Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny czy możecie polecić jakąś tanią aptekę internetową ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28marzec
gość --> zależy co chcesz kupić, ja ostatnio korzystałam z tych, możesz sobie przejrzeć www.apteka-melissa.pl/ w tej trzeba czekać na dostawę około tygodnia, ale ceny konkurencyjne www.blizejciebie.pl/ tutaj szybciej przyszło Z obu zamawiałam po wcześniejszej przedpłacie, żeby ominąć koszt dostawy, tak więc nie musisz się obawiac, że zapłacisz a towar nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurkaga
Witam wszystkich. W końcu dostałam odpowiedź z Urzędu Miasta (czekałam ok półtora miesiąca). Pisałam do nich z pytaniem o program "Poród bez bólu" czyli o bezpłatne ZZO. Wersja oficjalna- program już nie jest realizowany w Częstochowie i nie będzie do roku 2015, ze względu na wątpliwości jakiegoś tam urzędu z Warszawy odnośnie zasadności wydatkowania środków finansowych na ten program w naszym mieście. Także d...a :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny mam pytanie od jakiegoś czasu gorzej się czuje tzn. nie mogę zaczerpnąc tchu a poza tym moje ciśnienie ostatnio również wzrosło przed ciążą było w granicach 100/80, nawet 90/60 a teraz od kilku dni utrzymuje sie 135/90 lub 140/90 cxzy mam się martwić lub dzwonić do mojego gin? wizyte mam dopiero na 5 czerwca . teraz jestem w 30 tygodniu ciąży ....doradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg1986->ja chodzę do dr. Ucieklak ona przyjmuje prywatnie w Balchowni.Wybieram sie do niej własnie w nastepnymtyg bo konczy nam sie mleko.Zapytam jak dlugo jeszcze bedziemy na bebilonie pepti.Bo tak jak pisalam wczesniej na 2 wizycie powiedziala ze mala jest skaza i po 2-3 miesiacach przejdziemy na nan...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Olka zadzwon lepiej do gin bedziesz spokojniejsza lub do szpitala sprawdza czy ok. Mozliwe ze dziecko uciska I ciezko tak jest lub po prostu to cisnienie a z tym nie ma zartow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ja też bym zadzwoniła mi też się bardzo ciężko oddychało dlatego że brzuch bardzo uciskał pamiętam że po porodzie to za bardzo oddychać nie umiałam bo wydawało mi się że ciągle robie głebokie wdechy.A z ciśnieniem nie ma żartów bo ja też miałam ale dopiero tydzień przed porodem i do tego jeszcze udeżenia gorąca.My dzisiaj mamy pierwszego ząbka:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Dziewczynki, decyzją podjętą w ostatniej chwili, zasugerowana sytuacją jaka panuje na Parkitce wobec traktowania pacjentek, postanowiliśmy jechać rano do kliniki prywatnej w Bielsku Białej i poddać się cc. nie będę już dłużej czekać - decyzja zapadła. Trzymajcie za Nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Gaja -> trzymam kciuki!!! Niech będzie wszystko po Twojej myśli :) odezwij się po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
Gaja123 mogę wiedzieć w jakiej klinice rodzisz i ile płacisz za cc i pobyt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
hatshepsu, gosc1986 - ja byłam też w Blachowni u p. Synowieckiej - słyszałam o niej dobe opinie i ja sama byłam bardzo zadowolona, oprócz rozwiązania problemu (okazało się że to nie żadna alergia czy skaza tylko zwykłe problemy skórne - a ja już prawie nic nie jadłam i dokarmialiśmy Bebilonem Pepti bez efektu) udzieliła nam wielu informacji i wskazówek odnośnie opieki. Cena wizyty to 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaRybkA
nieszporek - myślę że poruszyłaś ciekawy wątek, obaw o ból przy porodzie z jednej strony a obaw o to co później z drugiej, myślę że większość z przyszłych Mam je ma, co do tego co po porodzie to nie wiem czy inne koleżanki też to przechodziłyście ale przez pierwsze dni po powrocie do domu to cały czas byłam przybita i często płakałam, mimo że nie było powodu bo Dzieciaczek zdrowy, spokojny i bezproblemowy, ale jednak huśtawka hormonalna oraz fakt całkowitej zmiany życia robi swoje - na szczęście po kilku/kilkunastu dniach wszystko minęło i pozostała już tylko radość z macierzyństwa ( no chwile słabości też się zdarzają ale tylko chwile;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaja123-> powodzenia!!!:) gość-> jeśli Twoje dziecko pręży się, ma kolki to polecam mleko hipp pro Combiotic, dużo ma pozytywnych opinii jeśli chodzi o problemy z kupą, ja mam problem z ulewaniem i podaje zagęszczacz ale mojej nie pomogło, dziecko na tym mleku je często nawet co 2 godziny a potem mu się normuje. poleciłam koleżance i została przy nim. czy któraś z Was podaje dziecku zagęszczacz do mleka? próbujecie go odstawić? ja próbowałam i znów zaczęła ulewać, mam nadzieję jednak że do tych 6 miesięcy samo jej przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie .;) Czy któraś z Was walczyła z pleśniawkami u swojego maluszka.? Mój synuś właśnie dostał. MA je od 2 dni na wewnętrznej stronie warg. Policzki ma czyste. Nie wiem jak się ich pozbyć. Czy trzeba iść z tym do lekarza.? I jak myślicie czy to może przejść na brodawki czy coś.? Bardzo dziekuje za odpowiedzi .