Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam0055

Terapia Gersona - jaka wyciskarka soku?

Polecane posty

Gość pan jaszczurka
Jeszcze jeden drobiazg - te koncerny farmaceutyczne to prawdziwa plaga i koszmar. To najpotężniejsza gałąź światowej gospodarki po zbrojeniówce. Zresztą współpracują. Potężną częścią koncernów farmaceutycznych jest produkcja trucizn. Ponadto mają koszmarny wpływ na uczelnie medyczne i niszczą obiektywizm badań medycznych. To straszne wyzwanie dla młodego pokolenia. Starsze już jest strute. Teraz rządzi rak. Spytajcie dowolnego lekarza. Spójrzcie na statystyki wzrostu zachorowań na raka. Połowa z was umrze na raka. Nie wiem czy sam się uratuję, czy pomogę mamie. Tacie już nie. Jest ciężko chory i te moje soczki to bzdura dla niego. Pochłania kilogramy trujących medykamentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również przyznaje racje. Niedługo co drugi z nas będzie chory. Lekarze nie chcą słyszeć o terapiach naturalnych, wolą chemie, naświetlanie i operacje. Jednak sami by im nigdy się nie poddali. Rak to nagromadzenie toksyn i brak składników odżywczych. Dodatkowo nasze pokolenie ma coraz gorszy dostęp do zdrowej i w miarę normalnej cenie żywności. Mój znajomy wyleczył się dzięki terapii Gersona. Kiedy zgłosił się do szpitala został bardzo źle potraktowany przez lekarzy, uznany za wariata. Potem poszedł na oddział onkologii, niestety został wyrzucony, zakazano mu przychodzić do chorych. Świat jest brutalny, a świat tworzą ludzie, i to jak on jest, jaki będzie zależy od nas samych. Od naszej postawy i czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, prawda jest taka że dopóki sami czegoś nie doświadczymy to trudno jest zrezygnować z ciasteczek, piwka itp ale nasz organizm też potrafi mówić NIE...Co do koncernów to mam coś dla Was. Poczytajcie sobie w necie, był taki dr Hoxey który odkrył roślinkę dzięki której można się wyleczyć z raka, ale amerykański koncern chciał go zapuszkować:( bo chcieli od niego to wyciągnąć!!!! i tak to wygląda. Podobnie z napędem na wodę, można takie przykłady mnożyć...Nie powiem żebym była przykładem zdrowego trybu życia ale tak jak Saranek uważałam, czytałam etykietki i buuuummm. Teraz postanowiłam że już nie ma odwrotu. Mam sąsiadów: on nałogowy palacz-dostał raka płuc, ona sapie, dyszy, ledwo chodzi, a ciągnie ze sobą tony mięcha, ciastek i tak żyją nieświadomi...Choć wiem również, że genetyka jest ważna oraz psychika. No cóż, na zmiany nigdy nie jest za późno:) więc życzmy sobie wytrwałości:) Hej Jaszczurko, Tobie też życzę wytrwałości chociaż z mamą skoro z tatą już się poddałeś. Saranek jak wygląda Twoje wyżywienie teraz? Co jadasz a czego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajeczka masz absolutną rację. Ciasteczka, chipsy, cola, fast food itd można wymieniać - są częścią życia wielu ludzi. Nie potrafią sobie odmówić. Nie mają świadomości, że to co jedzą może ich niszczyć. Obecnie jem nadal sporo warzyw, owoców, robię z nich soki, codziennie piję: 1 cytryna + duża łyżka oleju lnianego + letnia woda. Co dzień rano :) jem kasze jaglaną, gryczaną. Prawdziwe masło, czasami eko jogurt, orzechy,rodzynki, zupy gotowane na kawałeczku wołowiny, którą potem zjadam wraz z warzywkami z zupy. Staram się jeść 2 razy w tyg. ryby, 1 raz lub rzadziej na tydzień mięso - wołowinę. Jem jajka na miękko, jajecznice, staram się jeść jak najmniej z nich białka. Jem te produkty, ponieważ mam skłonności do anemii, braku żelaza. Jeśli nie mogę wytrzymać, kupuję gorzką 70-80% czekoladę i delektuję się kosteczką :D Moje menu nie jest za szerokie, ale lubię jeść to co jem, ponieważ się świetnie po tym czuje, dobrze wyglądam i funkcjonuje każdego dnia o wiele lepiej niż moje rówieśniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mowcie nic na temat farmacji.Ostatnio mało co sie nie pokłóciłam sie ze znajomymi.Oni oczywiscie tez soczki uznja za fanaberie.Stwierdzili,ze jak to mozliwe,ze niby"moje "lekarstwo ma leczyc,a tyle ludzi wciaz umiera na raka.A przeciez umieraja,bo nie wierza w zdrowa zywnosc,a szkoda.Teraz wole nie poruszac tego tematu,bo po co mam sie denerwowac i tak zrobia co reszta,czyli beda sie truc dodatkowow lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amciek80
