Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

Prosze napiszcie mi....

Polecane posty

Moje dziecko ma skaze bialkowa,karmie ja piersia,czy moge zjesc zupe pomidorowa zaprawiona tylko koncentratem pomidorowym lub rosol ? oczywiscie jak jedna zupa jak i druga jest na kurczaku.(kurczaka nie bede jesc) prosze napiszcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ja ja
Oczywiście że możesz. Zjedz na początek tylko trochę w kubku i obserwuj malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jakim czasie od zjedzenia i karmiena piersia moga wystapic objawy alergii? jak do jutra czy po jutrze nic sie nie wydazy to bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccccccccccccccccccc
Zwykle nie trzeba czekac dluzej niz 24h. Skaza białkowa to najczęściej alergia na białko krowie, czyli nabiał itp, kurę spokojnie możesz jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powiedziala mi ze kurczakow nie moge ani wolowiny tylko wieprzowine moge jesc,nic zppochodzenia kury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skaza białkowa nie ma nic wspólnego z innymi rodzajami alergii. jeżeli zupy nie doprawisz śmietanką to możesz spróbować zjeść. może natomiast ujawnić się alergia na pomidory, bądź inne warzywa które będą w tej zupie. dlatego zjedz troszeczkę i czekaj na reakcję, jeśli nic sie nie będzie działo, żadnych zmian skórnych, bólu brzuszka, zaparć, kupki o zmienionym kolorze bądź wygladzie (np ze śluzem, krwią czy pianą) to wszystko jest ok. i na następny raz będziesz mogla zjeść więcej zupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moje małe też ma skaze ale na kurczaka, jaja dobrze reaguje. sprawdź,jak coś będzie nie tak to więcej nie zjesz i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×