Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia11111111

jak dbacie o bardzo suchą , odwodnioną skóre twarzy?

Polecane posty

Gość weronikaroszkowska
ja cenię sobie kosmetyki z naturalnymi składnikami, oebcnie używam kremow i pomadki od GAL, na lato plecam te z olejem z wiesiołka. Chyba nic nie nawilza lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oedemsa
Witam, Produkty marki Demsa oparte są na naturalnych składnikach o działaniu łagodzącym swędzenie (selernica), antybakteryjnym (orzechowiec myjący, lukrecja) i nawilżającym. Kosmetyki te są przebadane klinicznie i w pełni bezpieczne do stosowania już od 6 miesiąca życia. Poza tym nie zawierają sztucznych barwników, parabenów i są hipoalergiczne. Pierwsze efekty odczuwalne są już po pierwszej aplikacji. W razie dalszych pytań jestem do dyspozycji, Online Ekspert marki Demsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypowiadam się w kwestii kremów nawilżających, bo każdemu pasuje co innego, każdy ma inną skórę. Spróbujcie kupić w aptece kapsułki z olejem z wiesiołka (np. GAL), wyciśnijcie zawartość na rękę i nałóżcie na noc na skórę twarzy. Nawilża znakomicie, a efekty nawilżonej skóry są widoczne już po pierwszym zastosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie najlepiej działa kolagen AP BIOAKTIV WHITE z odpowiednio dobranym kremem Anna Pikura. Moja skóra ma ten problem, że oprócz tego, że jest okropnie sucha - nawet łuszczy się w niektórych miejscach - to dodatkowo w innych się nieprzyjemnie świeci. Kolagen biologicznie aktywny to taki magiczny kosmetyk, który regeneruje skórę i ją w niesamowity sposób odmładza - dodatkowo wzmaga działanie kremu, który zawsze należy po nim zastosować. Przyznaję, że nigdy żadne inne kosmetyki nie działały na mnie tak wyjątkowo dobrze. Możliwe, że to ze względu na ich naturalny skład, który w ogóle nie uczula. Kosmetyki są oczywiście przebadane dermatologicznie i posiadają wszelkie wymagane certyfikaty. Wygoogluj i poczytaj o ich składzie - naprawdę robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu też postanowiłam zadziałać na swoją suchą skórę i przesuszone włosy. Znajoma poleciła mi filtr prysznicowy z KDF, nie sądziłam, że woda może mieć aż tak duży wpływ na kondycję skóry i włosów. Podziałało u mnie, mam nadzieję, że Wam też pomoże! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skórę świetnie nawilża olejek Marula, poczytaj sobie o nim tutaj http://olejek-marula.pl/ . To naturalny olejek, świetnie działa też na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadufana
U mnie sprawdza się maska z błota z Morza Martwego. Stosuję też na włosy, podobno można na całe ciało. Nawilża. Ogólnie przyjemna rzecz bardzo. Poczytajcie http://naturalnapielegnacja.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniśmy pic około 1.5-2l wody codziennie. Gdy woda ma odpowiednią zawartość minerałów i elektrolitów to skóra staje się nawilżona. Piję Veroni Hydration, ta woda dodatkowo ma pH zbliżone do pH krwi co pozytywnie wpływa na jej wchłanialność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia55
u mnie się super sprawdzil krem z kwasem hialuronowym skinchemists, od tej pory jestem wierna tej marce. nie wiem na czym polega sekret tej firmy, ale nie mialam jeszcze tak fajnych kremów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdzają się suplementy diety, np. zimą Neoglandyna. Świetnie radzi sobie z suchą skórą. Nie mam tak dużo odstających skórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliopa
Ja stosuje dermokosmetyki, które odnawiają barierę ochronną skóry. Zawsze warto pamiętać o tym aby skóra była odpowiednio nawilżona. Poczytajcie sobie o tym http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/B/Bariera-ochronna-sk%C3%B3ry-gl136-w3425.aspx . Zdecydowanie lepiej jest zapobiegać niż leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taką suchą, zimową skórę to Neoglandyna jest naprawdę dobra, też brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptece można kupić za kilka złotych kule do kąpieli z olejem z wiesiołka i witaminami GAL. Po takiej kąpieli nie ma już potrzeby dodatkowego nawilżania skóry. Do twarzy również polecam kremy z wiesiołkiem. Są naturalne i bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problem z suchą skórą dlatego używam mocno nawilżających kremów i chodze na Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii we Wrocławiu WellDerm https://wellderm.pl/ na zabiegi. Zazwyczaj po kuracji u nich mam przez jakiś czas spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola456
Zawsze oczyszczam skórę twarzy delikatnym żelem, następnie nawilżam ją kremem dobrej jakości. Dla mnie najlepszy okazał się Hydration Day od Lab One. Krem świetnie nawilża i szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości i tłustości. Krem idealnie nawilża, jest rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może doraźnie pomoże coś typu "kwas hialuronowy'? Warto zastanowić się czy przyczyna nie leży w przebywaniu o pomieszczeniach ogrzewanych wysokimi temp. albo używki itp. Z doświadczenia wiem że kremy (każdy krem) lepiej wchłania się w skórę po potraktowaniu jej szczoteczką do twarzy. Braun Face, myje buzię bez szorowania i podrażnień. To + krem (albo hydromaseczka) - rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na mocno przesuszoną skórę świetnie sprawdził sie zabieg mezoterapii igłowej, który wykonywałam sobie w gabinecie dermedika w krakowie. Nie dość, że skora odzyskała nawilżenie i blask, to jeszcze spłyciły się zmarszczki, super efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam wrażenie, że kremy mi się totalnie nie wchłaniają, skóra była już bardzo sucha no i mi kosmetyczka poleciła, żeby spróbować nakładać mocno nawilżający krem po oczyszczeniu twarzy szczoteczką elektryczną. polecam spróbować, zintensyfikowało mi to działanie kremu genialnie! u mnie akurat szczoteczka braun face + solidny krem od dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorisslu
Sporo ciekawych informacji na temat problemów ze skórą znalazłam na http://pielegnacja.expert/problemy-ze-skora-nimi-radzic/ i myślę, że Tobie też przyda się tu zajrzeć. Przede wszystkim dowiesz się właśnie jak prawidłowo ją nawilżać, bo tego chyba brakuje Ci najbardziej hmmm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara201poi
Tylko suplementy Ci w takim przypadku pomogą bo trzeba działać od wewnątrz i dużo, dużo wody trzeba pić bo inaczej nic z tego nie będzie poczytaj sobie portal pielegnacja.expert i stosuj się do tego co tam pisze i wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że warto udać się do dermatologa. On na pewno dobierze odpowiednie leki i kosmetyki. Ze swojej strony polecam stosowanie nawilżających dermokosmetyków z apteki. W http://www.e-zikoapteka.pl/ jest spory wybór i dobre ceny. Jednak kosmetyki trzeba dobrać indywidualnie do cery,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pic duzo, moze byc krem bambino, moze byc nivea, moze byc jakiś dla dzieci. Pić duzo wody. Suplementy tez nic nie działają. Możesz zaaplikowac nawadniacz capivit hydrocontrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam profesjonalne zabiegi i kosmetyko Thalgo. Mi pomógł bardzo intensywnie nawilżający zabieg Hydra-Marine, który miałam wykonywany w Poznaniu w salonie Beauty Premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×