Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość kasienka221487
gratuluje kiniusia ja sie chyba nie doczekam mam chyba jakas depresje czy cos w nic nie wierze nie mam nawet nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka kochana zobaczysz ze bedzie dobrze i nadzieje trzeba miec, ja jestem tego najlepszym przykładem, trzeba wierzyc i sie nie poddawac. Ja cie rozumiem, wiem co czujesz... to banalne co teraz napisze, czas leczy rany i wiem jedno nigdy nie zapomnisz ale za jakis czas bedziesz mie siłe na dalsze starania... ja tez teraz ciesze sie i bardzo boje... bo nie wiem co bedzie.. ale mocno wierze ze bedzie dobrze, bo tylko to mi pozostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śluz to dobry znak wredniaczek :) mnie to własnie zdziwiło bo tez miałam śluzu duzo z białą wydzielina.... :) mam go tyle ze wkładek musze uzywac... :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śluz to dobry znak wredniaczek :) mnie to własnie zdziwiło bo tez miałam śluzu duzo z białą wydzielina.... :) mam go tyle ze wkładek musze uzywac... :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinusiu, biały śluz to dobry znak, ale sluz z domieszka rózu to najprawdopodobniej znak ze @ niedlugo przyjdzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek dzis jest twój 30 dc? tak? przyznam ci sie ze ja w 30 dc, robiłam test... i wyszedł negatywny nie pisałam bo stwierdziłam ze głupia jestem, za za wczesnie... a dzis 35 i wyszły piekne - sama widziałas :) zobaczysz, jeszcze nie wszystko stracone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej sluz byl bialy, lepki, czasami wodnisty, bylo go dosc sporo, dzisiaj zaobserwowalam, ze sluz jest bialy z domieszka bladego różu.. czasem moze sie pojawic taki sluz w dniach kiedy miala nastpic @.. opczywiscie jak ejst ciaza, ale to tez moze swiadczyc o nadchodzacej @. jakie dlugie masz przewaznie cykle? bo ja 27-28dni to moje ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku ja przez ostatnie 5 miesiecy miałam 27-28 ostatnio tylko mi sie wydłuzył do 34 ale to było po uropie wiec zmiana klimatu tez na to wpłyneła... no tez to słyszałam ze w dniu spodziewanej moze byc śluz z domieszką krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;))) wracam sobie z pracy, wskakuje szybko do komputerka a tu takie cudne wiesci ;););) kiniusia GRATULUUUUJJJJEEEE ;););););) cudnie, no naszejkochanej zalozycielce topiku misialo sie udac juz ;) a my teraz dzielnie za Toba pokoleji bedziemy ogladac 2 kreski ;) katia, przykro mi ze Tobie sie nie udało, ale trzymam kciuki i zaczynamy kolejny cykl - powodzonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
Otwieram topik a tu TAKA NIESPODZIANKA!!!!! Kinia super, bardzo Ci gratuluję i cieszę się tymbardziejmże mamy podobnie, po 2 stratach 3 szansa...rozumiem doskonale Twoj strach bo ja go do tej pory codziennie przeżywam i sądzę,że będziesz miala podobnie dopoki nie dotrzemy do 40 tygodnia:) ja tez zaskoczyłam jak odpuscilismy sobie staranka. co do sluzu z rózowym kolorkiem to Wredniak- mialam podobnie i okazala sie ciąża, może u Ciebie tez tak będzie? ale super, grono ciężarowek sie zasila! wierzę,ze niebawem bedą następne dziewczynki w 2 tabelce pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuje za gratulacje ale ja sama jakos nie moge w to uwierzyc :) mój M. jest w niebo wzięty, dostałam od niego bukiet róż z tej okazji - ale do nigo tez to jeszcze nie dociera :) jutro na 18 ide do mojego gina, i wszystko bedzie jasne :) wredniaczek widzisz te różowe plamki moga swiadczyc o ciązy, a skoro maja tez tak miała to ty kochana powinnas dołączyc do mnie - i razem wskoczymy do drugiej tabelki :) a za nami chyc chyc reszta dziewczynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro sie wszystko wyjasni, boje sie strasznie.. sama nie wiem czego.. z jednej strony chce zobaczyc te 2 kreseczki i miec ukochana moja dzidzie, z drugiej strony, chyba lepiej zeby ten rozowy sluz byl na @ a nie na jakies komplikacje. teraz sluz powoli znika rozowy a jest leciutko kakaowy..ale tylko w srodku Kinusia ciesz sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek i co???? bo ja czekam na dobre wieści :) ja dzis zrobiłam jeszcze jeden tak dla sprawdzenia, bo wczoraj kupiłam dwa i moj M. stwierdził ze trzeba go wykorzystac przeciez :) no i wyszły znów :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
tak szybciutko od rana;) Wredniaczek ja tez mialam 28- 29 cykle, potem doszly do 30-32 a jak dostalam ten sluz z rozowa domieszką, potem tez zmienilo się na lekko brązowawe plamienia i juz czekalam na @ ale wytrzymalam kilka dni i dopiero zrobilam test i 2 kreseczki wyszly a brzuch pobolewal jak na @....więc juz sama nie wiem moze u Ciebie bedzie podobnie? tego zycze;) pozdrowionka od rana dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............5..........????????????......... .24.......Kraków układ słoneczny......8.......... 11.10.2009.......26..... ...Gorzów katia5.........ponad 2 lata..............???......... ..29.........Wlkp. poznanianka84.......3..........12.09.2009.........25. .........Poznań Mila10.................5..........30.09.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............8....... 26-28.10.2009........30. . .....dolnosl. /uk wredniak............4?..........29.09.2009.......,23.... ...Świętokrzyskie asia19855...........15........11.10.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa cathlen81............15..........18.10.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy..........data porodu............płec malenstwa kingap.........13tc..................31.03.2010......... . ....???.......... maja.ch78....11tc..................02.05.210............ ..?............... hej,próbowałam wcześniej wysłac post,ale nie dało rady:) Dziewczynki jak widzicie w tabelce staram się juz ponad 2 lata a nawet może i ok 3 bo nie jestem w stanie tego policzyć i widac wyraźnie,że w porównaniu z waszymi cyklami starań,to ja sie wyróżniam i dlatego postanowiłam zakończyć te starania,jestem słaba psychicznie,nie daje rady już więcej o tym myśleć,wydaje mi sie że sama siebie próbuję oszukać,skoro przez tyle miesięcy się nie udało to już nie mam nadziei:( Będę zaglądała na forum,ale sie poddaje,bo nie wiem co moge zrobić dalej???? może w przyszłym roku pójdę na inseminację,ale jeszcze to przemyślę,na razie odpuszczam:) trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. u mnie tempka spadła i zawitały plamienia. trudno.. katia - może właśnie jak odpuscisz to sie uda! ja ide teraz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia ja tez byłam tak zmeczona i odpuscilismy i widziasz w pierwszym miesiacu kiedy nie liczyłam nie mierzyłam temp.... wyszło :D potrzeba jest takiej psychicznej przerwy, nie myślenia non stop... ale nie zostawiaj nas, zagladaj jak tylko bedziesz mogła :) wredniaczku a dostałas@? moze to tylko jednorazowy spadek i jutro znów podskoczy? ja dzis byłam u lekarza, jutro i w poniedziałek mam zrobic HCG i we wtorek wszystko podgladniemy na usg :) a mój ginekolog sie smiacz zacza jak mu powiedziałam ze odpuscilimy w tym miesiacu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×