Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

witaj anna, wiesz u mnie tak jak u ciebie :) spokojnie, nie licze nie mierze... nie wiem który mam dc, i bardzo dobrze sie z tym czuje ;) zaczełam szkołe wiec mam teraz troche nauki wiec skupiam sie nad tym, dalismy sobie minimum 2 miesiace takiego spokoju. Poza tym ja przez ponad tydzien rałam antybiotyk i inne lekarstwa tak wiec mysle ze mi sie wszystko przez to porzestawaiło - tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
cześć;) Kinia my staralismy się 4 miesiące po 2 stracie i zaskoczyło, ale po 1 razie trwalo to dokladnie 7 miesięcy więc myślę, ze to przeróżnie bywa. O zrosty nie boj sie na zapas, ja tez sie martwilam ale na usg kiedys gin mi powiedział,że raczej wszysko powinno byc w porządku po 2 zabiegach. Nie przejmuj sie i próbujcie dalej...tylko naprawde warto odpuscic ,zająć się innymi sprawami a wtedy może niespodziewanie wszystko wyjdzie pomyślnie? Zyczę Ci tego z calego serduszka! milego wieczorku dla wszystkich, ja uciekam na angielski ( taka rozrywka po pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobiłam rano test i znowu ta jedna kreska :( już 3 miesiące odpuściliśmy. Pora się przebadać :( :( i zacząść 16 cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia a ty juz robiłas test? moze to za wczesnie... w tabelce masz wpisaną date 10 to dopiero za 3 dni... moze za wszesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kiniu ale to już 15 dni po owulacji. Owulacje miałam 12dc wiec myslę ż etest powiedział prawdę. Kiniu tak a propo to TY kochana jesteś tak się troszczysz o cały zespół staraczek. Buziak for YOU :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Kiniu,ty reanimujesz nasz topik!!! Dobrze, ze chociaz jedna pomyslna wiadomosc na forum sie pojawila,moze posypie sie teraz:) Asia moze jeszcze nie wszystkoprzesadzone... A umnie?zmeczenie,zmeczenie ijeszczeraz zmeczenie.Meza nadal brak, przedszkolak dzielnie znosi swoje zadania i jeszcze pies.No nie zapominam jeszcze o swojej pracy, ciaza ok, w poniedzialek ide do lekarza to bedzie juz 16tc, zobaczymy czy uda sie cos podladnac. Przepraszam, ze tak malo bywam...dzis rano zagladnelam ipostanowilam napisac:) Pozdrawiam Was serdecznie i mocno trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap doskonale Cię rozumiem z brakiem męża. Ja widuje swojego raz w tyg. Ciągle go nie ma w moje dni płodne. Popadne w jakąś depreche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) U mnie nadal bez zmian:( owulaja tuz tuż...a tu nici z przytulanek,bo zazwyczaj w 11d mam owulkę a nbiestety w 9 d ide do szpitala na HSG,więc napewno nie będę mogła dwa dni po badaniu współżyć:( ale właściwie nie tym sie matwie najbardziej.Boję się wyników,że bedzie coś nie tak i zgaśnie nadzieja!!!Już dwa razy w nocy mi się śniły te badania i to w bardzo dziwnych okolicznościach:( Czy któraś z was miała takie badanie???bo ja się oczywiście juz naczytałam na necie róznych opinii i teraz mam pietra:) ale o ma by c to będzie,jeszcze jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jaki tu ruch sie zrobił :D dziewczynki dziekuje za miłe słówka- zaczerwianiałam sie :D n w koncu ja załozyłam topik to mam jakies zobowiazania :D Kingap ciesze sie ze z maluszkiem wszystko w porzadku i zazraz daj znac jak cos podpaczycie ;) no i pocieche masz z córeczki ze dzielnie chodzi i tobie tez to na dobre wychodzi bo si nie zamartwiasz :) asia a wiesz na 100% ze owulka była kaurat wtedy a nie później na przykład? przeciez mogło sie cos poprzesówac? wiesz ze dopóki nie ma @ to wszystko jest mozliwe :) katia ty sie nie stresuj bo to badanie jezeli nawe cos wyjdzie to bedzie można to wylezyc - pisałam ci o mojej kuzynce - dzieki temu badaniu dowiedziała sie czemu ma problem z ciaza a teraz ma roczna córeczke :) Jakby to układzik powiedziała "USZY DO GÓRY " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kinia za słowa otuchy:) ja się przejmuje jak małe dziecko:P mam straszne bóle owulayjne,które dzisiaj mnie dopadły a jutro na serio zejdę chyba z tego fotela:D hi hi żartuję,odezwę się jak będę już w domku:) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D:D:D:D:D dawno mnie nie było tzn. nie pisałam ale odwiedzałam nasz topik:D:D u mnie zobaczymy jak będzie w czwartek mój M będzie miał wizytę u urologa i tam on powie mu wyniki badań jego nasienia. Więc czekam z niecierpliwością:D napisze w piątek jak tam poszło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........????????????......... .24.......Kraków układ słoneczny......8.......... 