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziaa94-> mnie się wydaje, że położna mi mówiła że kupuje się coś w aptece a nie idzie do lekarza ale może jeszcze ktoś się wypowie bo sama nie miałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
U mnie syn mial ma jezyku taki nalot pojechalam do lekarza I kazala myc po posilkach co do plesniawek jezeli nie ma na podniebieniu wydaje mi sie ze wysyarczy wizyta w aptece ale trzeba szybko reagowac bo sie w calej buzce rozniosa. Ja am z aftami problemy to takie jak plesniawki I aftin stosuje pedzluke sie lub palcem czystym nanosi lekarstwo popytaj w aptece. Co do przenoszenia na piersi to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Malutka kilka dni temu miała właśnie pleśniawki na języku,kupiłam w aptece Aphtin i kilka razy dziennie smarowałam,pleśniawki zeszły. Jeśli karmisz piersią,to można też przed karmieniem posmarować brodawki tym Aphtinem. Koszt,to dosłownie kilka groszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Dziewczynki, urodzilam wczoraj o 12:25. Dzidzia waży 3200 i ma 54 cm. Jestem baardzo zadowolna, na nogi wstalam już o 17 i jest ok. Panują tu zupełnie inne zasady nie ma porównania, pokój mam swój i mąż może nocowac za dopłatą. Jak mala nie złapie żółtaczki to jutro wychodzę. Polecam tą klinikę ESCULAP. w Bielsku-Białej koszt cc to 2300 a sn 1800. Ja podjelam decyzję w ciągu 2 godzin aby tu przyjechac i zrobilabym to samo za drugim razem. Obok na sali leży dzeiwczyna po sn i wcale jej nie umeczyli. Pozdrawiamy, jak będziemy w domku, to się odezwiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Pochwalimy się, że karmimy cycusiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Gaja Gratulacje! Najwazniejsze ze jestes szczesliwa i masz mile wspomnienia. Szybciutko Was maja plan wypuscic. Dla ciezaroweczek w biedronce maja byc ubrania ciazowe I koszule I bielizna w dobrej cenie. A dla mam dla dziec***ampersy w mega pakach I inne rzeczy o pielegnaji dzieci. Mamy upragnione lato :) milych spacerkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Gaja -> gratuluję Córeczki i tego, że karmisz :) tak trzymać :) Szybciutko byłaś na nogach - mają jakieś inne znieczulenie? Bo ja po 5 godzinach nie miałam jeszcze czucia w tyłku ;) ale może to indywidualne predyspozycje. Fajnie, że razem jesteście. Wracajcie zdrowi do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam dziewczyny za pomoc .;) Gratuluje wszystkim nowym mamusiom .;) A i polecam badanie bioderek na Zawodziu .:) Lekarz bardzo sympatyczny.;) Poza tym nie trzeba wcześniej się umawiać tylko wystarczy zadzwonić o 9 i zapytać czy przyjmują tak jak pisały wcześniej dziewczyny .;) Przynajmniej nie trzeba tak z samego rana jechać jak na Sobieskiego.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaja123->> gratulacje!!!:):) super że tak szybko się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska 2014
Gaja123 gratuluje kochana;-) ją trzeba się zastanawiam czy nie jechać gdzieś po za częstochowe jeszcze jak na złość mój lekarz jedzie na 2 tyg na wakacje w mój termin poprostu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaja gratulacje pazdzierniczku kiedy mają być pampersy bo ja na stronie biedronki nic nieznalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
Gaja gratulacje :) Zdrówka dla Ciebie i Maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAJA gratulacje! :) i wszystkiego dobrego :) pazdzierniczek daj znac kiedy bedzie ta promocja pampersow bo tez chetnie skorzystam :) my dzisiaj bylismy na szczepionkach i zdecydowalismy sie w koncu na ta 5w1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie,moja prawie 3-miesięczna Lenka zaczęła jakoś dziwnie trząść główką. Na początku myślałam,że może tak robi podczas sikania w pieluchę,ale teraz myślę że to chyba coś innego. Wybiorę sie do lekarza,ale może któraś z Was spotkała się z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×