Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia11111111

jak dbacie o bardzo suchą , odwodnioną skóre twarzy?

Polecane posty

Gość oppsasa78
Ja używam cetaphil i jeśli ktoś chciałby dobrą emulsje do czyszczenia i nawilżania twarzy to ta jest naprawdę ok, wiecej na stronie cetaphil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka parada spamerów :D Nie pozadeptujcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczę, pytanie samo nasuwa odpowiedzi, które zawierają nazwy kosmetyków, jakich osoby się tu wypowiadające używają. serio - czy uważacie, że wszystkie komentarze powyżej, to czysty spam? nie sądzę. chyba, że świat jest tak piękny i naturalny, albo że utknął w średniowieczu i wszystkie tak naprawdę używamy samych recept babci i nakładamy jogurt na twarz :P. ja osobiście używam serii happy per aqua, bo moja skóra dobrze na nią reaguje, kremy dosyc intensywnie działają i mnie nie uczulają, a o to nie trudno, więc chętnie polecę ją komuś, kto nadal poszukuje. nawet, jeśli zostanę nazwana spamerką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam krem z olejem z wiesiołka i nagietka firmy GAL. Jest znakomity do skóry przesuszonej i wrażliwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejti007
Ja używam dużo wody termalnej, myje twarz tylko piankami, obecnie Decubal, pije duzo wody i uzywam olejków do twarzy, np. papaja, arganowy, kokosowy. Skóra jest ładnie nawilzona i napieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesssenka
Czy te kosmetyki mozna kupić w drogeriach czy tylko poprzez internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapkapulapka
Ja stosuję do twarzy domowe peelingi na bazie oleju rzepakowego i drobnego cukru - olej jest bogaty w witaminę E, która odżywia i regeneruje, no a dodatkowo sam olej natłuszcza. Przy tym wszystkim nie ma swojego zapachu, więc nie trzeba się martwic, żę się pachnie jak frytka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchaaaaaaaak
kurcze mam okropny problem...jak mam nawilżać skórę w lato?teraz, kiedy są piekielne upały, a krem tylko pogorszy sprawę...bo cała twarz mi spłynie....może jakieś wewnętrzne nawilżenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skóra szybko wróci do normalności i nabierze aksamitnej gładkości po Face Cream Decubala, ten dermokosmetyk naprawdę czyni cuda i jest bezzapachowy. (Podkreślam ten fakt, ponieważ kremy niezadrogie, jak mają zapachy to są nieznośne...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srajs sream degównala. WON! Z! TYM! SPAMEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio dostałam w prezencie serum nawilzajace bandi w niebieskim opakowaniu, ma konsystencje lekkiego żelu, szybko się wchłania. Uzywam je pod krem na dzien z filrem. Czuję, ze moja skora jest dobrze nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantap9
Ja na suchą skórę twarzy stosuje cetpahil, na stronie znajdziecie więcej informacji - www.cetaphil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze aby ją nawilżać dobrym kosmetykiem .Ja używam Decubal krem Face Vital na dzień i na noc i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam elo bazę - do kupienia w każdej aptece super krem mocno nawilżający dość drogi, bo coś ponad 25 zł, ale wydajny i starcza na 3-4 miesięce przy systematycznym używaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore kapsułki GAL URODA, korzystnie wpływa na kondycje skóry ale i tez paznokci i włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spożywanie napoi najlepiej woda niegazowana i delikatne kosmetyki ja myję twarz pianką Decubal jest delikatna i nie podrażnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powabna2d
Do nawilżania skóry twarzy używam cetaphilu (czyści i nawilża) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka33
a ja polecam oprócz kremu nawilżającego ze SKEYNDORA polecam zabieg mezoterapii igłowej. Teraz po lecie jest idealnym rozwiązaniem dla suchej skóry, ja co roku po lecie korzystam z takiego zabiegu u mojej lekarki Joasi Sułowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka cena Cepathilu? gdzie można go nabyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam terapię mikroigłową z aminokwasami i kwasem hialuronowym, a dodatkowo używanie na codzień kremów amino bio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z mamą używamy OMO-czyszczenie twarzy olejami. Ja miałąm cerę trądzikową i wrażliwą, skłonną do łuszczenia się na nosie. Teraz nie mam żadnych problemów z cerą. Moja mama twierdzi, że pomogło jej walczyć z suchą twarzą i nawet spłyciło optycznie zmarszczki, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza. Nawet babcia to zauważyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi na suchą skórę bardzo pomogło ( polecone przez lekarza zajmującego się leczeniem poprzez ustawianie diety i ziołowe robione pod konkretną osobę i problem mieszanki ) picie łyżki oleju np. sezamowego albo tranu na czczo, najlepiej pół godziny przed jedzeniem i od razu po tym łyżeczkę soku z cytryny. Rewelacja. Pomogło na skórę twarzy i całego ciała. Ale to każdy musi się sam przekonać na własnej skórze. Lubię też przeróżne sałatki i zaczęłam też częściej do każdej sałatki dodawać właśnie olej sezamowy. I tak samo gdy gotuję zupę na warzywach bez mięsa to na koniec dodaję 2 łyżki oleju. Jestem zwolenniczką lekkiego jedzenia i na początku obawiałam się tego oleju ale widzę pozytywne rezultaty i na dodatek NNKT występujące w olejach roślinnych wspomagają pracę układu nerwowego. Działają odstresowująco. Ale efekt na skórze najbardziej mnie cieszy. OCM też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMO to metoda mycia włosów a nie twarzy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup kremy z marocca i olej arganowy.poczytaj ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irokez55
Polecam cetaphil, więcej informacji na cetaphil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moją twarz tylko krem z olejem z wiesiołka GAL. Skóra piękna i zdrowa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście polecam Decubal, używam od jakiegoś czasu, a jeśli któraś chciałaby spróbować to mam sporo do odsprzedania, wiem że jest problem z dostępnością w aptekach. mój mail kamila.tyszkiewicz@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena234
Ja używam od dłuższego czasu cetaphilu początkowo na oczyszczanie twarzy, po jakimś czasie okazało się, że świetnie nawilża skórę. Więcej informacji na stronie cetaphil.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej chyba po kąpieli nawilżać skórę ja poleca kremy Nive są doskonałe, ale to już każdego indywidualne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×