dorcia 33, nie dziw sie znajomym, ze tak reaguja. to tak jakby ktos chcial Cie przekonac do tego, ze ufo jednak jest. jeden stwierdzi, ze moze i jest, drugi kategorycznie zaprzeczy i powie, ze to brednie bo nie widzial. tak samo jest z leczeniem. pewnie 99% chorob jest wyleczalnych i mamy lekarstwa pod reka ale o nich nie wiemy, nie wierzymy, ze tak prosta rzecz moze zadzialac. argument Twoich znajomych jak to mozliwe, ze to moze leczyc skoro tyle ludzi codziennie umiera na raka jest po prostu zabawny :). a jak moze codziennie tyle ludzi umierac z glodu skoro mamy tyle jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze masz racje,ale jedzenie jest fizycznie namacalne,a ufo raczej nie.Wole juz z nimi nie poruszac takich tematow.Farmacja jest w koncu dla nas,zeby ratowac zycie,tak mowia.Niestety nie widza,ze to tylko wielki biznes ,ze tak naprawde nikogo nie obchodza ich choroby.Najlepiej,zeby nie zdrowiec i brac wciaz to nowe leki i coraz wiecej.Społeczenstwo chorowite biznes sie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan jaszczurka
O zalet dla biznesu jest z farmacji dużo więcej. 1.Ludzie nie żyją za długo - nie pobierają emerytur, bo nie zdążą więc i biznes i rządzący są zadowoleni. 2.Zioła są powoli zakazywane. W Polsce częściowo od X 2009 - bo przeszkadzają koncernom farmaceutycznym. Nie dość że wielu ludzi olewało prochy mając zioła, to jeszcze nie da się tego tak sprzedać w telewizji jak procha... Poza tym z ziołami jest ten problem że w odróżnieniu od większości prochów - nie trują a pomagają - a tu patrz punkt pierwszy. 3.Wszelkie umiejętności leczenia bioenergoterapeutycznego czy podobnego też są tępione przez tę branżę. Ośmieszane. Lekarze nie mają pojęcia o potędze leczenia alternatywnego. Różni uzdrowiciele mają z roku na rok coraz większe trudności w zarejestrowaniu swojej pracy. A jeśli to jeszcze ktoś z zagranicy - to już w ogóle. Lekarzem - oczywiście może być, choćby z Najrobii. Uzdrowicielem - zwykle nie wolno. W ogóle współczesna medycyna jest dobra tylko w przypadkach nagłych. Chirurgia, ratownictwo - to tak. Prawie cała reszta - więcej szkody niż pożytku. Często jawnie stosuje placebo, często bardzo szkodliwych jak plaga antybiotyków na choroby wirusowe jak grypa choćby, czy lampki bioptron - te przynajmniej nie szkodzą - bo to zwykłe halogenowe lampki - nic więcej - a jak kto głupi, niech kupuje halogena za 2000 (akurat na bieżąco jestem :) ) Gorzej że biedne emerytki to łykają. W ogóle przypadków jest masa. Z chorobami przewlekłymi - a już z rakiem wybitnie - medycyna sobie po prostu nie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja się w 100% zgadzam. Co do ziół, to mam w Poznaniu znanego zielarza który uratował wielu ludzi /łącznie ze mną/ kiedy lekarze rozkładali ręce i kazali się obserwować /hahahaha do śmierci/ On ziołami uratował mi życie a teraz chyba zakończy działalność bo oczywiście musiałby położyć straszne pieniądze żeby dalej móc funkcjonować! Skandal, ale cóż tak jak powiedzieliście nikomu nie zależy na naszym zdrowiu... Nie chodziłam do lekarzy bo przez te swoje klapki nie widzieli nic poza lekami, które niszczyły organizm. Tak więc wzięłam sprawę w swoje ręce I jakoś żyję:) Saranek, jeżeli jesz mięso to zrób tak jak radziła mi b. mądra lekarka: gotuj warzywa osobno i mięso osobno, potem dopiero połącz wywar z mięsem a paskudny wywar z toksynami wylewaj! W wywarze mięsnym jest dużo paskudztwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan jaszczurka
