Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość 28marzec
my dzisiaj po szczepieniu, zdecydowałam się na 6w1, rotawirusy pediatra odradziła, a pneumkoki powiedziała, żeby podać po 2 roku życia, w Częstochowie będą wtedy refundowane. Wiktoria narazie ma się dobrze i oby tak pozostało. Po podaniu szczepionki jak pielęgniarka wyciągała igłe to troszkę płynu wypłynęło. Zastanawiam sie teraz czy szczepienie odbyło się prawidłowo, napiszcie czy u waszych dzieci też troszkę płynu wydostało się z nóżki dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28marzec-> ja sie zdecydowalam na 5 w 1. Nie wiem czy cos wyplynelo bo zabawialam. Ale rota zaszczepilam bo warto z tego co slyszalam. Szczepili wszyscy znajomi i rodzina w Irlandii. Dobrze wiedziec z tymi pneumo. Ja mialam na mono i pneumo szczepic po 7 miesiacu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdzierniczku dziekuje za zyczenia bo mój mały brzdąc jeszcze nie gada.Drogi gosciu mi w szpitalu nikt nie wytykał ze mam takie ubrania a nie inne miałam i body i półspiochy i kaftaniki ze spiochami pajaca ale faktycznie najwygodniej mi było ubierac w pajaca albo w body ale odpinane po całosci a nie przez główke.Aodnosnie szczepienia to niewiem czy cos wypłyneło bo zaraz pielegniarka przycisła gazikiem a ja Lene miałam na recach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też to bardzo ciekawi, dlaczego pediatra odradził rotawirusy, przecież to dziecko może w każdej chwili złapać, nie ma żadnej reguły i będzie niewesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche dziwny ten pediatra wszyscy mówią żeby na rotawirusy szczepić jak najwcześniej u mojej znajomej córka złapała to świństwo jak miała 4 miesiące i mało co a by się to zgonem skończyło dlatego ja już na pierwszej wizycie to dziadostwo szczepie. Co do pneumokokow to mi pediatra mówiła że dziecko może to złapać od dorosłego i jak nie jest narażone na częste kontakty z duża ilością ludzi to szczepić nie trzeba odrazu, ale mój mąż na stacji pracuje więc i ma pneumo zaszczepić muszę bo nie wiadomo czy mąż tego dziadostwa nie przyniesie, a jak zaszczepie będziemy spokojniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
powiedziała, że nie bedziemy tak bardzo obciążać dzecka dodatkową szczepionką. Nie dopytywałam wiecej, ponieważ z informacji jakie zebrałam na temat tego szczepienia sama byłam za nie szczepieniem. Rotawirusy podobno szybko mutują i szczepienie nie gwarantuje ochrony, a właściwie daj***ardzo małą. Zalecana jest dla dziecka które ma starsze rodzeństwo i np. z przedszkola może przynieść chorobę. Moja jest jedynaczką i narazie kontakt z innymi dziećmi własciwie zerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
dziewczyny które brały ricinus communis 5 ch, pytanie mam jak to brałyście i ile czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny .;) Widziałam na wcześniejszych stronach że pisałyście o kremach z filtrem . No ale coś ucichło i dlatego ponownie pytam jaki krem najlepszy.?:) Ja też kupię 30 bo jednak żeby dzieciątko troszkę złapało słoneczka ale nie wiem z jakiej firmy.:) Poza tym chciałam zapytać w jakie czapeczki ubieracie swoje maluchy.? Bo czasami jest mi szkoda mojego małego że tak się poci w czapeczce ale skończył w sobotę dwa miesiące i boję się jeszcze bez czapeczki żeby uszka były okryte. Może znacie jakiś sklep gdzie można kupić jakąś cieniutką czapeczkę.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was serdecznie! Przepraszam, że tutaj taką błachostką zawracam Wam głowę, ale chciałam sie dowiedzieć czy jeżeli na USG wynik pokazuje 10w6d, to to jest wiek ciązy od OM czy wiek od zapłodnienia, czyli od tych 10w6d muszę odjąć mniej więcej 2 tyg aby poznać szacunkową datę zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
