Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W ySo Ki

Byc wysokim. Wada czy zaleta?

Polecane posty

Gość Definition of Rebel
Wysoki to podaj raz jeszcze gg bo cos nie mogę znaleźc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ySo Ki
10409228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
Ja tez jestem wysoka. mam 180 cm wzrostu, duże piersi i raczej bujne kształty a\'la Liszowska. DLACZEGO??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też wysoki
sam mam 192 cm więc wiem coś o tym: Najpierw wady: 1.Przypierniczasz za często głową w różne rzeczy.2.Około 80%kobiet które Ci się podoba jest za niskie. Zalety: 1. Możesz bez problemu wieszać firanki bez taboreta.2.Około 80% kobiet woli wysokich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
no właśnie ale jaki procent woli aż tak wysokie dziewczyny ... :( albo przerażająco mały albo mam pecha. No i jeszcze te komentarze : "ale ty jesteś wysoka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
hmm... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też wysoki
ja osobiście zdecydowanie wolę wysokie kobiety. To, że nie mają lekkiego życia (podobnie jak my wysocy faceci) czyni je lepszymi, dojrzalszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
Mógł się ktoś mnie zapytać ile chcę mieć wzrostu... Starczyłoby 170cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jasne
wysocy faceci nie mają łatwego życia? Sorry ale mają najłatwiejsze ze wszystkich. Gdyby było inaczej to kurduple i śrdni nie chcieliby być wysocy, a jakos nie widze by wysocy chcieliby byc nizszymi. Robicie z siebie ofiary matki natury, a dobrze wiecie, że wysoki wzrost u facceta jest atutem. Nie ma czegos takiego jak za niska dziewczyna dla wysokiego, ale za to jest cos takiego jak za wysoka dziewczyna dla niskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
ah jej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RupertXXVII
melancholia_. - lubię takie kobiety :) Mam 185 cm wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
:) fajnie że chociaż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RupertXXVII
Zapewne nie tylko ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też wysoki
taa jasne - możesz zdradzić%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
co racja to racja, u faceta wysoki wzrost jeszcze jakoś uchodzi, ale u dziewczyny.....w szkole wysoka dziewczyna narażona jest na wyśmiewanie się, potem zaczynają się bardziej dyskretne komentarze, a z bardziej trywialnych rzeczy - kupienie spodni zajmuje pewnie z 5x więcej czasu niż osobie średniego czy niskiego wzrostu, gdybym mogła komuś oddać parę cm to z wielką chęcią pozbyłabym się tego balastu. a jedyną zaletą wysokiego wzrostu jaką w tym momencie dostrzegam jest fakt, że mogę sobie pójść na koncert i nikt mi sceny nie zasłania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
Ja generalnie nie mam większych problemów z samooceną ale denerwuje mnie takie szufladkowanie na "niskich" i "wysokich". Ważne co ma się w głowie i sercu. Choć nie wyobrażam sobie żebym mogła być z osobą znacznie niższą od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssoka
Mam 177cm, jestem atrakcyjna i notorycznie adorowana przez panow o wzroscie 175-180, czasami zdarzy sie ktos ciut wyzszy. Tak jak ktos juz wczesniej napisal wyzsi faceci prawie zawsze wiaza sie z niziutkimi kobietami. Moze i lubia sobie popatrzec na dlugie nogi, wdac sie z ich wlascicielka w maly romansik, ale na stale wiaza sie z niskimi. Why?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też wysoki
taa jasne możesz zdradzić,czy jesteś kobietą czy mężczyzną i ile masz wzrostu? Jestem WYSOCE :) ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
ale kogo masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jasne
To chyba jasne, że niskim facetem. I wiem, że wysocy mają lepiej w każdej dziedzinie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
mężczyźni faktycznie lepiej mają w życiu gdy są wysocy, w waszym przypadku wzrost to zaleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też wysoki
miałem na myśli kogoś pod nikiem "taa jasne", ale nie ważne. Teraz odpowiem coś "wyssokiej". Ty kobieto wiesz co jaki paradoks. Jestem facetem, powiem nieskromnie, przystojnym. Mam 30 lat,192 cm wzrostu, 90 Kg wagi, sylwetkę można powiedzieć "wzorcową" ćwiczę itd. Ale co zauważyłem to to, że zwracają na mnie uwagę, niestety, wyłącznie niskie kobiety. Jak się spojrzę i uśmiechnę się do wysokiej kobiety to ona mnie zabija wzrokiem, jakbym jej krzywdę jaką wyrządził. Może problem tkwi w kompleksach, albo jakiejś urazie. Dlaczego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
niscy faceci są więc tak samo pokrzywdzeni przez los jak wysokie kobiety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja bez cukru
oj chlopaki ;) ale marudzicie. Cieszcie sie z tych centymetrow, bo wielu niskich panow naprawde Wam tego zazdrosci . Kobiety lubia wysokich mezczyzn, wiec pod tym wzgledem nie powinniscie miec problemow. Tylko tak jak pisalam wczesniej, wzrost to nie najwazniejszy atut u mezczyzny. Same centymetry , to za malo by zainteresowac soba kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też wysoki
dlatego ich tak do siebie ciągnie, niscy faceci Zawsze woleli wysokie kobiety. a wysocy faceci może są zbyt nieśmiali, więc biorą co się nawinie pod rękę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholia_.
facet tez wysoki a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
nieprawda, bo wysokie kobiety są zainteresowane wysokimi mężczyznami, ale ich jest mniej i w większosci gustują w niskich dziewczynach, więc tym wyższym dziewczynom pozostają niżsi, rany ale zamotałam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet też wysoki
z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×