Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam0055

Terapia Gersona - jaka wyciskarka soku?

Polecane posty

Gość jarmuż
ja też bardzo proszę Lebiodko o relację jak się sprawuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarmuż
tzn. jak się sprawuje turbo 910w nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezka76
Magdalena26264 niestety sie mylisz Oni rekomenduja wyciskarke Norwalk szczegolnie dla osob podejmujacych walke z rakiem za pomoca sokow. Natomiast inne rekomendowane to: The Champion (pictured at right) Angel Juicer Green Star Green Power Solo Star Hurom Slow Juicer Omega Juicers (masticating models only) Sprawdz na stronie instytutu: http://gerson.org/gerpress/gerson-guide-to-juicers/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padul
Jeżeli ktoś ma do sprzedania używaną wyciskarkę to proszę o informację na padul@wp.pl Pozdrawiam padul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padul
Jeżeli ktoś ma do sprzedania używaną wyciskarkę to proszę o informację na padul@wp.pl Pozdrawiam padul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokozerca
od pewnego czasu używam turbo tv 900 i przyznam że w niczym nie odbiega od wyciskarek renomowanych firm po 2000 zł za moją zapłaciłem na allegro 299 zł przesyłka gratis [załapałem się na promocję] wałek i sitko z ultemu wolne od rakotwórczego BPA czy jakoś tak polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do użytkowników wyciskarki turbo tv 900 o problemy w użytkowaniu: czy np. pojawiają trudności w wyciskaniu soków z jakiegoś surowca? czy sok jest klarowny czy raczej jak "rzadki szejk" lub z drobinami miąższu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokozerca
moja wyciskarka nazywa się dokładnie turbo tv910w sprawdziłem w papierach robi soki takie lekko gęstawe a nie woda jak z sokowirówki jak robie z buraka to są z maleńkimi drobinami miąższu, nigdy przez cały okres użytkowania nie zatrzymała się sama ani nie wyłączyła nie wiem czy zatrzymałaby się np. na całej grubej marchwi ponieważ profilaktycznie kroje ją wzdłuż na dwie lub cztery części tak jak i buraki natomiast małe marchewki wkładam w całości polecam ten model wyciskarki doskonale wyciska też np. seler naciowy kalarepę twarde jabłka [ z miękkich wychodzi taki bardziej mus] wyciskarka jakością nie odbiega od swojej 6-krotnie droższej markowej konkurencji czego dowodem może być np.sitko i ślimak z ultemu , silnik indukcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. Zastanawiam się nad modelem TV900W (ze względu na dwa rodzaje sit). Sądzę, że nie powinno być wielkiej różnicy w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarmuż
powiem tak , byłam zdecydowana na Hurom , nawet ten najnowszy model za 1920,00, ale moja koleżanka mówi ,że przy selerze naciowym , natce pietruszki , jarmużu itp. się zatyka,więc się zastanawiam - drogie ,a tylko do korzeniowych ? Może odezwą się właściciele? nie mam tyle miejsca w kuchni , by kupować wyciskarę pionową i poziomową do zieleniny. Czy jest jakaś w miarę uniwersalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, planuję kupić wyciskarkę Hippocrates 1305 Green power, proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imacman
zieleninę przed wyciskaniem najlepiej namoczyć przez noc w wodzie, bedzie sie lepiej wyściskała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imacma
Zieleninę przed wyciskaniem dobrze jest namoczyć w wodzie przez noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imacman
Zieleninę przed wyciskaniem dobrze jest namoczyć w wodzie przez noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imacman
Zieleninę przed wyciskaniem dobrze jest namoczyć w wodzie przez noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imacman
Zieleninę przed wyciskaniem dobrze jest namoczyć w wodzie przez noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imacman
Zieleninę przed wyciskaniem dobrze jest namoczyć w wodzie przez noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o wyciskarce dwuślimakowej wildcat proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do lebiodka napisz jak twoja turbo 910w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z najnowszą wyciskarką SANA - OMEGA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzak11
910W mam od wczoraj - wyciska soku w procentach licząc wagowo do masy wsadu: pomarańcza- 70% jabłko - 60% marchew - 50% soki rewelacyjne nie polecam wyciskania cebuli seler i buraki czerwone wyciska dobrze problem z czyszczeniem otworu wyrzutowego wytłoczyn - jest bardzo mały otwór a z tyłu ma gumową zatyczkę która wydaje się że może ulec łatwo urwaniu. do użytku domowego polecam lecz w instrukcji jest napisane że urządznie może pracować 10 min a potem należy je wyłączyć na 10 min tak więc do wyciśnięcia większej ilości soku w krótkim okresie czasu nie powinna być używana. jest napewno cichsza od sokowirówki ale też sporo hałasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szu_szu
