Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W ySo Ki

Byc wysokim. Wada czy zaleta?

Polecane posty

Gość W ySo Ki

Witam. Mam 195cm wzrostu. Chetnie pogadam z wysokimi osobami o problemach i zaletach bycia wysokim. Na poczatek dodam ze strasznie denerwuja mnie niskie futryny w drzwiach itp. Guzow na glowie nie jestem w stanie policzyc. A jak to jest z kobietami / mezczyznami. Interesuja sie wami niskie osoby czy podobnego wzrostu. Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
zaleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 189 cm wzrostu. Jest to nieoceniona cecha, zwłaszcza przy sexie oralnym. Te niższe sięgają bez klękania, wystarczy, że się schylą lekko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ySo Ki
No tak. Sex sexem ale w zyciu to nie jest tak rozowo. Faktycznie my faceci mamy lepiej jesli chodzi o podryw. Mialem kiedys dziewczyne (186 cm) i zostawila mnie dla nizszego. Wiec mysle ze tu chyba nie ma reguly. Faktycznie ludzie dziwnie patrza na pare gdzie ona jest wyzsza ale jak widzicie pare linijek wyzej nie kazda sie tym przejmuje. I w sumie racja. Wiec Lady_Baby nie ma sie czym przejmowac. Wiec jesli podoba Ci sie jakis niski facet to atakuj. Jak ucieknie- znaczy ze tchorz i boi sie odwarznych kobiet. A taki Ci niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ySo Ki
No to Lady_Baby umowmy sie ze jutro napiszesz mi jak Ci poszedl podryw. Kurcze myslalem ze tu na kafeterii jest troche wiecej wysokich osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna wada to spodnie,ciezko dostac takie dlugie.no i poza tym szpilki,troche zal,ze nie moge nosic;) wstydzilabym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ySo Ki
Ze spodniami faktycznie jest problem. Ale tu znowu wy kobiety macie latwiej. Nie masz spodni to zakladasz mini. No i szpilki oczywiscie. Nie ma sie czego bac. Faceci uwielbiaja dluuuuuuuuuuuuuugie nogi na szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ySo Ki
Widze kobitki ze musze wam dodac otuchy. Jestem facetem wiec mysle jak facet. I mowie wam! Faceci marza o takich wlasnie dluuuuuugich nogach. Kiedys moj przyjaciel powiedzial mi ze marzy aby wysoka dziewczyna tak go owinela w lozku nogami ze az by mial problem z oddychaniem. Poza tym gdzies w telewizji tez slyszalem wypowiedz faceta ktory mowil; cytuje-kocham sie kochac w dludich nogach. A ze dechy. No i co z tego. Jesli chodzi o wielkosc piersi to mezczyzni sa podzieleni 50 na 50. Jedni wola duze inni male tylko Ci drudzy nigdy sie przed kumplami do tego nie przyznaja. A POZA TYM NA STAROSC NIE BEDA OBWISLE I BEDZIECIE ZAWSZE ATRAKCYJNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
ja też jestem wysoka i uważam to za istne przekleństwo, w liceum przewyższałam wzrostem większość chłopaków z klasy, teraz też jak ktoś mi wpadnie w oko to okazuje się że jest niższy. nie mówiąc o tym że muszę kupować buty płaskie albo na niskim obcasie (co czasem jest bardzo trudne). wyróżniam się w tłumie, co też mi nie odpowiada, bo jestem do tego bardzo szczupła i nieraz słyszałam z tego powodu jakieś cięte komentarze, ile bym dała żeby mieć te 10cm mniej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ySo Ki
Dlgkns przeczytaj prosze uwaznie wszystko to co napisalem wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
chodzi Ci o to że faceci wolą dłuuuugie nogi i nie przeszkadza im że dziewczyna jest wysoka? ja kiedyś czytałam inny temat na kafeterii gdzie wypowiedziało się paru wysokich facetów i okazuje się że oni wolą te niższe dziewczyny, przy nich czują się tacy mężniejsi itp, wysokie dziewczyny są dla nich mniej kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja też wolałabym być te kilka cm niższa. Zawsze mam wrażenie, że przy moich niższych koleżankach wyglądam jak wielka baba. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
ja też zawsze głupio się czuję przy niższych koleżankach, a zdecydowana większość z nich jest ode mnie niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ySo Ki
Kurcze no jest tak. Wysocy faceci lubia niskie kobiety bo to kojarzy im sie z ulegloscia. Natura tak stworzyla zwierzeta i ludzi ze przewaznie to samiec jest ta dominujaca osoba. Taki mamy instynkt. A ze ludzie nie zwierzeta i swoj rozum maja nie zwracaja na to uwagi ale maja to gdzies w podswiadomosci. Wiec mezczyzna szuka niskiej (patrz. instynkt) i kobiety rowniez wola niskich zeby im nie ulegac. Wlasnie dlatego wysoka kobieta uchodzi za odwarzna i mezczyzni sie jej boja. A REZULTAT TEGO WSZYSTKIEGO JEST TAKI ZE WIEKRZOSC WYSOKICH SIEDZI SAMA W DOMU I SIE BUJAJA PO INTERNECIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
heh dokładnie, taki już nasz marny los, nie pozostaje nic tylko się pochlastać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ySo Ki
A tam zaraz sie chlastac chcecie. Wystarczy spojrzec przychylnym okiem na wysokiego (dotyczy rowniez facetow z tym ze nie wysokiego a wysoka) i juz sie zycie inaczej uklada. A nie tam sie interesowac karakanami. Skoro nikt z niskich osob nie chce byc z wysokim/a na powarznie to wysocy powinni sami sie kojarzyc w pary. Tak jest chyba latwiej i znika problem ze szpilkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
spójrzmy na to inaczej, przykładowo: 98% facetów jest ode mnie niższych, z czego jakieś 2% mogłoby mi się spodobać; pozostaje 2% wysokich, spośród których też jakieś 2% teoretycznie mogłoby wpaść mi w oko, a większość z nich i tak na mnie nie spojrzy bo woli niższe--------> jaki z tego wniosek? że znalezienie odpowiedniego partnera w przypadku wysokiej dziewczyny może graniczyć z cudem, pozostaje jeszcze kwestia genów, co będzie jak 2 wysokich ludzi doczeka się dzieci? przecież mogą one być jeszcze wyższe od rodziców i problem się zapętla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
guliwer a to dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ySo Ki
Dziewczyny kochane nie wiem naprawde co mam jeszcze napisac zebyscie w siebie uwierzylu. Najpiekniejsze kobiety to wysokie kobiety. Najszczersza prawda. A ludzmi sie nie przejmujcie. Sami chca byc wysocy wiec nam zazdroszcza. A jak ktos zazdrosci to wiecie jakiego debila z siebie robi. A to ze gustujecie w niskich to ja juz nic na to nieporadze. Startujcie i uderzajcie. W koncu ktorys trafi sie odwazny i nie ucieknie. Probujcie do skutku. Lepiej zrobic z siebie 100 razy idiote niz zostac samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ySo Ki
Geny nie maja tu nic do gadania. Moi rodzice byli niskiego wzrostu a przykladowo dzieci karlow tylko w kilku procentach rodza sie karlami. Wiec jesli chodzi o dzieci to nie ma sie czego bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w niskich nie gustuję. Wolę tych wyższych ode mnie. :) Tylko spotkanie wolnego, wysokiego i zainteresowanego graniczy z cudem, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
onyks------> zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×