Coś mi się przypomniało - to tak przy okazji opowiem :) Mam znajomą w średniej - młoda dziewczyna, ale już bardzo świadoma :) Opowiadała mi jak "lekarze" zrobili w jej szkole kampanię szczepień na raka (sic!) szyjki macicy. Dla młodych dziewczyn. Dżizas pytam - co za absurd? Poszukałem i okazało się że jest taka szczepionka przeciw jakimś bakteriom które w bardzo rzadkich wypadkach - nieleczenia, strasznych zaniedbań i braku elementarnej higieny rzeczywiście wywołują raka. Znalazłem badania przeprowadzone na skuteczność tej szczepionki - 17 % !!! I nie chodzi o raka tylko o tyle mniej dziewczyn nie zachorowało na te chorobę bakteryjną. W dodatku z badań arbitralnie wykluczono kobiety mające ponad 4 partnerów - bo by było jeszcze gorzej. O raku nie wspomnieli - bo to naprawdę jeszcze na szczęście rzadkość przy tej chorobie. Przepraszam - może to coś wirusowego było - już nie pamiętam. Brodawczak może. Seria trzech szczepień odbywała się tak że dziewczyny były ciągane przez ogłupiałe propagandą matki do lekarzy na te szczepienia. Seria kosztowała ponad 500 zł. Wiele matek sprawiło swoim córkom to świństwo na 18... Ona nie miała tego problemu, bo pare dni wcześniej skończyła 18, więc mogła odmówić. Zresztą jej matka też tego nie łyknęła. W tej szczepionce wg składu było pół mendelejewa z rtęcią włącznie. Czy to nie jest systemowo przeprowadzone celowe trucie ?! Ale wszyscy zadowoleni - koncerny zarobiły - lekarze też - a mamusie szczęśliwe że chronią córeczki od raka. I tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajeczka - masz rację. Staram się zawsze gotować warzywa i mięso oddzielnie:) a co do pana Jaszczurki to ma również absolutną rację. Moja znajoma 40 lat, postanowiła zrobić sobie szczepionkę przeciw rakowi szyjki macicy...oczywiście po szczepionce nie zainteresowali się lekarze jak zareagował jej organizm. Po pierwszej dawce nic się nie stało, po drugiej wzrosły triglicerydy i cholesterol - przekroczyły drastycznie normę. Po trzeciej dawce część wątroby już nie działała. Niestety wątroba nie poradziła sobie z ilością trucizn wpakowaną wraz ze szczepionką. Teraz ta kobieta skazana jest na branie do końca życia tabletek obniżających poziom triglicerydów i cholesterolu... To straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę jak głupota ludzka pod rękę z medycyna poszły... Niestety moja koleżanka też zafundowała dziewczynie te szczepionki:( Przecież to nie sprawdzone świństwo o którym słyszałam że nie pomaga tak bardzo jak szkodzi... Co do jakiegoś plany żeby nas wykończyć, to ja zaczynam w to wierzyć!!! Bo jak inaczej to wytłumaczyć. Jesteśmy królikami doświadczalnymi, tyle tylko że nikt nam życia potem nie zwróci! Saranek, cieszę się że tak właśnie z tym mięskiem postępujesz:) Wiesz ja miałam jako dziecko ciągłe problemy z hemoglobiną /a zajadałam się mięsem!/. Od lat nie jem mięsa i okazało się że mam najlepszą hemoglobinę w moim życiu!!! Co z tego wynika? Że nie musimy jeść mięsa /ten kit co nam wciskają/ żeby mieć dobre wyniki. Ale jeżeli uważasz że Tobie to pomaga to oczywiście nie będę Ciebie przekonywać:) I tak uważam że dużo dla siebie zrobiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan jaszczurka
Wiecie co - zrobiłem dla was prezencik :) Poszukałem czegoś więcej o tej "szczepionce" na raka szyjki macicy Ma dwie nazwy handlowe - SILGARD i GARDASIL - któraś w 2006 wybrana specjanie dla Polski. Ale to to samo. Tu propaganda tej trucizny na portalu społecznościowym: http://www.we-dwoje.pl/szczepionka;na;raka;szyjki;macicy,artykul,324.html Tu propaganda w "obiektywnym" magazynie dla lekarzy: http://www.pulsmedycyny.com.pl/index/archiwum/8655/1.html Tu następne "pełne" informacje o leku z chyba największego portalu o prochach: http://leki-informacje.pl/indeks,show,2,295,silgard.html Tu o "kontrowersjach" się mówi wymijająco: