co myslicie? to mój wykres... http://28dni.pl/cycles/116626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu na chwilke Wredniazku trzymam kciuki za kolejny cykl!!! Kinusia...chyba musialm cos poknocic nie wiadomo jeszcze jakie dzidzi bedzie mialo plec :) Oliwcia od samego poczatku wiedziala ze jestem w ciazy moze to niedobrze bo roznie bywa...a jest bardzo opiekunza rozmawia z brzuszkiem i caluje go. Z zaciekawieniem oglada zdjecia z usg. A ubran ciazowych jeszcze nie zakladam:) Przez tez 3 miesiace zlecialam z wagi a brzusiu niewiele sie powiekszyl nosze jeszcze "normalne" jeansy i inne spodnie i to z luzem :) Mysle ze za miesiac to juz napewno bede miec z gumeczka. Ja dzis na 11 30 Oliwcia chetnie poszla do przedszkola wiec to mnie cieszy. Pani mowi ze jest bardzo grzeczna je chetnie i w ogole ok Dzis mam zebranie w przedszkolu wiec wiecej sie dowiem Pozdrawiam i zycze wszystkim milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap mnie chodziło o to jak Oliwcia zareagowała no to ze bedzie (zostanie) siostrzyczka :D z tego co piszesz to sie bardzo cieszy, bedziesz miała w niej pomocnika napewno :) super :) a mnie jajniki nadal kłuja... nigdy mnie tak nie kłuły... mmm moze ta owulk rzerzywiscie była juz :D dziewczynki jestescie?????? czekam na wasze mądre opinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! Kingap super ,ze wszystko w porządku z maleństwem ;-) Ja mam teraz DUZY problem, bo wczoraj zadzwoniono do nas z dworku w ktorym mielismy zamowione wesele (za 9 miesiecy) ,e neisytety za miesiac zamykaja go i zamierzaja remontowac przez 12 miesiecy! Nie wiem jak to mozliwe bo byl caly wyremontowany, nowiutkie wszystko, przepiekne jak ze snow. Wielna rezydencja a la dworek w pieknym parku nad jeziorem , "palacowe"komnaty , wszystko bajkowe...Zaplacona kaucja 4tys, oplacony zespol i fotograf, przedwczoraj zaklepany termin i godzina w wymarzonym kosciolku i teraz taka klapa!!! Jakies przekrety chyba albo bankrutuja sama nie wiem ,ale nei mozemy w to uwierzyc! Poklocilam sie wczoraj z narzeczonym z rodzicami z przyszlymi tesciami bo teraz na gwalt szukamy i kazdy ma jakies "ale" i co innego sie moim rodzicom podoba co innego tesciom i nam.A zalezy mi na tym zeby wsyztskim sie podobalo. I jeszcze mi tesciowie wciskaja restauracje ktora starsznie nam sie nei podoba ( ani moim rodzicom) ale termin ten sam jest wolny. Nie che nikogo urazic ,ale nie chce tracic fortuny na cos coi jest dla mnei po prostu koszmarne. A teraz wyz demograficzny sie zeni i jest tragedia z miejscem na wesele. A jeszce duze dosyc chcemy tj an 100 osob i tym barzdiej starsznie trudno znalezc cos gustownego i w miare blisko naszego miasta. I jescze przwpadna nam zaliczki z azespol i foto pewnie bo nei ma nic w naszym terminie wolnego! Jetsem po prostu zalamana ;-( Ahhh przepraszam ,ze nei na temat ,ale musze sie wygadac ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×