Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W ySo Ki

Byc wysokim. Wada czy zaleta?

Polecane posty

Gość melancholia_.
hmm ciekawie :) ja podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem wysoka mam 180cm i większość znanych mi facetów jest równa albo niższa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też wysoki
;) podobnie z Warszawy? Czyli to znaczy, że też na "W" ;) może Wrocław? Żartuję oczywiście... Ja robię badania na kobiety w metrze (z nudów). Zauważyłem, że te wysokie kobiety wykazują ponadmiarę obojętność na na moje sygnały... Hmm, a może poprostu wysyłam sygnały w innym języku? CIekawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
ja w metrze przewijam się codziennie więc widocznie mnie jeszcze nie badałeś hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też wysoki
a na jakiej trasie w metrze jeździsz, może CIę zbadam ;) Ja jeżdżę na trasie "Plac Wilsona"-"Politechnika".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
ursynów-centrum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też wysoki
uu, i wszystko jasne, nie jeździmy razem niestety. Niepotrzebnie się widać przeprowadzałem ze służewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski**
A ja jestem za to niski ale niskie tez wola chyba wysokich i kicha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
prawda? :) tylko jedna stacja nam się teraz pokrywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też wysoki
ale nie martw się, bo wszystkie wolą tych jak określają "mały ale wariat" ;). Ja jestem "duży ale wariat" i też kicha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jasne
" niscy faceci są więc tak samo pokrzywdzeni przez los jak wysokie kobiety" Bardziej. Wysoka kobieta jednak komuś może się podobać. Niski facet nie, musi brać to co się nawinie. Po drugie wysokimi kobietami się nie gardzi, a niskimi factami owszem. Po trzecie wysoka kobieta nadaje sie do różnych sporót, a niski facet do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też wysoki
hmm, ojj, chyba pokrywają nam się 2 stacje o ile dobrze liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
"maly,chudy ale byk" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski**
Dlaczego kobiety ponizej 170 wola takich dryblasow. Po cholere taki wysoki :/ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jasne
A i jeszcze jedno. Wysoki wzrost kobiety nie jest wada samą w sobie. Taka kobietą nie interesuje się facet, nie dlatego, że jest wysoka tylko wyższa od niego. natomiast niski wzrost faceta jest wadą i nawet jeżeli jest te 5 cm wyższy od jakiejś niskiej to ona i tak woli wysokiego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
oj nie czepiaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski**
O dupe to wszystko rozbic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jasne
Tak to właśnie jest. Będąc niskim factem masz przejebane. 🖐️ A tu jęczą bo o futryny zahaczają. Straszne. 😭🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
jakby ci przyszlo przywalic raz i drugi to iaczej bys mowil. mi sie nie zdaza ale probuje to sobie wyobrazic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski**
Moze nie przejebane ale masz pod gorke musisz sie duzo wiecej starac, a do takiego wysokiego wszystkie sie lepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jasne
Szkoda ze ten wysoki jeden z drugim nie pomysleli o tak prostej czynnosci, jak schylenie sie. Ja bym wolal musiec sie schylac niz byc kurduplem. Wolabyl bym nawet wpierdalac sie na kazda futryne z impetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też wysoki
Spoko, wszyscy mamy przerąbane, krótko mówiąc (bez urazy), mamy o 50% mniejsze szanse zarówno ci "niscy" jak i ci "wysocy" od tych "pseudo normalnych". Ale podsumowując lubię siebie takim jakim jestem, szkoda tylko, że za mało wysokich kobiet z "uśmiechem" na twarzy spotykam. No czas spać bo jutro na metro do pracy nie zdążę ;) . Melancholia_ zaintrygowałaś mnie swoją osobą, napisz kiedyś gg:10099287. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski**
Ja w sumie tez lubie siebie takim jakim jestem, nie lubie sie zalic ale cos mnie tak dopadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jasne
Taa a w czym masz o 50% mniejsze szanse? Niskie lubią wysokich, średnie lubią wysokich i wysokie też lubią wysokich. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
taa jasne-----> nie przesadzaj, wysoki wzrost często jest gorszy od niskiego, chociażby ze względów zdrowotnych, to że jestem wysoka nie znaczy że mam predyspozycje do uprawiania sportów, wręcz przeciwnie; co do relacji damsko-męskich ciekawe ile w życiu miałes kobiet, skoro twierdzisz, że wszystkie wolą wysokich?, założę się, że więcej niż ja mężczyzn:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski**
Co tu duzo mowic chyab szyscy maja gorzej i wysokie kobiety i niscy faceci. Tak to juz jest i trzeba to zaakceptowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jasne
Niby jakie wzgledy zdrowotne masz na mysli? Przeciez masz wzrost przecietnego faceta, to niby czemu jako kobieta mialabys miec z tego powodu problemy zdrowotne? To dotyczy ludzi chorobliwie wysokich, chorujacych na gigantyzm a nie zwyklych zdrowych wysokich. 🖐️ Nie mialem zadnej, bo jakos chcialy bysmy zostali przyjaciolmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RupertXXVII
To przynajmniej masz dużo przyjaciółek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jasne
Niestety ale zostanmy przyjaciolmi oznacza spierdalaj w lagodniejszej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magada
ja mam 174... uważam, że za dużo... bo mam same koleżanki tak 160-170 i zawsze się wybijam. Nie mogę znaleźć chłopaka. Mało chłopaków spojrzy na mnie, wszyscy wybierają te niższe. Te niższe są w poważniejszych związkach, kiedy te wyższe tylko w przellotnych romansach choćby na 1 noc. Bardzo rzadko widuję wysokich facetów... większość których spotykam jest mojego wzrostu... co to ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×