http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/nowotwory/kontrowersyjny-gardasil_35612.html Tu - w miarę uczciwa informacja z wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Gardasil Tu trochę poważniej: "WPROST" nr 14/2009 (1369) MILIARD W SZCZEPIONCE (...) W lutym amerykańskie Narodowe Centrum Informacji o Szczepionkach (National Vaccine Information Center), istniejąca od 27 lat prywatna instytucja monitorująca bezpieczeństwo szczepionek, wydało raport, w którym porównano liczbę przypadków zgłaszanych pogorszeń stanu zdrowia w krótkim czasie po wzięciu SILGARDU/GARDASILU oraz innej szczepionki. Z analizy wynika, że zanotowano 33 RAZY WIĘCEJ ZGŁOSZEŃ ZAKRZEPICY i 15 RAZY WIĘCEJ PRZYPADKÓW UDARU MÓZGU. (...) To tylko przykłady wątpliwości, jakie budzi silgard [szczepionka przeciw wirusowi wywołującemu m.in. raka szyjki macicy]. (...) Na pierwszym planie wybija się informację, że rak szyjki macicy to druga największa przyczyna śmiertelności wśród kobiet na świecie. Tyle że za tę statystykę odpowiadają kraje wschodniego wybrzeża Afryki i zachodniego wybrzeża Ameryki Południowej, gdzie albo nie ma w ogóle opieki medycznej, albo kobiety z niej nie korzystają. Nawet w Polsce, gdzie rak szyjki macicy uważany jest za relatywnie duży problem (regularnie cytologię robi tylko 15 proc. kobiet; w unii 85 proc.), takie przypadki stanowią JEDYNIE 3 % WSZYSTKICH NOWOTWORÓW. Rocznie diagnozuje się w Polsce 130 tys. nowych przypadków nowotworów, z czego 4 tys. to rak szyjki macicy. Skuteczność silgardu w walce z rakiem nie jest tak oczywista, jak twierdzą przedstawiciele producenta. „Nie ma żadnego naukowego dowodu na to, że szczepionka zapobiega rakowi" napisał prof. Carlos Alvarez-Dardet, ekspert ds. szczepień z hiszpańskiego Uniwersytetu Alicante w dzienniku „El Pais". Pod jego apelem o wstrzymanie finansowanych z budżetu szczepień na raka szyjki macicy podpisało się 7 tys. hiszpańskich lekarzy. Autor: Aleksander Piński Spójrzcie jak w "informacjach" o leku wspomina się o działaniach niepożądanych. Źródło to oryginalna ulotka producenta: http://www.msd.pl/content/corporate/products/produkty/SILGARD.html NAJWIĘKSZE ZAGROŻENIA TOTALNIE POMINIĘTE!!! No a tu - już niestety po angielsku ze strony prywatnej organizacji badającej bezpieczeństwo szczepionek - robiącej badania naukowe zgodnie ze sztuką lekarską, a nie naciągane jak to mają w zwyczaju korporacje. Są raporty medyczne, zestawienia, inne kalectwa po tej szczepionce, historie młodych dziewczyn które zmarły po tej szczepionce - z życiorysami i zdjęciami itd. : http://www.nvic.org/Vaccines-and-Diseases/HPV.aspx A tu oryginalny raport (po ang.) tej organizacji na temat tego g*wna: http://www.nvic.org/Downloads/NVICGardasilvsMenactraVAERSReportFeb-2009u.aspx W skrócie to jest tam np. lista konsekwencji zdrowotnych po badaniu, a to tylko w krótkim okresie 2-3 lat u osób zdrowych - wymienię tylko niewielką część: Próbka badanych - 10151 osób Leczonych po tym ambulatoryjnie - czyli coś nie dobrze i do lekarza - 5021 bóle - 2422 utrata przytomności - 1643 ZMARŁYCH - 29 Zagrożenie życia - 152 ślepota - 36 głuchota - 17 zakrzepica - 23 zatrzymanie akcji serca - 9 zapalenie mózgu i rdzenia - 8 krwotoki - 9 toczeń - 28 artretyzm reumatyczny - 31 ataki, napady - 544 udary - 16 zakrzepica - 34 zapalenie naczyń krwionośnych - 11 i wiele innych mniejszych i większych przykrości i chorób... Zainteresowanych odsyłam do podanego w powyższym linku raportu. Przy okazji dowiedziałem się że jest szczepionka konkurencyjna na to samo - "Menactra". Wywołuje 3 razy rzadziej efekty uboczne i zgony. Ciekawe czemu u nas dopuszczono tę, a nie mniej szkodliwą. Może w USA tego gardasilu już nie chcieli, to trzeba było komuś posmarować i gdzieś opchnąć :) Czyli u nas :) To tylko moje skromne spekulacje :P Wiecie co - są tacy co za 100 zł zabiją własną matkę. Co myślicie - co mogą