Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość kasienka221487
hej trzymam za was kciuki dziewczyny moj bezzebny grubasek jutro skonczy 8 miesiecy czas leci jak szalony niedawno jeszcze tez sie staralam a on juz taki duzy codziennie umie cos nowego "koci koci" pa pa a ostatnio jak chce zeby mu cos dac to tak fajnie wyciaga raczke zginajac paluszki no i mowi baba moja mama szczesliwa a ja bym wolalA mama ale coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie,ze dzieciaczki zdrowo sie chowają i rosną:)Ania ja się leczę w Poznaniu.Sympatyczny profesor,choc bardzo opcesowy i arogancki,ale za to bardzo konkretny.Najlepsze jest to,że wizyty trwają u niego 2-5 minut a żeby tam dojechać i wrócić muszę poświęcić ok 5 godzin jazdy...no ale cóż...:D Pozdrawiam. Zgadzam sie z tym,że in vitro to długa droga,w dodatku jeśli jest finansowana przez państwo,to tym bardziej.U nas niestety raczej nie doczekamy się takiego dofinansowania i trzeba sobie jakoś radzić:( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, fajnie sie czyta, dobrze ze dzieciaczki dobrze sie chowaja ;) Katia co u Ciebie ? Ja mam miesiac nakreecania sie, troche to nowe bo ostatnio juz bylo od @ do @ ale w tym cyklu mialam monitoring i czulam owulacje, ostatnio nic nie czulam pare cykli i nie wuiem czy mialam wtedy ) w kazdym razie dzien przed owulacja mialam pecherzyk 20mm i jestem szczesliwa ze takie ladne, oczywiscie wykorzystalismy to ;) no i czekam do @ jeszcze pare dni, a juz mnie korci zrobienie testu ;) dam znac co bedzie, trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, jak zawsze u mnie - zludzenia i niepotrzebne nakrecanie ;/ @ jak w zegaru sie stawila, narazie ledwo leci i to brazowa no ale sie rozkreci.. ;/ juz taki moj los dzieki dziewczyny za trzymanie kciuków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,aniu przykro mi:( A u mnie cóż...ciągłe wizyty w Poznaniu.Jeżdżę i jeżdże tracę pieniądze i efektów brak!No ale cóż nie da się tego przyśpieszyć.Teraz przez dwa cykle jestem królikiem doswiadczalnym mojego profesora,bo dostałam zastrzyki i w przyszłym cyklu tez będę je musiała wziąść w celu sprawdzenia jak mój organizm na nie zareaguje,jeśli się po nich nie powiedzie,to zaproponował nam 2 iui, a potem laparoskopię ale stwierdziliśmy z mężem,że do iui nie podejdziemy.Chcemy zrobić laparoskopię i jeśli się okaże że wszystko jest ok,to chcemy podejść do in vitro.To tyle:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej co tam u was slychac? jak tam nasze staraczki i mamuski? cisza tu taka juz miesiac nikt nic nie pisal ja coraz czesciej mysle o drugim dziecku ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam się pochwalić, że moja siostra 1 lipca urodziła synka Igorka :) kasienka już myślisz o drugim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) U nas wszystko w porzadku:) Pod koniec maja bralismy slub koscielny. Budujemy dom :) taki : http://www.archeton.pl/projekt-domu-pigwa_793_opisogolnyl mamy juz parter. Michaś rosnie zdrowo, zabkow jeszcze nie ma, uczy sie pomalutku sam siedziec. Narazie turla sie po calym pokoju, nie mozna oka spuscic z niego. No i zaczyna mowic mama tyle ze nie swiadomie hehe ale juz powtarza :) Ja tez chce drugie dziecko, ale to Michał musi rok skonczyc zeby mozna bylo sie starac. Napewno dzidzia bedzie w nowym domku :) planujemy sie wprowadzic na przyszla zime wiec zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
a jakos tak mysle ze taki maly odstep czasu byl by dobry bo potem to praca to cos tam i bedzie odkladaNIE a teraz heh gdyby nie finanse to od wrzesnia bez zastanowienia bysmy sie starali ale ja nie mam pracy i jeszcze rok do magistra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąż tez chce zeby miedzy naszymi dziecmi byla mala roznica wieku, ja tak mam z bratem. Dzieli nas 16 miesiecy róznicy i dogadujemy sie swietnie :) Z kolei moj maz ma jednego brata o 10 lat mlodszego a drugiego o 19 i lipa :/ rózne swiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
nas narazie nie stac :( a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tam u Mili? No i Leeila niedlugo chyba rodzi. Fajnie jakby cos napisaly dziewczyny. Wogóle to nam topic zamiera pomału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no zamiera zamiera...a tu juz nie długo 200 stronka :) U mnie zawykle w biegu, mąż na szkoleniu w ciągu tygodnia, ja pracuje na godziny, i szukam stazu gdzies w Krk bo od wrzesnia pasuje cos zacząć. A filipka do przedszkola - koło nas otwarli takie od 1,5 roku :) Po za tym Fifi chodzi wiec biegania za nim jest co niemiara... a tak mi sie marzyło zeby w koncu zaczą chodzic a teraz sobie mysle ze fajnie było jak tak sobie lezał w leżaczku albo siedział w jednym miejscu :) Kasienka my tez myslelismy o drugim szkrabie ale kasa na strzyma niestety i mieszkanko mamy tez niezbyt duze - niby dwa pokoje ale z dwójka to ciezko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układzik ma sie dobrze :) nawet bardzo dobrze chyba :) Ale mysle ze sama sie tu w koncu pojawi i cos skrobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja coś skrobnę,mimo,że to już po 1-ej:)Cieszę się,że u was wszystko ok,u mnie nadal bez zmian,ciągle się leczę i czekam na ten cud:) 12 września mam laparoskopię,więc do tego czasu mamy odpoczynek od wszelkiego rodzaju badań,leków itp....Nadal nie znaleziono u nas przyczyny niepłodności,więc mamy nadzieję,że ta laparo coś ujawni i będzie można działać pełną parą:) Poza tym jakoś się układa. Jeśli chodzi o Milę to nieraz z nią piszę na NK i ostatnio było u niej wszystko ok:)Pozdrawiam,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusia77
Czesc dziewczynki, jakos nigdy nie miałam czasu nic napisac.... Przepraszam. A teraz sie zebrałam i widze ze cisza nastała... czy ktos tu jeszcze zagłada? :) Dziekuje za życzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, która z Was ma na imię Sylwia? :) bo na nk widziałam, że będzie dzidzi, ale nie wiem u której to z was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No waśnie nie wiem, ma na imię Sylwia Katarzyna wiem, że z naszego topika, ale nie mam pojęcia, ktora to z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się nie pochwaliła! a dzidzia chyba już spora, bo ładnie zdjęcie z usg było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×