11.10.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12.........28.10.2009..... ..29.........Wlkp. poznanianka84.......3..........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................5..........30.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............8........... ?????????????........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4?..........29.09.2009.......,23.... ...Świętokrzyskie asia19855...........15........11.10.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............14..........20.09.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........13tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....11tc..................02.05.210............ ..?.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........????????????......... .24.......Kraków układ słoneczny......8.......... 11.10.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12.........28.10.2009..... ..29.........Wlkp. poznanianka84.......3..........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................5..........30.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............8........... ?????????????........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4?..........29.09.2009.......,23.... ...Świętokrzyskie asia19855...........15........11.10.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............15..........18.10.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........13tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....11tc..................02.05.210............ ..?................. poprawiałam swoje dane :D:D w poprzedniej nic nie zmieniłam tylko wkleiłam masakra:D:D gdzie ja żyje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) tak jak cathlen napisalam wyzej - mnie tez dlugo nie bylo.to wszystko przez brak internetu:/ no i przez to ze odpuscilismy liczenie,myslenie,zastanawianie sie czy to juz owulacja czy nie,nie chcialam w ogole miec nic do czynienia z tematem dzieci i ciazy:/ mam nadzieje ze u was wszystko w porzadku.katia napisz jak tam zabieg.asia - wlasnie widze ze mamy ten sam termin @ wrednej,jak tam u ciebie?jak sie czujesz?ja tez robilam test w tym samym dniu co ty,ale tez negatywny byl.to bylo ok.29 dnia cyklu.a ten test to zrobilam zupelnie przez przypadek bo 10 dni po owulacji mialam jakies dziwne plamienie i sobie wkrecilam ze to moze byc implantacja.nie wiem czy tak bylo,czy nie,bo drugiego testu juz nie robilam.@ nie mam.nie czuje sie na @.chociaz dzis bardzo delikatnie bolal mnie brzuch,ale doslownie przez 5 minut.za to piersi mnie tak bola ze szok.nawet w nocy.a jak zdejme stanik to juz wogole przerąbane.bola mnie tak po bokach ze mam wrazenie ze to gdzies pod pachami mnie boli.mimo to nic absolutnie sobie nie chce wmawiac,drugiego testu nie zrobie,bo jedna krecha znienawidzona mnie pare dni temu dobila:( asia czekam na wiadomosc:) i odezwe sie jeszcze dzisiaj lub jutro.buziaczki moje kochane mamy i przyszle mamy:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeś dziewczynki:) wróciłam juz ze szpitala,badanie poszło bardzo dobrze,jeśli któraś z was w przyszłości będzie takie musiała zrobić,to naprawdę nie ma się czego ba!!!1teraz to mogę powiedzie,bo jak mnie wieźli w południe na wózku inwalidzkim z wenflonem i podanym znieczuleniu na to badanie to wyobrażałam sobie że będzie to koszmar,a tu miłe zaskoczenie:) co prawda trochę bolało ale to jest taki ból jak ciężka miesiączka i trwało tylko 5 minut więc był do wytrzymania:)Pani asystentka lekarki powiedziała mi,że dzisiaj jutro i pojutrze mamy działać na całego,bo to najlepszy moment i powiedział też,że iąża gwarantowana!!!!! wyniki wyszły super,kontrast przeszedł pomyślnie przez oba jajowody,choć w lewym po kilkusekundowym opóźnieniu ale jest ok. Także dziewuszki nie zwlekajcie z takim badaniem:) kończe bo mam trohę mroczki,wyszłam na własne życzenie po 2 godzinah po badaniu i jeszcze mnie trzyma zastrzyk,jestem lekko oszołomiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia to dzialajcie, dzialajcie...to