Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Gość pazdzierniczek
Pampersy sa od jutra ale maz dzisiaj kupil bo wystawili juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już po wizycie u pediatry,przepisała nam bebilon pepti juz tylko na miesiac i potem mamy sie pokazac i wtedy zaczniem wprowadzac NAN stopniowo i bedziemy patrzec czy sa jakies zmiany.Pytałam czemy tak szybko przejdziemy na nan, dlatego,że synus ma malutka skaze bialkowa,a skora wyglada idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jutro jedziemy do biedronki.Mamusie jak wasze dzieci usypiają w dzień i wieczorem bo moja zawsze marudziła przy zasypianiu w dzień ale teraz to są cyrki tak się będzie darła az wreście mnie sumienie ruszy i idę ją uśpić na naszym łóżku i przekładam do łóżeczka.Na noc też chyba z 3 miesiące tatuś usypiał siedząc przy łóżeczku a teraz musze być ja nawet nie ma mowy żeby tatuś był czy tylko ja mam tak pod górke moja mama była w wekend i sie mądrzyła że dziecko powinno mieć stałe pory snu a u nas stała pora jest tylko wieczorem bo w ciągu dnia to różnie jest.Machońka moja ma takie triki ale jak sika i jeszcze tak dziwnie noskiem poruszała ale jakoś niezwracałam na to uwagi.Wizyta niezaszkodzi napewno wszystko jest ok ale dla własnego spokoju skonsultuj się z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek wczoraj sonczyl 5 miesiecy i wieczorem zasypia w łózeczku i wstaje tak miedzy 3-5 rano.Ale w dzien..od jakis 2 tygodni jest meksyk;/płacze przy usypianiu(usypiam go w wózku)nie wiem czy przetrzymuje spanie i nie moze zasnac potem.Widze,że chce mu sie spac , ale jak tylko poloze go w wozku i nie nosze go to jest tragedia....tlumacze to rozdraznieniem zwiazanym moze z zabkami.Wczoraj dojrzalam 2 jedynki , ale jeszcze sie nie przebił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hatshepsu moja wieczorem to zasypia w łóżeczku ale czasami trwa to 10 min a czasami godzine i muszę siedzieć przy łóżeczku bo sama niezostanie a wdzień to masakra raz nie ma problemu a na drugi dzień padnie jak mucha dzisiaj wstała o 5.30 a teraz padła sama na sofie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie kiedy wsadzałyście swoje dzieci do chodaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka125
Ja mam pytanie odnośnie chustek nawilżanych dada, ostatnio kupiłam w biedronce dada cotton i one były dla nas idealne, niestety to chyba była promocja limitowana, bo już ich nie ma, a zastanawia mnie czy pozostałe chustki z tej serii też są taki grube i tak mocno nawilżone, bo nie wiem czy się skusić i kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Kupywalam dady tez te "zwykle" I nie narzekam. Tez sa wporzadku. Pampersy zakupione w biedronce? Domek mozna z tego pudelka zrobic moje dziecko przeszczesliwe :) zakupilam mydlo dada I wczoraj wykapal synka I nie ma wysypki wiec u nas sie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gg1987 Żadnych chodaków chyba że chcesz biegać pózniej z dzieckiem do ortopedy bo bedzie stawiało krzywo nózki żaden lekarz nie poleca ..ale decyzja nalezy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
U mnie starszy syn siedzial ladnie jak mial 7 miesiecy to go do chodzika wsadzilam I smigal w nim ma proste nozki I nic z kregoslupem. Mlodszy syn jeszcze nie siedzi tak dobrze ale jak tylko stabilnie siadzie tez wsadze w chodzik;bo juz chce stac na prostych nogach. Jak narazie ciagle na brzuchu lezy I probuje sie przemieszczac ale jeszcze pupa za ciezka. Co do chodzika to nie musi miec odrazu dziecko krzywe nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny.;) Pomału zaczynamy z mężem przygotowania do Chrztu i to moje pytanie, gdzie można kupić jakieś ładne ubranko dla chłopca.? Polecacie jakieś sklepy .? I jeszcze pytanko do bardziej doświadczonych mamusi, jak w taką pogodę ubierać maluszka.? Mój Wituś w sobotę będzie miał dwa miesiące i nie wiem czy nie jest za malutki na krótki rękawek . Co sądzicie .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia moj Mati tez juz ma ponad 2 miechy i dzis mu zalozylam body z krotkim rekawkiej i skarperltunie tylko.Wczoraj byl ubrany grubiej i by marudny a dzis fajnie wesoly.Patrze czy mu cieplo jest po karku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Smialo mozesz zalozyc body z krotkim I skarpetki lub sa takie rampersy z nogawkami. Przegrzac nie dobrze bo potowki. Jak Ci usnie pieluszka nakryc jak taki upal. Zawsze miej przy sobie jakas bluzeczke I spodenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Co do ubranka w galeri w H&M sa fajne body z krawatem badz komplety takie dla malego elegancika. Najwazniejsze zeby malemu bylo wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Właśnie o to samo miałam pytać. Olgierd ma 