Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanko, jak szczepiłyscie maluszki? Normalnie czy moze skojarzonymi? My mamy w czwartek szczepienie i sie zastanawiam co wybrac, napewno bede dokupywac pneumokoki. Boje sie jak nie wiem tego szczepienia, oby tylko synio był dzielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja szczepie swojego potworka skojarzonymi po ostatnim niestety mial temperature ale szybko przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po szczepieniu, wybrałam tradycyjne. Mały był dzielny, płakał strasznie ale króciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham :) chce tylko sie pochwalic, ze mam rozwarcie na 1cm wiec cos sie ruszylo. trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniaczek trzymam kciuki :) odezwij sie jak najszybciej....czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :) zaglada tu jeszcze kto??? Ciekawe jak tam wredniaczek :) może juz tuli swoję malenstwo :) kto wie :) Leeila aco z tobą? czemu sie nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniaczek urodziła :) Ma fotke na NK swojej córeczki Gabryśi :) Jest Sliczna :) Wredniaczku GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniaczku Gratulacje :* wszystkiego najlepszego :* zagladnij do nas jak najszybciej i zdaj relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza cudowna córeczka Gabrysia przyszła na świat 27 lutego 2011r. o godz.14.35, 2750g, 54cm, 10/10 pkt. :) odezwe sie jak dojde do siebie. jestesmy juz w domku od srody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..........Cykl starań .... data planowanej......@wiek ........Miejs.Zam. układ słoneczny....---.............. nie staram się........26..... .......Gorzów katia5..............3 lata............nie liczę... .............29.........Wlkp. Mila10................8.............15.10.2010........... ......30 .......Warszawa anna.s.1.....nie licze .......nie wiem ........................31.......dolnosl. /uk cathlen81..........16............13.12.2009.............. ... .28.....opolskie/de ZACIĄŻONE: Nick................tydz.ciązy........data porodu.......płec malenstwa...... Leeila ...................12c...........14.08.2011......nie wiem Poznanianka 84........36tc..........25.02.2011..... dziewczynka URODZONE DZIECIACZKI: kingap........................ 23.03.2010 ......... . MARTYNKA maja.ch78....................28.02.2010............PAWEŁ EK kiniusia77....................18.06.2010............FILIP EK asia19855.....................1.09.2010............ZUZIA< br /> kasienka221487.............17.09.2010...........MARCIN bettinka87....................22.12.2010..........Michał wredniak......................27.02.2011..........Gabrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Zaglądam dość często na ten nasz topik i nadal taka cisza:)....więc postanowiłam coś napisać:)Nasza druga tabelka przewyższyła tę pierwszą i prawidłowo!!!Tak trzymać:)ja niestety jeszcze do tej drugiej nie wskoczę,przynajmniej na razie. Teraz po półtorarocznej przerwie dalej ruszam do boju:)Tym razem uderzyłam w Poznań i najprawdopodobniej za kilka m-cy podejdę do in vitro,także jestem pełna sił i zobaczymy co mi los przyniesie:) Anna.s.1 co u ciebie???czy nadal walczysz????może zaglądasz tu czasem to odezwij się:)Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
czesc dziewczyny co tu taka cisza? moj maluch rosnie i rosnie:) a jaki niegrzeczny :) ale wiecie coraz czesciej mysle ze chcialabym zeby miedzy moimi dziecmi byla mala roznica wieku... ale pojawia sie aspekt ekonomiczny z jednej pensji nie damy rady z 4 osobowa rodzina a szkoda bo odrazu sie siedzi w pieluchach czlowiek nie zdarzy sie odzwyczaic i dzieci sie lepiej dogaduja no ale tu jest polska.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) cisza tu jak makiem zasiał.... U mnie jakoś leci, Michaś rośnie coraz bardziej rozumny sie robi :) Zaczynamy budowę domku :) no i ślub kościelny mamy w maju :) więc i z tym formalności kupe Kasieńka ja tez chce zeby mala róznica wieku byla miedzy dziecmi, zobaczymy jak to sie ułozy. Mój M. chce miec 3 dzieci. Tez żyjemy z jednej pensji, tyle tylko ze mamy swoja działalność i póki co jest dobrze :) nie mamy co narzekac. Dziewczyny odzywajcie sie :) Pozdrawiam, buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza tu niesamowita,szczerze mówiąc wcześniej nie było problemu,żeby o coś zapytać ,a teraz trzeba zapytać na innych forach,aby uzyskać odpowiedź:(No ale cóż,pewnie gdybyśmy my też zaciążyły,to rzadziej byśmy zaglądały na forum staraczek!!!!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zagladam czesto.... :) to może cos skrobniemy jezeli tak zaglądamy? :) Jeżeli chodzi o mnie, to mój brzdąc skonczył 10 miesiecy, rozrabia niesamowicie, chodzi przy meblach i jutro wybieramy sie kupic byty :) to tak po krótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja gaśnie