zrobić ludzie - biznesmeni, lekarze, politycy, jak się im da w łapę miliony, czy załóżmy dla urzędników FDA nawet setki milionów dolarów? Jak ten uczciwy, to drugi nie - zawsze się sk***ysyna znajdzie. Światowe dochody branży farmaceutycznej to coś jeśli dobrze pamiętam 750 MILIARDÓW dolarów. Nie obroty - dochody! Myślicie, że tu naprawdę chodzi o nasze zdrowie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajeczka masz rację, niekiedy nie potrzeba mięsa i z krwią jest wszystko dobrze. Ja jednak masz i wzloty i upadki z moją hemoglobiną. W poprzednie wakacje zrobiłam eksperyment, nie jadłam mięsa ponad 3 miesiące, starałam się urozmaicać dietę, aby niczego nie zabrakło. Zrobiłam badania i były straszne, żelazo i inne normy spadły, włosy zaczęły mi za bardzo wychodzić itd. Zaczęłam powolutku jeść mięso i było lepiej. Dlatego wolę od czasu do czasu zjeść kawałek mięsa:) Przestroga dla innych: UWAGA NA SZCZEPIONKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam pojęcia, że aż takie szkody wyrządza ta szczepionka, tyle powikłań, bóli niewiadomego pochodzenia, a mimo wszystko codziennie są wstrzykiwane ludziom...brak słów. Bardzo dziękujemy p.Jaszczurce za te informacje. Jesteśmy bardziej świadomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaszczurka a dlaczego tego nie opublikować? O tym powinny się dowiedzieć te wszystkie matki które myślały że Boga za nogi chwyciły fundując to badziwstwo swoim córkom! Takie ulotki powinny się znaleźć w każdej skrzynce pocztowej zamiast reklam! Jaszczurka przecież szara masa ?pardą za to określenie, chodzi mi o większość społeczeństwa /nie mają zielonego pojęcia o konsekwencjach! A mówiłam że jesteśmy królikami doświadczalnymi...Już prof. Tombak pisał o szkodach wywołanych przez szczepionki. Ale cóż ja wolę ziółka a moja siostra truje się lekami i w tym jest szkopuł, w świadomości! Dzięki Jaszczurka odwaliłeś kawał dobrej roboty:) Teraz tylko to rozpowszechnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan jaszczurka
Wiesz też o tym myślę bajeczka. Przecież to przerażające. Przecież chodzi o tysiące kobiet. Wczoraj wysłałem ten sam post na wątek o samej tej szczepionce: http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=99 i jest na saaamym dole. to jeden wielki tasiemiec ta strona. I wątek nie uczęszczany. Przecież to przerażające. Przecież chodzi o setki tysięcy kobiet. Policz - jedna na 350 od tego umiera !!! Jestem pewien że dało se to wstrzyknąć już koło 1-2 milionów. Może i więcej. Więc min. 3000 czeka pewny zgon. Dziesiątki tysięcy ciężkie choroby, ślepota, głuchota, zawały... Pewnie ponad 100 000 chorych dożywotnio!! Zdajesz sobie sprawę z wagi oskarżenia? To musi być Całkowicie przeredagowane. Wszystkie duperele muszą pójść w kąt. Trzeba mieć absolutną pewność co do źródła, jeśli miałoby to być szeroko rozpowszechniane. Wszystko musi być sprawdzone z absolutną pewnością, żeby nie było do czego się przyczepić. - Rozesłać uproszczoną przeredagowaną wersję po forach i stronach mogę. A jeśli chodzi o ulotki to można zrobić pdf - na jakiejś oddzielnej stronie, żeby każdy mógł ją sobie wydrukować i zanieść choćby tam gdzie są te plakaty propagandowe z uśmiechniętymi panienkami i aktorami w kitlach zachęcające "szczepionka na raka chroni w 100%". Można pójść jeszcze dalej i oskarżyć - ale to nie do wygrania - prawo jest tak niemoralnie ułożone, że przegrana byłaby pewna - ale za to byłoby po truciu jeśli któraś ze stacji zgodziłaby się to ogłosić - w co nie wierzę, bo wszystkie są komercyjne i żyją z reklam koncernów farm. Nawet TVP jest publiczna tylko z nazwy. Smród by pozostał. Nawet kampania z ulotkami może sporo dać. Najlepszym byłby pozew z oskarżenia publicznego, ale nie wiem czy to do zrobienia... Wiecie dziewczyny - to naprawdę ułamek wierzchołka góry lodowej, ale też bardzo dobry początek. Spróbuję to z sensem