od dwóch tygodni mam sapira. używam codziennie (1-2 litry soku). na razie problematyczny okazał się tylko jarmuż - bardzo dużo piany, mało soku. inne liściaste jak należy. bez problemu radzi sobie z cytrusami, burkiem, selerem, jabłkiem, gruszką, imbirem, brokułem, pietruszką. można wrzucać całkiem spore kawałki. przy marchewce czasem się zatrzymuje (jeśli wrzucę za duży kawałek lub zbyt szybko dorzucę kolejny), ale wystarczy użyć przycisku rev i po kłopocie. jeżeli chodzi o surowce, to tyle na razie testowałam. ilość soku - zależna od soczystości samego owocu czy warzywa. bywa, że z tej samej optycznie ilości np. buraków wyciskam nawet połowę mniej soku. łatwo się myje, tylko z usuwaniem resztek pulpy z wylotu (wąski) trzeba się trochę pomęczyć. uważam to za dobrze wydane pieniądze. jak na domowe potrzeby w sam raz. za jakiś czas dam znać, czy podtrzymuję swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layladore
Jak to jest, że chcę się podzielić opinią na temat wyciskarki a pojawia się info, że moja wypowiedź to spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layladore
Oskar średnio radzi sobie z miękkimi owocami. Tzn wyciska je ale szybko się zamula ( w przypadku np. pomarańczy) Miękkie jabłka to jeszcze gorsza porażka bo robi się mus, sitko zapycha i trzeba czyścić, nawet marchewka nie pomaga. Z jabłkami nie wyleżanymi soczystymi twardawymi - świeżymi radzi sobie super. Kiwi czopuje z racji pesteczek.Ale i tak jestem zadowolona, nie próbowałam jeszcze traw itp ale producent pisze że powinien dać radę. To co robiłam to mus z truskawek, na pół rozmrożonych, moje dziecię mówi na to lody ;-) i robiłam makaron. Póki co użyłam dziurek jak do spaghetti ale jak się ugotował to nabrał objętości.Więc wyszły raczej kluseczki. Dodam iż makaron robiłam żytni i dlatego wybrałam wyciskarkę z funkcją makaronu bo nad pionową silnie się zastanawiałam. Ponieważ przerzucam rodzinkę na mąkę żytnią, pozioma wygrała. Robienie makaronu jest dziecinnie proste i na pewno będę tę funkcję często wykorzystywała. Co ważne, makaron nie powinien się suszyć, ta wersja się nie udała, kleiło się ale jak właził wprost do garnka (ucinałam nożem ) to było idealnie i nawet szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wyciskarka, Turbo 910 w już sprawdzona, ale widzę już o niej opinie wyżej :) jestem z niej zadowolona, wprawdzie poprzeklinałam sobie pod nosem z początku, ponieważ montaż i demontaż nie szedł mi najlepiej, ale rutyna robi swoje, jak demontowałam nie mogłam miski wyjąć, zupełnie jakby się zaklinowała, na szczęście wyrobiła się i demontaż nie jest taki irytujący, poziom hałasu dosyć dobry, z pół kg marchewek wychodzi mi szklanka soku (w standardowej, ciemnej szklance do kawy zostaje 2 cm na górze), ale to wiadomo, zależy też od gatunku i wieku, z jabłka wychodzi mi niezbyt gęsty mus nie sok, ale i tak głównie chodzi mi o marchew i buraki, sok marchewkowy dla dzieci muszę dodatkowo jeszcze przepuścić przez sitko, ponieważ piją tylko klarowny a marchewkę z sitka sobie podjadam, marchew wystarczy pociąć w słupki, tylko jak są za grube to słychać, że wyciskarka ciężej pracuje, wkładam je pojedynczo, w końcu zaczęłam częściej robić soki uff, jak dla mnie dobra cena, wyposażenie jak w Hurom i silnik też indukcyjny, na moich marchewkach się sprawdza, czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi Kochani, Oczy mnie juz rozbolały od przekopywania sie przez te kilkadziesiąt stron postów wyciskarkowych...:) I dalej nie wiem... Kto moze mnie jednoznacznie przekonać, czy zakupić OSCAR NEO 1000 czy też HUROM GD..??? I dlaczego? :) Jak widać po wyborach - interesuje mnie model POZIOMY:) Dzieki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może warto jednak kupić Cooksensa 8801..? Czy ktos tu ma i uzywa..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam dobrej wyciskarki za jak najmniejsze pieniądze. Nie stac mnie na wydanie 1,5 - 2 tysiecy na sprzet agd. Może mi ktos polecic coś fajnego w przystępnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje jeżeli chodzi o omega sana kupić części za 650 zl do tego używanego matsona lub nowego i mamy albo 2razy części i zaoszczedzona kasę lub kasę i więcej części można kupić w UK na str lub w Polsce ale nie wiadomo ile za śpiewają a jeżeli chodzi o turbo 900 to tez można chyba kupić części od hurona czy innej wyciskarki ale nie wiem jakiej to trzeba by bylo zobaczyć zaleta jest która posiadam omegi 8006/4 ze będzie przystawka do oleju nowa choc zapowiadaja ja od roku niby ma byc w 1 kw juz . za to szlak trafia przy krojeniu warzyw a reszta możliwość awarii praktycznie żadna dlatego sam bym kupil sane bo ma odrobinę większy otwór ale cena większą do omegi 804 części by wyniosly jakieś 120 euro tak samo można sapiera struningowac****arę stowek w kieszeni jeżeli zna cię jakieś tańsze wyciskarki poziome z takim samym trzymaniem jak matstone omega to dajcie znać może jakas inna firma aby byli z silnika 80 obrotów min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×