Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia11111111

jak dbacie o bardzo suchą , odwodnioną skóre twarzy?

Polecane posty

Gość mynameiskatrin
Używam L'occitane, poszukaj sobie w internecie na temat tych kremów. Są bardzo dobre na suchą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziadzia
http://decubal.pl/basic/face-cream mi bardzo pomogła codzienna pielęgnacja tym kremem, poleciła mi go koleżanka. Przedtem stosowałam naprawdę masę różnych smarowideł i zadne z nich nie przynosiło efektu. Generalnie, na poważniejsze/przewlekłe problemy zdecydowanie lepiej zgłosić się do apteki po jakiś dobry dermokosmetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodońcia
Ja raz na jakiś czas smaruje twarz grubą ilością łagodzącego i kojącego żelu do skóry podrażnionej firmy Decubal, po jakiś 15 minutach nadmiar ściągam wacikiem. Skóra jest nawilżona, ujędrniona i niezwykle miła w dotyku. Nie zapycha porów, nie podrażnia, polecam na wszelkie problemy ze skórą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremy nawilżające to dziadostwo. Nic nie nawilża dobrze jak dobry olej, np. arganowy i lniany. Ale to drogie rzeczy, więc proponuję kupić siemię lniane niemielone, gotować łyżkę na jedną szklankę wody przez 10 minut. Potem albo nakładać na twarz razem z ziarenkami lub je od razu przecedzić. Trzymać na twarzy 10 minut. Żaden krem nie da lepszego efektu od naturalnych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodońcia
Ach i widze ze juz tu rozmawiacie o Decubalu, wiec moge wam jeszcze polecić wypełniający i rewitalizujacy krem do twarzy. Stosuje go do codziennej pielęgnacji. Mój KWC w dziedzinie nawilżania twrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żetonka
Decubal jest super, stosuję Face Cream, odżywczy i intensywnie nawilżający. Atutem jest że jest bezzapachowy. Nie miesza się z perfumami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka allicja
Decubalu akurat jeszcze nie stosowałam, ale jedyne co mogę powiedzieć ze swojego wieloletniego doświadczenia z suchą skórą - dobry, sprawdzony, hipoalergiczny, bezzapachowy emolient to podstawa żeby wygrać tą walkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apettina
Zaczęłam myć twarz Pianką Nawilżajacą Face Wash Decubala. Jest to coś tak delikatnego o konsystencji delikatnego musu, zawiera między innymi nawilżającą i pielęgnującą glicerynę oraz alantoinę, która działa jak łagodny peeling, oraz rumianek. Potem nakładam jakiś dobry krem i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewnaśnieżka1987
seria happy per aqua od flosleku - dla mnie seria idealna - super nawilża, maseczka bardzo dobra na doraźne problemy. poza tym- staram się pić dużo płynów. a od czasu do czasu nakładam na twarz maść z wit. A (można kupic w aptece), która natłuszcza skórę - stosuje ją na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę Ci polecić zabieg w Good Time Day Spa: Otulenie Enrich "Orientalny rytuał dla skóry suchej, pozbawionej kondycji i zmęczonej. Doskonale przedłuża trwałość opalenizny." Warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaammmm
No jasne... przecież opłacony spam, który sama siejesz, to musi być sama "prawda" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaannaania
Ja też miałam bardzo suchą skórę twarzy. Koleżanka poleciła mi krem z olejem wiesiołka i nagietka GAL. Używam go od 3 tygodni i efekty naprawdę są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobry pomysył z tym Good Time Day Spa. Chętnie bym coś zrobiła dla siebie w końcu jest taka piękna pogoda, że chciałoby się równie pięknie wyglądać. Pora coś zrobić dla siebie mam rację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanieidobre
Wcieram olej lniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara6869
Ja używam kremu z olejem z wieśiołka GAL. Miałam bardzo suchą skórę i jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniec3
Polecam cetaphil, skutecznie nawilża i oczyszcza skórę twarzy. Proponuję odwiedzić stronę cetaphil.pl jest tam więcej informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgollla
Dobry dermokosmetyk to z mojego doświadczenia jedyny sposób na naprawdę suchą skórę. Domowe metody są jak najbardziej ok, ale pomagają do pewnego stopnia. Ja miałam do czynienia jak na razie tylko z wspominanym wcześniej decubalem i bardzo mi służył, ale półki apteczne uginają się od emolientów więc każdy znajdzie coś dla siebie, warto się poradzić farmaceuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoloroIwanka
Jak narazie jestem cala za Decubalem, Face Cream pomaga mi bardzo, mam w planie poznać ich więcej kosmetyków. Dużo dobrego czytalam o Piance do mycia twarzy. Muszę ją wypróbować też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie k**wa spamować tym degównalem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipa22
To jest chyba coś w temacie cetaphil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest coś: banda spamerów, oto co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiiś wkurwiszołek się rozpanoszył, ciekawe co co ci nie pasi w Decubalu, możesz sobie używać co chcesz, ale nie agresuj innych i pozwól się swobodnie ludziom wypowiadać, dla mnie to fajne dermokosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę chce ci się tak upokarzać za te 10 czy 20 groszy, jakie dostajesz za tę reklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiinka
Ja od ładnego czasu mam swój ulubiony krem Nantes THERMA LIQUID i w sumie tylko jego uzywam. A rzeczywiscie jest świetny i szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielkaa
Poczytuje blogi i Anwen oraz tylkokasia polecały piankę Decubal. Na Kasi kanale jest dokładna recenzja. Mam sucha skórę i zawsze mycie ja jeszcze bardziej podrażniało, a teraz po pozytywnej recenzji Kasi myje ta pianka i mi pomaga, nie podrażnia mnie a to dla mnie najważniejsze. nie używam kremów tylko olejki i hydrolaty, tak wiec po myciu stosuje hydrolat różany lub oczarowy albo olejek arganowy. skóra jest w idealnym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę chce ci się tak upokarzać za te 10 czy 20 groszy, jakie dostajesz za tę reklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCMXC
Face Cream Decubala, kto spróbuje to przekona się jaki jest.... dla mnie to hicior, pozbyłam się problemów z przesuszoną skórą i takim nieprzyjemnym sciąganiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srerubala. K**a skończcie wreszcie z tym SPAMEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia2555
Ja zażywam Allergal firmy Gal, odżywia i nawilża zwłaszcza jest idealny dla osób, które mają wrażliwą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×