Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

czesc dziewczyny ;-) jak sie dzis macie ? Cos nie ma tu dzis ruchu ale to pewnie tak przed weekendem. Ja wlasnie jestem w pracy ale zaraz ide do domu,musialam sie zwolnic bo rozlozylo mnie zupelnie i ledwie siedze. Nie sadzilam ze kiedys to napisze ale mam nadzieje ze w tym cyklu sie nie uda, zjadlam juz tyle tabletek ze chyba bym sie martwila cala ciaze czy nie zaszkodzilam dziecku.. Jesien jest paskudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ania:) to fakt pogoda jest straszna,ja ciągle po pracy leże pod kocykiem i marznę:) ogólnie dzisiaj znowu zaczęłam luteinę i tak przez te 10 dni---Masakra!!!!!!ale trzeba:) a do tego moje piersi,dosyć,że nie należą do najmniejszych,to jeszcze nie mieszczą mi się w staniku,to jest straszny ból,nie wiem w ogóle dlaczego aż tak bolą,przecież mam 16dc czyli 3 dni po owulacji i ok 12 przed@,w takim okresie mnie raczej nie bolały:/stale się coś zmienia:D pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia, ja mialam to samo w poprzednim cyklu, to znaczy 3-4 dni po owulacji juz bolaly mnie piersi, zawsze dopiero z 6-7 dni przed @. Oczywiscie nakreciłam sie że to moze cos znaczy.. ale niestety, @ przyszła.. Teraz znowu to mam, juz zaczynaja boleć a do @ daleko.. dziwne te cykle, nie wiem czy kiedyś aż tak bardzo nie zwracałam uwagi na różne objawy, czy teraz mi sie wszystko zmienia. Od początków starań jeszcze nie miałam 2 cyklów pod rząd tej samej długości, a wcześniej prawie zawsze... mam jednak nadzieje, że u Ciebie te powiekszone piersi COŚ znaczą ;)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....mi to sie wydaje,że my poprostu wcześniej nie zwracałyśmy uwagi na te objawy,bo ja nawet nie przypominam sobie żebym wcześniej wiedziała co to jest ból owulacyjny czy jak boli jajnik,a teraz kurcze wszystko odróżnię.....to musi byc w psychice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, zgadzam sie katia z taba - ja tez nie odczuwałam tego wczsniej. wiecie mnie sie szykuje chyba mega @... od 2 dni, bola mnie nogi a szczególnie powyzej kolan, plecy w dole i brzuch... nogi to juz masakra i plecy - ani lezec ani chodzic cos okropnego :-o moze organizm tak reaguje na pierwszy cykl bez duphastonu, juz sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: poprawiam tabelke, bo w sumie wiem kiedy teraz ma być - mniej wiecej wiem ;) pozdrawiam ;);) Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........????????????......... .24.......Kraków układ słoneczny......8.......... 11.10.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................12.........28.10.2009..... ..29.........Wlkp. poznanianka84.......3..........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................5..........30.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............8....... 26-28.10.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4?..........29.09.2009.......,23.......Świętokrzyskie asia19855...........15........11.10.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............15..........18.10.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........13tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....11tc..................02.05.210............ ..?...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia to bedziemy razem wyczekiwaly ;) trzymam kciuki zwłaszcza za Ciebie ;) Wg moich bolow jajnikow wydaje mi sie ze bedzie 26 ale kto to wie, w koncu nie robilam testow owul i nie mierze tem. wiec moze byc roznie ;) Tak jak pisalam wczesniej, bralam sporo tabletek na grype w tym miesiacu i troche sie boje.. wiadomo, ze bym chciala ciaze ale może w tym miesiacu nie byłaby wskazana... a jak u Was dziewczynki z samppoczuciem ? jesien jest paskudna, zimno, szaro i nic sie nie chce, jedyne co dobre w tym chłodzie to że bardziej sie chce przytulac do siebie i ogrzewać ;);) Moj M smieje sie, że w lecie spie kilometr od niego bo ciagle mi za gorące i ze nadeszła już pora kiedy śpie prawie na nim żeby sie dogrzać ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie ostatnia miałam 1-ego więc łatwo mi policzyc:)Luteinę biorę do 25 dc więc 2 dni po niej mam zawsze @ :)też liczę na 27:D Równiez trzymam za ciebie kciuki!