17 dni i się zastanawiam czy krótki rekawek będzie ok czy jeszcze jest za mały. Mi jest wiecznie za ciepło, więc wolę Was zapytać żeby nie przesadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam wiecznie dylemat w co ubrać synka. Jeszcze dzisiaj założyłam mu body z długim rękawem, ale już jutro zakładamy krótki bo takie upały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Ja Wam sie nie dziwie tez mam dylemat czasem przy obu synach :) ubierqm na cebulke ze mozna sciagnqc w razie czego. W taki upal to kazdemu goraco. Dopiero co sie cieplo zrobilo a ja mam juz dosc bo mam w mieszkaniach cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niewiem jak moją ubierać dzisiaj założyłam boby getry i skarpetki a może jutro zaryzykuje z krótkim rękawem i dzisiaj dojrzałam drugiego ząbka:-)))Ubranko do chrztu kupywałam na alegro bo do częstochowy mam daleko a u nas niebyło nic co by mi się podobało.Pazdzierniczku u nas tez goraco a jak zejde do tesciowej na parter to bajka.Ja wsadzam juz do chodaka ale nie na długo ale po tych opiniach to chyba zrezygnuje bo jeszcze dobrze niesiedzi albo leci na boki albo sie składa do przodu czasami jej sie uda trzymac fason ale to jeszcze nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam dziś pani doktor powiedziała że przy takich upałach jak dziś to można krótki rękawek zakładać a Michaś jutro dwa miesiące skończy i uczcimy to w krótkim rękawku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak z tymi uszkami bo ja zakładam opaske czy dziecko które skończyło pół roku może być bez.Moja dzisiaj buszuje od 5 aż się jutra boję bo co dzień to wcześniej wstaje:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
No tak, ale Wasze Dzieciaczki mają po 2 miesiące, więc może jednak poczekam jeszcze z tym krótkim rękawkiem troszkę. A dzisiaj jedziemy na sesje zdjęciową - zobaczymy jak się mój Synek zachowa jako model :) On śpi spokojnie, a ja już się przejmuję czy wszystko będzie ok... Gaja -> Wy juz w domku? 21maj -> co u Was? Doszłaś już do siebie? Jak się Kruszynka chowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlgiertaMama super ja też marzyłam o takiej sesji ale mąż nie chciał a pozatym to też troszke kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
No my też się zastanawialiśmy czy wyłożyć na to kasę. Ale trafiła się super okazja, bo bierzemy udział w bezpłatnej. Ze szkoły rodzenia nam zaproponowali, więc nawet chwili się nie zastanawialiśmy :) będzie super pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny .;) Wasze maluszki też mają czasami zimne rączki kiedy kark mają ciepły.? Bo mój jak ma kark ciepły to ma czasami rączki zimne i czasami poliki czy uszka i wtedy to już nie wiem czy mu ciepło czy nie . Czy tylko sugerować się karkiem .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Dziewczyny, Jak macie dziecko które nie ukończyło 20 dni to dziś można jeszcze taka sesje zaliczyć. Jacyś chętni??? Sesja bezpłatna, w Częstochowie. Wykruszyla się jedna osoba i maja wolne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia94 ja patrzyłam na kark bo tak mi położna mówiła a rączki to ma różnie ale przeważnie ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdzierniczek
Najlepiej na kark patrzec podobno dzieci male tak miewaja. Ja I tak jk ma chlodne nozki a kark cieply zakladm skarpetki :) Ale dzisiaj grzeje pogoda wakacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA123
Hej Dziewczynki, My już od wczoraj w domku, wpadłam do Was na chwilkę, bo Maleńka nie daje mi spokoju z cysiem, co zapłacze jak się przebudzi, to chce cycusia, nie wiem, czy tak na początku jest? W nocy też kilka razy płacze, no to Ją dostawiam, nie wiem czy Wy też tak miałyście lub macie? Korzystam teraz z nakładek na brodawki, bo już mam rany, więc troszkę muszę pomęczyć Dzidzię tym silikonowym świństwem:( OlgierdaMama, ja miałam znieczulenie rdzeniowe i tak tam każą wstawać szybciutko na nogi:) czuję się dobrze troszkę szwy jeszcze ciągną przy śmianiu lub kichaniu ale jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdaMama
Gaja polecam Ci ta maść Purelan - ładnie się goja brodawki i mniej podatne na podrażnienia są. Co do dostawiania to te pierwsze dni takie są, bo pokarmu jeszcze nie ma za wiele wiec dziecko się domaga. Potem jak juz przychodzi nawal to uważaj żeby nie przekarmic. Niby się nie da, a ja raz jednak przesadzilam. Mały ssal uparcie - tak się uspokaja - a potem był ryk przez 3 godziny nie z tej ziemi. Teraz jak poje to później dostaje smoczka na chwile i jest ok. Musze Wam się pochwalić, że Mały na sesji był super grzeczny :) dostaliśmy jeszcze komplet pościeli i kocyk w prezencie. Teraz mój model śpi w ogrodzie. Ech, żyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×