Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W ySo Ki

Byc wysokim. Wada czy zaleta?

Polecane posty

Gość W ySo Ki
Ludzie kochani. Czytajac to wszystko odnosze wrazenie ze na tym temacie spotkaly sie same bratnie dusze. Oni samotni One samotne i kazdy jest kazdego idealem. Tworzac ten temat nie mialem zamiaru robic z niego randki ale co tam. Wymiencie sie numerem GG mailem czy nawet telefonem a nie takie bajanie w kolko i uzalanie sie nad soba. WYSOCY LACZCIE SIE. Przeciez to nie boli. Ja gdzies tam na gorze podalem swoj nr GG i pisze z naprawde fajna dziewczyna. Wiec do dziela ludziska! Romansujcie ile wlezie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekkkk
Jesli masz 173 to wg mnie nie jestes jakas strasznie wyskoa poprostu miescisz sie w granicach normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm_m
wysoki gość, a ja zawsze myślałam, że mężczyźni, którzy chcą takie wyginęli, bo jakoś żadnego nie spotkałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm_m
wysoki, a Ty ile masz wzrostu? ja ciągle mam nadzieję, że spotkam kogoś ok190, bo nie chcę rezygnować ze szpilek, ale na ulicach takich raczej nie widuję:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja bez cukru
--->>NiecierpliwaDziewczyna kiedys uslyszalam od pewnego osobnika , ze 173 cm to taki zloty srodek ;) Nie za wysoka i nie za niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ySo Ki
hmm.m.Nie wiem czy konkretnie o mnie Ci chodzilo bo jest tu jeszcze jeden Wysoki Gosc ale ja mam 195cm a w butach troche wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm_m
tak się pytam..wszystkich wysokich:)może odzyskam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joker2
Nic dziwnego. Wysocy sa z niskimi kobietami, a wysoka kobieta nie bedzie chciala byc z niskim facetem. Oczywiscie sa tez wyjatki. Rownowaga w naturze niestety nie jest zachowana stad problemy ze znalezieniem drugiej polowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm_m
ja tam mogę mieć niższego...ale jak od kolejnego słyszę, że jestem za wysoka i jemu to przeszkadza, to po co szukać niskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errika
ja tylko powiem że strasznie wam zazdroszczę;-) wysoki wzrost otwiera wiele możliwości no powiedzmy sportowych, ja mam 168, spokojnie mogłabym mieć 10-15cm więcej, wysokich facetów ubóstwiam dosłownie, na imprezach często zagaduję do takich, pytam ile i w co grają, siatka kosz itp... kiedyś wpadł mi w oko 205, siatkarz oczywiście;-) idealny zrost 1o 185-95, ale to takie marzenia;-) w rzeczywistości byle by nie był niższy a w moim przypadku to się naprawdę rzadko zdarza;-) pozdrawiam wysokich!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój mężczyzna jest
ode mnie o jakieś 10 cm wyższy i jak go poznałam to był w związku z osobą, która miała 1.60 wzrostu. sama mam 1.76, więc do tych niskich nie należę, a jednak zostawił tamtą i jest teraz ze mną. Kochamy się i jesteśmy szczęśliwi. Nieprawda, że faceci wolą niskie od wysokich -jestem tego żywym przykładem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaaa
A ja mam 176 cm wzrostu. Uwielbiam nosić 10 cm szpilki, ale czuję się jeszcze za niska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam się
cieszę, że jestem taka wysoka..jak jakiś gość do mnie podchodzi zaczyna bredzić, to mogę zabić go spojrzeniem z góry:)i ucieka, gdzie pieprz rośnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
Wysoki wzrost może być zaletą gdy się ma szczupłą figurę (mam na myśli kobiety). Ja mam raczej puszystą i naprawdę bywa trochę nieciekawie ze znalezieniem faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi_hiiii
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiecierpliwaDziewczyna
Lukrecja bez cukru -> dzieki za pocieszenie mam nadzieje ze kogos spotkam przy kim bede czuła sie niska:) najwazniejsze zeby sie nie załamywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiiiktoriiia_21