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo Kochane!!! u mnie dzisiaj tydzień się zaczął od @ ...niestety.Ale i tak nie liczyłam na cud najważniejsze to, że mój M ma dobre wyniki a wręcz zaskakująco dobre:D:D:D tak, że lekarz mu powiedział że jest koniem do robienia dzieci:D:D:D:D:D to mnie uspokoiło ale co ze mną teraz :odalsze badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) jak tam sie macie? cathlen super ze wyniki mezusia wyszły dobrze :) u mnie aktualnie 26 dc, i jak narazie cisza :) ale broń borze nie nakrecam sie i szczerze mówiac nie wierze ze mogło sie cos udac w tym cyklu bo wwiekszosc czasy w tym miesiacu chorowalismy i najpierw mój Mezus a potem ja na antybiotyku tak wiec nie było chęci do przytulanek jak goraczka skakała... tak wiec cierpliwie czekam teraz na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) kiniusia, to czyli miałysmy podobny cykl ;) u mnie tez na duzej dawce lekarst ;/ u mnie dopiero 20 dc ale i tak nie licze, że sie uda przez te wszystkie lekarstwa, wiec sie wyluzowalam, i zafarbowalam włosy, bylam na solarium, maluje paznokcie i wypiłam dzis tone kawy ;) poprostu nie znosze jesieni - tego przesilenia lato / zima i musze cos wiecej porobic dla poprawienia humorku.. jesli jakims cudem bede w tym cyklu w ciazy, to bede miala sie o co martwic po tych wszystkich eksperymentach z zapachami niezdrowymi ;/ ciekawe co u ukladzika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji, dziewczyny co sadzicie o kalendarzu planowania płci ? ogladalyscie go giedys ? ostatnio w pracy kolezanka przyniosła i troche posprawdzalysmy i w wiekszosci sie zgadzało, teraz kolezanka spodziewa sie 4 dziecka, ma 3 dziewczyny - wszystkie sprawdzily sie w tym kalendarzu, i teraz tez ma jej wyjsc dziewczynka, maz załamany ;) tu jest link do niego, gdyby któraś chciała zobaczyc https://www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/planowanie_plci_dziecka_kalendarz_chinski ciekawy, czy jak w koncu zajdziemy w ciaze to czy by sie sprawddziło ;) u mnie w tym cyklu była by dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj anna :) czyli razem ze mna czekasz na @ :) ja tez nie lubie jesieni... br... dzis byłam na zajeciach prawie cały dzien i jak wróciłam to zaszyłam sie pd koc z kubkiem herbaty z sokiem malinowym :) układzik z tego co to tez sie uczy ;) i tego samego co ja.... stężenia procentowe, stężenia molowe itp... czyli chemia.... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... co do tego kalendarza to o chińskim nie słysząłam :) natomiast słysząłam ze płe dzieca zależy od tego w którym dniu cyklu doszło było przytulanko, czy przed czy zaraz po owulce... nie wiem na ile to sie sprawdza ale szczerze mówiąc to nie bardzo jestem przekonana do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego w ktorym dniu cyklu to ja tez słyszałam, no i raczej bardziej temu ufam ;) ale przyznam, że to dość ciekawe dla mnie taki kalendarz, zwłaszcza, że wśród moich znajomych w wielu przypadkach sie sprawdziło, koleżanka mówiła że róznice mogą być jeśli poczęcie było na przełomie miesiaca, i w jednym przypadku tak jest, dzidzius był poczety 2 kwietnia, gdy juz bylo na dziewczynke a urodzil sie chlopiec, jak na miesiac marcowy... no ale to tak w formie ciekawostek ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia to fajnie macie, zawsze lubiłam chemie ;) i dokładnie, w tym cyklu bez łez bedzie i bez zawiedzenia, poprostu @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim kinia masz racje że płeć dziecka zalezy od tego w którym momencie dni płodnych sie współżyje.W przypadku mojej przyjaciółki się ta metoda sprawdziła,bo współzyła w dzień owulacji i książkowo urodziła chłopczyka ale moja szwagierka teraz jest w początku 5 m-ca ciąży i również współżyła w owulację więc się okaże czy tez się sprawdzi chłopiec:) Wiecie co mam mieszane uczucia,bo wczoraj