Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W ySo Ki

Byc wysokim. Wada czy zaleta?

Polecane posty

Gość fgrtgtr
kobieeta 170 to duzo czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martoocha
Ja mam 178cm i jestem szczuplutka i raczej drobnej kości a mój mężczyzna ma 182 cm i jest bardzo dobrze zbudowany :) mój pan bardzo lubi mój wzrost i figurkę :) zresztą nigdy nie narzekałam na brak powodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muneca brava
Kochani wysocy... Ja tez jestem osobą która niespecjalnie przepada za swoim wzrostem. Mam 18lat, 172cm, ok 60kg i uważałam zawsze że to za dużo. I wagi, i wzrostu. Nie trzeba chyba dodawać że 99% moich koleżanek mają 158-165cm. Mało kiedy noszę buty na obcasie bo cholernie się tego wstydzę, wydaje mi się że albo zaraz się zabiję albo że wszyscy na mnie patrzą z politowaniem i się śmieją... Moja mama ma 164cm, tata ok 180... Zgadzam się z twierdzeniem że ciężko jest spotkać na ulicy naprawdę wysokiego faceta... Większość jest ode mnie niższych, a jak zdarzy się jakiś wysoki to co? popierdziela pod ręke albo za rękę z kurduplem 160!!! I jak tu nie mieć kompleksów z powodu wzrostu, kiedy ciagle słyszy się: 1/ ale ty wysoka jesteś 2/ kobieto nie zakładaj obcasów bo jak godzilla wyglądasz 3/ ile ty masz wzrostu? 4/ ale z ciebie wielka dziewczyna. Nie ukrywam że moim marzeniem jest wysoki facet, nawet i powyżej 200cm, bo naprawdę lubię czuć się drobniutka i malutka. To prawda że z wysokim facetem dziewczyna czuje się bezpiecznie. Jeśli człowiek odkąd pamięta słucha różnych uwag o swoim wzroście, i to nie zawsze miłych, to naprawdę zaczyna mieć dosyć swoich centymetrów... I nie wiem czy to z powodu wzrostu czy nie, ale jakoś nie mogę sobie znaleźć chłopaka. Może to brak pewności siebie. Od znajomych i rodziny słyszę że jestem piękna, że wyglądam na 55kg, że jestem jak modelka. Mam brązowe, falowane błyszczące włosy za ramiona, zielone oczy w rozm XXL, podobno zgrabne nogi... Ciągle słyszę że jestem inteligentna, o wszystkim można ze mną pogadać, pośmiać się, pocieszę zawsze i pomogę... A faceta brak. Jak się któremuś podobam to albo kurdupel albo ostatnia pierdoła. Wysokiego i inteligentnego jak na lekarstwo... ;/ Chciałabym czasami mieć te 164 jak moja mama. Wiem że są osoby znacznie wyższe ode mnie i naprawdę moze nie powinnam narzekać tylko wziąć się w garść jak zawsze, zacisnać zęby... Myślicie że jak założę szpilki, mam wtedy 177-78 to jest to naprawdę tragedia?? Naprawdę nie podoba mi się jak ktoś śmieje się z wysokich. Dziś miałam próbną maturę z biologii i z zaocznych pisał taki chłopak, Sławek (usłyszałam jak wyczytywali). Stałam obok niego sięgałam mu moze pod pachę. I chociaż chudy jak drabina, chociaż większość dziewczyn zapewne nie uznałaby go za Apollo, to ja czułam się świetnie stojąc obok tego wysokiego chudzielca. A inni (niżej 175) co robili?? Śmiali sie w kułak!! Myślałam że mnie szlag trafi! Szkoda mi było chłopaka... Wiem jak to jest gdy ktoś nabija się z twojego wzrostu. Wiem że to wcale nie jest miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian
powiem wam tak mam 193 cm wzrostu i jak ide po szkole czy cos patrze kurde kazdemu mozna na glowe na pluc no ale... dziewczyny... wieksszej niz pod pache to nie widzialem powiem czy zaleta czy wada? ciezko okreslic wysokie osoby w wiekszosci maja problemy z sercem kregoslupem z waga jak bym chcial znalesc sobie dziewczyne mniej wiecej ok 180 cm wzrostu to nie wiem gdzie bym musial szukac... ; d jak ktos chce o tym porozmawiac gg 4174812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula181
Ja mam 181 a do tego uwielbiam szpilki w ktorych mam 190cm heh. Moj facet ma 175 cm. Nie przeszkadza mi to ze jest nizszy i zauwazyłam ze jemu tez nie, a wrecz przeciwnie widze ze jest dumny z tego ze ma tak wys kobiete. mnie tez bardzo kreci to ze jest mniejszy:P... dobrze ze nie wszedzie jest taki mały hehe:D:P pzdr dla wys(pow180):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki luzak
witam ja mam 197cm i jest to dla mnie trochę krępujące ale zawsze staram się tym nie przejmować , ale problem zaczyna się jak np rozmawia mi się fajnie z mała dziewczyna i mam wtedy wrażenie ze mój wzrost odstrasza. Miec 197cm a partnerke np 165cm to jest dyskomfort np z przytalaniem, całowaniem sie na stojąco i takei tam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venussskkaaa
