Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W ySo Ki

Byc wysokim. Wada czy zaleta?

Polecane posty

Gość niski**
No wlasnie a przyjaciel kobiety to raczej fucha dla geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
np mam skłonności do mdlenia, przy niższym wzroście miałabym bardziej wydolny układ krążenia i nie musiałabym się martwić że jak spóźnię się na mszę/busa itp to może nie być gdzie usiąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jasne
mdlejesz bo masz jakas wade, a nie dlatego ze jestes wysoka. Czemu siatkarki czy koszykarki jakos nie mdleja? Ile ty masz tego wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
179 (haha prawie 180), ale jestem szczupła, właśnie lekarka kiedyś zasugerowała mi że to wzrost może być przyczyną moich problemów, że już nie wspomnę o większej szansie na skoliozę niż w przypadku ludzi niskich, mam wymieniać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski**
Czyli co wysoki mezczyuzna nie mdleje a wysoka kobieta tak ? Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
mężczyźni ogólnie są lepiej zbudowani, mają też lepsze ukrwienie itd, przecież są silniejsi i bardziej wydolni fizycznie od kobiet....ale to chyba oczywiste pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski**
Mnostwo jest chudych jak patyk mezczyzn i jednoczesnie wysokich. Lepsze ukrwienie maja ?? Nie sadze. Zgadzam sie z taa jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jasne
Aha czyli kobiety są tak zbudowane że mdleją? :D🖐️ Osłabienie organizmu istnieje ale tylko w przypadku intensywnego rosniecia. Ty juz nie rosniesz wiec gowno ma to ze wzrostem wspolnego. Jest masa facetow powyzej 180 cm i u nich masz szanse. Niski facet nawet u nizszej ma mizerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski**
taa jasne a tak ciekawosci ile masz wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jasne
sporo ponizej absolutnego minimum 170 cm, dokladnie to wstyd sie przyznawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
a gdzie ja tu napisałam że kobiety są tak zbudowane że mdleją?:o jeśli do wysokiego wzrostu dochodzi bardzo szczupła budowa ciała (jak w moim przypadku) to może pojawić się problem, a w okresie dorastania ten problem był poważny, teraz tak źle nie jest, co nie znaczy że nie musze na siebie uważać. jakoś nigdy nie spotkałam niskiej dziewczyny która miałaby tendencję do mdlenia, a wysoką tak........i nigdzie nie piszę że KAŻDA wysoka kobieta mdleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jasne
Znaczy to tle, ze masz pewnie wade serca, konkretniej zastawek. Ewentualnie jakis guz w mozgu ale w to raczej watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
czyżbyś był lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodz do mnie
dlgkns nie przesadzaj,179cm wzrostu to naprawde nie powod do omdlen,wiekszosc mezczyzn ma powyzej 185cm i nie mdleja.Masz kmpleks na pkt swojego wzrostu?Moze to jest powod omdlen?nie to ze jestem zlosliwa..mam 177cm,rowniez mdlalam w miejscach puiblicznych-jak sie okazalo mam fobie spoleczna z ktorej istnienia nie zdawalam sobie sprawy.Szczerze radze ci wizyte u psychologa,mi pomogła-zastanów sie w czym naprawde tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski**
W takim razie ja mam wiecej a i tak nie jest rozowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
chodz do mnie-------> a może to ty masz jakieś kompleksy na punkcie wzrostu, które doprowadziły do fobii społecznej? tak czy inaczej to kolejna przypadek, kiedy zbyt wysoki wzrost źle wpływa na życie człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlgkns
poza tym jeśli już tak w to wnikasz, nie jest to bynajmniej winą fobii społecznej tudzież innych zaburzeń psychicznych, mdleję zwykle tam, gdzie jest duszno, niezależnie od ilości ludzi mnie otaczających, na świeżym powietrzu nie zasłabnę, choćby nie wiem jak wiele ludzi było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shepherds
