Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość Roxy100
Gusia, a do której przyjmują w tej przychodni na Zawodziu, bo ja wolałabym z mężem jechać, jak wróci po południu z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggga
mamanatki wybierasz sie na to usg do auchana ? ja sie skusze bo 4d jeszcze nie mialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka030
mamanatki dzis póki co nie wymiotował raz bardzo mocno ulał ale to juz jakas poprawa ale te kupy nadal takie same. A karmie go juz troche dłuzej niz te 5 min. ale to pomogło abym nie przechwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA1973
Kasiia ja chyba też na parkitce bo z mickiewiczem mam nie miłe wspomnienia, co prawda mineło kupe lat ale jednak No i szpital po remoncie , taki czysty.Ale jest jeszcze troszke czasu;-) a łukasz tak jak piszesz to przegięcie , mnie na niego nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
aggga nie nie jadę pewnie będą straszne kolejki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
kajka030 to tak trzymajcie :) będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA1973
Roxy100 tam w tym auchanie pewnie nie bedzie szans sie dostac na to usg;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggga
ja mam 10 min drogi do auchana to spruboje sie dostac , moze nie bedzie tak zle , a jak cos to pojade w niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA1973
agggga a sa tam jakies zapisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to usg w auchan to chyba głównie, żeby ludzi przyciągnąć. Kolejki na pewno będą spore a samo usg pewnie niezbyt długie i raczej żeby zachęcić i przyjść już na odpłatne.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA1973
pewnie tak bo w łukaszu kosztuje 2 stówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggga
iwa na tej stronie co podala roxy przeczytaj , tam pisze ze nie ma zapisow tylko decyduje kolejnosc zgloszen czyli tak jak w laboratorium np. a jak bedzie duzo osob to beda zapisywac na liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na parkitce w czasie pobytu po porodzie robią maluszkom np usg bioderek albo przesiewowe badanie słuchu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA1973
agggga to chyba nie mam ochoty tam sterczec;-( w olmedzie Olka ma zajaczka 150 z płytka nagrana i super pani doktor która wszystko tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggga
to zalezy w ktorym trymestrze , ja akurat mialam refundowane w lukaszu i doplacalam tylko paredziesiat zlotych za badanie w 3d i plyte. a w 3 trymestrze juz nie refunduja a kosztuje 350 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA1973
upsss to wprowadzono mnie w błąd to sie jeszcze zastanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggga
iwa a w ktorym tygodniu ciazy jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA1973
to juz 24 tc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggga
a znasz juz plec ? bylas na polowkowym ? mi w sw.lukaszu zrefundowali bo mam potwierdzony przypadek wady genetycznej w najblizszej rodzinie ale na szczescie wszystkie badania wychodza dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA1973
byłam u Olka , bo ja ze względu na wiek bo mam prawie 40 ;-( ale wszystko jest ok i bedzie synuś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggga
to tez powinnas miec refundowane :P gratuluje synka , u mnie bedzie cora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA1973
dzieki a ja córuni;-) tak miałam refundowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evia na parkitce robia zaraz po urodzeniu przesiewowe badanie sluchu i dostajesz na to certyfikat ze bylo wykonane na aparaturze ufundowanej przez wośp. usg bioderek chyba nie robia tylko na pierwszej wiz u pediatry dostajesz skierowanie do przychodni preluksacyjnej na kontrole tak miedzy 4-6 tyg, a sama sprawdza recznie tak bylo u mnie. 🌻 miłego weekendu kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssia34aa
ja niedawno miałam te badania w Łukaszu płaciłam 250zł bez skierowania oczywiście, miałam 2d ale w 3d też mi pokazywała i robiła zdjęcia, płytki nie mam bo mała i tak nei chciałą się pokazać za bardzo, mam parę zdjęć pupci hehe. Też myślę nad wycieczką do Auchana dzisiaj ale chyba nie ma sensu nie uśmiecha mi się stać w kolejce, zresztą ostatnie badanie miałam ok. tygodnia temu więc nic nowego mi nie pokażą chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanisa
evia u mnie tak samo jak u Gusi. Pediatra na obchodzie stwierdziła że bioderka nie są w porządku i dostałam nakaz szerokiego pieluszkowania i kontroli w poradni. Usg dopiero na wizycie w preluksacji. Jak tam mamusie z dzieciątkami? Moja malutka przepłakał pierwsze dwa dni z frejką. Na szczęście już lepiej. mam wielką nadzieję ze nie będzie musiała być długo w tym, bo strasznie się męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanisa to współczuje maleństwu że musi się męczyć, miejmy nadzieje że nie będzie musiała długo w tym być. U mojej na szczęście wszystko ok po usg choć dla pewności za kolejne 6 tyg pójdę na jeszcze jedną kontrolę. 🌻 Mam nadzieję że już niedługo słoneczko do nas zawita bo bardzo mi go brakuje, od tego cienia i śniegu depresji można dostać. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggga
witam :) wlasnie wrocilam z auchana , fajnie bylo :) pojechalam tam o 9 rano , zaklepalam kolejke i na spokojnie zrobilam zakupy :) bylam pierwsza w kolejce :) zrobilam usg w 4d , sesje zdjeciowa i ogolnie bylo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już tęsknię za słońcem. Przyjemnie byłoby wziąć Małego w wózek i pomaszerować na spacer. To ciągłe niewyspanie bardzo daje się w kość a w dzień nie ma jak tego odespać więc czasem mam wrażenie że już wiele do depresji nie brakuje. Mąż ciągle w pracy a my się przewijamy, karmimy i nosimy nosimy... Cieszę się że mam Malutkiego już przy sobie ale marze żeby w końcu się wyspać. W nocy budzi mi się co 2 godziny i domaga jeść, już nie wiem czy nie zjada wystarczająco, czy mój pokarm jest nie taki jak trzeba, no nie mam pojęcia co jest :/ Jeszcze mało przybrał (45g przez 5 dni) więc mu żadnych limitów nie stawiam, kiedy zapragnie to cyca dostaje. Pozdrawiam wszystkie niewyspane mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×