Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia11111111

jak dbacie o bardzo suchą , odwodnioną skóre twarzy?

Polecane posty

Gość gość
Ja chodzę systematycznie na zabieg o nazwie algomega warm treatment. Moja skóra jest po nim idealnie nawilżona i natluszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajamos
ja korzystam z dermokosmetyków Lichteny http://www.lichtena.info.pl/ na szczęście można je już kupić w Polsce :) a są niezwykle skuteczne i wspaniale pomagają dbać o kondycję skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowaleczka24
Używam już od wielu miesięcy emulsji cetaphil poleciła mi go pani przy okazji zakupów w perfumerii! Od czasu gdy zaczęłam używać skóra bardzo mi się poprawiła, jest przede wszystkim mila w dotyku. Szybko zgubiłam ulotkę ale udało mi się szybko doczytać sposób stosowania na stronie cetaphil(.pl). Nie mam zastrzeżeń jak na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuję serię kosmetyków Age Control (w tym kapsułki z kwasem hialuronowym) razem z urządzeniem Deepcode. Dla mnie są idealne, efekty widać po tygodniu stosowania. Jest to nowość na polskim rynku. Można stosować na swoje potrzeby lub zostać konsultantką. Kasia.casada@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenkens999
Też używam cetaphilu, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.01.14 [zgłoś do usunięcia] Kasia Casada Ale to musisz ciagle kupowac i ciagle smarowac to raczej nie jest dobry srodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26.11.13 gość Miałam robiony ten zabieg, jest zarąbiasty, szczególnie ta ciepła maseczka nakładana pędzelkiem. Jest jeszcze trochę inna odmiana tego zabiegu, nazywa się Algomega Nutrition i jest chyba trochę tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabiasta??a co fajnie było tak tym pedzelkiem cie szmyrano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koolpa88
Zastanawiam się nad kupieniem cetaphilu, czytałam dużo pozytywnych opinii na jego temat i zastanawiam się czy faktycznie tak jest. Ktoś tego używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań spamować tym sratafilem!!!!!! przestań spamować tym sratafilem!!!!!!przestań spamować tym sratafilem!!!!!!przestań spamować tym sratafilem!!!!!!przestań spamować tym sratafilem!!!!!!przestań spamować tym sratafilem!!!!!!przestań spamować tym sratafilem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, biedni użytkownicy, którzy napiszą na forum wyraz Cetaphil :P Już pisałam w innym temacie, że na suchą skórę twarzy dobry jest krem dermika pharmatherapy hydratic, ale nic więcej nie napiszę, bo się boję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srermika to kolejny taki spamer... właśnie to jest fascynujące: naprawdę dobre produkty nie potrzebują takiej debilnej reklamy, spamerom płacą tylko ci, co robią wyjątkowo niesprzedające się badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam te historie i czuje się, jakby ktoś opowiadał mi o moim życiu:) Tyle się słyszy o skórze z trądzikiem i sposobach radzenia sobie z tym, ale sucha cera jest też poważnym problemem dla osób, które muszą z nią żyć. Ile bym oddała za możliwość nałozenia podkładu bez strachu, że zaraz skóra zacznie mi się łuszczyc:((( Przeczytałam sporo ciekawych rad, spróbuję kilku z nich. Jeśli zadziałają na pewno napiszę wam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam cetaphil, zarówno emulsję do mycia jak i krem, pozdrawiam wszystkie przesuszone twarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się czy stres może powodować uczucie ściągnięcia i kłopoty z suchą skórą.. 5 lat temu brałam 2 serie roaccutane.. Od ok 2 lat mam nieustanny problem z suchością. Nie wiem co winić: lek czy stres. Czy ktoś ma podobne doświadczenia? Lekarz powiedział że lek nie ma nic do rzeczy z problemem. Jak sądzicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.01.14 gość A Ty co, zazdrościsz bo w życiu nie byłaś w gabinecie kosmetycznym? Nawet nie wiesz jaki to relaks, oprócz tego że wychodzisz piękniejsza. Jedni wydają kasę na papierosy inni na takie przyjemności. Więc niech ktoś za chwilę nie wyskoczy z tekstem, że po co marnowac kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też właśnie używam cetaphil od miesiąca chyba - jest ok dobrze nawilża i oczyszcza jeśli ktoś szuka czegoś co łączy te dwie funkcje do twarzy to można brać w ciemno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam dermokosmetyki Lichtena - są bardzo delikatne jeśli chodzi o skład, nie podrażniają a do tego świetnie nawilżają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czczę Waszą głupotę
Ile macie lat, że wierzycie w te brednie i dajecie się naciągać na kasę? Jeśli macie 15-23 to jeszcze rozumiem jeśli macie dzieci to nie rozumiem czy żadna z Was nic nie zauważyła smarując dziecko po kąpieli oliwką? Osobiście już oliwki nie polecam, dla kobiet lepsze są oleje wcierane w mokre ciało. Jakie - takie jakie Wam posłużą. Ja stosuję obecnie ryżowy z maleńkim dodatkiem rycyny. Dziewczyny uwierzcie mi. będąc nastolatką i troszkę później miałam naprawdę potwornie suchą skórę. Gdy byłam w ciąży koleżanka doradziła mi bym smarowała ciało oliwką, by nie dopuścić do rozstępów. Rozstępy nie powstały, a ja nauczyłam się jak dbać o swoja skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście oliwka jest ok, dobrze nawilża, aczkolwiek dla mnie jest za tłusta to raz, a dwa że nie mam czasu się nią smarować i czekać aż wsiąknie a efektem tego są brudne ubrania albo brudna pościel. ja używam kosmetyków lichtena i nie mogę narzekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsina028
Ja od jakiegoś czasu używam cetaphil i bardzo mi się to podoba, używam dwa razy dziennie i mam problem z głowy jeśli chodzi o wysuszoną skórę to ten problem mnie już nie dotyczy, dodatkowo dobrze oczyszcza skórę więc jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to swinstwo cetaphil jest od dluzszego czasu reklamowane przez osobe pod roznymi nickami z tego samego komputera SPRAWDZONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam cetaphil i się nie zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam naturalne maseczki, np z miodu, jajek itd. Jest dużo bardzo dobrych przepisów w internecie z których zdarzało mi się korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsza jest oliwa z oliwek wcierana w twarz na noc, codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najlepszy jest kwas hialuronowy w czystej postaci :) albo olejek arganowy- ja mam taki z bielendy i ladnie nawilza :) ktoras z was pisala o oliwce dla niemowlat- ja zawsze sie boje ze mnie strasznie zapcha i bede miala wysyp krost :/ akurat ostatnio wzielam w rosmanie oliwke z parafina wiec tym bardziej wole nie ryzykowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z moja sucha skora tylko cetaphil sobie radzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taż Cetaphil, mam krem do twarzy ps lipoaktywny. Jest rewelacyjny, najlepszy krem do twarzy jaki miałam. Długotrwale i głęboko nawilża idealny dla skóry suchej i wrażliwej. W ogóle cała seria dermokosmetyków Cetaphil jest bardzo dobra, nie dziwne, że co roku zgarniają nagrody i wyróżnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbys
ja po prostu w końcu się wkurzyłam i zaczęłam z tym chodzić do dermatologa prywatnie http://www.laserclinic.pl. Dostałam jakieś smarowidło na receptę, takie robione w aptece, babka mi zaleciła stosowanie b. łagodnych kosmetyków i jeszcze dwa razy w miesiącu chodzę na maseczki do kosmetyczki tam. Teraz jest wszystko ok. i nie wiem, czy mam skończyć leczenie, czy to wróci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×