Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Nick ..........Cykl starań .... data planowanej......@wiek ........Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się........26..... .......Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... .............29.........Wlkp. poznanianka84...............chwilowo się nie stara .....25.........Poznań Mila10................8.............15.10.2010........... ......30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ........................31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009.............. ... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Nick................tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... wredniak...............32tc..........12.03.2011......dzie wczynka Leeila ...................11c...........14.08.2011......nie wiem URODZONE DZIECIACZKI: kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.02.2010............PAWEŁ EK kiniusia77....................18.06.2010............FILIP EK asia19855.....................1.09.2010............ZUZIA< br /> kasienka221487.............17.09.2010...........MARCIN bettinka87....................22.12.2010..........Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeila ja tez sie schizowałam czy maluszek zdrowy będzie, takie juz jestesmy martwimy sie na zapas. Na pewno wszystko bedzie dobrze. Wredniaczku jak sie czujesz? Bo to juz niedlugo kolej na Ciebie:) boisz sie troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka - dziękuje, czuję się nie najgorzej :) wiem, że jest coraz bliżej, tymbardziej, że już robimy kącik dla małej, łóżeczko rozłożone, wyprawka prawie skompletowana, a mi na samą myśl o porodzie robi się słabo :) a nasza mała będzie miała na imię Gabrysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
sliczne imie wredniaczku. nie martw sie dasz rade jak taka panikara jak ja dala rade to ty napewno. leeila napewno bedzie ok ja w 12 tyg to juz chodzilam w ciazowych spodniach bo brzuch mi szybko rosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie bardzo ładne:) tez mi sie podoba ja tez sie strasznie bałam, ale nie ma czego trzeba sie zachowywac tak jak bedzie tego wymagala sytuacja, przec wiadomo kiedy bo to sie nie da nie przec hehe boleć bedzie napewno bo taka kolej rzeczy ale da sie wytrzymac :) ja skurcze odczuwalam jak ból @ tylko ze mocniejszy ze 100 razy, naciecia krocza nie czulam wogóle, szycie tez nie bolało bo znieczulenie podaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeila ja tez nie robiłam. Ale to zalezy od lekarza i od sprzetu jak pisze Wredniaczek. no chyba ze sa jakies specjalne wskazania np. wiek kobiety pow 30 lat. Apropo Wredniaczku sliczne imie:) mnie tez sie ono podoba ale niestety nie moge takiego dac swojej córce w przyszłosci bo za bardzo zlewa sie z moim nazwiskiem :) kto ma mnie na NK to wie o co mi chodzi :) Bettinka tak wogóle to nie wiem czy pisałam ci ze sliczny ten twój synus, i takie duze ma "OKA" :D tylko nie wiem do kogo podoby bonie mam Twojwj fotki ale jezeli jestes na NK to wyslij mi link na poczte to chetnie kukne :) A mój brzdąc skonczył wczoraj 7 miesiecy.... masakra jak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. :) Ja bardziej niż porodu, boję się tego co będzie po.. i czy nic złego się podczas porodu nie stanie, ale to chyba naturalne mysli kobiety w ciąży przy końcówce ;) najwazniejsze, żeby malutka była zdrowa i żeby dała radę wyjść spokojnie na ten świat :) tego się najbardziej boje. chociaż próg bólu mam niski, ale dam radę, dam radę.. ;) Leeila - mój lekarz miał dobry sprzęt i takie badanie bez problemu zrobił, a np. lekarz mojej siostry sprzętu dobrego nie ma i już takich badań nie wykonuje, a wysyła do innego. także jak będzie u lekarza, to napewno wszystkiego się dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. ;) a ja już się nie mogę doczekać wizyty ;D i końca 12 tygodnia oczywiście, choć już tak nie panikuję jak na początku, gdzie najmniejszy ból mnie niepokoił ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeila - :) pamietam jak ja nie moglam sie doczekac konca 1 trymestru.. a tu juz prawie na wylocie! do jakiś bólów się przyzwyczaiłam bo do tej pory często coś pobolewa. ja w piatek mam wizyte, juz sie doczekac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, ale dawno mnie już nie było :( nie miałąm dostępu do internetu, ale już mam. Postaram się szybciutko nadrobic zaleglosci. a u nas calkiem dobrze. Zuzia jest teraz chora, ma zapalenie pluc, ale już jej przechodzi. rośnie szybciutko waży już 7kg. karmie ja piersia ale ostatnio malutko jadla i pokarm mi zanika :( co oprócz herbatek laktacyjnych może mi pomóc, nadal chciałam karmi córcie? Ściskam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez jest problem z pokarmem, mam go za malo i maluszek sie nie najada:/ trzeba pic duzo plynów i jak najczesciej przystawiac dziecko do piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..........Cykl starań .... data planowanej......@wiek ........Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się........26..... .......Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... .............29.........Wlkp. poznanianka84...............chwilowo się nie stara .....25.........Poznań Mila10................8.............15.10.2010........... ......30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ........................31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009.............. ... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Nick................tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... wredniak...............32tc..........12.03.2011......dzie wczynka Leeila ...................12c...........14.08.2011......nie wiem URODZONE DZIECIACZKI: kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.02.2010............PAWEŁ EK kiniusia77....................18.06.2010............FILIP EK asia19855.....................1.09.2010............ZUZIA< br /> kasienka221487.............17.09.2010...........MARCIN bettinka87....................22.12.2010..........Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczeście pokarm już wrócił, wypiłam 20 herbatek laktacyjych w 3 dni i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mio bio herbatka dla matki karmiącej, teraz znowu mam duuuzo pokarmu i Zuzanka się najada. A ty bettinko karmisz tylko piersią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was dziewczyny :) w piątek bylismy u ginka i mała ważyła 2032g :D Nick ..........Cykl starań .... data planowanej......@wiek ........Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się........26..... .......Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... .............29.........Wlkp. poznanianka84...............chwilowo się nie stara .....25.........Poznań Mila10................8.............15.10.2010........... ......30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ........................31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009.............. ... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Nick................tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... wredniak...............34tc..........12.03.2011......dzie wczynka Leeila ...................12c...........14.08.2011......nie wiem URODZONE DZIECIACZKI: kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.02.2010............PAWEŁ EK kiniusia77....................18.06.2010............FILIP EK asia19855.....................1.09.2010............ZUZIA< br /> kasienka221487.............17.09.2010...........MARCIN bettinka87....................22.12.2010..........Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..........Cykl starań... data planowanej @......wiek ....Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się.....26..... .Gorzów katia5.............. 3 lata............nie liczę... .........9........Wlkp. poznanianka84............chwilowo się nie stara .....25........Poznań Mila10................8...............15.10.2010..........30 .......Warszawa anna.s.1........nie licze ............nie wiem ...........31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16...............13.12.2009..........28.......opolskie/de ZACIĄŻONE: Nick..............tydz.ciązy......data porodu.......płec malenstwa...... wredniak...........32tc..........12.03.2011..........dziewczynka Leeila ...............12c...........14.08.2011..........nie wiem URODZONE DZIECIACZKI: kingap........................ 23.03.2010 ......... .MARTYNKA maja.ch78....................28.02.2010............PAWEŁ EK kiniusia77....................18.06.2010............FILIP EK asia19855.....................1.09.2010............ ZUZIA kasienka221487.............17.09.2010........... MARCIN bettinka87....................22.12.2010........... Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..........Cykl starań .... data planowanej......@wiek ........Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się........26..... .......Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... .............29.........Wlkp. poznanianka84...............chwilowo się nie stara .....25.........Poznań Mila10................8.............15.10.2010........... ......30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ........................31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009.............. ... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Nick................tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... wredniak...............34tc..........12.03.2011......dzie wczynka Leeila ...................12c...........14.08.2011......nie wiem URODZONE DZIECIACZKI: kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.02.2010............PAWEŁ EK kiniusia77....................18.06.2010............FILIP EK asia19855.....................1.09.2010............ZUZIA< br /> kasienka221487.............17.09.2010...........MARCIN bettinka87....................22.12.2010..........Michał poprawiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniaczku no to super, ze malutka rośnie i jest wszystko dobrze :) ciesze sie bardzo Asiu, ja niestety dokarmiam sztucznym, bo nie mam na tyle pokarmu. Walcze o kazda krople i próbuje wszystkiego. Maly dopiero miesiac skonczyl takze moze uda mi sie jeszcze odstawic to sztuczne mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, byłam dziś na USG, niesamowite uczucie widzieć swoje dziecko :) ma już całe 5.5 cm, według pani doktor to 11 tydzień i 3 dzień, a z kalkulatorów mi wychodzi 12 tydzień 3 dzień. Poza tym USG wskazało na 12 tydzień i poród zamiast 14 sierpnia to 5 sierpnia. No to ciekawe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Pozdrawiam zwłaszcza kiniusie, bettinke, wredniaka i asie! Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie ale sto lat temu zaczynalam z Wami staranka, ktore potem przelozylam ze wzgledu na slub i wesele! Musze się pochwalic, ze zaraz po weselu zaskoczylam i od maja jestem w ciazy ;-) Koncze jutro 36 tc i juz nei moge sie doczekac rozpakowania! Niestety od 26 tc mam zalozony szew (mialam 4cm rozwarcie mimo braku skurczy...) i leze plackiem juz 10 tydzien... To ile steresu sie najadlam ile nocy przeplakalam jets nie do opisania, na szczescie wszystko jest w miare ok i teraz czekamy z utesknieniem na nasza córeczkę! Gratuluje tym z Was ktore maja już swoje dzieciaczki po wlasciwej stronie brzuszka jak i tym ktore jeszcze nosza je pod sercem! Zmieniam moje dane w tabelce (jakim cudem ich jeszce nie usunęłyście skoro ytak dlugo sie nie odzywalam???) Nick ..........Cykl starań .... data planowanej......@wiek ........Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się........26..... .......Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... .............29.........Wlkp. Mila10................8.............15.10.2010........... ......30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ........................31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009.............. ... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Nick................tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... wredniak...............34tc..........12.03.2011......dzie wczynka Leeila ...................12c...........14.08.2011......nie wiem Poznanianka 84........36tc..........25.02.2011..... dziewczynka URODZONE DZIECIACZKI: kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.02.2010............PAWEŁ EK kiniusia77....................18.06.2010............FILIP EK asia19855.....................1.09.2010............ZUZIA< br /> kasienka221487.............17.09.2010...........MARCIN bettinka87....................22.12.2010..........Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Poznanianko :* ale sie ciesze ze jestes w ciąży:) gratuluje z calego serca. Fajnie,że sie odezwałaś. Jeszcze chwile i Ty będziesz tulić swoją kruszynke w ramionach :) Mój Michał skonczyl miesiąc, a ja sie napatrzec na niego nie moge, takie małe cudo. Jakie imie wybraliscie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka mała rada dla was :) Dziewczynki spijcie ile mozecie :) ja wstaje tylko 2 razy w nocy a nie moge sie przyzwyczaic, chodze jak zombie po domu. Nie wiem kiedy ja sie wyspie, aledla takiego skarbu warto sie tak poświecać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że Cię pamiętamy poznanianko kochana, to już niebawem mamusią zostaniesz. GRATULACJE ja rodziłam w 38tc. betinko ja 4 razy w nocy karmię, więc podziwiam twojego synka że tak mało razy w nocy je. Jak Zuzka miała miesiąc to 6 razy w nocy cycunia mi targała, ale ja tylko piersią karmie już 5 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam wszystkie dziewczyny!!!! Dawno mnie tu nie bylo , ale w sumie nic nowego u mnie sie nie dzieje, a do tego malo czasu ostatnio mialam na co kolwiek! Ale podczytuje Was i gratuluje wszyskim nowym mamusia i tym ktorym udlao sie w ostatnim czasie wkoncu zajsc w ciaze!:) My nadal sie staramy ja wlasnie czekam na @ ktora ma przyjsc w weekend, mam oczywiscie nadzieje, ze nie przyjdzie, ale chyba nie mam co sie nastawiac bo dzis mam takie bole na @ wiec chyba jednak znow nic:( Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow poznanianka jak to mozliwe, ze przez tyle czasu nas nie odwiedziłaś? GRATULACJE!! Dziewczyny ale jak spać jak sie cierpi na bezsenność.. wstaje w nocy siku chyba z 6 razy, boli mnie w pachwinach, nie mogę się przekręcic z boku na bok, bola mnie biodra i nogi :O i nie moge doczekac sie dnia.. bo wtedy jest lepiej, ale wiem, ze jeszcze bede marzyc by sobie pospać ;) Milla witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniaczku wiem jak to jest, tez nie moglam sie przekrecic z boku na bok i ten okropny ból bioder, ale juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uświadomiłam sobie, że tak naprawdę to jeszcze miesiąc.. :O do tej pory nam szybko zleciał ten czas, ta moja ciąża.. nie tylko nam, ale też naszym zznajomym, od jakiegos 30 tygodnia juz czas leci wolniej, ale i tak kurde dopiero co był swięta, a to juz koncowka stycznia.. mammamija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×