mojej wyskoczyło uczulenie od słonca więc kupiłam nivea baby 50, ale jeszcze nie zastosowałam to nie moge ocenić. Mała ma tradzik niemowlęcy i myślałam, że się nasila, a dopiero jak w sobote była z gołymi nóżkami okazało się że to uczulenie, a słoneczko ledwo ją dotykało na spacerkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
Dziewczyny mam pytanie jestem w 31 tyg ciąży mega puchną mi już nogi i ręce macie jakieś sposoby ??? Może jakieś układy bo lato dopiero się zbliża proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 33 - ja uzywalam ich przez jakies 6 tygodni trzy razy dziennie przed jedzeniem po 5 drażetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mi na opuchliznę nic nie pomagało.....;(a byłam prawie cala spuchnieta...mniej chodzić, oszczedzać się i odpoczywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Mamuśka 2014 mi też czasem puchną nogi, staram się wtedy mniej chodzić, a jak odpoczywam, to nogi daje wyżej i wtedy przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was serdecznie! Przepraszam, że tutaj taką błachostką zawracam Wam głowę, ale chciałam sie dowiedzieć czy jeżeli na USG wynik pokazuje 10w6d, to to jest wiek ciązy od OM czy wiek od zapłodnienia, czyli od tych 10w6d muszę odjąć mniej więcej 2 tyg aby poznać szacunkową datę zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z Was jest może z Blachowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
hatshepsu - nie podpisałam się wcześniej;, ja nie dawno sprowadziłam się do Blachowni, mieszkam w centrum - może się umówimy gdzieś na jakiś spacerek z maluchami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy ja robię coś nie tak? Kupa Michałka zamiast lądować w pieluszce to wyłazi mu na plecy :( może pieluszki już za małe, albo ja je źle nakładam? Da się źle nałożyć pieluszkę? Weźcie coś poradźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
Dzięki Marta za odpowiedź :) Myszka-- a ile waży Twój Malec i jakich używasz pieluszek, jaki nr? Moja też czasami się usra po pachy i tylko wanienka mnie ratuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Mozliwe ze male pieluszki, musisz odrazu piewinac dziecko zeby nie zdarzylo sie przemiescic. Badz za slabo pieluche zapinasz. Sprobuj mocniej one I tak sa elastyczne. U mnie tez sie zdarzy ze wiecej zrobi lub po prostu nie zauwaze ze ma kupe I tez kapiel zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wykańczamy nr2 ostatnie sztuki, mały ma już 5,5:) a jak mu tak mocniej zapnę pieluszkę to nie będzie go cisnęła w brzuszek? tylko ta kupa to nie przemieszcza się tylko od razu zamiast w dół do pieluszki to idzie w górę na plecy i trzeba myć bąbla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Nie powinno jak zapniesz z umiarem. Poddaja sie te pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 2014
Dzięki dziewczyny za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
No hej Kochane! Byliśmy dziś na konsultacji laktacyjnej, bo miałam problem z dostawianiem do piersi i niesamowite rany, karmienie zamiast relaksu sprawiało mi niesamowity ból co wiązało się z wyciem i krzykiem... Pani jak zważyła Dzidzię to okazało się, że schudła od wyjścia ze szpitala zamiast przybierać na wadze:( Ale już sytuacja opanowana, pokazała mi parę technik dostosowanych do mojego rodzaju piersi i kilka pozycji, minęło kilka godzin a Dziecko zupełnie inne najedzone śpi po spacerku a i mamusia szczęśliwa, bo jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki odzyskała wiarę w siebie:)))))) Polecam jak któraś z Was jest zainteresowana taką poradą, to podam telefon, wizyta kosztuje100 zł. Jutro idę do gin na ściągnięcie szwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Gaja -> dobrze, że się nie poddalas i opanowalyscie kryzys :) teraz niech Córcia tylko przybiera na wadze :) Skoro o wadze - ja od dziś zaczynam cwiczyc... kg zgubione, ale brzuch mi się nie podoba, wiec czas się zabrać za niego... musze tylko poszukać jakiegoś zestawu ćwiczeń. Polecacie cos? Jaki Wy macie pomysł na powrót do formy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×