A mi się podobaja wysocy faceci :) też ich poprostu ubóstwiam :) Mój ma ok 193 cm i nigdy mi to nie przeszkadzało, chociaż ja mam ok 167 i nawet jak ubiore buty na obcasie to i tak się smieje, że jestem przy nim maleństwem heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja bez cukru
Niecierpliwa 173 cm to nie jest bardzo duzo, to sredni wzrost. Po prostu nie spotkalas jeszcze na swojej drodze faceta, ktory by sie zafascynowal Toba cala . Glowa do gory, optymizmu wiecej i zjawi sie odpowiedni kandydat :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiecierpliwaDziewczyna
dzieki za dobre słowo Lukrecja pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekN24
A według mnie mężczyzna powyżej 1,90 cm to żyrafa a ja już mam 1,91 cm równe 19 lat i kurde zauważam że cały czas jeszcze rosnę jak będę miał więcej niż teraz mam 1,91 cm to się chyba wkurzę bo się połamię trza będzie na siłownie iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki gostek
Ja mam 1,94 cm i podobaja mi się dziewczyny min. 180 cm... Wiec prosze sie tu nie dołować. Ja najchetniej poznalbym taką wyzsza ode mnie :) Nie mam dziewczyny bo otaczaja mnie same karzełki po 160 ;) Chce wysokiej !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki gostek
Uwazam w ogole ze wysok iwzrost to wielka zaleta u kobiet i facetow. Jakies 3% ludzi jest naprawde wysoka, fajnie się tak wyrozniac. Szczupłe Kobiety majace 1,90 cm i wiecej wygladaja po prostu niesamowicie pociągajaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam tylko w tramwaju czy autobusie wkurwiaja porecze do trzymania sie bo jak sie zagapie to zawsze głowa przypierdole :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki gostek
No tak, to jest pewna wada. Poza tym osoby naprawdę wysokie mają często problemy z kręgosłupem czy kolanami- tak jak ja. Ale i tak niechciałbym byc nawet o 1 cm niższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No akurat ani z kolanami ani kregosłupem problemów nie mam, ale przypomniało mi sie jeszcze jedno - do małego auta sie cisnac to tez tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoki gostek
Jak ktos uprawia sport i prowadzi aktywny tryb życia to raczej luz. chyba, że jest się pechowcem takim jak ja, hehe. Z autami faktycznie moze byc problem- nienawidze np wsiadac do dwudrzwiowych wehikułów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonka_biedronka
jak dla mnie zdecydowanie zaleta :) Jesli chodzi o facetów to w ogóle nie zwracam uwagi na takich poniżej 180 cm wzrostu.Im wyzszy tym lepszy. Moze to wynika z tego że sama nie jestem wysoka 170 i zawsze chciałam być o te 7 cm wyzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie to bywa...
Mój mężczyzna ma 198 cm wzrostu, jest siatkarzem, a ja... mam 163 cm wzrostu i... ze sportem niewiele wspólnego:) Nie lubię takiego bajdurzenia, że do wysokiego pasuje tylko wysoka, do niskiego tylko niska. To jest sprawa indywidualna. Nigdy nie mówiłam sobie: "muszę być z wysokim, bo to trendy". Mój Misiek za to wcześniej był z kobietą niewiele niższa od niego - smukła, piękne, długie nogi - a trybuty, które dla mnie są nieosiągalne. I cóż z tego? Trafiliśmy na siebie, zakochaliśmy się w sobie i jest pięknie;) Zdarzają się oczywiście komiczne sytuacje typu: wizyta w sklepie obuwniczym, gdzie ja proszę o rozmiar 36, a on 47, ale potrafimy się z tego śmiać:) Z kolej mój przyjaciel z lat dziecinnych jest bardzo niskim mężczyzną - ma około 160 cm wzrostu. Zawsze miał z tego powodu wielkie kompleksy, aż spotkał cudowną dziewczynę - śliczną, mądrą, naprawdę ciekawą i ... wyższą od niego o jakieś 10 cm, pobrali się mają fajnego synka i są naprawdę szczęśliwi. Nie ma reguł Kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie to bywa ...
Z kolei* - oczywiście, przepraszam za literówę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×