Hej ... jestem tu nowa... 9 miesiąc starań minął i nic poza tym, ze załamałam się całkowicie. Biorę duphoston i narazie nic to nie daje... poza tym, że @ spóźniła się 3 dni i narobiłam sobie wielką nadzieję... a jak lekarz skierował mnie na beta to pojawiła się @... Ostatni tydzień był najgorszy w moim życiu... cały przeryczałam, że znowu się nie udało i jeszcze okazało się ze 3 bratowe zaciążyły a mi serce pęka... nie wiem czy dam radę dalej... ostatnia iskierka nadzieji gaśnie...skąd wziąść siły... robilismy badania mąż w pełni zdrowy... ja jak narazie też... jak sie nie uda w nadchodzącycm cyklu to idę na laparoskopię....ale nie wiem czy znajdę siły na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja gaśnie
...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Faktycznie cichutko na tym naszym forum. Katia niestety dalej staranka, to juz ponad 2 lata i sily juz bardzo malo. Jedyne co to zaczelam robic badania przez angielska sluzbe zdrowia dotej pory chodzilam do polskich lekarzy. Ale tutaj wszystko trwa wieki a ja jestem na poczatku drogi. Niedlyfo tez badanie bedzie mial moj M. Zobaczymy. Zazdroszcze Ci tej wiary mi jej brakuje juz. Jedyne co mnie ostatnio pocieszylo to ciaza kolezanki po prawie 10 latach staran.. Kiedy bedziesz miala invitro ? Fajnie sie czyta o waszych maluchach dziewczyny, niesamowite ze staralysmy sie w tym samym czasie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Ania,juz myślałam,że do Nas nie zajżysz.:)Fajnie,że coś zaczeło się u Was dziać,może nowi lekarze nowe mozliwości,nie ma co tracić nadziei.Mojej szwagierki znajoma po 8 latach zaszła naturalnie w ciążę,kiedy lekarze nie dawali im nawet 2 % szans i teraz jej synek ma roczek a ona znów jest w ciąży i też naturalnie:) Jeśli o mnie chodzi,to narazie z in vitro nic nie wiadomo,zrobiliśmy badanie na wrogość i wyszło wręcz rewelacyjne.Dzisiaj byłam podejżeć czy pęcherzyk pękł i wszystko poszło po naszej mysli.Jeśli po 14 dniach nie dostanę @to....:)wiadomo:D a jeśli przyjdzie,to przez dwa kolejne cykle będę dostawać jakieś zastrzyki hormonalne,które maja na celu wyprostować w naturalny sposób cały mój organizm:) a jeśli nadal nic,to profesor chce spróbować 3 iui i dodał,że chce je przeprowadzić tak,jak przygotowuje do in vitro,ale nie wiem co to oznacza.jeśli nadal nic nie wyjdzie,to na jesień laparoskopię i wtedy dopiero na koniec pomyślimy o in vitro.Dopuki jest nadzieja kazał próbować.Śmiałam się,bo ostatnio kiedy jedziemy do Poznania,to widzimy bociana i zawsze wszystko idzie po naszej myśli:)Może to jakiś dobry znak:Dpozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymam za was kciuki z całego serca! ❤️ wierze, że kiedyś się wam uda. Kurde nie mam czasu pisać, bo mała się obudziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :-D Katia to macie fajny plan ulozony, musicie miec dobrego lekarza :-D napewno sie uda, bocian to podobno dobry znak na maluszka A z ta nadzieja wiesz jak jest jeden miesac duzo w inny minimalnie ale gdzies w srodku wierze ze wreszcie nam sie uda ten cud :-D jedyne z czego sie ciesz to ze w uk invitro jest darmowe choc do tego dluuuga droga. No ale co zrobic, trzeba zyc cieszyc sie tym co sie ma i wierzyc, tylko jak sie patrzy na dzieci innych i ich kolejne latka to sie odczowa ten uplyw czasu i wtedy sciska w srodku. Ale widac tak byc musi Katia w jakim miescie sie leczysz ? Dziwwczyny co u was, jak chowaja sie Wasze maluszki ? Czy juz wszystkie urodzily czy mamy jakas ciezarna ? Bo sie troche pogubilam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczyny ja również trzymam kciuki, żeby i wam sie udało. Mój Michał rośnie zdrowo, juz niedlugo skonczy 5 miesięcy. Czas tak szybko leci nawet nie wiem kiedy. Niedawno wprowadzałam nowe rzeczy do diety malego i różnie z tym bywa. Narazie podaje kaszki i deserki ze słoiczka, ktore nie bardzo lubi. Kaszki lubi. Z soczkiem jablkowym tez mamy problem, dzisiaj wcisnelam mu 30ml ale łyzeczka bo z butli sie nie czepi :P. Wyczekujemy również pierwszego ząbka:) ale z tym to róznie bywa. Tak poza tym to Michaś jest bardzo grzeczny, przesypia całe nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gwiazdy, mocno trzymam kciuki za te nasze staraczki kochane katia i ania s1 czekamy niecierpliwie na info że dzidziunie już w brzuszku mieszkają a u mnie ok. Zuzik rośnie 8 miesiecy skonczyla, 2 ząbki ma, mówi tata:) chodzi za rączki, wstaje w łózeczku, nie pija soczków, ani nie je moich zupek wynalazków, a ja do pracy wróciłam, a moje słonko z babcią wtedy jest. w nocy jeszcze cycunia mi targa ale tylko raz, ale budzi sie 3-4 razy, cóż odeśpie sobie kiedy indziej:* buziolki sle:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Gabi ma już 2,5 miesiąca, zleciało co? :D czas tak zapierdziela, że aż mi szkoda, że to tak szybko leci :( Malutka jest cudowna, daje nam pospać w nocy, wczoraj spała 6h obudziła się na jedzonko i znowu. uśmiecha się, gada do nas, wodzi wzrokiem, jest cudowna, waży już 4800g :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×