po obiedzie zwymiotowałam i to mnie skłoniło do zrobienia testu i może to jest moja chora juz wyobraźnia ale ja tam widzę jakiś cień drugiej kreski.Mój R tez ją widzi,ale nie nakręcam się,bo mimo wszystko to jest za wcześnie na test,bo owulacje miałam 8 dni temu,więc zanim doszło do zapłodnienia to minęły pewnie kolejne 3 więc to raczej nie mozliwe,ale czekam cierpliwie ok 5-ciu dni na kolenjy test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia ja bym ci juz gratulowała :D ale poczekaj... i powtórz tescik... chociaz nawet blada druga kreska oznacza ciazę :D jejku ale by było super :D no i pamietasz co lekarka powiedziała ze ciaza murowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:D pamietam ciąża murowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d :D :D :D :P zamówiłam sobie 3 testy,myslę że przyjdą w piątek,a że będę w pracy do 23-ej to zrobię w sobotę nadczo i od razu wam napiszę:)Njagorsze jest to czekanie i ten ból,który mi dokucza,już po hsg było lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) katia, wiem, że jeszcze za wczesnie na gratulacje wiec trzymam mocno kciuki i tylko czekam na składanie gratulacji ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
witam dziewczynki ja narazie nie mam sily czytac o owulacjach ciazach testach itp narazie za bardzo to boli czasem tu zajrze ale nie mam sily nic napisac.pozdrawiam i przepraszam za wprowadzenie takiej atmosfery powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka witaj i nie przepraszaj - ja cie rozumiem - a super ze sie odezwałas :) wredniaczek witaj co tam słychac? jakies zmiany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też bym juz zrobiła 10 tych testów gdybym je miała,ale wmówiłam sobie że nie kupie w aptece tylko zamówię te z allegro,bo mam je sprawdzone i dlatego pomęcze się do soboty:)dzwoniłam w sprawie testu beta hcg ale dopiero miałabym wyniki na piatek więc wolę postestować.W niedzielę mam dziadków 50-cio lecie ślubu więc byłaby miła niespodzianka dla całej rodzinki i prezent dla dziadków:)Poczekamy,zobaczymy.Coraz bardziej sobie wmawiam,że to tylko moja wyobraźnia z tym testem ale okaze się.Pozdrawiam. Kasienka nie martw się,nikt sie na ciebie nie gniewa,fajnie że do nas wpadasz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia kurcze to naprawde był by swietny prezencik dla dziadków :) pamietaj daj znac jak tylko bedziesz cos wiedziec... pisz bo my tu bedziemy czekac z niecierpliwoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA:D Nadal nic nie wiem:) teraz zaczynam sie zastanawiać czy luteina ma wpływ na wynik testu,mimo,że w necie pisze że nie to jestem ciekawa,bo ja robiąc ten test brałam luteine dopiero 4 dzień,a skoncze ją dopiero w niedziele.Kurcze ja sie chyba nakręcam za mocno:( mam takie silne bóle piersi,że jak schodzę po schodach[z drugiego pietra] to muszę sobie je trzymać,bo tak bolą:) a dół mnie tak ciągnie jakbym miała przed chwilą jakąś operacje jajników:D oby dzisiaj te testy przyszły,to jutro bym z rana zrobiła:) dzisiaj i juro mam popołudniówkę w pracy a wiem,że im bliżej weekendu tym więcej zapier....pozdrawiam,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możesz odstawić luteiny
jeśli okaże się, że jednak jesteś w ciąży, pamiętaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki [odstawienie luteiny] wiem o tym,że nie wolno,bo można poronić,będę brała dopóki lekarz nie pozwoli przestać:) Dziwnie sie czuję,bo zadzwoniła szwagierka,że moje testy przyszły i dobrze że nie mam jak do niej jechać,bo pewnie juz bym robiła,al;e poczekam do rana,wiem,że powinnam dopiero po wtorku jesli nie przyjdzie@ ale jestem niecierpliwa i chciałabym chociaż zobaczyć tylko czy ta kreseczka byłaby nadal czy już nie,wtedy miałabym nadal nadzieję albo juz nie he,he. Kinia nie nakręcam się tak bardzo choviarz nie zaprzeczę że trochę tak,ale wiesz jak to znami jest.tyle było już fałszywych alarmów i smutku,że jestem na to też nastawiona:) całuję i spadam jeść zupkę,bo na 14-stą do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×