Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka skakanka 00999

czy macie coś powieszone na ścianie w przedpokoju?jeśli tak to co?

Polecane posty

Gość anka skakanka 00999

obrazki? zdjęcia? inne ozdoby? szukam inspiracji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie przeprowadzam i jestem na etapie planowania :), ale wiem, ze w przedpokoju jedna ze scian (2.70 x 0.6) bedzie pokryta lustrami (6 kawalkow) od sufitu do podlogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na jednej scianie mam lustro i obrazek z matka boska,a na drugiej mam piekny obraz z motywem afrykanskim. I pieknie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 00999
no właśnie ja chciałabym zasłonić krzywe ściany, które zostały zagipsowane i nie wyszlifowane (bez komentarza:o) i pomalowane wygląda to strasznie i tak właśnie zastanawiam się czym to zakryć?? te lustra to good idea:) myślałam o takim wąski długim np w obudowie z rattanu czy bambusa tylko, że drogie to strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiesz gdzie... to możesz kupić takie ozdoby taniej niż w normalnych sklepach, wierz mi. obecnie jestem za granicą, ale jak byłam w pl, to w zasadzie mama radziła się mnie zawsze co do wystroju mieszkania :) Głównie to ja wybierałam kolory, tapety, bibeloty... Wg mnie... takie naklejki ścienne to coś tak okrutnie tandetnego, że nie chciałabym mieć tego u siebie w domu.... daj mi chwilę...chociaż bez zdjęć ciężko mi będzie pewnie coś wymyślić. Nie wiem co lubisz... jakie lubisz kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz mały bądź wąski korytarz lustro polecam zdecydowanie.... optycznie działa cuda, ale tego chyba nie muszę mówić.... zdjęcia w korytarzu kojarzą mi się z domeczkiem w amerykańskim stylu... nie przepadam... zdecydowanie jestem za drewnianymi ozdobami jakie masz kolory u siebie w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam duże lustro, wmurowane w ścianę, i dwa tryptyki decoupage:) przed remontem miałam upiorną makatkę z cepelii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina244
A mnie się naklejki podobaja, uważam że właśnie obrazki i pierdołki są prymitywne i tandetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
A może jakąś fototapetę ktora zakryje krzywizny i powiększy korytarz o ptycznie?jest takich pełno na allegro i nie mam na mysli tandetnych palm i plaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam na ścianach
wielkie maski z wysp bali i papirusy z egiptu w antyramach. Mam styl afrykański w przedpokoju, i szafę komandora z bambusowymi drzwiami..jak kupiłam mieszkanie miało boazerie...wczesny gierem typu pawlacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam witraz ale nie moge go
Nikomu polecic.Chyba ze ma okno i sobie przerobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 00999
korytarz jest wąski ma gdzieś z 2,5m ściany są żółto-pomarańczowe a na podłodze beżowy polerowany gres szafy przesuwanej jeszcze nie ma, ale chciałam żeby były bambusowe... no właśnie fototapeta jest Ok, ale nie mam pomyslu zupełnie na wzór;/ a lustro?znalazłam takie! moim zdanie przepiękne! chociaż samo lustro mogłoby być większe;) http://allegro.pl/item624826454_egzotyczne_lustro_wyplatane_z_bambusa_duze.html oczywiście oprócz tego już nic bo lustro samo w sobie jest bardzo efektowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 00999
a na marginesie, naklejkę to sobie kupiłam, ale na lodówkę, żeby ją trochę ożywić:) ciekawe jak to wyjdzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiesiłem zdjęcia tej brzyduli Cichopek, dzięki temu wszystkie robaki zdechły i nikt mnie nie odwiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon Czysty
W moim przedpokoju wisi plakat reklamowy z Żubrowką, Czysta z natury to jedyna wódka, którą piję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym rozwiązaniem na przedpokój jest kupno fajnego, dużego lustra, najlepiej w drewnianej oprawie. Takie lustro powiększy optycznie przedpokój, a jak jeszcze dodamy do tego fajne oświetlenie, to przedpokój będzie super wyglądał. Ja zamawiałem sobie takie lustro w http://zakladszklarski.wroclaw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam lustro (3 szt takie falowane z Ikei) i metalowy wieszak w kształcie drzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no bo za duzo ludzie jedza to chodzi o zwykla logike z tymi ozdobami na sciane 999 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiakk
ja też polecam artoffice :) piękny obraz i wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermel
ja uwielbiam minimalistyczne dekoracje, dlatego postawiłam na oryginalne ramki z efektem szkła, takie jak te: http://www.karlik.pl/ramki-efekt-szkla które sprawły, że szare ściany nie są już takie nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×