oszolomienie moze tylko pomoze:) taki zarcic :) Witam dziewczynki, ktorych dawno nie bylo. Ukladziu trzymam wyjatkowow mocnokciuki, zeby test negatywny okazal sie przedwczesny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie układziku, katio5 i kingap no i pozostałe dziewuszki też:D:D katia to dobrze wiedzieć jak to badanie wygląda bo jak mój M będzie miał dobre wyniki to ja muszę iść wtedy też na takie badanie. To teraz ostro do roboty i druga tabelka będzie się powiększać :D:D to zawiało optymizmem:D:D super co nie???:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja też odpuściłam mierzenie tempki, myślenie o tym no wiecie o ciąży pomyślałam jak mam być mamą to będę to nie ja decyduję o życiu ani o swoim ani o czyimś. Jestem osobą wierzącą i wiem że wszystko w rękach Boga:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,ja znowu znikam na kilka dni. @ nie mam,brzuch mnie nie boli tylko tak jakos ćmi co jakis czas,albo mnie czasem zakloje.cyce jak donice bola ze szok.w nocy musialam sie powolutku odwracac na drugi bok bo mi tak dyndały i bolaly hehe.cathlen - popieram,my nie decydujemy,trzeba sie zdac na jakas wieksza Siłę. :)pozdrawiam was goraco.jak cos to wam napisze,watpie,ale gdyby jakos przez przypadek cos to bedziecie wiedzialy pierwsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no dzięki :)będę działać,wczoraj test owulacyjny pokazał blada kreseczkę ale sprawdzę dzisiaj,jeśli będzie pozytywny wynik to hulaj dusza!!!!!!!!! a jeśli nie dzisiaj to jutro:P Ja na razie nie odpuszczam:Pjak sie teraz nie uda to spróbuję jeszcze z trzy cykle z testami owulacyjnymi no i jak wtedy tez nici,to dalej będę szulać przyczyny:) najważniejsze ,że już męża mam z głowy tzn. jego dobre wyniki:D to teraz skupienie tylko na sobie:)następny krok było HSG a potem nie wiem ale chyba uzbieram sobie na inseminację,bo wiecie moi znajomi zaczęli teraz się leczyc w łódzkiej klinice i chwalą bardzo,nie polecają Poznania jeśli chodzi o inseminację,bo lekarz bez zrobienia USG i sprawdzenia owulacji zrobił im inseminację-debil jakiś!!!!!!! trzymam kciuki,dziewczynki na dzisiaj macie @.......no zobaczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety @ szaleje dzisaiaj już 3 dzień. Przyszła z wyprzedzeniem. Układziku mam nadzieje że do Ciebie nie zawitała. 3mam kciuki Też myślę o inseminacji (czy jak to się tam pisze) w Łodzi. We wtrek mój M. powtarza badanie nasionek, tak bardzo bym chciała żeby się poprawiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Jak u was po weekendzie? Mam nadzieje, ze humorki dopisuja ;-) u mnie calkiem dobrze, mial byc cykl bez liczenia ale niestety moj organizm jak zawsze zrobil mi psikusa i 2 dni bardzo bolaly mnie jajniki, wiec to znaczy ze owulacja tuz tuz. Troszke sobie poszalelismy w tym czasie ;-) ale i tak podchodze do tego na spokojnie, a i ciesze sie bo to znaczy ze moje cykle sie wyregulowaly tak jak przed starankami wiec juz jest dobrze. Przestalam tez o tym tak myslec bo poszlam w kiniusi slady i zaczelam sie uczyc wiec mam czym zajac mysli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Jak u was po weekendzie? Mam nadzieje, ze humorki dopisuja ;-) u mnie calkiem dobrze, mial byc cykl bez liczenia ale niestety moj organizm jak zawsze zrobil mi psikusa i 2 dni bardzo bolaly mnie jajniki, wiec to znaczy ze owulacja tuz tuz. Troszke sobie poszalelismy w tym czasie ;-) ale i tak podchodze do tego na spokojnie, a i ciesze sie bo to znaczy ze moje cykle sie wyregulowaly tak jak przed starankami wiec juz jest dobrze. Przestalam tez o tym tak myslec bo poszlam w kiniusi slady i zaczelam sie uczyc wiec mam czym zajac mysli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Jak u was po weekendzie? Mam nadzieje, ze humorki dopisuja ;-) u mnie calkiem dobrze, mial byc cykl bez liczenia ale niestety moj organizm jak zawsze zrobil mi psikusa i 2 dni bardzo bolaly mnie jajniki, wiec to znaczy ze owulacja tuz tuz. Troszke sobie poszalelismy w tym czasie ;-) ale i tak podchodze do tego na spokojnie, a i ciesze sie bo to znaczy ze moje cykle sie wyregulowaly tak jak przed starankami wiec juz jest dobrze. Przestalam tez o tym tak myslec bo poszlam w kiniusi slady i zaczelam sie uczyc wiec mam czym zajac mysli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×