Nie ma problemu;) Ona musi wejsc na schodek np domu, w jakims parku..;) A Ty wykorzystaj moment i przytul, pocałuj;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleSusie
Cześć;) mam 173cm wzrostu. W porównaniu z moimi koleżankami to dużo.One mają średnio po 156/158cm . Ale mi taki wzrost wydaje się okropny. Uwielbiam być wysoka! A koledzy mówią że mam zaje***te nogi:D:D:D Jeżeli chodzi o mężczyzn, to tylko wysocy! Nic się nie martwcie chłopaki, nawet dziewczyny, które mówią że wolą niskich mogą zmienić upodobania. Pamiętajcie, ze większość samic xD nie jest wzrokowcami:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleSusie
Cześć;) mam 173cm wzrostu. W porównaniu z moimi koleżankami to dużo.One mają średnio po 156/158cm . Ale mi taki wzrost wydaje się okropny. Uwielbiam być wysoka! A koledzy mówią że mam zaje***te nogi:D:D:D Jeżeli chodzi o mężczyzn, to tylko wysocy! Nic się nie martwcie chłopaki, nawet dziewczyny, które mówią że wolą niskich mogą zmienić upodobania. Pamiętajcie, ze większość samic xD nie jest wzrokowcami:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathalia
muneca brava - oo, jak to świetnie opisałaś! ;) kurcze, zrobilo mi się jakoś lepiej.. jak czytam to wszystko. Mam 17 lat, i mam 178 wzorstu, no i 60 kg. Myślę, że figurę mam w sam raz, na jej punkcie nie mam kompleksów w sumie.. Tzn, mam ale.. mogło być gorzej! ;) No ale wzrost, te moje 178 [mam nadz. że już nie przybędzie!] to jest dla mnie udręka jak nie wiem. Najczęściej na to właśnie zganiam moje niepowodzenie u chłopaków. Jest mi źle, bo rzeczywiście jakoś nie mam powodzenia. Koleżanki, przyjaciółki, rodzina mówią mi że jestem ładna, przyjaciółka wręcz mi zazdrości dłuugich nóg, i ogólnie zgrabnej sylwetki - ale mnei to nie pociesza. Nie mogę za bardzo nosić obcasów, od razu czuję się jak żyraaaafaa, jak wielkolud, i mam wrażenie że jednak wszyscy patrzą na mnie tylko dlatego bo wyróżniam się jako 'wielkolud'. Podsumuję to tym, że ogólnie.. wydaję mi się że niskie, no po prostu do 170 SZYBCIEJ znajdują faceta.. no i czytałam różne fora - naprawdę wydaję się że większość facetów lubi niższe. Mam tego dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymiarowa
Zapraszam wszystkie niskie, wysokie, puszyste i szczupłe osoby do nowego portalu www.nasz-wymiar.pl Jest to miejsce przeznaczone dla wszystkich niezwykłych osób. Mamy dla Was ciekawe artykuły, forum dyskusyjne, przestrzeń randkową gdzie dobieramy się m.in. według wzrostu lub wagi (każdy znajdzie kogoś dla siebie:D). A w styczniu organizujemy integracyjny wypad na łyżwy. Zapraszam www.nasz-wymiar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusski
ja lubie wysokich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g!Fy
Ja mam 15 Lat mam 174 cm Co zrobic by być wyższym pomużcie Chce być wyższ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 179cm
noszę ZAWSZE buty na obcasach, mam męża i wciąż powodzenie u płci przeciwnej, tak więc mój wzrost to nie utrapienie, nie wada, a zaleta. I w dupie mam opinie innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 179cm
Oczywiscie, ze nie ma, zgadzam się! Można być niskim, a pieknym, a można byc wysokim brzydalem. Podkresliłam to tylko dlatego, ponieważ jakas tam dziewczyna napisała, że przez wzrost nie ma powodzenia, co jest totalną bzdurą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojzeszrocka
ja mam 193 i huj w to wbijam - dla mnie wyglad zewnetrzny jest rzecza nieistotna. specjalnie o siebie nie dbam bo nie chce sie podobac zadnym nudnym polkom. wogle poalcy ssijcie huje mam was gdzies nudziarze co nie umiecie profesjonalnie dbac o swoje interesy!!!! macie zero do zaoferowania dla swiata !! takze wysoki czy niski to jeden ciort, i tak jestesta narodem meczenniczym i nic sie nie uda!!!! ja fruwam w kosmosie i mam gdzies swiat ludzi schematu. praca dom sex - fuck that shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojzeszrocka
zeby nie bylo: jestem pol niemcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kobietami zaleta
bo wystarczy być wysokim i kobiety same klękają do miecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyletka to życie
Hmmmm... Wada! Ja jestem za wysoka i mam przez to depresję... Wszyscy mi mówią że jestem wysoka i to strasznie mnie dołuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak do 215 cm wzrostu zaleta. Powyżej zaczyna się już choroba nazywana gigantyzmem. Ludzie fest wysocy mają problemy ze stawami i chodzą o kulach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×