przeredagować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie się dołączam! Bardzo chętnie powiem prawdę, ludziom którzy są zaślepieni i opętani przez mas- media. Liczymy na pomoc p.Jaszczurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są ludzie którzy wygrywają z koncernami, jak choćby przypadek zachorowania na guza mózgu od tel. komórkowego. Ale wystarczy spojrzeć na koncerny tytoniowe, które są ni do ruszenia. oglądałam program ze Stanów, w którym pokazano machinę reklamy. Niestety skierowana była do nastolatków. Proponowano im mnóstwo gadżetów w zamian za zakup określonej marki papierosów/torby, koszulki, maskoty../ To samo u nas, przecież wiadomo że dziewczyny reklamujące daną markę chodzą po pubach oferując papierosy za darmo!!! Oni mają pieniądze na reklamę, a my mamy mieć na leczenie...Ta ulotka to naprawdę dobry pomysł, bo być może chociaż ktoś się obudzi. Szukając linków do terapii Ashkanera znalazłam również filmik z happeningu zorganizowanego przeciwko żywności modyfikowanej genetycznie. Ta sama sytuacja, trują naszą ziemię tym świństwem, a problem jest w tym, że potem już nie możesz nic innego zasadzić! Chwasty plenią się jak głupie, więc koncerny np. Dupont proponują wspaniałą chemię i kółko się zamyka... Jaszczurka, jestem pełna podziwu dla Ciebie za dogłębne badania:) Jeżeli nie można wygrać wojny, to trzeba wygrać bitwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla Was film, który jest świadectwem działania koncernów. Nie wiem dlaczego tak późno puścili, ale może nawet mieli jakieś powody...Film oparty na faktach i naprawdę polecam wszystkim zainteresowanym działaniem koncernów. Film: "INFORMATOR" z All Pacino. I co my szare myszki możemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jaszczurka, ogarnęło mnie po raz kolejny przerażenie po obejrzeniu filmów na stronach do których podałeś linki. Zastanawiam się jakie gówno zaaplikowali mojej koleżanki córce /bo też ją zaszczepiła. Matko, to powinno iść naprawdę w świat!!!! Młode, zdrowe dziewczyny, tracące życie i zdrowie...Trzeba o tym głośno krzyczeć!!! A ile jeszcze osób musi umrzeć żeby zrozumieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan jaszczurka
Sorki za zwłokę. Sprawdziłem dokładnie wcześniej podawane dane. Muszę Was dziewczyny przeprosić z początku nie przeczytałem dokładnie raportu NVIC na ten temat i w dużej części wprowadziłem Was w błąd. Liczba 10151 przypadków to nie suma ogółu kobiet które przyjęły tę szczepionkę w kontrolowanej grupie kobiet jak sądziłem, tylko suma przypadków powikłań po szczepionce, chorób i zgonów zgłoszonych do VAERS (WWW.vaers.hhs.gov) czyli do amerykańskiego systemu zgłaszania niepożądanych zdarzeń w związku ze szczepieniami. Ponadto podałem liczby dotyczące powikłań zdrowotnych nie oddzielając osób które przyjęły w badanym okresie także inną szczepionkę. Dlatego tym razem podaję liczby dotyczące osób które przyjęły wyłącznie tę szczepionkę w badanym okresie 2,5 roku. Należy jednak pamiętać że jak szacuje NVIC (http://www.nvic.org/Downloads/NVICGardasilvsMenactraVAERSReportFeb-2009u.aspx) liczby rzeczywiste są 10 do 100 razy wyższe, a że szczepionych jest coraz więcej kobiet i dziewcząt, to okres szczepień w stanach to za kilka dni miną już 4 lata, a nie 2,5 jak w przeanalizowanym przez NVIC okresie więc i ten wynik można dodatkowo jeszcze co najmniej dwukrotnie pomnożyć. Mimo to jednak z początku błędnie zrozumiałem raport i przez to wielokrotnie zawyżyłem ilość zgonów i powikłań. Okazuje się że na podstawie raportu NVIC szacunkowo od wyłącznie tej konkretnej szczepionki w ciągu niecałych 4 lat stosowania zmarło w stanach „zaledwie od 500 do 5000 kobiet. Myślałem że ta liczba jest wielokrotnie wyższa. Przepraszam za błąd. A tu poprawiony fragment: Oryginalny raport (po ang.) organizacji na temat tej szczepionki: http://www.nvic.org/Downloads/NVICGardasilvsMenactraVAERSReportFeb-2009u.aspx