Kwestie zdrowotne - teoretycznie im większe potrzeby energetyczne i większy wydatek energetyczny, tym krótsze życie. Natura od zawsze faworyzowała wyższe osobniki, takie miały większe szanse na przeżycie, zarówno mężczyźni jak i kobiety. Poza tym anatomicznie im szersze biodra tym wieksza szansa na utrzymania płodu i zdrowy poród. Powyższe, bardzo ogólne aspekty, wciąż podświadomie działają na człowieka. Dlatego chociaż kultura i społeczeństwo mają duży wpływ na postrzeganie, to jednak wciąż wysoki mężczyzna kojarzy się z ochroną i bezpieczeństwem, niski musi nadrabiać czymś innym (zwykle pieniędzmi). Wszelkie narzekania ze strony pań i panów są na wyrost, ponieważ często decyduje jednak pewność siebie. Kobiecie ciężej jest się umówić z facetem niższym od siebie, ponieważ: a) ona nie ma w nim zapewnienia bezpieczenstwa (jesli inne czynniki wplywajace na bezpieczenstwo nie rekompensują wyglądu) b) facet nie będzie się czuł męsko (wpływ kulturowy) Natomiast jako że średnia wzrostu dla panów oscyluje w granicach 180 cm, kobiety poniżej tej granicy nie powinny mieć zbytnich pretensji, powyżej - może pojawic się problem. Reasumując, Jesteś niskim facetem (180 cm (??) : masz dużo mniej przejebane, ale pula potencjalnych kandydatów się zmniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodz do mnie
ja swoj wzrost zawsze lubilam,nie on jest przyczyna mojej fobi-nawet nie wyglad ogolnie.Przyczyna mojej fobi jest ktos nie cos.Wzrost zawsze akurat uwazalam za zalete nie wade. Chcialas jakiejs podpowiedzi,wiec dalam mozliwosc gdzie ewentualnie mozesz szukac. Ja rowniez nie mdlalam na imprezach masowych,zdarzalo mi sie to tylko w autobusach i chyba kosciolach-a w tych czasach bylam bardzo kontaktowa osoba... Mysle ze jednak nie wzrost jest przyczyna twoich omdlen,moze masz nie dotlenienie mozgu i nie musi ono winikac ze wzrostu,idz do lekarza ale takiego z prawdziwego zdarzeia a nie z przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shepherds
Gafa: Reasumując: Jesteś niskim facetem, 180 cm (??) - masz mniej przejebane ale pula potencjalnych kandydatów się zmniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi sie wydaje
No bez rzesady 180 cm to juz chyba raczej wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shepherds
Zjada. Miało być poniżej 175 cm dla faceta = niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi sie wydaje
No niektorzy z 170 maja w dowodzie wzrost sredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm_m
a jeśli dziewczyna jest wysoka, a na dodatek ładna i mądra, to co ma zrobić? wtedy już nikt jej nie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki gość
hmm_m - ja tam taką jak opisałaś zawsze chciałem i chcę cały czas, tylko jakoś dotrzeć do takiej nie mogę, nie znaczy to, że nie ma kobiet o takich właściwościach, ale raczej, że pochowały się po kątach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliaPyszna
a ja mam 177cm. nie jest to tragedia ale jestem wyzsza od rodzicow i od brata. wogole lipa bo znajomi praktycznie nizsi ode mnie, jedynie moj szwagier ma 195:) przy nim czuje sie suuper! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki gość
Kurcze 177 cm to jest idealny wzrost kobiety dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham wysokich mężczyzn. Sama mam 170 cm a chciałabym choć 175 cm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co się zastanawia
Naprawdę kochasz wysokich, a co w nas takiego kochasz? Ale jak założysz obsasa to masz coś około 175 więc nie krępuj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiecierpliwaDziewczyna
czy 173 cm u dziewczyny to juz za duzo i moze byc uznana za wysoka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×