W skrócie to jest tam np. lista konsekwencji zdrowotnych zgłaszanych do FDA przez System Informowania o Działaniach Niepożądanych Szczepionek (VAERS - Vaccine Adverse Event Reporting System). Narodowe Centrum Informacji o Szczepionkach (NVIC) szacuje się że tylko od 1% do 10% przypadków powikłań po szczepionkach jest zgłaszanych do VAERS, a na właśnie raportach z tych przypadków opiera się NVIC. Analiza raportów tego Centrum obejmuje tylko krótki okres 2,5 roku u zdrowych dziewcząt i kobiet na samym początku programu szczepień w samych tylko Stanach Zjednoczonych. Osobom tym wstrzyknięto w tym okresie WYŁĄCZNIE szczepionkę Gardasil (Silgard). Liczba raportów - 10151 osób Leczonych ambulatoryjnie - 5021 ZMARŁO - 25 stan zagrożenia życia - 152 ślepota - 31 głuchota - 11 zakrzepica - 23 zatrzymanie akcji serca - 9 zapalenie mózgu i rdzenia - 5 krwotoki - 7 toczeń - 27 artretyzm reumatyczny - 25 ataki apopleksji - 544 udary - 16 zakrzepica - 34 zapalenie naczyń krwionośnych 11 i wiele innych mniejszych i większych przykrości i chorób... Zainteresowanych odsyłam do podanego w powyższym linku raportu. Oceniam ale to już mój własny wniosek na podstawie analizy NVIC - że powyższe dane w stosunku do rzeczywistych w samych tylko Stanach są pomniejszone 20 do 200 razy. Niestety nie znalazłem nawet przybliżonych danych ilu osobom w sumie to wstrzyknięto w USA, lub w Polsce. To by pozwoliło na rzeczywistą ocenę zagrożenia. Wyciągnięcie twardego wniosku - ile kobiet umrze lub ciężko zachoruje od szczepionki. W Polsce w 2007 roku 3376 kobiet zachorowało na raka szyjki macicy. Spośród nich 1907 zmarło. źródło: http://www.profilaktykarakaszyjkimacicy.pl/aktualnosci_ip.php?ident=6 Szczepionka chroni przed zapadnięciem na raka szyjki w 17% przypadków (przecież szczepionka chroni tylko przed częścią szczepów wirusa brodawczaka, a poza tym rak szyjki macicy powstaje nie tylko od tego wirusa (źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Gardasil). Na tej podstawie można wnioskować, że gdyby wszystkie kobiety z grupy ryzyka w Polsce w 2007 roku było tym zaszczepione to statystycznie liczba przypadków tej odmiany raka była by mniejsza o 574, a tym samym liczba zgonów o 324. Ile kobiet w Polsce dotąd zginęło od tej szczepionki? - nie wiem czy więcej czy mniej niż 324 rocznie. Ale co do konwencjonalnie nieuleczalnych przypadków powikłań poszczepiennych i ciężkiego uszczerbku na zdrowiu bardzo wielu tysięcy Polek nie mam wątpliwości. Więcej z tego szkód niż pożytku. Saranek i Bajeczka - wysyłam wam zebrane i zweryfikowane dane na ew. ulotkę. Jeśli chcecie przeredagujcie, zasugerujcie, poprawcie - jeśli chcecie zrobimy to razem :) Co 3 głowy to nie jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka x
Witam, pare dni temu dowiedziałam sie o Garsonie, jego metodach, bardzo mnie to zaciekawilo i zainteresowalo, szukam teraz po necie roznych informacji, i mam takie pytanie, jak juz zakupie wyciskarke, to potem te mase czy papke przepuscic przez prase? czy plotno? czy moglby mi ktos objasnic, prosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka x
Przejrzalm rowniez rozne stronki z wyciskarkami, i jak poznac ktora jest dobra, a ktora nie, rozumiem ze tradycyjne sokowirowki odpadaja, znalazlam link na ktorej sa wyciskarki, nieco tansze, ale nie wiem czy to o takie chodzi, wcale nie jest latwo znalezc wyciskarke. moze ktos sie zna i mi podpowie, dzieki wielkie z gory, a jescze kolejne pytanie czy przy tej metodzie mozna jesc warzywa robione na parze czy tylko duszone? http://www.juiceland.co.uk/cat--Masticating-Juicers-Slow-Speed--MASTICATE:20.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Jaszczurka za ta mrówczą pracę:) Ja już puściłam w obieg trochę informacji dot. szczepionki. Jedna z moich znajomych po przeczytaniu zrezygnowała z zaszczepienia się!!! Czyli sukces!!! Myślałam nawet o wywieszeniu takiej ulotki na uczelni, ale nie wiem czy mam prawo to robić:( Tak czy inaczej w dalszym ciągu agituję ludzi:) Te nowe informacje mogłabym już rozwiesić ...może uratuję jeszcze kogoś... Do Agnieszki, zajrzyj proszę do wcześniejszych postów, tam są b. szczegółowe informacje dot. wyciskarek:) Liczy się każdy krok do przodu:) Powodzenia w diecie, ale proszę przeczytaj uważnie wszystko co dot. diety!!! Myślę tu o zasadach! Bez tego nie zaczynaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokers
hej a co powiecie na Healthy Juicer - electric, w porównaniu do omegi jest jakby nie patrzeć o połowę tańsza no też sprawnie wyciska soczki, tylko nie wiem czy brak sita wewnętrznego jest znaczący w przypadku terapii garsona, bo jeśli nie to naprawdę nie widzę sensu przepłacania za omegę, a jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan jaszczurka
lokers - czemu nie :) To też świetna maszynka. Jestem przekonany że dobrze się sprawdzi w przygotowywaniu soków i potraw zgodnych lub choć zbilżonych do diety Gersona. Myślę że soki z obydwu maszynek są równie dobre w większości przypadków. Wadą "healthy juicer" w porównaniu z "omegą" moim zdaniem jest to że "healthy juicer" ma kilka - kilkanaście procent mniejszą wydajność - bo tylko częściowo wyciska, a częściowo wypuszcza paciaję i trochę soku zostaje na sicie. To po pierwsze. A po drugie nie da się zrobić soku z miękkich jabłek, gruszek, czy innych "mączystych" - bo zamiast soku wychodzi sama paciaja. Myślę że to chyba najważniejsze różnice. Ale wystarczy kupować twardsze owoce i darować sobie niektóre jabłka czy gruchy - i bez tego będzie duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewu
Witam, poczytalem troche wasze "donosy" o pewnych aspektach terapii Gersona. W jednym z niedawnych Mr jaszczurka wrazil opinie ze .. 8 godzin pracy w kuchni, nie da sie pracowac , trzeba miec determinacje, etc... swieta racja. Terapia jest ..zabojcza, trzeba miec zdrowie zeby ja stosowac. do rzeczy. Jesli chodzi o produkowanie sokow, nie dokonywalismy zadnych zamiennikow : do wyboru mielismy Norwalka i Championa 2000. Ze wzgledow ekonomicznych wybrailsmy Championa. Oczywiscie Champion tylko i wylacznie do produkcji pulpy - 1-szy stopien (uzywanie jako wyciskarki do sokow mija sie z celem - zbyt duze straty). 2-gi stopien to domowa prasa hydrauliczna. O ile Championa kupowalem za granica to prase juz kupilem w Polsce. Prasa sprawuje sie super. Moze i uciazliwe, ale fat jest taki - pulpa wycisnieta co do joty, jest sucha jak wiory drweniane. Oczywiscie (ktos tam pytal o to) wlakdamy pulpe w specjalny materaial do wyciskania sokow z owocow. Jesli choodzi o samego Championa to sprawuje sie bez zarzutu, szybko miazdzy marchewe, jablka i zielenine bez trudu, mycie skladanie i rozkladanie jest latwe szczegolnie ze trzeba to robic kilkanascie razy dziennie. Sok jest ... hmmmm to jest SOK! Oczywiscie tylko i wylacznie organiczne produkty. Oczywiscie bez lewatyw ta ilosc sokow w krotkim czasie moze byc zabojcza. Co kewatyw> Kawa musi byc organiczna, woda jesli nie jest centralnie uzdatniana i wzbogacana (jakims swinstwem ktrego nazwa mi umknela) to wytraczy ze bedzie przepuszczona przez filtr odwroconej osmozy ( chyba nie myle okreslenia). Zaopatrywanie sie w wode destylowana w aptece to bakructwo, a kupowanie wydajnej destylarki to drugi powod do bankructwa. W terapii w ystarczajacym poowdem do bankructwa sa koszy zaopatrzenia w wazrywa owoce i inne produkty zywnosciowe. Przyklad; 10 kg marchwii na 3 dni... tylko na soki... przez rok pacjent przepusci przez swoj uklad +/- 1200kg. I ponownie wroce do robienia soku - nie mozna sie w taki wypadku zadowlolic tanim powolnym nieskutecznym sprzetem.. cd ewntualnie inne info ... nie wykluczam pozdrawiam zdrowo myslacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×